Hirdetés

2020. október 25., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2020-07-25 19:13:26

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#6001) Uuser válasza ferenck (#6000) üzenetére

Uuser
tag

Köszönöm, akkor tesztelem még egyszer. Hátha más volt a gond.

(#6002) kovacs65 válasza Uuser (#5999) üzenetére

kovacs65
senior tag

Nekem ilyenkor is ébreszt.
Nem mindegy, hogy éjszakai vagy ne zavarjanak mód.

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz az ő szintjükre, ők pedig kinyírnak a rutinjukkal! "Jobb ha csendben maradsz és hülyének tartanak, mint hogy megszólalsz és kiderül, tényleg az vagy" Mark Twain

(#6003) ELACielvtárs

ELACielvtárs
veterán

Srácok
jó napot, az érdekelne engem hogy van e arra mód hogy edzés, pl bringázás közben ne 1 km-erenként mondja be az adatokat az óra, hanem mondjuk 3 vagy 5km-ként?
Előre is köszönöm a választ :R

(#6004) szpeti40 válasza ELACielvtárs (#6003) üzenetére

szpeti40
őstag

Van, angol az órám, szóval angolul írom :D
Ahol az edzéseket látod az órán sorban egymás alatt, megkeresed a biciklizést pl.
3 kis pötty oldalt -> guide frequency és ha rámész az 1km-re, akkor tudod állítgatni.

Galaxy S10, Galaxy Watch, Canon 500D, Dell Latitude E5450, Dell T110 II

(#6005) ELACielvtárs válasza szpeti40 (#6004) üzenetére

ELACielvtárs
veterán

szia, köszönöm ezt meg is nézem :R

és megvan, nagyon nagyon köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#6006) MaCS_70

MaCS_70
nagyúr

Nekem a multitaskinggal kapcsolatos kérdésem lenne.

Elindítok egy alkalmazást -- az esetemben jellemzően egy sebességmérő, a stopper vagy egy GPS-adatmegjelenítő, de akár egy világítós app is lehet. A lényeg az, hogy ezek elindulnak, aztán valamikor a jövőben lesz szükségem arra, hogy mit mutatnak. A gond az, hogy ha elindítok valami mást is, vagy akár csak jön egy értesítés, illetve eltelik bizonyos idő, akkor ezek eltűnnek a háttérbe, holott nekem szükségem lenne rájuk. Ha újraindítom őket, akkor látszik, hogy futottak ők, de ez így nagyon macerás.

Példák:

Éjjel mászkáltam sötét utakon. Beállítottam az órát, hogy villogjon a számlap, hogy ne gázoljanak el. Kaptam egy Viber-üzenetet, mire a villogás eltűnt. A zseblámpa-appot elindítva a villogtatás volt belapozva, de el kellett indítanom.

GPS-alkalmzásnál elindulok a motorral, és szeretném, hogy ha ránézek az órára, lássam a pillanatnyi menetadataimat. Igenám, csakhogy két sarok után már csak a számlapot látom, az app ugyan számol a háttérben is, de az alkalmazások között rá kell böknöm -- ami a motoron ugye az emberi élettel nem összeegyeztethető művelet.

Van erre valami megoldás?

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#6007) golan7 válasza MaCS_70 (#6006) üzenetére

golan7
tag

Beállítások - Megjelenítés - utolsó alkalmazás(vagy valami hasonló) , itt lehet idő állítani, hogy meddig látszódjon!

Huawei Mate 10 pro, Samsung Galaxy Watch(46mm) eSim, Huawei P40 Pro, Lenovo M10 Plusz

(#6008) -myself- válasza Uuser (#5999) üzenetére

-myself-
tag

Nálam is működik az ébresztés, sima watch

Nexus forever...

(#6009) -myself- válasza szpeti40 (#6004) üzenetére

-myself-
tag

Ezt mióta kerestem már! :R

Nexus forever...

(#6010) shelbygt

shelbygt
tag

Sziasztok kellene egy kis segítség? Az órát 4 szer viszem vissza az Aradi u.szervízbe ebben a hónapban 2 szer állítolag alaplap+hátlap lett cserélve.3. azt mondják jól müködik , de nálam nem talál gps jelet hiába vagyok kint az utcán v. a vízparton horgászom? Az emelet számláló is ha megyek 3 emeletet hol számol hol 1 emeletet mutat?Ötlet?!

(#6011) bajnokpityu válasza shelbygt (#6010) üzenetére

bajnokpityu
nagyúr

A hivatalos Samu szerviz nem javít 4x,cserel 3. Alkalomnal.

17.3 acer aspire 5 i5, ssd+1tb hdd eladó, yamaha hs8 eladó

(#6012) shelbygt

shelbygt
tag

Pénteken elhoztam ,hétfön megint viszem vissza nálam nem talál gps műholdjelet.

