Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6051) turbulencia8 válasza kenwood (#6050) üzenetére


turbulencia8
őstag

Ez 46-os. Mondjuk sokat allitgattam tegnap.

[ Szerkesztve ]

(#6052) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Az akkuidőm kezd beállni, szerencsére, szerintem meglesz a négy nap.
A Flow-t használja valaki notebook feloldására? W10-ről simán párosítom ez eszközöket, de az órán lévő Flow nem látja a PC-t.

(#6053) szokelaszlo


szokelaszlo
tag

A mai napon ezzel szembesültem :W

Ezidáig az órámmal oldottam fel a windows-os laptopomat.
Frissült az alkalmazás. :((
És nem tudtam ismét beállítani.
Keresés után jöttem rá hogy miért.
Megint egy korábban jól működő szolgáltatástól volt meg a samsung.

* Az okostelefon specifikációitól függően előfordulhat, hogy egyes modellek nem támogatják.
- Samsung okosóra: Tizen 3.0 OS vagy későbbi (Samsung Galaxy Watch, Samsung Galaxy Watch Active, Samsung Gear S3, Samsung Gear Sports)

[link] https://www.samsung.com/hu/apps/samsung-flow/

[ Szerkesztve ]

(#6054) szpeti40 válasza szokelaszlo (#6053) üzenetére


szpeti40
addikt

A "mute connected phone" funkciót is egyszer csak törölték (az alkalmazásban ugyan úgy ott van még, csak nem csinál semmit), pedig az egyik legjobb dolog volt szerintem, hogy nem rezgett feleslegesen a telefon, amivel az őrületbe kerget, most némítgathatom kézzel a telefont, de ha meg úgy marad és nincs rajtam az óra akkor meg lemaradok a hívásokról :W

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#6055) goop válasza szokelaszlo (#6053) üzenetére


goop
őstag

A windows 10 nem támogatja, sajna nekem is frissült a wines flow app, már 1-2 hónapja, azóta nem megy, se telefon se órás feloldás, töröltem is a flow appot, a többi része hidegen hagy.

(#6056) szokelaszlo


szokelaszlo
tag

Sajnos a telefon sem oldja fel a pc-t (Note 9)
Hiába állítom be.
És ott még látni a csatlakoztatott óra eloldása funkciót.

(#6057) #34322688


#34322688
törölt tag

Sziasztok!
Valami miatt nem tudom összekapcsolni a galaxy watchot a telefonommal újból. Eltávolodtam az órával a telefontól, és újból nem sikerül összehangolni, "leválasztva az óráról2 ez a felírat fogad, közben forog a kapcsolódást jelző karika.
Valakinek valami ötlete? Újraindítás már meg volt.

(#6058) turbulencia8 válasza #34322688 (#6057) üzenetére


turbulencia8
őstag

Szerintem ellenőrizd, hogy a Bluetooth be van-e kapcsolva mindkét eszközön, esetleg telepítsd újra az appot!

(#6059) Diokhan válasza #34322688 (#6057) üzenetére


Diokhan
addikt

Milyen telefonnal használod az órát?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#6060) #34322688


#34322688
törölt tag

Cat S41 használom, de lehet hogy hamarosan cserélem a telefont valamilyen Samsungra.

(#6061) bubbanto


bubbanto
csendes tag

Sziasztok!
A hétvégén szert tettem egy 46-os változatra és a Xiaomi note 10 lite telóval tökéletesen működik miután kikapcsoltam az akku kímélő beállításokat.:)
Viszont nem találom már a Store-ban például a Here WeGo alkalmazást illetve az órán nincs sms app, vagy nem találtam. Persze a névjegyzékből indítva tudok sms-t küldeni, de a meglévőket hol találom? Watch 3-on láttam ilyen alkalmazást.
Köszönöm előre is a válaszaitokat.

(#6062) francz'70 válasza #34322688 (#6060) üzenetére


francz'70
aktív tag

A telón töröld az összes BT eszköz párosítását, majd próbáld újra, és csak az órát párosítsd.

