Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5901) Tense válasza szpeti40 (#5899) üzenetére


Tense
őstag

Én is csalódtam benne, a tech2.hu youtube csatornáján néztem a tesztet, ahol 4 napot mondtak az akku-ra, hát ahhoz képest, minden nap tölteni kell, mert nem indulok neki a másnapnak 50%-os feltöltéssel.. Nagyon messze van a 4 naptól..
Nekem a 42mm van, megbántam hogy nem a 46mm vettem meg...

(#5902) Norbi. válasza Tense (#5901) üzenetére


Norbi.
őstag

Akkor nem tudom, lehet én csinálok valamit "rosszul" de péntek reggel 8kor vettem fel és tegnap este 11kor raktam rá a tölte. Éjjelente is a karomon volt, végig. Igaz 46os van nekem és 4 hónapos.
Tavasszal volt 42-esem, emlékeim szerint az 2 napot bírt.
Fényerő talán 8ason, mindig aktiv kijelző kikapcsolva, de azért értesítésekre válaszolgatok róla, pulzus is megy állandóan

(#5903) szpeti40 válasza Tense (#5901) üzenetére


szpeti40
addikt

Nekem is 42mm-es van, 2 nap, 2 éjszakát bír kb, pulzust nem mérek vele, csak az automata edzésfigyelés ami nálam fontosabb, ha kerózok mérje.

IOX: Ez melyik Seiko?


Ez az 1 nap 15 óra akkuról nem olyan sok.

[ Szerkesztve ]

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#5904) IOX válasza szpeti40 (#5903) üzenetére


IOX
tag

SEIKO 5 Sports automata, amelyikben 23 köves a szerkezet. A SEIKO 5 sorozat az egyik leghíresebb SEIKO cucc.

(#5905) szpeti40 válasza IOX (#5904) üzenetére


szpeti40
addikt

Fhu király kis óra :K

Amúgy a Galaxy Watch-al itthon tudok valahogy fizetni?

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#5906) Shader


Shader
aktív tag

Üdv!
A legutóbbi wearable frissítés óta(?) brutál merül nekem is az akku. 10-12 órát bír 20-22 helyett...
Másfél éves az óra (LTE), elképzelhető, hogy az Li akku egyszerűen elhasználódott? Vagy tényleg a wearable fos? Érdekes, hogy BT kapcsolatra váltva, erősen javul az akkuidő.
Szóval passz...

[ Szerkesztve ]

--- Sent from mobile device ---

(#5907) MaCS_70 válasza Norbi. (#5902) üzenetére


MaCS_70
félisten

A 4-5 nap nekem is megvan. Ma reggel 5:30-kor 99%-kal kezdtem, most 95% van benne. Végig GPS logolással.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#5908) kelo0022


kelo0022
csendes tag

Sziasztok! Az mennyire normális hogy telefonbeszélgetésnél teljesen közel kell tennem a számhoz az órát 5-10 centire? Ha távolabb teszem vagy akár vezetés közben használnám a kormány fogásával nagyon halkan hallani az hívott fél elmondása alapján. Lehet állítani a mikrofon hangerejét valahol?

(#5909) MaCS_70 válasza kelo0022 (#5908) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ez elég környezetfüggő. Városi forgalomban tudok a kormányról beszélni, 120-nál már nem.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#5910) korimv6 válasza Norbi. (#5877) üzenetére


korimv6
aktív tag

Ez jó hír. Köszönöm.

Körbe zárt villám.

(#5911) attila770


attila770
csendes tag

Sziasztok! Írjatok légyszives ,hogy használható e az óra Huawei P30 pro telefonnal Android 10 alatt?!
A szétkapcsolgatás megoldódott?
Nagyon köszönöm! :R

(#5912) csolaca68 válasza attila770 (#5911) üzenetére


csolaca68
tag

Én p30 proval használom, megfelelő beállítások mellett tökéletesen működik.

(#5913) gyuri81 válasza MaCS_70 (#5907) üzenetére


gyuri81
veterán

5%-ot evett reggeltől délután 5ig?? :Y :Y az nem semmi...
Akkor ez alapján 10 napot kellene elmennie, ha naponta csak kb 10%-ot eszik.

