Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5851) Diokhan válasza Dokker2 (#5850) üzenetére


Diokhan
addikt

Szép. Van lünetta védő rajta?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5852) Dokker2 válasza Diokhan (#5851) üzenetére


Dokker2
tag

Köszönöm. Igen. Fekete lünetta védő, fekete fémhatású műanyag tok, es egy szövet szíj.

(#5853) Tense válasza Dokker2 (#5850) üzenetére


Tense
őstag

Szia, nagyon jól néz ki.
Mi a neve a számlapnak?

(#5854) Dokker2 válasza Tense (#5853) üzenetére


Dokker2
tag

Koszonom. Matveyan futuristic two. A kepen az Always on mode lathato ami fekete feher. Amugy szepen varialhato. Feliratkoztam a keszitonel es hetente kuld kupont a fizetos oraihoz. Ez is az.....

(#5855) Tense válasza Dokker2 (#5854) üzenetére


Tense
őstag

Köszönöm szépen :R
Megveszem én is, ennyit megér.

[ Szerkesztve ]

(#5856) Airzsolti


Airzsolti
kezdő

A Watch Designert használja valaki? Érdemes bele egyáltalán foglalkozni, vagy nem olyan egyszerű alkotni vele? Feltelepítettem, regisztráltam már korábban, de aztán nem próbáltam, hogy egyáltalán megy-e WA2 órával. :)

(#5857) szokelaszlo


szokelaszlo
tag

Sziasztok.
Segítséget szeretnék kérni.
Korábban váltottam régiót a Samsung Pay miatt.
Ez tökéletesen működik is.
De szervizbe kell vennem, és szeretném a régiót visszaállítani.
Hiába próbálkoztam tegnap több ízben is nem sikerült. :(
Ez a szoftver fut jelenleg az órán.
[kép]
Jelenleg a korábbi módszerrel nem lehet visszaállítani a régiót
Rom cserével nem próbálkoztam korábban soha.

(#5858) kislaci válasza szokelaszlo (#5857) üzenetére


kislaci
senior tag

Szerintem hagyd a francba a régiót, nem foglalkoznak vele.

(#5859) Dokker2 válasza Tense (#5855) üzenetére


Dokker2
tag

Nincs mit :)

(#5860) szokelaszlo válasza kislaci (#5858) üzenetére


szokelaszlo
tag

És ha mégis?
A decemberig szóló garit nem nagyony szeretném bukni.
Tudtam csatlakozni az órával mint korábban,de nem jött elő a régió választó menü. :(

(#5861) niklebi válasza szokelaszlo (#5860) üzenetére


niklebi
senior tag

A legújabb rommal nem is fog! Vagy megkockáztatod így a szervizbe vinni, vagy Netodinnal az előző rom. Ha nem titok miért kell a szervizbe vinni?

(#5862) kislaci válasza szokelaszlo (#5860) üzenetére


kislaci
senior tag

Szia, valahol le van írva hogy régióváltás garancia vesztést okoz?

(#5863) szokelaszlo válasza niklebi (#5861) üzenetére


szokelaszlo
tag

És amit linkeltem az a legújabb rom?
A felső gomb nem mindig érzékel.
Rettentő bosszató többször nyomkodni :W

(#5864) szokelaszlo válasza kislaci (#5862) üzenetére


szokelaszlo
tag

Nincsen sehol leírva!
De a Samsung híresen "nem vevő orientált ha garanciális problémáról van szó(sajnos én is többször tapasztaltam.)

(#5865) niklebi válasza szokelaszlo (#5863) üzenetére


niklebi
senior tag

Igen, ez a legújabb. Én bevinném és nem mondanám meg, hogy régiót váltottam. Szerintem nem foglalkoznak vele, mivel ez a hiba nem szoftveres hanem csak valami kontaktus hiba lehet.

(#5866) szpeti40


szpeti40
addikt

Sziasztok!

