Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6701) Balzak83 válasza Grande Ale (#6700) üzenetére


Balzak83
senior tag

Szóval ez is kétkezes mutatvány. A telefon egyszerűbbnek tűnik.

(#6702) niklebi válasza Theonlymac (#6697) üzenetére


niklebi
senior tag

Sok sikert a használatához. :DD

Balzak83.
Miért tűnik egyszerűbbnek a telefon? Azt elő kell venni, ez meg a kezeden van. Egyszer kell megadni a kódot és utána fizethetsz egész nap vele. Ahogy én használom tavasztól, őszig a telefont soha nem viszem magammal. Rövid nadrág-póló, csak a gond van a telefonnal. Tudok vele telefonálni, megkapom az üzeneteket, emailokat, ha akarok tudok rájuk válaszolni. Nálam kiváltja a telefont az év nagy részében.

(#6703) Grande Ale válasza Balzak83 (#6701) üzenetére


Grande Ale
őstag

Nem értem, miért lenne kétkezes? Megnyomod a gombot, elindul a pay, akkor már elenged. Odatartod, fizetsz.
Dehogy kétkezes.

(#6704) Uzi74 válasza Grande Ale (#6703) üzenetére


Uzi74
senior tag

De a másik kezed is kell, ha nem lenne bal csuklód leesne a földre az óra :C

(#6705) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Sziasztok!

Elakadtam az óra visszaállításában, ebben kérnék tanácsot.

Bekapcsolt állapotban nyomjuk hosszan az alsó gombot, majd ha megjelenik a rebooting felirat nyomjuk gyorsan 3-4x szintén az alsó gombot, ekkor bejön a boot menü ahol az alsó gombbal válasszuk a wireless download módot, csak hagyjuk ott a kijelölést, 20 sec múlva elindul a wifi mód.

Ami ki van jelölve, az oké. Csakhogy, nekem nincs 20 sec. 2 sec múlva fogja magát és újraindul az óra. Betölt a rendszer. Mit kell másképp? Legújabb FW van rajta, 46mm-es LTE

But who is watching the guardians?

(#6706) Ubul86 válasza Mr. Y (#6705) üzenetére


Ubul86
őstag

én nemrég csináltam meg ugyanezt, mikor eladtam pl ez alapján https://www.youtube.com/watch?v=-UJR-FqUjok

kikapcsoltam
bekapcsoláskor folyamatosan nyomva tartottam az alsó gombot
rebooting feliratkor nyomkodtam az alsó gombot, mire a menü megjelent
recovery-re rá, és ott talán én még a felső gombot megnyomtam, ami nem elnavigált, de lehet csak rajta kell hagyni, máshol írják
nekem ezzel hard reset meglett, úgy is adtam el, a vevőnél meg mindent rátettünk ami az ő telefonjával érintett volt

és nem, nekem se 20 sec volt

[ Szerkesztve ]

(#6707) Mr. Y válasza Ubul86 (#6706) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Látom, kicsit rosszul fogalmaztam. Nekem a Download (Wireless) opció kellene, hogy PC-vel összekapcsoljam és régi ROM-ot tegyek rá (SPay műveletek)

But who is watching the guardians?

(#6708) Ubul86 válasza Mr. Y (#6707) üzenetére


Ubul86
őstag

ok, igen, az óra visszaállítás ragadt be (amúgy néztem is a wireless részt hogy az most miért került bele, de így érthető)

(#6709) Grande Ale válasza Uzi74 (#6704) üzenetére


Grande Ale
őstag

Az igaz! :)

(#6710) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok, jó áron most hol lehet kapni samsung garival esetleg? (2019- júliusában 82E-ért vettem sestore-ból.)
Egyszerűen nem látom értelmét a galaxy watch 2-nek mert kisebb az akkuja, nem szeretnék kevesebb üzemidőt.
Watch 3 meg nekem még drága.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#6711) Balzak83 válasza Grande Ale (#6703) üzenetére


Balzak83
senior tag

Nekem az jött le a hosszan nyomodból, hogy fizetés közben tartod , különben nem aktiv.

(#6712) Grande Ale válasza Balzak83 (#6711) üzenetére


Grande Ale
őstag

Nem kell tartani, azzal csak indítod.

(#6713) mapalika válasza Ubul86 (#6708) üzenetére


mapalika
csendes tag

Nem kell várni Nyomd meg mégegyszer a felső gombot.

(#6714) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok, rákerestem de nem találtam tavaly a 220voltban vásárolt órára, hogy mennyi garanciát adnak.
Esetleg valaki tud infót róla vagy írjak a boltnak mert csak számlám van.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#6715) anonymus89 válasza anonymus89 (#6714) üzenetére


anonymus89
addikt

Oké vettem a lapot írok.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#6716) Xdmilan válasza Theonlymac (#6697) üzenetére


Xdmilan
csendes tag

Jó olvasni, hogy sikerült megoldani.
Örülök, hogy van akinek működik.