(#6013) hematoma1

hematoma1
tag

Melyik a legutolsó szoftver az órán? Sima 46mm-es.

(#6014) Rocker1

Rocker1
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Tegnap vásároltam az Extreme Digitalban egy SM-R800-as 46cm-es Watch (nem e-simes) órát.Szoftver verzió: R800XXU1DSL1 Viszont nem találom, hogy hogyan lehet a messengert és a vibert működésre bírni. A telefonomon rajta vannak, de az óra értesítései között nem találom. Nem tudom, hogy honnan és hogyan lehetne telepíteni az órára.

Köszönöm a segítséget

[ Szerkesztve ]

(#6015) ferenck válasza Rocker1 (#6014) üzenetére

ferenck
tag

Szia. Sehonnan, nincs hozzá külön alkalmazás. Ha jön üzenet, akkor jobb esetben el tudod olvasni, látod a képet, de nem mindig, válaszolni tudsz rá, de a régebbieket már nem látod.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#6016) csolaca68 válasza Rocker1 (#6014) üzenetére

csolaca68
tag

Az órára nem lehet ezeket telepíteni. A telefonon kapott üzenetek jelennek meg és ezekre tudsz válaszolni.

(#6017) Rocker1

Rocker1
csendes tag

ferenck, csolaca68!

Köszönöm, kipróbáltuk, működik! :)

(#6018) szokelaszlo

szokelaszlo
tag

Kis infóra lenne szükségem.
Hogy tudom az óraval megetetni a gpx túra térképeket.
Exportálás funkciót látom csak.
Köszönöm.

(#6019) shelbygt válasza hematoma1 (#6013) üzenetére

shelbygt
tag

R800XXU1DSL1/R800OXA1DSL1
46MM ES

(#6020) kenwood

kenwood
addikt

Azt be lehet allitani, hogy ejfel es reggel 8 kozott automatikusan menjen joejt modba az ora?

Szakmai kerdesekre privatban nem valaszolok. A forumon sem, mert semmihez nem ertek.

(#6021) szpeti40 válasza kenwood (#6020) üzenetére

szpeti40
őstag

nem, legalább is én sehol nem találtam ilyet, pedig végig jártam mindent.

(#6022) jupp008 válasza kenwood (#6020) üzenetére

jupp008
aktív tag

Ez és hasonlóakkal kapcsolatban kérdeztem és is nemrég, hogy különböző rutinok (esetleg Bixby Routines) futtatható -e.
Egyébként oda vissza kiolvastam a netet és nincs rá megoldás sajna.
Azért egy Samsung órától elvárnék ilyen dolgokat ...

(#6023) kenwood válasza szpeti40 (#6021) üzenetére

kenwood
addikt

Pedig annyira alapveto elvaras lenne.

Viszont talaltam a telon olyat,hogy "ne zavarjanak"
Ez utemezheto,es elvileg szinkronizal az oraval.
Beallitottam, ugy nez ki, hogy mukodik.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kerdesekre privatban nem valaszolok. A forumon sem, mert semmihez nem ertek.

(#6024) szpeti40 válasza jupp008 (#6022) üzenetére

szpeti40
őstag

Nekem amikor az első okosórámat vettem, az volt a legfontosabb, hogy lássam ha írnak/hívnak, valamint ha rajtam van a telefon legyen csöndben.
Na a samsung úgy gondolta, hogy a 2. az lényegtelen és az eddig tökéletesen működő "mute connected phone" funkciót kiveszik, mert miért is használná ugye bárki is. De a wearable appban ugyan úgy ott van, csak nem csinál semmit :U
Azt hittem a telefonnal vagy az órával van valami, de amikor telefont és órát is cseréltem, akkor rájöttem, hogy nem és akkor mondta nekem a samsung, amikor személyesen/telefonon/emailben beszéltem velük, hogy kivették :)):W
Pedig szerintem elég alapvető funkció, volt szerintem, és imádtam.

[ Szerkesztve ]

(#6025) -myself-

-myself-
tag

És olyan van, hogy okos ébresztés? Hogy akkor ébreszt mikor a legkevésbé fáj? A fitbit tud ilyet

Nexus forever...

