Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5401) nylacika válasza cris00 (#5399) üzenetére


nylacika
aktív tag

Nem kicsit. Egy óra séta és online zenehallgatás kb 35-40%

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#5402) dancsuri válasza kovacs65 (#5400) üzenetére


dancsuri
veterán

A kérdés az LTE kapcsolatra vonatkozott, ahoz E-sim-es óra kell (a telefon nélküli online zenehallgatáshoz), mindegy kicsi vagy nagy.

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#5403) Diokhan válasza cris00 (#5397) üzenetére


Diokhan
addikt

Van belső tárhelye a telefonnak, és a Galaxy Wear alkalmazással lehet rá másolni zenét anélkül, hogy utána online kellene lennie a telefonnak. Csak egy alternatíva...! De ha elérhető akar lenni telefonon úgy, hogy nem viszi magával a készüléket, akkor mindenképp eSIM verzió kell.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5404) Diokhan válasza Diokhan (#5403) üzenetére


Diokhan
addikt

Na megnéztem ezt én is és a feleségem Activ 2-jének belső memóriája 4bg. Ebből mennyi a felhasználó által elérhető terület? Mert alig 800Mb van szabadon és azt írja, hogy kép és zene nincs, és alkalmazások és számlapok foglalnak 877 megát. A többit akkor a tizen foglalja?

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5405) Airzsolti válasza mati12 (#5395) üzenetére


Airzsolti
kezdő

Köszi! A Healthben ki volt kapcsolva a lokalizáció, és addig az óra GPS-e alapján csak a távolságot írta ki, de a térképet addig nem mutatta, amíg be nem kapcsoltam.

(#5406) Dokker2 válasza Diokhan (#5404) üzenetére


Dokker2
tag

Igen sajnos. Annyibol kell gazdalkodni. De a Samsung vegre rajott hogy keves mar a 4gb ezert az iden megjeleno oraba mar 8gb lesz. Ezen meg mindig mosolygok. Rengeteg ora mar 16 es 32gb tarhellyel jon ki..... Vicces...

(#5407) cris00 válasza nylacika (#5401) üzenetére


cris00
csendes tag

Köszönöm :)
Asszonynak jött egy 42mm-es rozé arany, de magam is megleptem egy 46mm ezüst színűvel :))

(#5408) monster95


monster95
tag

Sziasztok.Olyan kérdésem volna hogy mennyire éri meg egy ilyen 46mm órát venni?

(#5409) MaCS_70 válasza monster95 (#5408) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ezt nem gondoltad komolyan, ugye?

Mégis bárki már honnan tudná, hogy Neked mi éri meg????? :F

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#5410) hematoma1


hematoma1
aktív tag

Megtudná valaki mondani hogy kb mikor volt az óra legutóbbi frissítése?
R800 az óra.

[ Szerkesztve ]

(#5411) hematoma1


hematoma1
aktív tag

Ja és a csc kodot hogy lehet megnézni?

(#5412) monster95


monster95
tag

Curve kártyával még mokolható a óra hogy samsung pay menjen?

(#5413) mati12 válasza monster95 (#5412) üzenetére


mati12
senior tag

Újra mókolható.

(#5414) monster95 válasza Keraa (#4983) üzenetére


monster95
tag

Sziasztok.Miért lehet hogy nem működik a pulzusmérő?Kézi mérésre gondolok.Elmegy háromnegyedig és ki írja hogy tisztítsam meg a szenzort.
1 napos készülék :D

(#5415) ferenck válasza monster95 (#5414) üzenetére


ferenck
senior tag

Nincs tetoválás ott ahol mérne? Mert úgy nem megy.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#5416) hematoma1 válasza monster95 (#5414) üzenetére


hematoma1
aktív tag

Mind a két kézen nem működik?

(#5417) monster95


monster95
tag

Nincs tetoválás.De most már nagy nehezen megoldódott.Én szerintem azért lehet ez mer elég koszos munkát végzek.De hogy valójában ez e volt az oka.Néha így is meg akad.De ha kicsit rányomom a kezemre az órafejet leméri egyből.

(#5418) hematoma1 válasza monster95 (#5417) üzenetére


hematoma1
aktív tag

Ennek nem kéne akadni .simán kell neki mérni.Próbáld ki másnak a kezén.Ha nem okés cseréltesd ki ha van rá lehetőség

(#5419) monster95 válasza hematoma1 (#5418) üzenetére


monster95
tag

Valószínű az órával nincs semmi gond.Mert más kezén 10-ből 10xszer lemérte.Valószínű túl vékony az alkarom :D

(#5420) monster95


monster95
tag

Sziasztok.Tudna valaki segíteni akár privátban is hogy hogyan tudok fel tenni olyan romot amivel működik a samsung pay?