(#5914) Tense válasza szpeti40 (#5903) üzenetére


Tense
őstag

Érdekes a 2 nap két éjszaka, nekem a feltöltés után eleve 1 nap 22 órát ír ki, és tudjuk hogy a folyamatos BT kapcsolat, folyamatos pulzus mérés sokat ront, de akármit csinálok, nap végére nem marad 50% felett, így nem megyek neki a másik napnak, főleg hogy még van előtte egy éjszaka.

[ Szerkesztve ]

(#5915) szpeti40 válasza Tense (#5914) üzenetére


szpeti40
addikt

Hát nem régóta van nálam az óra, de inkább 1 nap 2 éjszakát mondanék sajnos, többet nem :(

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#5916) Dokker2


Dokker2
tag

Minden offon van. Csak hivasra es ertesitesre van hasznalva. Nem sportolok vele. Es csak tekerore kapcsol be a kijelzo. Ejszakara pedig repulo uzemmod. Rege tobbet birt. Ma mar "csak ennyit" bir.... 46os verzio... A becsult hatralevo ido nem mer rendesen.... az akkumulator hasznalat a normalis

[ Szerkesztve ]

(#5917) Dokker2 válasza Dokker2 (#5916) üzenetére


Dokker2
tag

Meg annyit a dologhoz hogy a valodi oprendszeres okosra (mint ami ez is) messze legjobb az uzemideje. Az androidos okosorak 2 napnal kidolnek....Aki 15-20 naponta akar tolteni vegyen okoskarkotot. Vagy nordic chippes okosorat....

(#5918) szpeti40 válasza Dokker2 (#5916) üzenetére


szpeti40
addikt

:Y
El nem hiszem, hogy ennyire látványos különbség legyen a 2 modell között.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#5919) Dokker2 válasza szpeti40 (#5918) üzenetére


Dokker2
tag

Majdnem 2x akkora az akksi a nagyobb verzioba. A hardver pontosan ugyanaz. Egyedul a kijelzo kisebb 0.1 collal. De a felbontasa is ugyanaz.... Amikor megvettem a dobozon levo product date arrol arulkodott hogy 1 honapja gyartottak.. havernak 6 honap volt amikor megvette...... Lehet h romlik ha nincs toltve......

(#5920) Jappán


Jappán
tag

Hali!

Nagyjából 3 hónapja van meg a 46os órám és semmi baj az üzemidővel. Folyamatos bt kapcsolat, folyamatos pulzus mérés, értesítsek, van amikor lusta vagyok és a helyzet is olyan ,akkor telefonálok is róla és a 4 nap simán megvan ami nagyon pozitív. Aoddal redukálódik le 2 napra 2 éjszakára. A watch előtt egy Kingwear Kw88 órám volt.... folyamatosan dobálta a bt-t, mellé normál használat mellett nagyjából fél napot bírt, ha nem nyúltam hozzá akkor kibírt 12 órát. Ehhez képest a watch az valami csoda! Az androidos órával kapcsolatban ez a tapasztalat. Nem mondom, hogy a watch minden tekintetben tökéletes, de cserébe megbízható és azt kapja az ember amit vár. Én nem csalódtam. :)

S22 Ultra /Watch 4 Classic 46mm /Galaxy Buds+ /JBL Xtreme2/

(#5921) Dokker2 válasza Jappán (#5920) üzenetére


Dokker2
tag

Full androidos kw..... Nekem zeblaze volt... Az is mobil chippes volt full androiddal.. Egy napig birta....... Tenyleg csoda a watch. Ott a pont Jappán koszonom :R

(#5922) Dokker2 válasza Dokker2 (#5921) üzenetére


Dokker2
tag

Youtubeon van oktato video hogyan lehet sporolni a szuflaval
.... Pl nekem ejszaka repulobe van... A 4.2 bt nagyon eszik.. Ezzel rahuzok egy teljes napot... Ee meg mindig aludhatok benne ha akarok

(#5923) Norbi. válasza Dokker2 (#5919) üzenetére


Norbi.
őstag

1 hónapja gyártották, vagy 6 nem hiszem hogy befolyásolnia kéne.

