Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) Uuser válasza ferenck (#6000) üzenetére


Uuser
tag

Köszönöm, akkor tesztelem még egyszer. Hátha más volt a gond.

(#6002) kovacs65 válasza Uuser (#5999) üzenetére


kovacs65
senior tag

Nekem ilyenkor is ébreszt.
Nem mindegy, hogy éjszakai vagy ne zavarjanak mód.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#6003) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Srácok
jó napot, az érdekelne engem hogy van e arra mód hogy edzés, pl bringázás közben ne 1 km-erenként mondja be az adatokat az óra, hanem mondjuk 3 vagy 5km-ként?
Előre is köszönöm a választ :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#6004) szpeti40 válasza Lacielvtárs (#6003) üzenetére


szpeti40
addikt

Van, angol az órám, szóval angolul írom :D
Ahol az edzéseket látod az órán sorban egymás alatt, megkeresed a biciklizést pl.
3 kis pötty oldalt -> guide frequency és ha rámész az 1km-re, akkor tudod állítgatni.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#6005) Lacielvtárs válasza szpeti40 (#6004) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

szia, köszönöm ezt meg is nézem :R

és megvan, nagyon nagyon köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#6006) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Nekem a multitaskinggal kapcsolatos kérdésem lenne.

Elindítok egy alkalmazást -- az esetemben jellemzően egy sebességmérő, a stopper vagy egy GPS-adatmegjelenítő, de akár egy világítós app is lehet. A lényeg az, hogy ezek elindulnak, aztán valamikor a jövőben lesz szükségem arra, hogy mit mutatnak. A gond az, hogy ha elindítok valami mást is, vagy akár csak jön egy értesítés, illetve eltelik bizonyos idő, akkor ezek eltűnnek a háttérbe, holott nekem szükségem lenne rájuk. Ha újraindítom őket, akkor látszik, hogy futottak ők, de ez így nagyon macerás.

Példák:

Éjjel mászkáltam sötét utakon. Beállítottam az órát, hogy villogjon a számlap, hogy ne gázoljanak el. Kaptam egy Viber-üzenetet, mire a villogás eltűnt. A zseblámpa-appot elindítva a villogtatás volt belapozva, de el kellett indítanom.

GPS-alkalmzásnál elindulok a motorral, és szeretném, hogy ha ránézek az órára, lássam a pillanatnyi menetadataimat. Igenám, csakhogy két sarok után már csak a számlapot látom, az app ugyan számol a háttérben is, de az alkalmazások között rá kell böknöm -- ami a motoron ugye az emberi élettel nem összeegyeztethető művelet.

Van erre valami megoldás?

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#6007) golan7 válasza MaCS_70 (#6006) üzenetére


golan7
tag

Beállítások - Megjelenítés - utolsó alkalmazás(vagy valami hasonló) , itt lehet idő állítani, hogy meddig látszódjon!

(#6008) -myself- válasza Uuser (#5999) üzenetére


-myself-
tag

Nálam is működik az ébresztés, sima watch

Nexus forever...

(#6009) -myself- válasza szpeti40 (#6004) üzenetére


-myself-
tag

Ezt mióta kerestem már! :R

Nexus forever...

(#6010) shelbygt


shelbygt
tag

Sziasztok kellene egy kis segítség? Az órát 4 szer viszem vissza az Aradi u.szervízbe ebben a hónapban 2 szer állítolag alaplap+hátlap lett cserélve.3. azt mondják jól müködik , de nálam nem talál gps jelet hiába vagyok kint az utcán v. a vízparton horgászom? Az emelet számláló is ha megyek 3 emeletet hol számol hol 1 emeletet mutat?Ötlet?!

(#6011) bajnokpityu válasza shelbygt (#6010) üzenetére


bajnokpityu
félisten

A hivatalos Samu szerviz nem javít 4x,cserel 3. Alkalomnal.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#6012) shelbygt


shelbygt
tag

Pénteken elhoztam ,hétfön megint viszem vissza nálam nem talál gps műholdjelet.

(#6013) hematoma1


hematoma1
aktív tag

Melyik a legutolsó szoftver az órán? Sima 46mm-es.