(#6063) Arcanine válasza bubbanto (#6061) üzenetére


Arcanine
csendes tag

A Here WeGo-t kerestem pár napja, de én sem találtam.

(#6064) szokelaszlo válasza Arcanine (#6063) üzenetére


szokelaszlo
tag


Nekem ugyanúgy elerhető!
Igaz az órán is telepítve van!

[ Szerkesztve ]

(#6065) ferenck válasza Arcanine (#6063) üzenetére


ferenck
senior tag

Ha nem Samsung telefonod van előfordulhatnak ilyenek.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#6066) bubbanto


bubbanto
csendes tag

A Here WeGo most meglett, hogy frissült tegnap a Wearable, igaz más az ikonja mint a feljebb linkelt képen.😀.
Üzenet alkalmazásom még mindig nincs. Ötlet?

(#6067) Arcanine válasza ferenck (#6065) üzenetére


Arcanine
csendes tag

+ @szokelaszlo(#6064):

Pont ez az, hogy mióta Samsung telefonom van (bő másfél hónapja), azóta nem volt elérhető órára.

Végül a korábban letöltött appok között megtaláltam, illetve már a keresőben is újra feldobja.
De igazából amúgy se létszükséglet, csak furcsálltam. :)

(#6068) turbulencia8 válasza Arcanine (#6067) üzenetére


turbulencia8
őstag

Nekem is csak most lett elérhető, pár napja nem találtam.

(#6069) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog (1)

Sziasztok!

Be szertném állítani a Samsung Pay fizetést a Galaxy Watch-omon.
Mivel ez Magyarországon nem egyszerű művelet, utána néztem a dolgoknak. Az útmutatót egy Salaxy Gear 3-ra vonatkozott ugyan, de ott is kiírták, hogy mely szoftververzióval lehetséges, ahhoz az újabbakat vissza kellett állítani.
Namost, mivel ez egy újabb óra, gondolom a rendszere is. Erre milyen szoftververzió szükséges, ha lehetséges egyáltalán, a BTU-ra állításhoz?

Előre is köszönöm a válaszokat!

But who is watching the guardians?

(#6070) niklebi válasza Mr. Y (#6069) üzenetére


niklebi
senior tag

Milyen órát vettél, esimes vagy Bt.-szos? Nem mindegy. Ha esimes [itt] leírtam hogy kell és mi kell hozzá és azt hol találod. Ha Bt-os akkor nem tudok segíteni.

(#6071) Mr. Y válasza niklebi (#6070) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog (1)

eSIM-es, köszi a Linket

But who is watching the guardians?

(#6073) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Én vettem a Galaxy Watch mellé egy Galaxy Fit e karkötőt, mert az előbbit nagyon kényelmetlen éjszaka is viselni. A Samsung Wear és Health appok kezelik mindkettőt, mondjuk egyszerre csak egy eszközzel van aktív kapcsolatban. A karkötő nagyon kis egyszerű valami, viszont alvásmérése sokkal értelmesebb, csak ébredést, könnyű alvást és mocorgásmentes mély alvást számol, könnyebben követhető, mint az óra által mért REM stb.

[ Szerkesztve ]

(#6074) Picur882


Picur882
csendes tag

Sziasztok! Telekomos órára mikor jött utoljára frissítés? Az enyémre január óta semmi nem jött

Samsung Galaxy Z Fold 4, Galaxy Watch 4 40mm

(#6075) Lacielvtárs válasza Picur882 (#6074) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Szia nekem jött még semmi rá...

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#6076) Xdmilan válasza goop (#5363) üzenetére


Xdmilan
csendes tag

Üdv Kolléga!

Beleástam magam a flashelés rejtelmeibe. Sikeresen működik mostmár a Samsung Pay, valamint az LTE is megmaradt. Az egyetlen bibi, hogy az óra nem frissül. Esetleg megvan még ez a file nálad? Sajnos orosz barátainknál sem találtam, az Easy-Firmware meg nem tudom mennyire valid oldal.

Jelenleg R815FXXU1ESD6 romon maradtam.