(#5421) nylacika válasza monster95 (#5420) üzenetére


nylacika
aktív tag

Ment privát! :D

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#5422) monster95


monster95
tag

Sziasztok.Melyik szoftver kell tenni a 46 mm nem esimes(SM-R800)as modellre?
Illetve olyan problémam van hogy belélepek a download módba és ki írja hogy AP mellete számláló 1-24ig jutottam el.És nem akar eltűnni.

(#5423) monster95 válasza goop (#5173) üzenetére


monster95
tag

Szia.Melyik szoftver kell tenni a 46 mm nem esimes(SM-R800)as modellre?
Illetve olyan problémam van hogy belélepek a download módba és ki írja hogy AP mellete számláló 1-24ig jutottam el.És nem akar eltűnni.

(#5424) dancsuri válasza monster95 (#5423) üzenetére


dancsuri
veterán

[itt a lista] Legfrissebb elöl

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#5425) kiszu


kiszu
senior tag

Sziasztok. Gondolkozom egy ilyen oran, 46mm e sim verzioban.
Hetente 3x futok. Van, hogy 1, van, hogy 2, de neha 4-5 orat.
A telefont otthon hagynám ezért lenne fontos az e sim.
Egy toltessel kibír 5 ora futast, gps-el?
Nekem a pontos tav merese a lenyeg, térképet nem akarok nezni rajta.

Mire számítsak akku merülesben?

(#5426) zoli669


zoli669
tag

Sziasztok!

A Strava alkal mazásnak nincs widgetje?

Köszi!

(#5427) nylacika válasza kiszu (#5425) üzenetére


nylacika
aktív tag

Ha nem hallgatsz zenét online, akkor igen. Ha csak GPS és edzés, akkor szerintem simán. Nálam telefon nélkül egy óra kb 10-12% veszteség szokott lenni.

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#5428) rita7107


rita7107
aktív tag

Sziasztok.
Vettem egy számlapot a samsung rendszerében. Viszont nem jelenik meg az órán, se a telefonon.
Tipp, hogy merre keressem? (samsung vevőszolgálat reggel óta nem tud segíteni)

(#5429) csaba1203 válasza rita7107 (#5428) üzenetére


csaba1203
addikt

Biztos megvetted?....
Nekem utána rögtön jön a nyugta a vásárlásról az megvan?

(#5430) rita7107 válasza csaba1203 (#5429) üzenetére


rita7107
aktív tag

Igen, jött az e-mail, és a bank is jelezte rögtön a levonást.

(#5431) atoth


atoth
aktív tag

Sziasztok!
Nézegetem ezt az órát (R800) egy ideje, elsősorban sport/fitnesz célokra használnám (jelenleg fitbit charge 3- van), de elbizonytalanít, hogy a megjelenés utáni tesztekben szinte mindenütt kritizálják a GPS és a pulzusmérés pontosságát. Javítottak ezen azóta a szoftverfrissítések?
Megköszönöm, ha valaki, aki futáshoz, kerékpározáshoz rendszresen használja, beszámolna a tapasztalatairól.

(#5432) szilasz007 válasza atoth (#5431) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Szia! En pl kirandulasnal es edzo terembe kiserleteztem vele. a 150 es feletti csucsokat nem szereti, azokra hajlamos volt 130 korul merni. Kirandulasnal volt mikor fenyes idoben nem eszlelt pulzust. Ha a pontos meres fontos, akkor marad a pant es polar/garmin.
Ezt azert mondom igy, mert viszont pl kaloria teren, ez is es a garmin oram is nagyjabol hasonlo szamokat rogzitett a vegen, attol eltekintve, hogy a pulzus gorbe pontatlan volt a Watch eseteben.

(#5433) csabili74


csabili74
aktív tag

Sziasztok. Kellene egy kis segítség :R , leesett az óra gyűrűje, tud valaki szervizt Budapesten, ahol tudják javítani? Vagy - találtam javítószettet, csapágygolyókkal, rugóval, és alátéttel az ebayen - vegyem meg azt?

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#5434) csaba1203 válasza csaba1203 (#5429) üzenetére


csaba1203
addikt

Ha az áruházban megkeresed a számlapot újra meg kellene venned?
Próbáld ki hátha csak újra kellene telepíteni.
Ha nem a telepít szöveg jelenik meg, akkor tovább kell a samsungnál kopogtatni nem akarom elhinni, hogy nem tudnak segíteni....