(#6026) szpeti40 válasza -myself- (#6025) üzenetére

szpeti40
őstag

Én nem találtam és ahogy rákerestem gyárilag nem tud, pedig nekem is jó lenne :(

(#6027) kmarci25 válasza -myself- (#6025) üzenetére

kmarci25
addikt

Másik topikban ezt találták rá.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#6028) kissavy válasza csaba1203 (#5818) üzenetére

kissavy
újonc

Köszönöm 🤗

(#6029) Shader

Shader
aktív tag

Üdv!
Az utolsó 08.03-i Wearable frissítés óta brutális akku merülést produkál az óra távoli LTE kacsolat esetén (8-9 óra) (46 LTE). BT kapcsolat esetén azonnal megszűnik a jelenség (2 nap). Mindent leszedtem, sőt csináltam gyári visszaállítást az órán, de maradt a 8 órás lemerülés. Röhej, mert közben a Wearable mutogatja a 2 nap 13 órát...teljesen fals becslést.
Van aki tapasztal/t ilyet? Köszi!

--- Sent from mobile device ---

(#6030) ELACielvtárs válasza Shader (#6029) üzenetére

ELACielvtárs
veterán

Szia nekem mindkét órám ilyen, egy napot sem bírnak ki, active 2 és watch 46 mm-es, esim mindkettő, mobil hálózat spotyfy kombo, és merül mint állat :W

(#6031) kanál01

kanál01
tag

Sziasztok, használtan vettem itt kollégától nagyobbik watch -ot. S10+, új, saját fiokom beállítása+ párosítás, wearable beállitottam, frissítettem az appokat. De a lünetta, ahogy forgatom, semmire nem reagál a szoftverben. Se ébresztés, se lépegetés a menübe, semmi. Kollega azt mondja, rég nem használta, fél éve se, nem emlékszik ilyen hibára. Szoftveres gond lehet? Újratelepítés?
Garancia lejárt.
Köszi

ASUS P8Z68-V PRO, i7-2600K 4.5Ghz, Geil Evo 4x4gb/2133mhz, Gigabyte G1 GTX 1080 OC, Samsung T27A950 TV+3D, Samsung 40HU6900 UHD, Sam.Galaxy A50&S10+

(#6032) nylacika

nylacika
tag

Üdv! Lustaság vezérel! Mennyi a hivatalos garancia az órára? 1 vagy 2 év? Köszi előre is! :DD

Samsung Note 10+ Dual SIM Black És Samsung Galaxy Watch 46 mm LTE (eSIM)

(#6033) csaba1203 válasza nylacika (#6032) üzenetére

csaba1203
addikt

2 év ha szerződött partnertől vásárolod.

(#6034) nylacika válasza csaba1203 (#6033) üzenetére

nylacika
tag

Nagyon köszönöm! Igen, onnan van! :D

(#6035) nylacika

nylacika
tag

Még egy kérdésem lenne. Én ugyebár Samu telefonnal használom, nincs is gond. De Huawei-en nem lehet használni a Galaxy Apps applikációt. Tudtok rá valami megoldást?

(#6036) Shader válasza ELACielvtárs (#6030) üzenetére

Shader
aktív tag

Szia!
Már az elejétől fogva ilyenek, vagy most kezdték ezt a merülést?
Az enyém egész idáig elfogadható volt (22-23 óra). Most, nagyjából 08.03. után (Wearable frissítés) kezdte el. Még arra is gondolok, hogy esetleg a Samu szoftveresen merítteti az akkut, rámerőltetve egy új vásárlást,(túlpörgetteti a 4G chipet)...

--- Sent from mobile device ---

(#6037) francz'70 válasza kanál01 (#6031) üzenetére

francz'70
tag

Mikor megvetted, kipróbáltad és működött?
Mert ahogy leírtad, ez nagyon szervíz szagú :F

(#6038) ELACielvtárs válasza Shader (#6036) üzenetére

ELACielvtárs
veterán

nekem az első pillanattól ilyen mindkettő...
kicsit furcsa volt tapasztalni több huawei wacth gt-k után :B

(#6039) kanál01 válasza francz'70 (#6037) üzenetére

kanál01
tag

Szia, még nem volt eddig okos órám, de egyből újra telepítettem, mert a kollega email címe, fiókja volt beállítva. Azt hittem, ezt szoftveresen ki lehet kapcsolni, de valószínű ezek szerint nem és műszaki hiba, ha nem forog/ lépked szoftverben a fizikálisan működő lünetta? Max egy újra telepítés még azért? Köszi

ASUS P8Z68-V PRO, i7-2600K 4.5Ghz, Geil Evo 4x4gb/2133mhz, Gigabyte G1 GTX 1080 OC, Samsung T27A950 TV+3D, Samsung 40HU6900 UHD, Sam.Galaxy A50&S10+

(#6040) doongoo válasza kanál01 (#6039) üzenetére

doongoo
addikt
LOGOUT blog (1)

próbálhatsz egy gyári visszaállítást, aztán ha az sem segít, akkor lehet visszacsinálni az üzletet (szerintem nem éri meg javíttatni garancián kívül)

(#6041) szpeti40 válasza kanál01 (#6039) üzenetére

szpeti40
őstag

Nem szoftveres a gond, de egy reinstall-al nem veszítesz semmit.

