Hirdetés

2020. október 25., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2020-07-25 19:13:26

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#5001) Mitya2010

Mitya2010
csendes tag

Köszi a válaszokat, ezek szerint normális a 3 napos üzemidő.

(#5002) radar válasza Airzsolti (#5000) üzenetére

radar
csendes tag

Nincs más mint várni. Míg elérhetővé teszi curve nemzetközileg a Samsung pay fizetést.

(#5003) Tybike81

Tybike81
senior tag

Szerintetek az izzadság vagy a nedves csukló tudja befolyásolni az emelet számlálót?

Samsung Galaxy S10+ Prisma Black - https://www.instagram.com/tibor_kiss/

(#5004) tarcsika

tarcsika
tag

Sziasztok! Nemrég vettem egy 46mm-es Esimes watchot! A Here alkalmazást hogyan lehet rárakni vagy valamilyen GPS appot? Milyen néven keressem?

(#5005) niklebi válasza tarcsika (#5004) üzenetére

niklebi
aktív tag

Galaxy Store, Here WeGo. BT kapcsolat>> telepítés.

(#5006) z67

z67
őstag

Sikerült mostanában valakinek visszavándorolni BTU-ról XEH-re? Van valamilyen új csavar benne? Mert nekem rohadtul nem sikerül :(

(#5007) tarcsika válasza niklebi (#5005) üzenetére

tarcsika
tag

Nem működik! Csak a store kezdő oldala jön be! És hiába írom be a keresőbe hogy here wego semmi találat! A samsung ügyfélszolgálaton azt sem tudták melyik bolygón vannak nemhogy tanácsot adjanak!

(#5008) radar válasza z67 (#5006) üzenetére

radar
csendes tag

Itt már csak az idő a csavar, amikor a curve engedélyeznie fogja nemzetközileg a Samsung pay.

[ Szerkesztve ]

(#5009) MaCS_70 válasza tarcsika (#5007) üzenetére

MaCS_70
nagyúr

Hol próbálod keresni? A telefonra telepített Gear Appban az alkalmazások között ott kell lennie.
Sőt, emlékeim szerint külön kategória van a navigációra, de ebben nem vagyok biztos.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#5010) tarcsika válasza MaCS_70 (#5009) üzenetére

tarcsika
tag

Igen közben rájöttem, hogy iPhoneon a wear appban nincs Here! Viszont Androidon van! A kérdés csak az hogy lehetne megcsinálni, hogy Androiddal rá tenni és utána az iphonenal használni? Mert mindig kinullázza magát az óra ha új telóhoz párosítom!

[ Szerkesztve ]

(#5011) z67 válasza radar (#5008) üzenetére

z67
őstag

Sajnos a Curve-t buktam, mert le kellett resetelni az órát, így az eSIM miatt sikerült visszajönni. TMH, közben rájöttem.

(#5012) troland26

troland26
őstag

Sziasztok!
Lte modellem van kb 1 éve , de csak most regeltem a T lapján és kértem az lte funkció bekapcsolását . ( sportolás közben jól fog jönni , hogy nem kell vinnem magammal a tekefont ). Kinek mennyit bír ki ezzel a mobiladat bekapcsolásával ? Nekem eléggé gyorsan merül így az óra ....Kb óránként 5 % ez reális ?

(#5013) Dokker2 válasza doongoo (#4999) üzenetére

Dokker2
tag

Jott ra update. Azota nekem stabilizalodott a fogyasztas. Rakd fel es probald ki megint :)

A végtelenbe.... és tovább...... (Buzz Lightyear Toy Story) Netszerelő válasza: "Hölgyem! Az Internetnek nem a google az eleje és nem a face a vége!!"

(#5014) troland26

troland26
őstag

ok
Köszi :R

(#5015) Dokker2

Dokker2
tag

Valakinek bejon az ilyen stilus? Ma jott a cucc :C [kép]

A végtelenbe.... és tovább...... (Buzz Lightyear Toy Story) Netszerelő válasza: "Hölgyem! Az Internetnek nem a google az eleje és nem a face a vége!!"