(#5435) Diokhan válasza rita7107 (#5428) üzenetére


Diokhan
addikt

Szia!

Galaxy Store, bal felső sarok hamburger menü, ott fentről a hetedik menüpont, nekem receipts mivel angolul használom mindenem, de magyarul valószinű, hogy nyugták/számlák, vagy valami ilyesmit fog kiírni. Ott listáz minden galaxy store-ban megvásárolt dolgot.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5436) rita7107 válasza Diokhan (#5435) üzenetére


rita7107
aktív tag

Köszönöm! :R
Közben tegnap este megoldottam. :)
Ne higgy a nőnek! :W :W :W :W :W
Kifizette, de nem telepítette....

(#5437) snecizero


snecizero
senior tag

Sziasztok !
Ki tudja hogy ezt az óra számlapot hól találom meg ? Vagy esetleg mi a neve.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#5438) kicsi007 válasza snecizero (#5437) üzenetére


kicsi007
tag

Elvileg ez az:

[Iris22-24H]

Jelenleg ezt használom én is!

[ Szerkesztve ]

Apple TV 4K/ Iphone 13 Pro Max/ Apple Watch NIKE S9/ Ipad AIR 4. Gen

(#5439) snecizero válasza kicsi007 (#5438) üzenetére


snecizero
senior tag

Köszönöm szépen a gyors segítséget. Tegnap este legalább 1,5 órát kerestem. Majdnem kifolyt a szemem, de nem leltem. :)

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#5440) Diokhan válasza rita7107 (#5436) üzenetére


Diokhan
addikt

Én is jártam már így, épp ezért hasznos az előző hozzászólásomban írt funkció, hisz akkor is meg tudod találni, ha nem lehetséges az azonnali telepítés megvásárlás után. Örülök, hogy megoldódott.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5441) csaba1203 válasza rita7107 (#5436) üzenetére


csaba1203
addikt

Mi volt a megoldás?
Azért volt érdekes, mert ha kifizeted utána automatikusan indul a telepítés is és ez visszavonhatatlan dolog....

(#5442) Diokhan válasza csaba1203 (#5441) üzenetére


Diokhan
addikt

Ezt cáfolom, ha kifizeted, utána rá kell küldeni manuálisan az órára. Amíg nem teszed meg, nem fog az órán megjelenni.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5443) csaba1203 válasza Diokhan (#5442) üzenetére


csaba1203
addikt

Nálam automatikusan telepíti semmit nem kell beavatkoznom....
Lehet beállítás kérdése de ez így jól van nekem legalábbis.

(#5444) Dokker2 válasza csaba1203 (#5443) üzenetére


Dokker2
tag

Nalam is telepul automatikusan. Amit nem ertek hogy amit Diokhan irt nekem teljesen mashol van. Nalam a hambi jobb fent van bal helyett es az 5. Menun belul az 4. Pontban van nyugta neven. Lehet h telefon markafuggo? Nekem Xiaomim van. Nektek??

(#5445) csaba1203 válasza Dokker2 (#5444) üzenetére


csaba1203
addikt

Samsung A40-em van és lehet igazság abban, amit írsz...

(#5446) monster95


monster95
tag

Sziasztok.Olyan problémám volna hogy munka közben egy helyben álláskor úgy hogy csak a kezem mozog ki írja hogy edzés futás észlelve és elkezd számlalni az óra.Ennek ilyenkor mi baja? :D

(#5447) Dokker2 válasza monster95 (#5446) üzenetére


Dokker2
tag

Valoszinuleg olyan mozdulatokat vegzel a kezeddel tobb percen keresztul mint amikor futsz. Kapcsold ki az automatikus edzes felismerest es tobbet nem lesz ilyen bajod. Ha megis elmesz futni akkor meg elinditod kezzel :) Ez pont olyan amikor itt irta valaki hogy egyhelyben all egesz nap megis tobb 1000 lepest tesz meg..... Jah csak azt felejtette el mondani hogy sajtot reszel a konyhan egesz nap :DD

[ Szerkesztve ]

(#5448) monster95


monster95
tag

Na ez a sajt reszelős jó volt :DD
Köszi a segítséget.

(#5449) monster95 válasza Dokker2 (#5447) üzenetére


monster95
tag

És ezt a aumatikus edzés felismerést hol lehet kikapcsolni?

(#5450) kovacs65 válasza monster95 (#5448) üzenetére


kovacs65
senior tag

Nálam a krumplipucolást is edzésnek nézte. :DD

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.