Köszönöm szépen!

Amúgy már régóta űzöm az ipart, csak lusta vagyok kommentelni...

(#6077) doongoo


doongoo
addikt

tegnap volt egy kis időm így végre meg tudtam csinálni a roolback, régióváltás, frissítés, samsung pay aktiválás kört. Minden működik, tesztelve (fizettem is vele). Öröm, bódottá.
A magyar nyelvű leírás kicsit hibádzott (konkrétan ez: "csak hagyjuk ott a kijelölést, 20 sec múlva elindul a wifi mód. Elkezd dolgozni, elöször wps módot adott, majd utána elindul az ap mód türelmesen meg kell várni"),
de kis webes kereséssel korrigálható volt a dolog (korrekten: "From this menu, press the power button several times until selecting "Download (Wireless)" then, long press the power button to validate the selection" és "Normally, the download screen of the watch is in Protected WiFi mode "[WPS Mode]"Press the power button twice to position the watch in WiFi access point mode "[AP Mode] SSID_NAME")

forrás: [link] - google fordítóval angolra fordítva

(#6078) goop válasza Xdmilan (#6076) üzenetére


goop
őstag

Nem töröltem onedrive ról semmit, ott kell lennie mindennek.

(#6079) niklebi válasza goop (#6078) üzenetére


niklebi
senior tag

A gond az, hogy az Ő órája 42 mm-es (R815F). Szerintem neki ezt (R815FXXU1ESE2) a romot kellene letöltenie. [link]

[ Szerkesztve ]

(#6080) kenwood


kenwood
veterán

Vettem az aprolrol 3000 forintert egy mas szinu utangyartott szijat az oramhoz.
Lehet erezni,hogy picit kemenyebb, nem annyira rugalmas az anyag,nem annyira minosegi.
A szij olyan szeles,hogy epphogy atfer a csaton.

Viszont az eredeti szij alatt mindig ki volt dorzsolve/horzsolva a borom, korben piros vegig,nehol hamlott is. A gyari szijjat 5 honap alatt nem tudta megszokni a kezem,az utangyartottol ket het alatt meggyogyult :D

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#6081) szpeti40 válasza kenwood (#6080) üzenetére


szpeti40
addikt

Én szövet tépőzáras szíjjal használom az órát, nagyon kényelmes az is :K

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#6082) doongoo válasza szpeti40 (#6081) üzenetére


doongoo
addikt

Én meg egy Ticwatch kétszínű szilikon szíjjal

(#6083) kenwood válasza szpeti40 (#6081) üzenetére


kenwood
veterán

Jo az is, meg a fem is. Itt a lenyeg az votl, hogy az olcsobb,erezhetoen gyengebb minosegu szilikon szij nem irritalja a boromet.
Szemben a draga gyarival :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#6084) turbulencia8 válasza kenwood (#6080) üzenetére


turbulencia8
őstag

Néha érdemes levenni a szíjat és pl. mosogatógépben 70˚C-on kimosni. Rendszeres fetőtlenítéssel kéyelmes a gyári szíj is. (Szerintem szinte bármilyen szíj irritáló lehet pár hét után.)

(#6085) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Ha media marktban vettem tavaly júliusban az órát, arra mennyi garancia van? Egy vagy két év?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#6086) csaba1203 válasza Rigormortiis (#6085) üzenetére


csaba1203
addikt

2

(#6087) Xdmilan válasza niklebi (#6079) üzenetére


Xdmilan
csendes tag

Üdv!

Igen ezt a firmware verziót kerestem. Beszereztem Easy Firmware-ről. Tökéletesen működik. Megy az SPay, megy az esim-em is régről és van frissítés is.

Amúgy már régóta űzöm az ipart, csak lusta vagyok kommentelni...

(#6088) szpeti40 válasza Xdmilan (#6087) üzenetére


szpeti40
addikt

Milyen kártyával fizetsz órán?

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#6089) niklebi válasza Xdmilan (#6087) üzenetére


niklebi
senior tag

:C :)) :DD

(#6090) goop válasza niklebi (#6079) üzenetére


goop
őstag

Jaa, azt nem is néztem.