Én nagyon meg vagyok az üzemidővel elégedve, iPhone és AW párosról tértem át, illetve egy rövid ideig használtam szifonnal a Galaxy Watchot. AW után nekem érezhetően jobban bírja szuflával, illetve az értesítésekre is gyorsabban válaszolok, szóval fele ennyi pénzért vettem egy számomra jobban használható órát. A fizetés az egyedüli, ami hiányzik, azt imádtam az AW-ban.

(#5924) Dokker2 válasza Norbi. (#5923) üzenetére


Dokker2
tag

Akkor nem tudom mi lehet a baj hogy ennyire eltero ugyanaz az ora.... Nekem azt mondjak hogy miert baj az ha naponta kell tolteni egy orat. A telefont is naponta toltjuk. Ezt csak azert nem fogadom el mert en a telefont is 3 naponta toltom.... Es egesz nap nyomkodom mert arrol dolgozok :DDD

(#5925) kelo0022


kelo0022
csendes tag

Sziasztok!
Az miért lehet hogy a watchom menüjében nincs “üzenetek” alkalmazás? Ha kapok üzenetet az megjeleníti az értesítésekben, de válaszolni vagy visszaolvasni korábbi üzenetet nem tudom mert nincs ilyen menüpont. iphone-nal használom, lehet az a gond?

(#5926) korimv6


korimv6
aktív tag

Azért nem csalódtam a Samsungban. Az S3 Frontier töltőbolcsőjébe rakva, a Watch állandóan reklamál, hogy nem eredeti töltőt használok.
Amúgy megjött a garancia jegy az extreme digitáltól. Tényleg hivatalos magyar garancia van rá.

Körbe zárt villám.

(#5927) ferenck válasza korimv6 (#5926) üzenetére


ferenck
senior tag

Nem kell vele foglalkozni, én S2 töltőt használtam már minden ez utáni órával, némelyiknél nálam is kiírja ezt, de ettől függetlenül rendben feltölti őket. Ez csak marketing bullshit, hogy megvedd az újabbat, drágábbat.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#5928) gyuri2008 válasza Dokker2 (#5919) üzenetére


gyuri2008
veterán

Hogy és hol nézted meg, hogy mikor gyártották?

(#5929) Dokker2 válasza gyuri2008 (#5928) üzenetére


Dokker2
tag

A doboza oldalan. Manufacture Date

(#5930) MaCS_70 válasza ferenck (#5927) üzenetére


MaCS_70
félisten

Dettó. S2 töltő: panaszkodás, töltés.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#5931) MaCS_70 válasza gyuri81 (#5913) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ez az akkufogyás azért nem lineáris, de volt már olyan, hogy egy hetet ment az óra. Igaz, esténként mindig korán éjszakaira állítottam és az egy kétségtelenül nyugis hét volt.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#5932) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Próbáltam az órát tölteni s10+-al, de nem csinál semmit. Nem lehet vele, vagy én vagyok a béna?

(#5933) szpeti40 válasza Grande Ale (#5932) üzenetére


szpeti40
addikt

Én szoktam nagyon néha tölteni S10-el, megy rendben, ha benyomod a wireless powershare-t, akkor a telón a pulzus mérő világít talán kéken ha jól raktad rá az órát, meg az órán is felvillan a töltés.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#5934) Grande Ale válasza szpeti40 (#5933) üzenetére


Grande Ale
őstag

Hu de hülye vagyok, nem kapcsoltam be, csak ratettem az órát. Köszi!

(#5935) Kormis


Kormis
újonc

Sziasztok!
Végig olvastam ezt a fórumot is, de nem találtam konkrét válasz! Adott egy Samsung Galaxy Watch 42mmm és egy Huawei p30 Pro. Minden látszólag tökéletenesn műküdik a két készülék között. Viszont, ha megszakad a bluetooth kapcsolat nem áll vissza, amint a hatótávolságba érek. Csupán akkor, ha újból feloldom a telefon zárat. Több helyen jártam már (szolgáltató:telefon szoftver frissítés, mindkét márka ügyfélszolgáltatója) de sajnos semmi.
Elnézést, ha nem az óra problémája, de jó volna kiszűrni!