(#6014) Rocker1


Rocker1
tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Tegnap vásároltam az Extreme Digitalban egy SM-R800-as 46cm-es Watch (nem e-simes) órát.Szoftver verzió: R800XXU1DSL1 Viszont nem találom, hogy hogyan lehet a messengert és a vibert működésre bírni. A telefonomon rajta vannak, de az óra értesítései között nem találom. Nem tudom, hogy honnan és hogyan lehetne telepíteni az órára.

Köszönöm a segítséget

[ Szerkesztve ]

(#6015) ferenck válasza Rocker1 (#6014) üzenetére


ferenck
senior tag

Szia. Sehonnan, nincs hozzá külön alkalmazás. Ha jön üzenet, akkor jobb esetben el tudod olvasni, látod a képet, de nem mindig, válaszolni tudsz rá, de a régebbieket már nem látod.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#6016) csolaca68 válasza Rocker1 (#6014) üzenetére


csolaca68
tag

Az órára nem lehet ezeket telepíteni. A telefonon kapott üzenetek jelennek meg és ezekre tudsz válaszolni.

(#6017) Rocker1


Rocker1
tag

ferenck, csolaca68!

Köszönöm, kipróbáltuk, működik! :)

(#6018) szokelaszlo


szokelaszlo
tag

Kis infóra lenne szükségem.
Hogy tudom az óraval megetetni a gpx túra térképeket.
Exportálás funkciót látom csak.
Köszönöm.

(#6019) shelbygt válasza hematoma1 (#6013) üzenetére


shelbygt
tag

R800XXU1DSL1/R800OXA1DSL1
46MM ES

(#6020) kenwood


kenwood
veterán

Azt be lehet allitani, hogy ejfel es reggel 8 kozott automatikusan menjen joejt modba az ora?

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#6021) szpeti40 válasza kenwood (#6020) üzenetére


szpeti40
addikt

nem, legalább is én sehol nem találtam ilyet, pedig végig jártam mindent.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#6022) jupp008 válasza kenwood (#6020) üzenetére


jupp008
senior tag

Ez és hasonlóakkal kapcsolatban kérdeztem és is nemrég, hogy különböző rutinok (esetleg Bixby Routines) futtatható -e.
Egyébként oda vissza kiolvastam a netet és nincs rá megoldás sajna.
Azért egy Samsung órától elvárnék ilyen dolgokat ...

(#6023) kenwood válasza szpeti40 (#6021) üzenetére


kenwood
veterán

Pedig annyira alapveto elvaras lenne.

Viszont talaltam a telon olyat,hogy "ne zavarjanak"
Ez utemezheto,es elvileg szinkronizal az oraval.
Beallitottam, ugy nez ki, hogy mukodik.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#6024) szpeti40 válasza jupp008 (#6022) üzenetére


szpeti40
addikt

Nekem amikor az első okosórámat vettem, az volt a legfontosabb, hogy lássam ha írnak/hívnak, valamint ha rajtam van a telefon legyen csöndben.
Na a samsung úgy gondolta, hogy a 2. az lényegtelen és az eddig tökéletesen működő "mute connected phone" funkciót kiveszik, mert miért is használná ugye bárki is. De a wearable appban ugyan úgy ott van, csak nem csinál semmit :U
Azt hittem a telefonnal vagy az órával van valami, de amikor telefont és órát is cseréltem, akkor rájöttem, hogy nem és akkor mondta nekem a samsung, amikor személyesen/telefonon/emailben beszéltem velük, hogy kivették :)):W
Pedig szerintem elég alapvető funkció, volt szerintem, és imádtam.

[ Szerkesztve ]

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#6025) -myself-


-myself-
tag

És olyan van, hogy okos ébresztés? Hogy akkor ébreszt mikor a legkevésbé fáj? A fitbit tud ilyet

Nexus forever...