(#6091) ruszi_tomi


ruszi_tomi
aktív tag

Sziasztok, Samsung Galaxy Watch 42 mm-es változatom van. Hiába van a kijelző időkorlát 1, vagy akár 5 percre állítva, ha az ébresztési mozdulat aktiválva van, miután megcsinálom a mozdulatot, az óra felvillan, kb 5 másodpercig látom a kijelzőt, majd elsötétül...... Idegesítő, mert az időn kívül mást alig-alig tudok leolvasni. Ha a csuklóm meg sem mozdul, akkor is elsötétül. Tapasztalt már valaki ilyet?

Oneplus 8T 8/256

(#6092) hematoma1


hematoma1
aktív tag

Az 46 mm-re melyik a legújabb szoftver?

(#6093) turbulencia8 válasza ruszi_tomi (#6091) üzenetére


turbulencia8
őstag

A karlenditeses ebresztes nalam is 5-6 masodperc fixen.

hematoma1: 46 mm-es valtozatra nalam:
Tizen: 4.0.0.7
SW: R800XXU1DSL1

[ Szerkesztve ]

(#6094) hematoma1 válasza turbulencia8 (#6093) üzenetére


hematoma1
aktív tag

Köszi.

(#6095) mapalika


mapalika
csendes tag

Az 42 mm-re melyik a legújabb szoftver?Mióta megvan nem jött rá frissítés/R810XXU1DSL1/

(#6096) Picur882


Picur882
csendes tag

Sziasztok! Van valahol érthető leírás az óra frissítéséről? Bonyolultabb, mint egy note 10 frissítése? Mert az már nem okoz gondot

Samsung Galaxy Z Fold 4, Galaxy Watch 4 40mm

(#6097) Diokhan válasza Picur882 (#6096) üzenetére


Diokhan
addikt

Szia. A galaxy wearable aplikacion keresztül kell csinálni, és egyáltalán nem bonyolult.

[link] - itt mindent szépen le írnak.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#6098) ruszi_tomi


ruszi_tomi
aktív tag

Várható még szerintetek valamiféle frissítés, vagy kihozták a maximumot? Vagyis inkább a minimumot, mert ahogy olvastam elég sok minden megszűnt/ kivettek........... :/

Oneplus 8T 8/256

(#6099) Randomized


Randomized
csendes tag

Üdv!

Én is szeretném használni a Samsung Pay-t, de az összefoglalóban lévő leírás valószínűleg már nem működik, mert a launch_app csc-manager.csc-pre-configuration parancs beírásakor nem nyitja a régiókód választót az órán. Keresgéltem külföldi oldalakon (is), hogy ezt hogyan lehet megoldani, de nem találtam olyat, amiben minden le van írva: van olyan, ahol a szoftver linkje már nem él, van olyan, ahol nem vagyok benne biztos, hogy az a szoftver van ott, ami nekem kell, mert az óra több típusát is emlegetik. Inkább tőletek kérek segítséget, mert úgy láttam van olyan, aki mostanában csinálta meg a sajátján.

46mm-es, csak Bluetooth-os órám van ( [kép] )

(#6100) doongoo válasza Randomized (#6099) üzenetére


doongoo
addikt

valószínűleg nálad is a legfrissebb szoftververzió van fent az órán (R800XXU1DSL1). Először ezt kell visszaállítanod Netodin segítségével R800XXU1CSE1 verzióra (azon még megy a váltás). Aztán megcsinálni a régióváltást. Aztán beállítani az SPay-t és frissíteni az órát újra DSL1-re (ezt majd feldobja automatikusan a Galaxy Wearable. [link] - ide feltettem mindent,(CSE firmware becsomagolva, kicsomagoló alkalmazás - ha mással próbálod, akkor jelszót kér - és a netodin) ami kell hozzá. A régi szoftvert ez alapján tettem vissza: [link] google fordító segítségével fordítva az oldalt. A régióváltást és a többit meg úgyis tudod, hogyan kell.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.