(#5936) csolaca68 válasza Kormis (#5935) üzenetére


csolaca68
tag

https://mobilarena.hu/tema/re_samsung_galaxy_watch_idotallo/hsz_5640-5640.html

(#5937) headhunter86


headhunter86
senior tag

Nektek nem csinál olyaz az óra, hogy bekapcsolás után nem alszik el a kijelző, csak ha ráteszem a kezem a kijelzőre? Utána már ok, de először el kell ezt játszani vele. Régen nem volt ilyen, szerintem valami frissítés lehetett. Volt azóta reset is az órán, de jelenség megmaradt.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#5938) IOX


IOX
tag

Sziasztok! Az S.Health-tól kérem a tétlenség jelzését. 1 órát kivárom az eredmény miatt. Nem történik semmi. Ki tudtam valamit kapcsolni ami ezt felül írja. Mit tudom én mozi, éjszakai mód, vagy innen szerviz?

(#5939) Tense válasza headhunter86 (#5937) üzenetére


Tense
őstag

Ha nem a karomon kapcsolom be, akkor nagyon sok idő mire elalszik a kijelző, ha a kezemen, akkor viszont egy oda vissza mozdulat a csuklómmal és elalszik.

(#5940) niklebi


niklebi
senior tag

Aki használ Samsung Pay-t, az tudott a héten fizetni vele? Nekem tegnap kétszer, ma már csak egyszer próbálkoztam és lett sikertelen.

(#5941) francz'70 válasza headhunter86 (#5937) üzenetére


francz'70
aktív tag

Valószínű, hogy a frissítés lesz a probléma, nálam még az első szoft. van rajta 1.5 éve és nincs ilyen gond.

(#5942) niklebi válasza francz'70 (#5941) üzenetére


niklebi
senior tag

Több hónapja rendszeresen használtam, csak 2 napja utasítja el a vásárlást. Azért kérdeztem mert a Samsung Pay support oldalán írnak hibáról, de azt nem írják mi a hiba. Az órán visszaállítást, minden kapcsolódó alkalmazás törlését és újra telepítését írják. Na én ezt nem akarom. Holnap még teszek egy próbát és utána eldöntöm mi legyen.

(#5943) Tybike81


Tybike81
őstag

Július 8-án telepítettem újra az órám, és az S10+ készülékem és ma újra HR volt mind a kettőn. Az utolsó újra telepítés óta semmi nem kerül át a Health-be ez miért lehet, és nem állít vissza semmilyen edzést és mért adatot??? Mi lehet a probléma vagy a gond?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#5944) IOX


IOX
tag

Sziasztok! Samsung Galaxy Watch-ot melyik szervizbe érdemes küldeni? Köszönöm

(#5945) niklebi


niklebi
senior tag

Kiderült miért nem tudok fizetni a S.Pay-el. Elfogytak a tokenek! Most az a kérdés, hogy kapok újabb 10db.-ot. Az óra 99%-ban távoli elérésen van. Ebből az derül ki, hogy ilyenkor nem pótolja a felhasznált tokeneket. Ha BT kapcsolaton van akkor pótolja?

(#5946) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

Úgy emlékszem régebbi samsung okosórák kizárólag samsung telefonokkal volt hajlandó minden funkciót használni. Ez a watchnál is így van? Illetve másik kérdésem, hogy csak az shelath alkalmazással tud kommunikálni az óra vagy vannak más alkalmazások is amivel működnek? Akár csak futó illetve más mozgásokra való alkalmazásokra is gondolok.

Előre is köszönöm a válaszokat.

(#5947) #24536576


#24536576
törölt tag

Sziasztok, mennyire bírja az óra a klóros(?) vizet? Palatinus fürdőbe mennék vele.

(#5948) sbalu1 válasza #24536576 (#5947) üzenetére


sbalu1
senior tag

Én már többször vittem már gyógyvízbe is, Palán is, semmi gondot nem tapasztaltam utána.

[ Szerkesztve ]

(#5949) szpeti40 válasza #24536576 (#5947) üzenetére


szpeti40
addikt

Tegnap a debreceni fürdőben láttam aki a 4.75m-ről ugrott vele a vízbe, gondolom nem kicsi nyomást kaphatott. Mondjuk én nem mertem volna, le is vettem inkább.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#5950) Locsi


Locsi
senior tag

Adott egy sm-r805-ös, túrázás indításánál hiába van bekapcsolva a gps, az s-healt alkalmazásban a térképen nem jelenik meg semmi, mintha a gps nem kapcsolna be. Van valami megoldás?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.