Az normális, hogy 30% felett kajál az órámon a Samsung Health?

Reggel vettem le a töltőről 70%-al, mire beértem melóba, már 60%-on állt, közben ment egy kerózás követés, de szerintem akkor se kéne ennyit merülnie :F
A Gear Sport-om látványosabban tovább bírta a Watch-nál. :U

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#5867) bajnokpityu válasza szpeti40 (#5866) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Kicsit se normális. Én gwm dupla ideig bírja parom kicsi active jatol. Vagy inkább 2.5x az uzemido

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#5868) szpeti40 válasza bajnokpityu (#5867) üzenetére


szpeti40
addikt

Azt elfelejtettem írni, hogy nekem 42mm-es Watch van. De akkor se kéne ennyire merülnie.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#5869) bajnokpityu válasza szpeti40 (#5868) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Persze h nem ugyan még nem volt 2 év alatt ilyenem, de ujrainditanam. Ha utána is csinálja akkor reset.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#5870) szpeti40 válasza bajnokpityu (#5869) üzenetére


szpeti40
addikt

Sajnos csinálja, nálad mennyit eszik a samsung health app?
Haverom Watch-án is 30-40%-ot eszik.:F

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#5871) bajnokpityu válasza szpeti40 (#5870) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Szervizben van két hete, de pár százalék rémlik.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#5872) szokelaszlo válasza niklebi (#5865) üzenetére


szokelaszlo
tag

Köszi.
Valószínü ez lesz.
Odin-nal nem akarok romot cserélni,félek hogy valamit véglegesen elrontok.

(#5873) shelbygt


shelbygt
tag

Sziasztok ti mivel tesztelitek az óra magasság mérőjét? Mert nálam telefon gps alapján 50-70 m - ert csal mikor hogy.Van, hogy lemegyek 3 emeletet és azt közli hogy mentem 10 emeletet. :Y

(#5874) burcsa9 válasza radar (#4521) üzenetére


burcsa9
friss újonc

hogyan lehet meg csinálni az érintés fizetést galaxy watch sm r805f lte mindent probáltam de semmi nem jelenik meg a samsung pay probáltam a régió váltást is sdb vel de semmit nem csinál ki írja hogy kapcsolodott meg hogy sikeres de semmi nem történik az órán

(#5875) korimv6


korimv6
aktív tag

Sziasztok.

Én is csatlakozom egy 46 mm-es Watch-csal. S3 Frontiert váltott, ami teljesen tönkrement. Extreme digitalban vettem, mert a leírásban 2 év gyári garancia volt. Megjött az óra, és Bravophone-os matrica volt rajta. Mindjárt felhívtam az ügyfélszolgálatot. Állították, hogy biztos 2 év gari van. Igaz a garanciajegyet elfelejtették az órával küldeni. Kiváncsi vagyok mi fog szerepelni rajta. Igazából nem ragaszkodom a samsungos garihoz, mert ők is csak a kifogást keresik, miért ne kelljen megcsinálniuk.

Körbe zárt villám.

(#5876) bajnokpityu válasza korimv6 (#5875) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Meglassuk,nekem a masfel eves eppen uj alaplapra es linettara var a samunal.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#5877) Norbi. válasza korimv6 (#5875) üzenetére


Norbi.
őstag

A Bravophone a hivatalos importőr Samsungnak

(#5878) szpeti40


szpeti40
addikt

Nálatok szokott olyan lenni, hogy nincs bekapcsolva az automatikus pulzus mérés, mégis néha villog magától a pulzus mérő egész sokáig? De pulzust nem mér.

