Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6101) szpeti40


szpeti40
addikt

Ha nekem ott van a wearable alkalmazásban és az órán is előjön a Pay, ha a felső gombot hosszan nyomom, akkor nekem nem kell trükközgetni downgrade-el meg ilyenekkel, ugye?

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#6102) Randomized válasza doongoo (#6100) üzenetére


Randomized
csendes tag

Köszi, úgy tűnik sikerült. :DD

(#6103) Randomized válasza doongoo (#6100) üzenetére


Randomized
csendes tag

Bocsi, ugyanezt 42mm-es órához is el tudod küldeni? Vagy R810XXU1CSI1 jó hozzá?

(#6104) Xdmilan válasza szpeti40 (#6088) üzenetére


Xdmilan
csendes tag

Ez bizony egy jó kérdés. Jelenleg semmilyennel, mert nem eszi meg a Curve kártyámat. Az lehet gond, hogy nem fizikai a kártya hanem csak online? Vagy csak szimplán kötsög?

Amúgy már régóta űzöm az ipart, csak lusta vagyok kommentelni...

(#6105) Xdmilan válasza Randomized (#6103) üzenetére


Xdmilan
csendes tag

Ha esetleg tudjuk a pontos verziószámot akkor file beszerzésben most még tudok segíteni :)

Amúgy már régóta űzöm az ipart, csak lusta vagyok kommentelni...

(#6106) Randomized válasza Xdmilan (#6105) üzenetére


Randomized
csendes tag

Galaxy Watch (FAF7)
SM-R810
R810XXU1DSL1

Mi kell még? : :DDD

(#6107) Xdmilan válasza Randomized (#6106) üzenetére


Xdmilan
csendes tag

Hali!

Ez alapján úgy látom erre a verzióra lesz szükséged: R810XXU1CSG4
Ezt BTU régióra állítva mennie kéne.

Feltöltöttem neked Drive-ba.

Amúgy már régóta űzöm az ipart, csak lusta vagyok kommentelni...

(#6108) Xdmilan válasza Randomized (#6106) üzenetére


Xdmilan
csendes tag

Közben belenéztem a fileba. A CP file nincs benne, így egyáltalán nem biztos, hogy frissülni is fog :S Érdemes keresgélni a neten.

Amúgy már régóta űzöm az ipart, csak lusta vagyok kommentelni...

(#6109) doongoo válasza szpeti40 (#6101) üzenetére


doongoo
addikt

nem bizony, neked akkor megy (ha van megfelelő bankkártyád is hozzá)

(#6110) doongoo válasza Randomized (#6103) üzenetére


doongoo
addikt

Nem tudom, hogy a 42-eshez melyik lehet jó. Ha biztosan tudod, hogy a CSI1 kell neked, akkor ezt le tudom szedni (még van letöltési keretem a fizetős oldalon), de keresve nem igazán találtam a 42-esre vonatkozó leírást

(#6111) szpeti40 válasza doongoo (#6109) üzenetére


szpeti40
addikt

Köszi!
Akkor már csak egy Curve kártyát kell csinálnom :D

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#6112) doongoo válasza Xdmilan (#6107) üzenetére


doongoo
addikt

lehet, hogy itt is a CSE1 kéne inkább, az működött a 46-oson is. MIndjárt lehúzom és teszem fel drive-ra: [link]

(#6113) Randomized válasza doongoo (#6112) üzenetére


Randomized
csendes tag

Köszi, le is töltöttem. :D

Neked is köszönöm a segítséget (#6107) Xdmilan
Biztonság kedvéért elrakom mindkét órához a szükséges dolgokat. :))

Másik kérdésem: Szerintetek lehet használni TransferWise-al Curve helyett? Haverom javasolta, hogy ha már úgy is ott van a támogatottak listáján. 100%-ig pontosat nem találtam, de ha jól látom akkor ez forintban tudja terhelni a számlát, persze minimális költség itt is van. Például a kártya igénylése 2000 forint. Melyik éri meg jobban?

(#6114) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Meg lehet azt oldani, hogy ha veszek egy mellkaspántos pulzusmérőt, annak az adatait az óra jelenítse meg edzés közben (és ne a saját szenzoráét)?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#6115) bajnokpityu válasza Rigormortiis (#6114) üzenetére


bajnokpityu
félisten

nem,de nincs is rá szükség, ha illik a csuklódra.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#6116) Rigormortiis válasza bajnokpityu (#6115) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nem kifejezetten pontos az óra pulzusmérése (nem csak ezé), és nekem az lenne a célom, hogy minél pontosabban tudjam monitorozni.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#6117) bajnokpityu válasza Rigormortiis (#6116) üzenetére


bajnokpityu
félisten

de, akárhányszor csekkoltuk, kifejezetten pontos volt. pontosabb, mint sok garmin. kinaiaktól meg pláne.

egy baja van, hogy 5-6mp-vel később mutatja az értéket.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#6118) szokelaszlo válasza Rigormortiis (#6116) üzenetére


szokelaszlo
tag

Konditermi fitness gép mellkaspánros pulzusmérő szenzora(Garmin) megegyező adatot mutat mindig.

