Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6301) PedroPascal válasza Nimda (#6295) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Víz nélkül is meghal! Gyári hibás benne. Amúgy ha az óra 50 méterig vízálló akkor illő lenne nem meghalni egy kézmosástól.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#6302) Nimda válasza PedroPascal (#6301) üzenetére


Nimda
addikt

Ha ez igaz, nem szivesen venném. Pedig most akciós néhány helyen (42mm). A W3 nekem túl nagy sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#6303) nylacika


nylacika
aktív tag

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#6304) radar


radar
tag

Curve kártyát szeretném használni Galaxy watch active 2-vel (825F) és rá tenném a vérnyomásmérőt is.
Leírást és szükséges fájlokat tudna nekem küldeni valaki.
Köszönöm!

(#6305) Maxximus válasza radar (#6304) üzenetére


Maxximus
őstag

[link]
Samsung Galaxy Watch Active 2 - láthatatlan gyűrű Feliratkozás

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#6306) paolinho


paolinho
őstag

Abban tudna valaki segíteni, hogy miként tudnám a Strava mobil-applikációban megjeleníteni az órán szintén a Strava app-pal mért futásadatokat? Kvázi hogyan lehet társátani a két app-ot?

Ha ez nem megoldható, milyen megoldás van arra, hogy pl. az útvonalat, vagy annak rész-, és összadatait meglehessen utólag tekinteni? Korábban a Stratos 2-vel ez sima ügy volt, ezzel az órával viszont még nem sikeredett.

[ Szerkesztve ]

(#6307) bajnokpityu válasza paolinho (#6306) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Nekem alapban szinkronizál.. Ugyanazt az usert kell megadni, és működik. Sőt, a Samu health is képes direktben stravaba menteni.
Futás esetén van egy bug április óta, a futás adatoknal at kell állítani race rá akkor jó lesz az idő és sebességmérő.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#6308) radar


radar
tag

Brazill régiót (ZTO) telepítettem. A vérnyomást és az ecg nem telepítette, pedig benne van a frissítésbe. A Samsung pay az müködik.
Van valakinek ötlete, hogy miért?

(#6309) HIJ


HIJ
őstag

Sziasztok!

Volt már valakinél hívásfogadási probléma, szintén Samsung telefonnál? Az a helyzet hogy a családban van S8, S8+ és S10e, amik mellett fut Watch Active2 és Watch is. Mindegyik permutációnál előfordul, hogy híváskor nem tuod felvenni a telefonon csak az órán. Restart után egy darabig jó. Az S10e esetében ez a hiba megszünt, de nem tudom hogy minek köszönhetően. Sejtésem szerint telefon updatelehetett, mert ugye az S8 -nál már csak biztonsági frissítések jönnek, míg az S10e -re még jött Android 10.

Végül is a lényeg, hogy ismert e a hiba és van e rá megoldás. Gondolom hogy ismertnek kellene lenni, ha a családban 3 -ból 3 -nál előjött...

(#6310) csaba1203 válasza radar (#6308) üzenetére


csaba1203
addikt

Ha jól látom ez Watch Active 2 szoftverfrissítés lenne....

(#6311) Arcanine válasza HIJ (#6309) üzenetére


Arcanine
csendes tag

Nekem nagyon ritkán előfordul, hogy amikor felveszem telefonon, akkor átdobja az órára a beszélgetést, de ezt csinálta korábban Nokiával is, és most egy A51-el is. De ez tényleg csak pár havonta egy egyszeri agymenés neki, és hívás közben ilyenkor vissza tudom tenni a telefonra. Legközelebb meg megint jó.

Ami nálam be tud kavarni, az az, hogy ha egyszerre van a fejhallgató és az óra a telefonra csatlakozva, olyankor nem enged a telefonon beszélgetni.

(#6312) turbulencia8


turbulencia8
őstag

A Gear Trackert hasznalja valaki?
Elsore nem mukodtak a fizikai gombok, de csak a beallitasban kellett kikapcsolni a funkciogombok opciot, most minden remek. A telo gps-et hasznalja, ahol ki kellett kapcsolni az akkukimelo modot. A Gear Tracker premium elofitetese er valamit?