(#5016) mati12 válasza Dokker2 (#5015) üzenetére

mati12
senior tag

Bocsánat,de ez szörnyű.

(#5017) shelbygt

shelbygt
tag

Sziasztok van egy problémám, van egy pár óra számlap kuponom amit valamiért nem tudok felhasználni.Még mind valós nem járt le, ki tudom választani de nem lesz aktív a vásárlás gomb?Visszaálitást, újra kapcsolódást már csináltam. :W

(#5018) Dokker2 válasza shelbygt (#5017) üzenetére

Dokker2
tag

Bankkartya adatokat megadtad? Kivalasztottad? Azt is meg kell adni kulonben nem engedi megvasarolni 0Ft-ert...

mati12: Koszonom a velemenyed

[ Szerkesztve ]

(#5019) shelbygt válasza Dokker2 (#5018) üzenetére

shelbygt
tag

Eddig sosem kelet megadni.Nem is volt soha mert nem adom meg a kártya adataimat elvböl.És már egy jópár számlapot letöltöttem egy éve van meg az óra.

(#5020) Ubul86 válasza Dokker2 (#5015) üzenetére

Ubul86
senior tag

a lényeg hogy neked tetszen :)

Huawei 8110 >> Sony Ericsson WT19i >> N Lumia 520 >> LG G2 Mini >> LG G4 -> Samsung S8

(#5021) Maxximus válasza mati12 (#5016) üzenetére

Maxximus
őstag

:K :DDD

Note10+ 256GB,Note9 512 GB+DEXII+Watch 46+VR324**XsMax 256GB+watch4/44**iPad PRO10,5 256GB 4G**VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#5022) Dokker2 válasza Ubul86 (#5020) üzenetére

Dokker2
tag

Koszi :) igazad van. Ajandekba kaptam. Nem tudtam rola. De egyebkent bejon. A legkenyelmesebb szij amit valaha raraktam. Pedig mar van ra 5

(#5023) Rigormortiis

Rigormortiis
őstag

Mostanában elkezdte nagyon kienni a kezemet a gyári szilikon szíj. Milyet tudtok helyette ajánlani?

Lumia 800 --> Lumia 925 --> S7 Edge --> S10E, Galaxy Watch

(#5024) Lápi válasza Rigormortiis (#5023) üzenetére

Lápi
tag

Én ezen gondolkodom de elég húzós az ára.

(#5025) doongoo válasza Dokker2 (#5013) üzenetére

doongoo
addikt
LOGOUT blog (1)

kipróbáltam, valóban jobb lett, most kb. 3 napot bír

(#5026) kislaci válasza Lápi (#5024) üzenetére

kislaci
aktív tag

18000-ert? Lol, ilyesmik alin 1500-ert vannak. Nekem is kikezdte a kezem a szilikon, vettem már vagy 4 félét, legjobban a mágneses milanese szíj vált be. Alin kb 1000ft
[link]

(#5027) MaCS_70 válasza kislaci (#5026) üzenetére

MaCS_70
nagyúr

Nem teljesen tiszta számomra, hogy ebben mit csinál a mágnes -- de maga a szíj tetszik!

MaCS

(#5028) kislaci válasza MaCS_70 (#5027) üzenetére

kislaci
aktív tag

A szíj végén az a kis lekerekített téglalap a mágnes, az tapad rá az alatta lévő szíjra. Dupla rétegben megy a karodon a szíj, és a két réteg így kapcsolódik.

[link]

(#5029) gyuri81 válasza kislaci (#5026) üzenetére

gyuri81
addikt
LOGOUT blog (1)

+1 milánói szíjnak :) és még olcsó is :)

Note 8 & Gear S3 Frontier

(#5030) spanglee001 válasza gyuri81 (#5029) üzenetére

spanglee001
addikt

nekem "könnyen" elállítódik és nehéz belőni egy fix méretre mint a fényszíjjat. mondjuk motoroskabát alól kihúzogatva nemcsoda hogy elállítódik :DDD de amúgy nem lenne rossz, az árát tuti megéri, aliról volt vagy 3 dollár kb :DDD

:D !!!!44!4!!négy

(#5031) hkari

hkari
őstag

Én a bartonwatchbands szíjakat ajánlom mindekinek. Minőségben ezek a legjobbak megfizethető áron.