[ Szerkesztve ]

(#6119) zhorvath válasza Rigormortiis (#6114) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Ha megveszed a GearTracker nevű programot, az tud kapcsolódni mellkas pánthoz (nálam pl. Polar H10-hez) és akkor annak az értékét látod, természetesen az alkalmazásból indított tevékenység esetén.

(#6120) Airzsolti


Airzsolti
kezdő

Sziasztok!
Active 2 óránál most már 10 hónapja nem tudom megszokni az AOD mellett jelentkező véletlen érintéseket, amit a testem egyéb pontja vagy karba tett kéznél a másik kezem okoz. Rendre az óraszámlap választót látom, amikor felemelem a kezem. Az első widgetet pedig rendszeresen törlöm. Van erre bármi ellenszer?

(#6121) Rigormortiis válasza Airzsolti (#6120) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Állítsd be, hogy érintésre ne reagáljon, csak a gombokra. Nekem is így van.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#6122) turbulencia8 válasza Airzsolti (#6120) üzenetére


turbulencia8
őstag

En neha bekapcsolom a Screen Block 2-t (widgetet ki kell rakni hozza), az nagyon jo app.

(#6123) Airzsolti


Airzsolti
kezdő

Köszi mindkét ötletet, ki is próbálom!

(#6124) rstwingo


rstwingo
tag

Akkor egy kis romozás

itt a legfrissebbek, Mobil Odin minden csomagban benne van

Galaxy Watch
R800XXZ1DTG1_46mm
R810XXU1DTG1_42mm

Galaxy Watch Activ 2
R820XXU1DTG1_44mm
R830XXU1BTG1_40mm

Galaxy Watch 3
R840XXU1BTG6_45mm
R850XXU1BTG6_41mm

Jó szórakozást

(#6125) Tybike81 válasza rstwingo (#6124) üzenetére


Tybike81
őstag

Az R800-ra valót az XEH régiósra rá tehetem marad XEH?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#6126) rstwingo válasza Tybike81 (#6125) üzenetére


rstwingo
tag

ez már lelet írva jó párszor, multi csc van benne és OXA vagyis igen

(#6127) Tybike81 válasza rstwingo (#6126) üzenetére


Tybike81
őstag

Köszi :R :C
Valami változás, újdonság van benne?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#6128) Zsolty20 válasza Tybike81 (#6127) üzenetére


Zsolty20
senior tag

Itt [link] annyit írnak, hogy megbízhatóbb rendszer. :D

(#6129) paolinho


paolinho
őstag

Sziasztok!
Beruháztam egy Galaxy Watch-ba (SM-R805F), és most kezdek elmélyedni a beállításaiba. Amit viszont kérdeznék, az talán egy egyszerű dolog lenne, mégsem találom rá az (egyszerű) választ. Ez pedig a számlapokhoz kapcsolódna. Én a digitális kijelzést preferálnám, de annyira szegényes a kínálat, hogy nem találom a nekem leginkább tetszőt. Van valami olyan oldal, ahol bőségesebb egy kicsit a kínálat esetleg?
Nekem korábban egy Amazfit Stratos-om volt, ahol PC-n csatlakoztatva lehetett a számlapokat rápakolni a telóra. Ennél a készüléknél ilyenre nincs lehetőség?
Bocs, ha bugyuta a kérdés, de még nagyon tudatlan vagyok a témában.
Előre is köszi a segítséget!

(#6130) bajnokpityu válasza paolinho (#6129) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Órán belül is meg tudod nyitni, vagy a wearables alkalmazasoknal a telon. Elkepeszto mennyiség és minőség van, talán csak az alma fogható hozzá.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#6131) paolinho válasza bajnokpityu (#6130) üzenetére


paolinho
őstag

Biztos én vagyok a béna, de a Wearable-ben 15 db saját számlapon túl én csak viszonylag keveset találok, és azok sem tetszenek.
Ilyen van, hogy 6 db klasszikus, 4 db Minimalista, 5 db Trendi, 5 db Informatív, 2 db Egészség, 3 db Időközpontú, 3 db Háttérkép, 3 db Gyűrűk, és 6 db Kiemelt, amelyek fizetősek.
Nekem egy normális digitális kellene viszonylag nagy számokkal, és az sem baj, ha kicsit pofásabb.
Pl. valami ilyesmi:

Vagy hol vannak elrejtve, ha még ezek felett is volna kínálat?

[ Szerkesztve ]

(#6132) Lacielvtárs válasza paolinho (#6131) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Szia, Galaxy Store appon belül keresd, alul az óra ikon választva ki, és ott lesz dögivel :K
[kép]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#6133) paolinho válasza Lacielvtárs (#6132) üzenetére


paolinho
őstag

Így már valóban van kínálat!
Köszi :R

(#6134) bajnokpityu válasza paolinho (#6133) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Igen, bocsi ha nem voltam egyértelmű.
Amúgy ha találsz kedvenc gyártót, szoktak facen ingyen kupont osztani. Pl szazs minden vasárnap. Nagyok sok kiváló facet csinált.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#6135) paolinho válasza bajnokpityu (#6134) üzenetére


paolinho
őstag

Köszi, ránézek SzaZs-ra. Mondjuk ez a Matteo Dini is egy ügyes fazon, szép számlapokat kreál.

