Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5301) niklebi válasza spanglee001 (#5299) üzenetére


niklebi
senior tag

A régió váltást akkor is meg kell csinálni. Az a rom csak a BTU régiónak megfelelő rom, de régiót nem változtatja meg. Olvasd el amit goop a két linkelt hozzászólásban írt.

(#5302) Diokhan válasza Dokker2 (#5300) üzenetére


Diokhan
addikt

Elnézést, a "telefon" kimaradt, azt hittem az óra akkujáról van szó. Olyat még valóban nem láttam, ami a telefon akkuját is mutatja, de lehet, hogy van. Nem tudom. Utána fogok nézni.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5303) hematoma1


hematoma1
aktív tag

Kellene egy kis segítség.Ha veszek egy olyan órát amit Angliából hoztak be,akkor itthon lehet érvényesíteni a Samsung garanciát?

(#5304) spanglee001 válasza niklebi (#5301) üzenetére


spanglee001
addikt

olvastam persze, lehet neki esek :D

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#5305) Dokker2 válasza Diokhan (#5302) üzenetére


Dokker2
tag

Nem gond. Lelkesen keresek a fizetosok kozt is mar nagyon regota de semmit nem talaltam. Igy tertem at ezekre a watchface megoldasokra. Illetve az Always on display mod miatt is. A watchmakerbe annak is meg lehet adni a fenyerosseget es igy napfenyben is latom :)

(#5306) spanglee001


spanglee001
addikt

a wireless connectionra nem lép rá, hosszan kell nyomni az alsó gombot, mennyit szívtam vele :D
aztán searching ap...44 ig engedtem kb háromnegyed óra volt, mire YT-vidi alapján nézve kettőt kattoltam az alsó gombbal és már szórta is a wifit :DDD , jelenleg megy fel a progi, aztán régióváltással szenvedés kezdődik :D

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#5307) spanglee001


spanglee001
addikt

az spay-ba nem tudom hitelesíteni a kártyát mert nem küldött sms-t prbáltam párszor, aztán már azt írta nincs hitelesítés bank telószáma van helyette :F

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#5308) zolka1977 válasza spanglee001 (#5307) üzenetére


zolka1977
tag

Splay megnyitása, fent 3 pötty beállítások, alkalmazás visszaállítása.

[ Szerkesztve ]

(#5309) spanglee001 válasza zolka1977 (#5308) üzenetére


spanglee001
addikt

köszi siker :R :R
pinkódot mindíg kér az óra mikor az spay ba lépek?

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#5310) Diokhan válasza Dokker2 (#5305) üzenetére


Diokhan
addikt

Értem.
Nekem kicsit túl van bonyolítva ez a facer dolog, nem akarok 3-4 appot telepteni csak azért, mert kell egy új face :D Inkább maradnak a gyáriak :) Meg egyébként sem szivesen fizetek érte, és nem azért, mert sóher vagyok, hanem azért, mert 2-3 naponta úgyis másikat állítok be. :D :D :DD

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5311) szilasz007 válasza spanglee001 (#5309) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Igen, de van benne intelligencia.
Pl ha hordoz, mozogsz, akkor 1x kér csak.
Különben felvenném az órádat az asztalról és veszem a sört.
Bár lehet ikeaban is a kanapét. Most nem emlékszem, de vásárlásnál nem kért pint...

Lényeg, jó dolog, hogy kéri a pint :)

(#5312) kovacs65 válasza Jakesz (#5158) üzenetére


kovacs65
senior tag

Megvettem kb egy hete. Kétszer használtam, egy teszt, akkor jó volt. Egyszer akartam vezetés közben, de KO. Átlagosan egy nappal kevesebb az akkuidő.
Hagyom veszni azt az 1000 Ft-ot, de inkább leszedem.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#5313) hematoma1


hematoma1
aktív tag

Valamit be kell állítani az órán hogy ha hívnak vissza tudjam utasítani.

(#5314) anonymus89 válasza hematoma1 (#5313) üzenetére


anonymus89
addikt

Nem teljesen értem ha a bezel-t elforgatod balra, óramutató járásával ellentétesen akkor elutasítja.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#5315) Leonardo91 válasza Leonardo91 (#5296) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Valaki?

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#5316) spanglee001 válasza kovacs65 (#5312) üzenetére


spanglee001
addikt

1x használtam, jól működik, és nem is merít semmit az akkuidőm ugyanannyi, mint volt :Y mitől, függhet, hogy valakinek meríti van akinek nem :F

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#5317) Jakesz válasza spanglee001 (#5316) üzenetére


Jakesz
őstag

Gondolom, ha valaki gyakran használja a diktálás funkciót, az eleve jobban meríti az órát, mintha csak írás lenne, mivel a mikrofon- és adatforgalomhasználat pluszban merít. Ez a gyári keyboardban is így van. Csak a magyarok ugye abban nem nagyon használták a diktálást a magyar nyelv hiánya miatt, hanem max írtak, míg ha kipróbálták a G-Keyboard Prot, akkor ott elkezdtek diktálni is, ami eleve nagyobb merüléssel jár, de ez nem az app hibája.
A kérdés az, hogy vajon ugyanolyan használat mellett is hasonló-e a fogyasztásuk. Itt már páran írták, hogy nem érezték, hogy jobban merülne a gyáritól, ugyanakkor a samsung store-ban az app véleményeinél többen írták, hogy sokkal jobban merül tőle az óra, viszont nemrég jött hozzá egy frissítés, aminek a leírásában az áll, hogy javították a nagyfokú merülési problémát.