Gear Sport is csinálta, most a Galaxy Watch is.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#5879) Diokhan válasza szpeti40 (#5878) üzenetére


Diokhan
addikt

Nem csak pulzust mér villogással szerintem. Ne törődj vele :)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5880) szpeti40 válasza Diokhan (#5879) üzenetére


szpeti40
addikt

Akkor okés, köszi :R
Kedden úgyis hívnak a samsungtól, akkor megkérdezem, mert kiváncsi vagyok h mit nézhet még.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#5881) Dokker2 válasza szpeti40 (#5880) üzenetére


Dokker2
tag

Ha be van kapcsolva az alomalvas es sokaig nem mozogsz akkor is bekapcsol a pulzusmero. A mozgas szenzor jelzi h nincs aktivitas egy ideje es elkezdi az alvast nezni. Amikor leteszem az asztalra rendszerint vilagit nekem is bizonyos idokozonkent..... Pedig kezi meresre van nekem is allitva

(#5882) IOX


IOX
tag

Sziasztok.
Segítséget szeretnék kérni. Hol lehet beállítani ha szeretném, hogy tétlenséget jelezzen?

(#5883) jupp008


jupp008
senior tag

Sziasztok,

Mivel maradok Telefonnál még továbbra is Samsung vonalon még egy darabig, ezért azt biztosan tudom hogy Galaxy Watch vagy Watch Active 2 -t szeretnék. Hogy melyik legyen vagy érdemes azt még nem tudom, habár a sima Watch mint óra kinézetileg jobban bejön.
Ami a kérdésem lenne az igazából a vásárlás. Valaki képbe van azzal kapcsolatban mi lenne az az igazán jó ár vagy akció amikor érdemes megvenni valamelyiket az egyik nagyobb hazai webáruházból. Értem itt az alatt, hogy mi az a minimál ár ami alá nem fog vagy szokott menni.

(#5884) kelo0022


kelo0022
csendes tag

Sziasztok! iphone 7 mellé kaptam kölcsön egy Galaxy Watch-ot. Kérdésem az lenne hogy a telefonhívás indítás/fogadásra van e valami beállítás? Azt az infót kaptam hogy korábban ez a funkció iphone-nal nem működött de talán az újabb frissítésekben ezt megoldották, a telefon és az óra szoftvere is naprakész a telefonhívások mégsem müködnek. Van erre valami megoldás? :R

(#5885) csaba1203 válasza kelo0022 (#5884) üzenetére


csaba1203
addikt

Nem igazán kedveli az Iphoneok-at....
Nekem is van 7-es de minden bajság van vele.
Samsung telefonokkal tud mindent kihasználni igazán.
Hívások is csak azzal fognak menni.

(#5886) Dokker2 válasza csaba1203 (#5885) üzenetére


Dokker2
tag

Szerencsere eddi 3-4 dolgot talaltam ami ujdonsag ha samsung telefonnal van parositva. A tobbi osszes funkcio mukodik xiaomi es huawei telefonnal is(gondolom akkor minden androidossal is) . A BT hivas pl ment mindketton.

(#5887) Dokker2 válasza IOX (#5882) üzenetére


Dokker2
tag

Elimditod a samsung healt alkalmazast az oran. Alul beallitasok es rogton ott lesz a tetlensegi ido jelzese

(#5888) Picur882 válasza szpeti40 (#5866) üzenetére


Picur882
csendes tag

Ugyanezzel küzdöm én is. Fél óra alatt érek be a munkahelyemre, 100% -> 80%. Nap végére lemerül

Samsung Galaxy Z Fold 4, Galaxy Watch 4 40mm

(#5889) szpeti40 válasza Picur882 (#5888) üzenetére


szpeti40
addikt

Egy gyári visszaállítást csináltam, az talán javított a helyzeten.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#5890) szpeti40


szpeti40
addikt

Azt ki lehet valahogyan kapcsolni, hogy ha edzést mér az óra, akkor ne dumáljon? :D
A Gear Sportban ugye nincs hangszóró és amikor a Watch-al elsőnek bicikliztem és megszólalt, ott néztem, hogy ki beszél hozzám :DD de felesleges, mert úgysem értem.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#5891) kislaci válasza szpeti40 (#5890) üzenetére


kislaci
senior tag

Be lehet, de hogy hol ne kérdezd tőlem, amióta megvan kikapcsoltam én is.