Én már nagyon "expert" vagyok visszaállításból. gariztatás után már szinte fejből megcsináltam a régióváltást visszaállítással együtt :D, de ettől függetlenül nem zabálja meg a SPay a Curve kártyát. Card issuer not supported....
Mindegy is., mindennek van előnye. Azóta aktívan használom a Curve kártyát, mert egyébként kifejezetten szimpatikus szolgáltatás, jól működő appal.

Ha valakinek egyébként kell az átállításhoz BTU rom az órára, akkor ide elmentettem mind a 4 típushoz.

[ Szerkesztve ]

Amúgy már régóta űzöm az ipart, csak lusta vagyok kommentelni...

(#6717) Mr. Y válasza Mr. Y (#6705) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Erre valaki?

Miért nem tudok belépni Download Mode-ba?

But who is watching the guardians?

(#6718) Evo50 válasza Mr. Y (#6717) üzenetére


Evo50
tag

Press and Hold the Power Key for 7 seconds
Press Power key three times shortly when you see rebooting screen
Press Power key four times shortly then you can move to “Download (wireless) menu.
Press and Hold Power key for 3 seconds

(#6719) Mr. Y válasza Evo50 (#6718) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Köszi, megpróbálom így a hétvégén

But who is watching the guardians?

(#6720) jupp008


jupp008
senior tag

Jött frissítés.

(#6721) orwi


orwi
tag

Sziasztok. Sajna az enyémen nem működik az alvásfigyelő,pulzusmérő,lépésmérő. A gyári gari már lejárt róla,szervízbe azt mondták annyi lenne a javítás mint az új óra. Most úgy működik mint egy sima óra.

(#6722) gery14


gery14
senior tag

Sziasztok.Nem Watch 46mm nem Lte-s verzioval is lehet fizetni? Akkor megcsinalnam en is a régió váltást. :R Esetleg valakinek megvannak a kellő file ok?

[ Szerkesztve ]

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#6723) Uzi74 válasza gery14 (#6722) üzenetére


Uzi74
senior tag

Igen, lehet fizetni vele (nekem német régiós német bankszámlához kapcsolva, nem kellett váltanom)

(#6724) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Sziaszokt!

Tegnap éjjelre feltettem az órát tölteni. Minden ment gond nélkül, majd pár perc elteltével látom, hogy virít a kijelző és valami üzenetet dobott ki. Nem voltam elég gyors, mire odaértem, már nem volt ott üzenet, csak mutatta hogy tölt, de az feltűnt, hogy olyat csinál a töltő, mint még soha: Pirosan villogott.
Újra látni akartam, mit írt ki, ezért áramtalanítottam, majd visszadugtam a konnektorba, de ekkor megszűnt a villogás, csak világított, ahogyan kell és nem volt több probléma. Reggelig feltöltött.

Tapasztalt már valaki ilyesmit? Mit írhatott ki?

But who is watching the guardians?

(#6725) z67 válasza Mr. Y (#6724) üzenetére


z67
őstag

Nekem volt többször, elég volt az órát megigazítani.

(#6726) Mr. Y válasza z67 (#6725) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

De én nem nyúltam az órához, csak a konnektorhoz. Plusz addigra töltött vagy 4 százalékot

But who is watching the guardians?

(#6727) Uzi74 válasza Mr. Y (#6724) üzenetére


Uzi74
senior tag

Nem lehet nem pontosan a közepére volt pozícionálva és vagy túlmelegedett az óra (mire odaértél visszahült) vagy azt írta ki nem eredeti töltőn van?

(#6728) anonymus89 válasza anonymus89 (#6714) üzenetére


anonymus89
addikt

Megkérdeztem most azt írják, hogy 1 év bolti garancia.

Tudnátok segítnei, hogy valaki vásároltm még tőlük órát koxkids kollégán kívül?

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#6729) Mr. Y válasza Uzi74 (#6727) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Nem tudom. A töltő eredeti, a melóhelyemen használok utángyártottat, arra mindig panaszkodik.
Lehet, hogy melege volt, bár ezt igazábül kétlem, mert ugyan úgy töltötte, csak villogott pirosan a LED, amit eddig még sosem tett.
Bármi baja is volt, elmúlt és remélem nem is jön vissza, csak érdekelt volna, hogy mi volt az a szöveg, amiről lemaradtam.
Plusz, annyit láttam, hogy le kellett volna OKézni, csak mire odaértem és elsötétült, már le is vette onnan. Ezt azért említem, mert amikor az utángyártott töltőn van, akkor ugyan megjelenik, hogy nem eredeti, de azt nem kell nyugtázni, csak elmúlik.

But who is watching the guardians?

(#6730) MaCS_70 válasza Mr. Y (#6729) üzenetére


MaCS_70
félisten

A töltő eredeti, a melóhelyemen használok utángyártottat, arra mindig panaszkodik.

Nekem a sajt gyári töltőjére is mindig panaszkodik, azt követelve, hogy használjak eredetit... :W

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#6731) gery14 válasza Uzi74 (#6723) üzenetére


gery14
senior tag

Köszi. Nekem alzátol van a watch hátha nem kell nekem se váltani régiót.. revolut jó alá esetleg bemtudod ?