[ Szerkesztve ]

(#6313) gery14


gery14
senior tag

Sziasztok. Alirol v Ebayrol kéne nekem szíj 46mm es orához. Extra hosszú kéne nem gyerek méret és nem szilikon van valakinek bevált linkje? A gyári L es szíj utolsó lukában ér csak be kényelmetlen likcsit :D

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#6314) turbulencia8


turbulencia8
őstag

El is felejtettem, hogy az S20 tudja tolteni a Galaxy Watch-ot, ez utazaskor hasznos lesz nyaron.

(#6315) kaisers


kaisers
aktív tag

Hol illetve hogyan tudom megnézni vagy keresést szűkíteni az akciós óra számlapokra? (Mint pl. Play Store alkalmazasok az Appsales alkalmazásban. - bár gondolom ilyen lehetőség nincs)
Nem arra a heti 3ra gondolok, azon kívül is van még...

[ Szerkesztve ]

(#6316) dragon1993 válasza kaisers (#6315) üzenetére


dragon1993
őstag

(#6317) sbalu1 válasza dragon1993 (#6316) üzenetére


sbalu1
senior tag

Kösz a linket!

(#6318) kaisers válasza dragon1993 (#6316) üzenetére


kaisers
aktív tag

Köszönöm

(#6319) Szigma70


Szigma70
addikt

Sziasztok!
Srácok, mondjatok valami okosat

Van egy Galaxy Watc-őm már jó ideje, most a gyereknek is vettem egyet. Nekem egy Xiaomi Note pro-m van, a gyereknek egy Xiaomi Note 8T-je. A ő őráját a saját telefonjához az istenért sem tudjuk párosítani. Az enyémhez simán párosul, minden ok, így az óra OK. Az ővéhez nem véglegesül a párosítás.
Utánaolvasva az Android 10 a ludas. Mi a megoldás? Nem hiszem, hogy egy ilyen eszköznél nincs rá megoldás. Felháborító, hogy ilyen dolgok lehetnek egy ilyen kategóriájú óránál.

Ötletek?

Köszi előre is

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#6320) csaba1203 válasza Szigma70 (#6319) üzenetére


csaba1203
addikt

Nem az óra a hibás, hanem a csodálatos xiaomiauo telefonod....
Ezerszer le lett írva, hogy igazán csak a Samsung telefonjaival működik tökéletesen.
Valahol a beállítások környékén nézz szét, hogy a wearable alkalmazásnak megadtál e minden engedélyt?
Ezek a kínai dzsunka telefonok külön kategória a te eseted sem egyedi.

(#6321) Szigma70 válasza csaba1203 (#6320) üzenetére


Szigma70
addikt

Köszi az építő jellegű posztod. Ezeket a kinai dzsunkákat használom nagy megelégedéssel évek óta, a hypeolt Samu helyett.Több ilyen óra van a birtokomban / család/, és több telefonnal is van használva, egyik sem Samu. Mióta frissülnek 10-es droidra, azóta vannak gondok. Tele a net vele. És nem a telefon, hanem a 10 es android a ludas.
Valakinek hasznosabb infó?

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#6322) csaba1203 válasza Szigma70 (#6321) üzenetére


csaba1203
addikt

A hypeolt Samumon 10-es android van és hibátlanul működik vele....

(#6323) Szigma70 válasza csaba1203 (#6322) üzenetére


Szigma70
addikt

Hát barátom, ez fantasztikus

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#6324) csaba1203 válasza Szigma70 (#6323) üzenetére


csaba1203
addikt

Bárhogy is fáj neked ez a telefon gyártód sara lesz....
Fórumaiba olvasgass bele vannak szoftveres gondok rendesen.

(#6325) Norbi. válasza csaba1203 (#6320) üzenetére


Norbi.
őstag

Használtam Galaxy Watchot 2 Xiaomival, Oneplussal is, mind hibatlan volt.

(#6326) Diokhan válasza Szigma70 (#6321) üzenetére


Diokhan
addikt

A telefonod a hibás, nézd meg, hogy minden plugin fel van-e telepítve. Egyébként ez minden gyártónál így van. Nekem Apple Watch van, nem is működik másik telefonnal. A samsungok csak samsunggal működnek hibátlanul, a xiaomi és huawei pedig a sajátjukkal. Párom Samsung fit-e órája sem működik jól a p30 lite-al, ami neki van.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#6327) csaba1203 válasza Norbi. (#6325) üzenetére


csaba1203
addikt

Szerencséd volt de a nagy átlag mást mutat....