(#6042) francz'70 válasza kanál01 (#6039) üzenetére

francz'70
tag

Ez tuti nem szoftveres probléma, a Watch-nál a lünetta egy fizikai tekerőgyűrű szoftvertől függetlenül működnie kéne.
A Watch 2 nél jobban el tudnám képzelni mivel ott a lünetta virtuális.

(#6043) kenwood válasza doongoo (#6040) üzenetére

kenwood
addikt

Sok eselyt nem latok ra, hogy a szekrenyben megadta magat a bezel, vagy az elozo tulaj ugy hasznalta, hogy nem tunt fel neki.
Legalabb annyira valoszinu, mint az,hogy nyitott lesz a visszavetelre :(
Kiveve ha tenyleg kollega az elado, nem pedig egy a szazezer forumtag kozul :D

[ Szerkesztve ]

(#6044) Grawens válasza kanál01 (#6031) üzenetére

Grawens
senior tag

Az órán a tárcsázóba üsd be: *#0*# , majd a Rotary Test alatt nézd meg, hogy döglött e valamelyik hall szenzor a háromból. Az is lehet, hogy mind döglött.
Ha nem partner az eladó, akkor második körben szedd le a gyűrűt és alaposan pucoldki a keretet is és a gyűrűt is. A kis peckekre és a rugókra nagyon vigyázz!! [Video] A videoban látottakkal ellentétben, ne bicskával próbálkozz, hanem valamilyen műanyag eszközzel. :K
Ha továbbra sem működik, akkor utolsó megoldásként (a gazdaságogsság keretein belül) be kell vetni egy szenzorcserét. Ehhez szükség lesz:
1, Három pontos Y00 csavarhúzóra => Pl
2, GH96-11874A PBA-ra 46-os esetén, vagy GH96-11875A PBA-ra 42-es esetén
3, minimális ügyességre és elszántságra.
Disassembly

Azt nem írtad, hogy 42-es e, vagy 46-os. :U

U.i.: Ha nem érzed magadban a szétszereléshez/összeszereléhez szükséges vágyat és magabiztosságot, akkor bízd biztos kezekre és/vagy szakemberre.

(#6045) kanál01 válasza Grawens (#6044) üzenetére

kanál01
tag

Sziasztok, köszönöm tényleg a segítő hozzászólásokat. Gyári vissza állítás, kikapcsolás nem segített. Sajnos nem vagyok annyira ügyes kezű, de elsőre az eladóval próbálnám rendezni a dolgot.
Rámentem hogy Rotarity Test, de nem reagál semmire, resetre se, mit kell tenni ott? Csatolva a kép, köszi szépen előre is. (46os LTE)
[kép]

(#6046) kovacs65 válasza kanál01 (#6045) üzenetére

kovacs65
senior tag

Amikor a képen látható ábrát látod, akkor kell forgatni, és mutatja a szenzorok müködését

Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz az ő szintjükre, ők pedig kinyírnak a rutinjukkal! "Jobb ha csendben maradsz és hülyének tartanak, mint hogy megszólalsz és kiderül, tényleg az vagy" Mark Twain

(#6047) Olyasmi

Olyasmi
aktív tag

Sziasztok!
SAMSUNG Galaxy Watch Active okosórához szeretné rendelni hosszabb óraszíjat (amilyen a dobozába is van) csak más színben.
Tudtok ajánlani linket?
Segítségetek előre is köszönöm!

(#6048) turbulencia8

turbulencia8
őstag

Sziasztok! En hasznaltan vettem egy majdnem ket eves orat, eddig minden jo es szep, elvileg. Az normalis, hogy alvas kozben 10%-ot merul az ora? Milyen alpveto beallitasokkal lehet 4-5 nap uzemidot osszehozni?

(#6049) turbulencia8

turbulencia8
őstag

Elfogadhato uzemidohot gondolom a fenyerot erdemes levenni minimumra, es gyari szamlappal erdemes hasznalni. A folyamatos pulzusmerest mar kilapcsoltam. A wifi jelszavak szinkronja mire jo? Szerintem a telom is irrealisa gyorsan merul (sima S20), miota miota parositottam az oraval. Egyelore remelem, hogy ez csak kezdeti zavar!

[ Szerkesztve ]

(#6050) kenwood válasza turbulencia8 (#6048) üzenetére

kenwood
addikt

42-esnel sajnos nromalis a 10% ejszakankent. Nekem azzal meg a ket nap/ toltes sem jott ossze. Inkabnb ilyen 35-40 ora.
A 46-os sokkal jobban birja.

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.