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#6732) Uzi74 válasza gery14 (#6731) üzenetére


Uzi74
senior tag

Német régió alá csak német bankszámlát lehet sajnos rakni (és abból készít virtuális bankkártyát), bankkártyát nem lehet direktben hozzárendelni. A német régió út nehezebben trükközhető ha nincs hozzá számlád amúgy is. Ha már váltani kell régiót nem érdemes németre, csak ha nem kellene váltani és minden feltétel megvan hozzá, akkor működhet.

(#6733) ruszi_tomi


ruszi_tomi
aktív tag

Akinek Samsung Galaxy Watch 42 mm-es órához sikerült a régióváltás, és működik a Curve-el a fizetés, dobna rám egy pm-et? Vagy akér ide is írhat, úgyis 90%-ban ez a téma. Nem igazán tudom honnan szedjem le a régi rendszert, amivel tudok régiót váltani, kísérletezgetni meg nem akarok. köszi szépen. :R :R

Oneplus 8T 8/256

(#6734) Bilux


Bilux
veterán

Sziasztok! Watch 3 tulajok is itt vannak vagy annak van másik topicja?

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#6735) francz'70 válasza Bilux (#6734) üzenetére


francz'70
aktív tag

(#6736) Bilux válasza francz'70 (#6735) üzenetére


Bilux
veterán

:R

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#6737) Xdmilan válasza ruszi_tomi (#6733) üzenetére


Xdmilan
csendes tag

Üdv!

Fentebbi hozzászólásomba ott a link. Mind a 4 fajtához megosztottam a ROM-okat. Ezekkel BTU régióra tudsz átállni, hogy frissüljön is.

Amúgy már régóta űzöm az ipart, csak lusta vagyok kommentelni...

(#6738) vilmose33


vilmose33
őstag

Sziasztok!
Utolsó frissítés óta nem megy az alvás figyelés. Be kell esetleg állítani-engedélyezni valamit?

A jövő most van

(#6739) MaCS_70 válasza vilmose33 (#6738) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nekem a telefonon a Samsung Healthben kellett újraaktiválnom.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#6740) vilmose33 válasza MaCS_70 (#6739) üzenetére


vilmose33
őstag

Pontosan ,hol mert az alvásban nem találtam. A telefon ( S9+) ,amúgy méri telefon használat alapján, de csak az időt.

A jövő most van

(#6741) vilmose33 válasza vilmose33 (#6740) üzenetére


vilmose33
őstag

2 napja megint jó,mér mindent szépen. Már gondoltam hogy resetelem, de szerencsére megjavult.

A jövő most van

(#6742) bigdady válasza jupp008 (#6720) üzenetére


bigdady
nagyúr

Fel is ment tegnap itt is

(#6743) ricsmoka


ricsmoka
tag

Sziasztok! Lenne egy kérdésem! Feleségemnek van ilyen okos órája. A helyzet a következő. Eddig töltött normálisan, most akárhol töltené a házban csak pirosan villog a töltő. Kipróbálta a munkahelyén ott tölt hálózatról frankón. Nem tudom ki lehet a gond.

(#6744) Mr. Y válasza ricsmoka (#6743) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Szia!

Lehet köze a feszültségingadozáshoz, vagy ha a házban esetleg túl sok fém van a töltő környezetében. Olyankor is lehetséges, ha az óra túlmelegszik töltés közben, esetleg rosszul van rátéve. Előfordulhat még utángyártótt töltőkkel, bár annak nem tudom, mi lehet a baja ilyenkor.

But who is watching the guardians?

(#6745) ricsmoka


ricsmoka
tag

Köszi

(#6746) turbulencia8 válasza ricsmoka (#6743) üzenetére


turbulencia8
őstag

Ez vezetett EMC problemanak tunik, lehet a halozaton valami nem szabvanyos kinai elektronika, ami zavarja a halozatot - az ilyet EMC szurovel kell megoldani.

(#6747) Zoolee19


Zoolee19
senior tag

Sziasztok

Mai napon én is be szeretem magamnak egy 46MM-es változtatott.

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#6748) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

Google payt hogy kell mukodesre birni itt?
vagy csak samsung pay van?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#6749) Zoolee19 válasza bajnokpityu (#6748) üzenetére


Zoolee19
senior tag

Ha jól olvastam akkor, samsung pay nálunk még nincs és csak azzal működne.

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#6750) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Sziasztok!

Ezen leírás alapján megkíséreltem a régióváltást. Odáig sikerül jutni, hogy az óra elkezdi a Wi-Fi jelet sugározni. Onnantól ugyanis, hiába írja a Laptop, hogy bizony fel van rá csatlakozva, az óra kb 10 másodpercenként Connection fail (110) feliratot dobál ki, piros karakterekkel.

Van valakinek ötlete, mi lehet a probléma?
Win10-es rendszert használok, mert a linkelt leírás csak Windows-os környezetben érhető el (MacOS-re nem találtam NetOdin-t).

Előre is köszönöm a válaszokat!

But who is watching the guardians?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.