(#6328) zhorvath válasza Szigma70 (#6319) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Nekem a második Xiaomi telefonom van, amin Android 10 van és mindkettőhöz hibátlanul csatlakozik az óra. Amikor a régi telefont lecseréltem, akkor az órán kellett egy gyári visszaállítást csinálni (persze előtte adatmentés), mert csak úgy volt hajlandó az új telefonhoz csatlakozni. Nem lehet, hogy a gyerek órája korábban már csatlakoztatva volt más telefonhoz? Új vagy használt az óra? Biztosan nem Android 10 hiba. A telefonon fent van a Galaxy Watch Plugin?

(#6329) Picur882


Picur882
csendes tag

Sziasztok! Hogy tudnék független romot telepíteni az órára? Január óta nem kaptam frissítést. Esetleg egy leírást vagy linket szeretnék. Köszi

Samsung Galaxy Z Fold 4, Galaxy Watch 4 40mm

(#6330) Szigma70 válasza zhorvath (#6328) üzenetére


Szigma70
addikt

Köszi

Milyen Xiaomik? És MIUI 12? Az óra automatikusan alaphelyzetbe áll, ha más telefonhoz párosítod. Mivel nem az első órám, így minden telepítve.

A fentieknek meg annyit, hogy S2 vel kezdtem, Gear sport, S3, Watch, Aktív 2, Watch3 mind megy samu nélkül.Sőőőt... Sose volt és nem is lesz Samu telóm.
Ez az első hiba, de tele a net vele. Valami a Watch pluginnel van, akad a MIUI vel sajna.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#6331) dragon1993 válasza Szigma70 (#6330) üzenetére


dragon1993
őstag

Vanced youtube panaszkodott az "MIUI optimization"-re és valami DEV menüből lehetett csak kilőni, nem lehet, hogy hasonló okozza a problémát nálad is?

(#6332) Szigma70 válasza dragon1993 (#6331) üzenetére


Szigma70
addikt

Köszi

Igen, a Vancednél emlékszem erre a problémára, meg is oldja, itt is próbáltam, másnál működik, nálam nem sajna. Most beszereztem a régebbi plugint és a Wearable appot, este próba.
Sajna a MIUI12 vel van a probléma

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#6333) zhorvath válasza Szigma70 (#6330) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Először Mi Mix 3, arról váltottam Mi Note 10-re. Mindkettőn Android 10 és MIUI 12 van,
semmi hiba. Nálam az óra nem csinált automatikusan semmit, csak nem akart párosodni a Note 10-zel. Ezért csináltam az órán gyári visszaállítást, utána már ment minden, mint a karikacsapás.
Ha esetleg segít, nálam ezek vannak:
Galaxy Wearable: 2.2.34.20091461
Galaxy Watch Plugin: 2.2.05.20110441N
Samsung Kiegészítők szolgáltatás: 3.1.94.11128
Lehet hogy én szimplán szerencsés vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#6334) Szigma70 válasza zhorvath (#6333) üzenetére


Szigma70
addikt

Köszi, megoldottam.

XDA-n volt a megoldás. Nagyon bonyolult. Olvastam minden féle hókusz-pókuszt, erre annyi, hogy párosítás alatt ki kell kapcsolni a Wifit. :) MIUI 12 bug a Watch pluginnal

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#6335) zhorvath válasza Szigma70 (#6334) üzenetére


zhorvath
aktív tag

:DD Örülök, hogy megoldódott.

(#6336) jupp008


jupp008
senior tag

Más nem találkozott még azzal a problémával, hogy a híváselutasító üzenetek egyszercsak eltűntek ? Az összes ! Ezt egyszer már eljátszotta random, most már 3x viszem fel a szövegeket ... ami ráadásul 30 karakter lehet csak és emlékeim szerint ez régebben több volt.

(#6337) sbalu1


sbalu1
senior tag

Nálam újabban a névjegyzékben a kontaktok társított fotói tüntek el.

(#6338) szokelaszlo válasza jupp008 (#6336) üzenetére


szokelaszlo
tag

Szintén ezt tapasztaltam,és rettentő bosszantó!