(#5032) MaCS_70 válasza kislaci (#5028) üzenetére

MaCS_70
nagyúr

Tehát a bújtatót (ami jellemzően egy év alatt elfoszlik) váltja ki a mágnes. Ez tényleg jól hangzik!

MaCS

(#5033) mati12

mati12
senior tag

Frissült a Samsung Health alkalmazás,"dark" módra váltott.

[ Szerkesztve ]

(#5034) Chronz

Chronz
tag

Sziasztok! iPhone 11et használok és a mellé keresek egy okos órát, mert a mostani ticwatch e-m egy bőszebb napot nem bír ki. Az s3 frontierrel szemezgetek használtan. Ami nekem nagyon fontos lenne a spotifyos zene váltás, az értesítések mutatása, illetve a hívás mutatása is. Meg mondjuk egy lépés számlálás de az már mindenhol van, és 1 napon belül ne meruljon le teljesen.

Erre megfelelhet az említett s3 frontier vagy mást nézelődjek?
És mennyi lenne az annyi, vagy inkább újonnan érdemes? Ezekhez nagyon buta vagyok :/

[ Szerkesztve ]

(#5035) mati12 válasza Chronz (#5034) üzenetére

mati12
senior tag

Iphonehoz Iwacht-ot vegyél minden más órával csak szenvedni fogsz. Rengeteg kompromisszumot kell kötnöd a Frontier esetében is. Felejtős!

(#5036) Chronz válasza mati12 (#5035) üzenetére

Chronz
tag

Nekem csak a leírtakra kéne, és a ticwatch is jól működik csak fél nap alatt lemerül.
Ámde. Nekem nem tetszenek a szögletes órák. Így az Apple watch bizony addig felejtős nekem, amíg nem csinálnak kerek órát.. :(

(#5037) headhunter86

headhunter86
senior tag

Hogy működik az órán a magasságmérés? Mert nyomásértékem jó, de pár napja -70 méterrel beesett a magasságom. Mi hülyíti meg?

ASUS MAXIMUS VII Ranger (Z97) | i5-4670K | HyperX 2x4Gb 1600Mhz | GTX970 4GB OC | Windows 10 Pro | Galaxy A70 | Galaxy Watch | PlayStation 4 Pro

(#5038) kenwood válasza mati12 (#5033) üzenetére

kenwood
addikt

Akkor majd szepen visszaallitom. Nekem nem birja a szemem a fekete alapon feher dolgokat.
Itt meg elmegy,mert keves az adat,de egy szoveges honlapnal nekem 3 mondat utan elkezdenek osszefolyni a sorok.

Mondjuk ez lehet,h egyedi defekt, mert a legextremebb nyavajara is sokezer sorstarsat talalni,de ezt akarkinek meseltem eddig,senki nem mondta, hogy nala is igy van :D

Szakmai kerdesekre privatban nem valaszolok. A forumon sem, mert semmihez nem ertek.

(#5039) doongoo válasza mati12 (#5033) üzenetére

doongoo
addikt
LOGOUT blog (1)

milyen telefon, milyen droid verzió? mert nálam (Samu A50) maradt minden fehérben (pedig a teló amúgy darkra van állítva, android 9-en még

(#5040) mati12 válasza doongoo (#5039) üzenetére

mati12
senior tag

Huawei P30 Pro Android 10.

(#5041) Tybike81 válasza headhunter86 (#5037) üzenetére

Tybike81
senior tag

Nem tudom, de nekem is elég kaotikus a működése a magasságmérőnek illetve az emelet számlálónak. Van hogy alvás közben másztam 4 emeletet. Nekem minden szuperül működik, az óra is tetszik nagyon de ez az egy része nem tetszik csak.