(#6026) szpeti40 válasza -myself- (#6025) üzenetére


szpeti40
addikt

Én nem találtam és ahogy rákerestem gyárilag nem tud, pedig nekem is jó lenne :(

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#6027) kmarci25 válasza -myself- (#6025) üzenetére


kmarci25
veterán

Másik topikban ezt találták rá.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#6028) kissavy válasza csaba1203 (#5818) üzenetére


kissavy
újonc

Köszönöm 🤗

(#6029) Shader


Shader
aktív tag

Üdv!
Az utolsó 08.03-i Wearable frissítés óta brutális akku merülést produkál az óra távoli LTE kacsolat esetén (8-9 óra) (46 LTE). BT kapcsolat esetén azonnal megszűnik a jelenség (2 nap). Mindent leszedtem, sőt csináltam gyári visszaállítást az órán, de maradt a 8 órás lemerülés. Röhej, mert közben a Wearable mutogatja a 2 nap 13 órát...teljesen fals becslést.
Van aki tapasztal/t ilyet? Köszi!

--- Sent from mobile device ---

(#6030) Lacielvtárs válasza Shader (#6029) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Szia nekem mindkét órám ilyen, egy napot sem bírnak ki, active 2 és watch 46 mm-es, esim mindkettő, mobil hálózat spotyfy kombo, és merül mint állat :W

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#6031) kanál01


kanál01
tag

Sziasztok, használtan vettem itt kollégától nagyobbik watch -ot. S10+, új, saját fiokom beállítása+ párosítás, wearable beállitottam, frissítettem az appokat. De a lünetta, ahogy forgatom, semmire nem reagál a szoftverben. Se ébresztés, se lépegetés a menübe, semmi. Kollega azt mondja, rég nem használta, fél éve se, nem emlékszik ilyen hibára. Szoftveres gond lehet? Újratelepítés?
Garancia lejárt.
Köszi

(#6032) nylacika


nylacika
aktív tag

Üdv! Lustaság vezérel! Mennyi a hivatalos garancia az órára? 1 vagy 2 év? Köszi előre is! :DD

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#6033) csaba1203 válasza nylacika (#6032) üzenetére


csaba1203
addikt

2 év ha szerződött partnertől vásárolod.

(#6034) nylacika válasza csaba1203 (#6033) üzenetére


nylacika
aktív tag

Nagyon köszönöm! Igen, onnan van! :D

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#6035) nylacika


nylacika
aktív tag

Még egy kérdésem lenne. Én ugyebár Samu telefonnal használom, nincs is gond. De Huawei-en nem lehet használni a Galaxy Apps applikációt. Tudtok rá valami megoldást?

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#6036) Shader válasza Lacielvtárs (#6030) üzenetére


Shader
aktív tag

Szia!
Már az elejétől fogva ilyenek, vagy most kezdték ezt a merülést?
Az enyém egész idáig elfogadható volt (22-23 óra). Most, nagyjából 08.03. után (Wearable frissítés) kezdte el. Még arra is gondolok, hogy esetleg a Samu szoftveresen merítteti az akkut, rámerőltetve egy új vásárlást,(túlpörgetteti a 4G chipet)...

--- Sent from mobile device ---

(#6037) francz'70 válasza kanál01 (#6031) üzenetére


francz'70
aktív tag

Mikor megvetted, kipróbáltad és működött?
Mert ahogy leírtad, ez nagyon szervíz szagú :F

(#6038) Lacielvtárs válasza Shader (#6036) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

nekem az első pillanattól ilyen mindkettő...
kicsit furcsa volt tapasztalni több huawei wacth gt-k után :B

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#6039) kanál01 válasza francz'70 (#6037) üzenetére


kanál01
tag

Szia, még nem volt eddig okos órám, de egyből újra telepítettem, mert a kollega email címe, fiókja volt beállítva. Azt hittem, ezt szoftveresen ki lehet kapcsolni, de valószínű ezek szerint nem és műszaki hiba, ha nem forog/ lépked szoftverben a fizikálisan működő lünetta? Max egy újra telepítés még azért? Köszi

(#6040) doongoo válasza kanál01 (#6039) üzenetére


doongoo
addikt

próbálhatsz egy gyári visszaállítást, aztán ha az sem segít, akkor lehet visszacsinálni az üzletet (szerintem nem éri meg javíttatni garancián kívül)

(#6041) szpeti40 válasza kanál01 (#6039) üzenetére


szpeti40
addikt

Nem szoftveres a gond, de egy reinstall-al nem veszítesz semmit.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#6042) francz'70 válasza kanál01 (#6039) üzenetére


francz'70
aktív tag

Ez tuti nem szoftveres probléma, a Watch-nál a lünetta egy fizikai tekerőgyűrű szoftvertől függetlenül működnie kéne.
A Watch 2 nél jobban el tudnám képzelni mivel ott a lünetta virtuális.