(#6339) zoli669


zoli669
tag

Sziasztok!

Nekem Galaxy Watch-m van, elküldte nekem valaki a Watch 3-s számlapjának a linkjét, de a telefonom azt írja nem kompatibilis az eszközzel, van valami mód rá , hogy feltehető legyen az órámra?

Köszi!

(#6340) csaba1203 válasza zoli669 (#6339) üzenetére


csaba1203
addikt

:N

(#6341) korimv6


korimv6
aktív tag

Sziasztok. Találkozott már valaki olyannal, hogy az órán indított futó edzés magától leáll. Sehonnan sem tudom elővarázsolni, de az edzés előzményekben ott van. Ilyenkor indítok egy újabb edzést, de az csak akkor fut, ha kb 600-700 méterenként pillanat megállítom az edzést. Próbáltam, hogy a Note9-en újratelepítettem az Shealth alkalmazást, de eddig nem hozott javulást. Most az órát telepítettem újra, még nem próbáltam, higy jó lett-e?

Körbe zárt villám.

(#6342) nylacika válasza korimv6 (#6341) üzenetére


nylacika
aktív tag

Nálunk az Active Watch 2 és a Watch is csinálta egy időben, de aztán megszűnt. Gyanítom, hogy valamelyik frissítés oldotta meg a problémát...

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#6343) Varoz


Varoz
őstag

Sziasztok!

Samsung Payre van egyszerű megoldás vagy bármilyen fizetési lehetőség? Vagy csak az összefoglalós bonyolult verzió? :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#6344) Diokhan válasza Varoz (#6343) üzenetére


Diokhan
addikt

Szia. Ha lenne rá egyszerűbb megoldás, akkor azt tettem volna bele az összefoglalóba :)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#6345) niklebi


niklebi
senior tag

Sziasztok!

Vettem egy új fejegységet az autóba. Xtrons gyártmányú, Android 10 van rajta. Az órát kapcsoltam BT-on, meg is jelenik, kapcsolódik is, de az istennek sem tudom rávenni,hogy szinkronizálja a névjegyzéket. Ha fejegységen megnyomom, hogy szinkronizáljon nem történik semmi. Ha a telefont társítom akkor megjelenik a névjegyzék. Az óráét miért nem jeleníti meg? Mit nem állítottam, vagy kapcsoltam be? A régi amíg működött automatikusan megjelenítette az óra névjegyzékét.

(#6346) Varoz válasza Diokhan (#6344) üzenetére


Varoz
őstag

Nem egy összefoglaló van ami 3 éve nincs frissítve pl. :U :D
Sose lehet tudni. De hirtelen érdekelt hol tart a dolog, de akkor sehol. Egye meg a rossebb a Samsungot, hogy nem képes idehozni. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#6347) Diokhan válasza Varoz (#6346) üzenetére


Diokhan
addikt

Na igen, ez nagy hátrány.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#6348) szilasz007 válasza Varoz (#6343) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Igen, Rendelsz órát, angol amazonról :p
Csak siess, mert január 1-től, áfa plusz vám :)

(#6349) niklebi válasza Varoz (#6346) üzenetére


niklebi
senior tag

A Samsungnak ahhoz nem sok köze van, hogy itt nem használható. Amíg valamelyik bank nem engedélyezi a használatát addig itt hivatalosan nem fog működni. Ezért kell a Curve kártya, mert ők engedélyezték a S. Pay használatát. Az összefoglalóban leírt óra átállítás egy-két dologban elavult, de tökéletesen működik. Pl: az én SM-R805F órám BTU régiós, és angol régiónak megfelelő rom van rajt. Így ugyan úgy frissül, mint előtte amikor magyar régiós volt. Egyszer kell megcsinálni és kész.

(#6350) Varoz válasza szilasz007 (#6348) üzenetére


Varoz
őstag

Már 2 éve megvan hibátlanul, nem akarok másikat venni. :DDD
Van telefonom amivel tudok fizetni, csak néha még egyszerűbb lenne az óra. De hát ez van. Mókolni, romolni nem akarok. Egyszer csak megoldják.


niklebi

De, a Samsung sara. Apple és Google Pay is van már, érdekes módon. A bankok saját appjáról nem beszélve. De ez a része ami nem igazán érdekel, vagy működik vagy nem. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.