(#5892) kelo0022 válasza kelo0022 (#5884) üzenetére


kelo0022
csendes tag

Sikerült összehangolnom a két készüléket és valóban lehet telefonálni az órával iphone használata mellett is.
Bár nem tudom pontosan melyik lépés hozott megoldást, így leírom hogy én mit csináltam, hátha másnak is hasznos lesz.
Tehát adott az én esetemben egy iphone 7 és egy Galaxy Watch 46 mm sima Bluetooth verzió.
A két eszköz párosítva lett, tök jól működött, kivéve a telefon hívás funkció. 1 nap használat után ki-bekapcsoltam mindkét eszközt. Ismét nyomkodás próbálkozás a telefon hívással, kiírta az óra hogy párosítsam a telefonnal (ezt korábban is kiírta de hiába próbáltam újra párosítani, hiszen már a 2 eszköz kommunikált) Viszont most újra indítás után tudta párosítani az órát az iphone-nal ismét, úgy hogy már egyszer szerepelt az eszközök listában. Így most az iphone bluetooth menüjében 2 Galaxy watch is szerepel az eszközök között, úgymond kétszer van párosítva 1 eszköz. De legalább működik a telefonhívás is. Viszont az első benyomás az hogy nagyon halk a mikrofonja, egész közel kell tartanom a számhoz az órát, kb. 10-15 cm-re és így sem közelíti meg a telefonhívás minőségét a hívott fél elmondása alapján. Ez természetes, így kell elfogadni, vagy lehet hogy gyengébb a mikrofonja az én órámnak? (használtan vettem a Watchot,de még garis)

[ Szerkesztve ]

(#5893) IOX válasza Dokker2 (#5887) üzenetére


IOX
tag

Megcsináltam. Nem jelez. Lehet valamit kikapcsolni ami befolyásolja a jelzést? Mit tudom én, pl értesítések kikapcsolása, stb.

(#5894) Airzsolti válasza szpeti40 (#5890) üzenetére


Airzsolti
kezdő

Nem mindegy, milyen edzést indítasz. Futásnál pl. van olyan, hogy egyszerű edzés vagy futás és van futóedző. Előbbinél pl. kilométerenként bemond pár adatot, de nem dumál megállás nélkül, mint a másiknál. Lehet, hogy ez zavar?

(#5895) Dokker2 válasza IOX (#5893) üzenetére


Dokker2
tag

Masrol nem tudok. Meddig vársz hogy jelezzen? Nekem egy óráig kell egyhelyben ülnöm hogy rámszoljon...

[ Szerkesztve ]

(#5896) szpeti40 válasza Airzsolti (#5894) üzenetére


szpeti40
addikt

Tudom, de nekem a km-kénti bemondás se kéne, felesleges.

Dokker2: Egy óra tétlenség után szól.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#5897) IOX válasza Dokker2 (#5895) üzenetére


IOX
tag

Figyi! Bal kezemen egy aktivitás mérő, jobboson a Watch, balos jelez, watch nem

(#5898) Tense válasza szpeti40 (#5866) üzenetére


Tense
őstag

Nálam meg az óraszámlapok fogyaszt 44%-ot..

(#5899) szpeti40 válasza Tense (#5898) üzenetére


szpeti40
addikt

:Y
Nekem eddig "csalódás" a Watch üzemideje, semmivel sem vagyok előrébb mint a Gear Sport-al voltam, azt hittem legalább egy fél nappal többet fog tudni, de nem :(
De fogalmam sincs milyen órát vennék ez után.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#5900) IOX


IOX
tag

Karcórát ;) . Én pl, csak akkor használom amikor valamiért fontos. Minden más alkalomra vettem egy katonai, automatát [kép] [kép]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.