(#6043) kenwood válasza doongoo (#6040) üzenetére


kenwood
veterán

Sok eselyt nem latok ra, hogy a szekrenyben megadta magat a bezel, vagy az elozo tulaj ugy hasznalta, hogy nem tunt fel neki.
Legalabb annyira valoszinu, mint az,hogy nyitott lesz a visszavetelre :(
Kiveve ha tenyleg kollega az elado, nem pedig egy a szazezer forumtag kozul :D

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#6044) Grawens válasza kanál01 (#6031) üzenetére


Grawens
senior tag

Az órán a tárcsázóba üsd be: *#0*# , majd a Rotary Test alatt nézd meg, hogy döglött e valamelyik hall szenzor a háromból. Az is lehet, hogy mind döglött.
Ha nem partner az eladó, akkor második körben szedd le a gyűrűt és alaposan pucoldki a keretet is és a gyűrűt is. A kis peckekre és a rugókra nagyon vigyázz!! [Video] A videoban látottakkal ellentétben, ne bicskával próbálkozz, hanem valamilyen műanyag eszközzel. :K
Ha továbbra sem működik, akkor utolsó megoldásként (a gazdaságogsság keretein belül) be kell vetni egy szenzorcserét. Ehhez szükség lesz:
1, Három pontos Y00 csavarhúzóra => Pl
2, GH96-11874A PBA-ra 46-os esetén, vagy GH96-11875A PBA-ra 42-es esetén
3, minimális ügyességre és elszántságra.
Disassembly

Azt nem írtad, hogy 42-es e, vagy 46-os. :U

U.i.: Ha nem érzed magadban a szétszereléshez/összeszereléhez szükséges vágyat és magabiztosságot, akkor bízd biztos kezekre és/vagy szakemberre.

(#6045) kanál01 válasza Grawens (#6044) üzenetére


kanál01
tag

Sziasztok, köszönöm tényleg a segítő hozzászólásokat. Gyári vissza állítás, kikapcsolás nem segített. Sajnos nem vagyok annyira ügyes kezű, de elsőre az eladóval próbálnám rendezni a dolgot.
Rámentem hogy Rotarity Test, de nem reagál semmire, resetre se, mit kell tenni ott? Csatolva a kép, köszi szépen előre is. (46os LTE)
[kép]

(#6046) kovacs65 válasza kanál01 (#6045) üzenetére


kovacs65
senior tag

Amikor a képen látható ábrát látod, akkor kell forgatni, és mutatja a szenzorok müködését

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#6047) Olyasmi


Olyasmi
aktív tag

Sziasztok!
SAMSUNG Galaxy Watch Active okosórához szeretné rendelni hosszabb óraszíjat (amilyen a dobozába is van) csak más színben.
Tudtok ajánlani linket?
Segítségetek előre is köszönöm!

(#6048) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Sziasztok! En hasznaltan vettem egy majdnem ket eves orat, eddig minden jo es szep, elvileg. Az normalis, hogy alvas kozben 10%-ot merul az ora? Milyen alpveto beallitasokkal lehet 4-5 nap uzemidot osszehozni?

(#6049) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Elfogadhato uzemidohot gondolom a fenyerot erdemes levenni minimumra, es gyari szamlappal erdemes hasznalni. A folyamatos pulzusmerest mar kilapcsoltam. A wifi jelszavak szinkronja mire jo? Szerintem a telom is irrealisa gyorsan merul (sima S20), miota miota parositottam az oraval. Egyelore remelem, hogy ez csak kezdeti zavar!

[ Szerkesztve ]

(#6050) kenwood válasza turbulencia8 (#6048) üzenetére


kenwood
veterán

42-esnel sajnos nromalis a 10% ejszakankent. Nekem azzal meg a ket nap/ toltes sem jott ossze. Inkabnb ilyen 35-40 ora.
A 46-os sokkal jobban birja.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.