[ Szerkesztve ]

(#5318) anonymus89 válasza Leonardo91 (#5315) üzenetére


anonymus89
addikt

Szia, ez mikor update akar lenni?
Indítsd újra az órát ha még az nem volt.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#5319) Dokker2 válasza Diokhan (#5310) üzenetére


Dokker2
tag

Hát van választék az biztos :-) Én is sokat cserélgetem. Még a kinézettel vagyok így. Van egy rakás kiegészitőm hozzá. Ezért megunhatatlan számomra a watch :-) best!!!!!!

(#5320) Diokhan válasza Dokker2 (#5319) üzenetére


Diokhan
addikt

Milyen kiegészítőid vannak hozzá? Szíjak meg tokok? Én is szertnék venni rá valami tokot, mert észrevettem, hogy sokszor csapom oda... nem nagyon, de oda-oda koccan valahova.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5321) Leonardo91 válasza anonymus89 (#5318) üzenetére


Leonardo91
senior tag

R800XXU1DSL1 próbálná letolteni de telepíteni már nem tudja
Újra lett már indítva, alaphelyzetbe állítás minden megvolt...

[ Szerkesztve ]

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#5322) hematoma1 válasza anonymus89 (#5314) üzenetére


hematoma1
aktív tag

Hívás elutasításnál azt hittem hogy elég csak rábökni, nem huztam oldalra.A lünetta forgatást azt nem ismertem.

(#5323) kovacs65 válasza Jakesz (#5317) üzenetére


kovacs65
senior tag

Egyáltalán nem használom a diktálást. Csak az említett két esetben próbáltam. Azóta többször töltöttem, de ugyanolyan felhasználás mellett most 3 nap 3 órát jósol, máskor a 4 simán összejött.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#5324) anonymus89 válasza Leonardo91 (#5321) üzenetére


anonymus89
addikt

Se mobilnet se wifi?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#5325) Leonardo91 válasza anonymus89 (#5324) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Mondom letölteni letölti a wearon keresztül de amikor telepitené akkor írja ezt ki.. Nincs köze se mobilnethez se wifihez

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#5326) anonymus89 válasza Leonardo91 (#5325) üzenetére


anonymus89
addikt

Bocs úgy értelmeztem a "próbálja letölteni" kifejezést.
Esetleg egy hard reboot power gomb addig nyomva tartása míg újra nem indul.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#5327) Dokker2 válasza Diokhan (#5320) üzenetére


Dokker2
tag

Szijak: egy ezust es egy fekete femszij, egy szinten feher es fekete szilikon szij, es van egy kulonleges szijam hozza amit belinkelek. Illetve van egy feher es egy fekete tokom is. Ami nagyon jol ved viszont a lunetta forgatasat nem engedi. Nagy hiba. Pedig van olyan ami nem gatolja de sajnos nem azt vettem...... Illetve egy ezust lunetta vedo...

[ Szerkesztve ]

(#5328) niklebi válasza Leonardo91 (#5325) üzenetére


niklebi
senior tag

A régió váltást megcsináltad? Tudod milyen régión van az óra? Azért kérdezem, mert a képen amit feltöltöttél ez van: "A letöltött fájl érvénytelen"

[ Szerkesztve ]

(#5329) Dokker2 válasza Dokker2 (#5327) üzenetére


Dokker2
tag


[ Szerkesztve ]

(#5330) hematoma1


hematoma1
aktív tag

Hogy lehet megnézni hogy milyen régiós az óra?

(#5331) Leonardo91 válasza hematoma1 (#5330) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Ez jó kérdés.. Engem is érdekelne

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#5332) niklebi válasza Leonardo91 (#5331) üzenetére


niklebi
senior tag

[Itt] az összes régió fel van sorolva. Látható, hogy Magyarországon milyen régiós órákat árultak. [Ebben] az R800XXU1DSL1 régiók vannak. Amit Netodinnal felraktál arról tudod milyen régiós volt?

(#5333) Leonardo91 válasza niklebi (#5332) üzenetére


Leonardo91
senior tag


Ezt raktam fel netodinnal, ebből nem tudom megállapitani milyen régiós.
Mindenesetre erre a CSE1 re nem engedi rátelepiteni wearból a DSL1-et.

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#5334) niklebi


niklebi
senior tag

Szerintem, hogy milyen régiós most az óra, azt a régió váltás módszerével tudod megnézni.Ha megcsinálod akkor először a jelenlegi régiót mutatja meg az óra. Ha jó akkor szerintem csak újra kiválasztod és kész. De ebben nem vagyok biztos, mert én mindig régiót váltottam. Hiába jó a rom ami az órán van a régiónak is jónak kell lenni csak akkor frissül.