Samsung Galaxy S10+ Prisma Black - https://www.instagram.com/tibor_kiss/

(#5042) headhunter86 válasza Tybike81 (#5041) üzenetére

headhunter86
senior tag

Nekem most kezdte el pár napja. 2 hónapig semmi baja nem volt. De egyik éjjel én is 5 emeletet másztam, illetve a napokban csökkent a magasságom. Esős időjáráshoz lehet köze?

Amúgy most manuálisan adtam meg neki a magasságot, eddig nem mászott el. Kíváncsi vagyok így milyen lesz.

[ Szerkesztve ]

ASUS MAXIMUS VII Ranger (Z97) | i5-4670K | HyperX 2x4Gb 1600Mhz | GTX970 4GB OC | Windows 10 Pro | Galaxy A70 | Galaxy Watch | PlayStation 4 Pro

(#5043) MaCS_70 válasza headhunter86 (#5042) üzenetére

MaCS_70
nagyúr

A barometrikus magasságmérők csak akkor tudnak pontos értéket adni, ha folyamatosan kapják a meteorológiai korrekciót. (Zuhant már le repülőgép azért, mert nem a legfrissebb légnyomásadatokat kapták a célreptértől.)

Az egyenletben csak egy ismeretlen lehet, tehát vagy az ismert magassághoz kalibrálja az óra a barométert, vagy az ismert légnyomásból kalkulál magasságot.

És hogy igazán érdekes legyen, a légnyomásértéket is kétféleképpen adhatjuk meg: van a barometrikus, az adott ponton érvényes légnyomás, és van ennek a tengerszintre átszámított, korrigált értéke.

Nem tudom, hogy az óra-telefon duó milyen adatok alapján milyen korrekciókat csinál meg.

MaCS

(#5044) kenwood

kenwood
addikt

Szamlapra kiirt homersekleti erteket mi alapjan frissiti ?
TEgnap 11 magassagaban 1 fokot irt. Raklikeltem az egyesre,bejott a napi elorejelzes 4 orankent, ahol 11 fokra saccolta a 11 orai hot.Visszamentem szamlapra,es tovabbra is egyest irt.

Szakmai kerdesekre privatban nem valaszolok. A forumon sem, mert semmihez nem ertek.

(#5045) headhunter86

headhunter86
senior tag

Most újra jó a magasságmérés. Szerintem az esős időjárás zavar be neki. Mióta kitisztult az idő, azóta nem mutat hülyeségeket.

[ Szerkesztve ]

(#5046) szuk_jozsef

szuk_jozsef
tag

Sziasztok a tegnap kaptam egy 42-es órát és ami zavaró hogy teljes feltöltésnél is csak max 2 napot ír ki az akksiidőre és még csak hozzá sem nyúltam.Valami gond lehet vele,minden szenzor off csak az állanó bt kapcsolat van meg a karlendítéses bekapcsolás.Olvastam itt 3 napokat is az akksira de nekem így jó ha max 1 napot elketyeg.Vagy fogadjam el ilyennek?

AMD Ryzen 2700x,Gigabyte Aorus X470,16gb Hyperx 2133@2800mhz ,Palit rtx 2060,Scythe Ninja 5,Cooler Master MB 500

(#5047) atee válasza szuk_jozsef (#5046) üzenetére

atee
őstag

2 nap az normális. Átlagban ennyit tud sajnos!

(#5048) szuk_jozsef válasza atee (#5047) üzenetére

szuk_jozsef
tag

És a karlendités sokat fogyaszt? Szeretném ugy használni de elég sokszor tévesen kapcsol be a kijelző

AMD Ryzen 2700x,Gigabyte Aorus X470,16gb Hyperx 2133@2800mhz ,Palit rtx 2060,Scythe Ninja 5,Cooler Master MB 500

(#5049) KZP válasza szuk_jozsef (#5048) üzenetére

KZP
őstag

Igen, az lényegesen meríti.

(#5050) kenwood válasza szuk_jozsef (#5048) üzenetére

kenwood
addikt

Probaltal mar rakeresni a karlendites szora a googleben ?
A csuklo elforditasa, megemelese eleg tavol all tole ...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.