(#6136) sbalu1


sbalu1
senior tag

A Matteo Dini kifejezetten zseniális szerintem, de pl. mostanában ez az egyik kedvencem: Digital Base by Watch Base

(#6137) kvojnovics


kvojnovics
tag

Tiszteletem!

Érdemes ma még ilyen órába beruházni?

Köszönöm!

(#6138) paolinho válasza kvojnovics (#6137) üzenetére


paolinho
őstag

Én megtettem, azaz tegnap beruháztam egybe. Nekem nagyon tetszik, de nyilván az itt lévők többsége ennél több érvet tud az óra védelmében.

[ Szerkesztve ]

(#6139) Arcanine válasza kvojnovics (#6137) üzenetére


Arcanine
csendes tag

Ha nem hiányzik a véroxigén-mérés, meg a valamikor érkező EKG, amikkel az újabb szériák többet tudnak (meg nem tudom van-e még valami újdonság ezeken kívül), akkor szerintem igen. A régebbi modellekből kiindulva valószínűleg kapunk még néhány frissítést is. Az enyém nemsokára 2 éves lesz, de azon kívül, hogy egy-két helyen kicsit kopott a tekerője, semmivel nem tűnik rosszabbnak, mint új korában.

(#6140) kvojnovics válasza paolinho (#6138) üzenetére


kvojnovics
tag

Köszönöm a gyors reakciót... Az órát nem kell "védelembe venni", volt már és nagy megelégedetséggel hordtam... A kérdésem inkább arra irányulna, hogy az Active 2 és már a Watch 3 "árnyékában" mennyire éri meg még ezt megvenni!?

(#6141) kvojnovics válasza Arcanine (#6139) üzenetére


kvojnovics
tag

Neked is köszönöm a gyors választ! Elgondolkodtató! Azt hiszem még rá kell néznem egy két tesztre és videóra, hogy jó döntést tudjak hozni! Akkor lehet, hogy még egy kicsit kivárok!

Köszönöm!

(#6142) bajnokpityu válasza kvojnovics (#6140) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Active 2 ellenében én meg mindig gwt vennem. 3 ugyan dupla ár, nekem meg is érne, mert talán időtállóbb.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#6143) radar


radar
tag

Galaxy Watch 815-re lesz frissités?

(#6144) Csacsa71


Csacsa71
friss újonc

Segitsetek. A Samsung Galaxy Watch órám rendszeresen több mint 10%-al több km-t mér futáskor mint a Samsung Galaxy A70 telefonom. Mindkettő a S Health alkalmazást használja. A telefonon és az órán is be van kapcsolva GPS. Az óra viszont nem mutat térképet. Miért?

[ Szerkesztve ]

(#6145) paolinho


paolinho
őstag

Pár napja használom az órát, és nagyon kellemesnek találom. Az mondjuk másabb érzés az Amazfit Stratos-omhoz képest (ami cirka 5 nap üzemidőt bírt), hogy egy nap alatt viszonylag szolid nyomkodás következtében 65%-ra merül, de ez még az általa nyújtott extrák okán belefér nekem.
Viszont, noha már visszaolvasgattam itt a témában, de nem tudok rájönni arra, hogy miként lehetne új applikációt tenni rá!? Pl egy navigációt. Aztán nekem nem jönnek meg a Viber, WhassApp, Messenger üzenetek, igaz a Gmail üzenetek megjelennek az órán. Ezt hogy tudnám rendbeszedni?
Előre is köszi!

(#6146) Lacielvtárs válasza paolinho (#6145) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr


szia, waereble alkalmazáson belül az értesítések menüpontban alul ott van hogy az össze megjelenítése.
rányomsz és ott van az össze telepített alkalmazásod, ahol be tudod állítani hogy melyiktől kapj értesítést :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#6147) paolinho válasza Lacielvtárs (#6146) üzenetére


paolinho
őstag

Köszi, igen, ott be van jelölve nekem a Gmail, a Viber, és a Messenger is, de pl. a WhatsApp - ot nem is jeleníti meg. Ezt külön telepíteni kell az órára? És ha igen, akkor hogyan?

(#6148) Lacielvtárs válasza paolinho (#6147) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

nah ez nagyon jó kérdés...
nálam ott van beállítva minden és müködik...
hátha majd jönnek más jobban hozzáértő kollégák, mert nem tudom mi lehet nálad a gond, akkor :B

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#6149) Diokhan válasza paolinho (#6147) üzenetére


Diokhan
addikt

Igen, mindent külön kell telepíteni, hiszen nincs feltelepítve gyárilag. Egyébként hasonló kérdések feltételekor hasznos információ lenne, hogy milyen telefonnal használod az órát :)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#6150) paolinho válasza Diokhan (#6149) üzenetére


paolinho
őstag

Samsung Galaxy S9+ amivel használom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.