(#5335) Leonardo91 válasza niklebi (#5334) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Tudnál nekem linkelni egy olyan letölthető romot amiben benne van a samsung pay?

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#5336) niklebi válasza Leonardo91 (#5333) üzenetére


niklebi
senior tag

Nem teljes a rom amit feltettél. Hiányzik a CP- - - - -SIGNED tar.md5. Szerintem ez miatt nem frissül.

(#5337) Diokhan válasza Dokker2 (#5327) üzenetére


Diokhan
addikt

Nagyon szépek. Nekem gold szinű van, jelenleg fehért szíjjal, de fekete szíjjal szeretném megnézni, hogy hogy néz ki.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5338) niklebi válasza Leonardo91 (#5335) üzenetére


niklebi
senior tag

[Ez] angol régiós rom, de csak akkor van Spay ha az órát BTU régióra átállítod. Akkor frissülni is fog. Arra figyelj, hogy ezek mind meglegyenek a romban: AP-BL-CP-CSC. Ja és a Google a barátod, én is most kerestem meg neked a linkel romot.
Bocsi de utólag derült ki, hogy csak bejelentkezve lehet letölteni, és csak szerintem 3 fájlt tartalmaz.

[ Szerkesztve ]

(#5339) Leonardo91 válasza niklebi (#5338) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Amit linkeltél az is csak 3 fájlos
Valamint letölteni se engedi

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#5340) Yager01 válasza goop (#5173) üzenetére


Yager01
senior tag

Bekapcsolt állapotban nyomjuk hosszan az alsó gombot, majd ha megjelenik a rebooting felirat nyomjuk gyorsan 3-4x szintén az alsó gombot, ekkor bejön a boot menü ahol az alsó gombbal válasszuk a wireless download módot, csak hagyjuk ott a kijelölést, 20 sec múlva elindul a wifi mód.

Miért nem indul el a wifi mód? Nem csinál semmi féle hálózatot az óra, csak újra indul és normál módban bekapcsol....és használtra kész. :F

(#5341) Dokker2 válasza Diokhan (#5337) üzenetére


Dokker2
tag

Koszonom. Nekem is tettszenek. Ilyen fekete femszijjal

(#5342) niklebi válasza Leonardo91 (#5339) üzenetére


niklebi
senior tag

[link] Ezt találtam, de nem tudom mennyi fájlt tartalmaz. Ezen kívül még egy olyan van ahol fizetni kell 3 dollárt.

[ Szerkesztve ]

(#5343) Diokhan válasza Dokker2 (#5341) üzenetére


Diokhan
addikt

Hol lehet kapni ilyen szijat?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5344) Yager01


Yager01
senior tag

Mikor beállítjátok az órán a Spay-t akkor milyen címet adtok meg? nyilván Magyarországra nem lehet átállítani a címet ezért egy Egyesült királyságbeli címet kell megadni... nem okoz problémát amikor vissza ellenőrzik a kártyát hogy a cím nem egyezik a curve kártya mögé rakott saját címemmel?

Illetve nem értem miért de nem jön a hitelesítő sms :(

(#5345) niklebi válasza Yager01 (#5344) üzenetére


niklebi
senior tag

Nálam a Samsung account-ban magyar cím van így azt is adtam meg az Spay-ben. Ki lehet választani Magyarországot, és a rendes címemet adtam meg.

(#5346) Dokker2 válasza Diokhan (#5343) üzenetére


Dokker2
tag

mobilasz.hu oldalrol van. Ajandekba kaptam. De en kinabol rendelem az ilyeneket fele ennyiert...... Csak tovabb tart mi ideer

(#5347) Yager01 válasza niklebi (#5345) üzenetére


Yager01
senior tag

Az sms viszont nem jön

(#5348) Buci7 válasza goop (#5164) üzenetére


Buci7
csendes tag

Szia,
Honnan tudnék régebbi TIZEN ROM-ot leszedni az órámhoz ? R815F van nekem (42mm LTE) ?

(#5349) niklebi válasza Yager01 (#5347) üzenetére


niklebi
senior tag

Akkor két lehetőség van:
1. Változtasd meg a telefonszámodat a Curve app-ban a telefonon egy kamu számra, majd vissza a jóra.
2. Írj a supportnak.
A meglévő telefonszámoddal lehet gond, azt kell megoldanod.

[ Szerkesztve ]

(#5350) spanglee001 válasza Yager01 (#5340) üzenetére


spanglee001
addikt

mint írtam fenntebb, hosszan nyomod alsó gombot a wifi downloadra is, a várakozós nem működött nálam sem szívtam vele ma hajnalban bőven :D aztán "tülrelmesen várj az ap..." türelmes voltam majdnem egy órát aztán YT-n láttam, hogy ott is két klikk az alsó gombbal és már szórja is a wifit :D a többit a leírás alapján csináltam, amit tegnap este linkeltek nekem, hogy hogyan smit. és ma már fizettem is egyet az órával :R
nem jött sms-re curve appban megadtam a másik számom, a 30-asra nem jött sms, a 20-as számomra rögtön megjött.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.