Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) Shader


Shader
aktív tag

Esetleg tud valaki currency (árfolyam) appot természetesen tizen-re?
Crypto van több is de jó lenne HUF-ra...

--- Sent from mobile device ---

(#1002) goop válasza Shader (#997) üzenetére


goop
őstag

Nem személyeskedtem, mivel nem illettelek semmilyen jelzővel...
Plusz a mondat végén a smiley.
Na de, ettől még mindig igaz amit írtam, az esim maga nem fizetős, mivel a telekomnak mindegy mivel használod a szolgáltatásait. Ha önálló esim van az órában, akkor 2 lehetőség van, ha van bt kapcsolat akkor a telefon számával megy ki a hívás, ha nincs akkor az esim számával.
A multisim pedig még mindig nem esim, bárhogy is mondod, lehet az is, de lehet sima kézzel fogható sim is.

[ Szerkesztve ]

(#1003) jose999


jose999
senior tag

Azt hol állítottátok be, hogy az óra edzés alatt magyarul "beszéljen" :) ?

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#1004) Shader válasza Shader (#1001) üzenetére


Shader
aktív tag

Egy árfolyam appot találtam.
Currency Converter Companion (510Ft).
HUF/EUR nincs. Minden más van.

--- Sent from mobile device ---

(#1005) szokelaszlo válasza jose999 (#1003) üzenetére


szokelaszlo
tag

Az engem is érdekelne.
Előre is köszi!

(#1006) tomasz79 válasza szokelaszlo (#1005) üzenetére


tomasz79
tag

A telefonon kell először átállítani a nyelvet.

(#1007) jose999 válasza tomasz79 (#1006) üzenetére


jose999
senior tag

Oké, de hol? Ha a Samsung Healt-ben indítom az edzést, magyar nyelvű, a telefonon. Ha az óráról, akkor meg az óra szól, angolul... pontosan hogyan kell?

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#1008) jose999 válasza jose999 (#1007) üzenetére


jose999
senior tag

Na megvan...az órán belül beállitások, kisegítő lehetőségek, szövegfelolvasó, nyelv. Ott magyar letölt, és máris magyarul "beszél" :)) (tetszik, hogy maradhat rezgő módban az óra, elég a média hangerejét használni)

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#1009) Macika66


Macika66
addikt

Ezt nem hiszem el, mindenkinek tökéletesen működik a bekapcsoló karmozdulat?
Csak felettem esik az eső?

(#1010) jose999 válasza Macika66 (#1009) üzenetére


jose999
senior tag

Nekem működik.... Azaz már kikapcsoltam, de működött...

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#1011) Shader válasza Macika66 (#1009) üzenetére


Shader
aktív tag

Esetleg, de tényleg csak esetleg sajnos a gyorsulásmérő/giroszkóp érzékelő (chip) meghibásodása is lehet az oka.
A lépésszámlálás, barométer,iránytű (ha van) működik?
Egyik kínai órámban (MicrowearH7) ez ment tönkre és hasonló volt a tünet. Ott nem működött a lépésszámlálás a barométer és az iránytű sem (mert egy chipre integrálták).

--- Sent from mobile device ---

(#1012) Macika66 válasza Shader (#1011) üzenetére


Macika66
addikt

Megcsináltam a tesztet (*#0*#), ott a gyrotest PASS.

És azóta jó megint... :)

(#1013) szokelaszlo válasza tomasz79 (#1006) üzenetére


szokelaszlo
tag

Köszönöm a tippet!

(#1014) Xeon7


Xeon7
aktív tag

Sziasztok.

Kérdésem a következő lenne.
Messenger üzenet megjelenik az órán, meg tudom nézni és tudok rá válaszolni írásba vagy az előre beállitott sablonokkal.
Viszont ha a mikrofonra nyomok, nem lehet valahogy beállitani, hogy magyarul válaszoljon?

(#1015) hhenry válasza Xeon7 (#1014) üzenetére


hhenry
őstag

Nincs magyar beszédfelismerés ezért nem lehetséges

(#1016) Shader válasza Macika66 (#1012) üzenetére


Shader
aktív tag

Csináltam én is egy gyro tesztet.
Pár napja furcsán sok lépést számolt (11000).
Tapasztalatból tudom, hogy egy átlag napomon talán a felét megyek.
Teszt után ismét okés (5200 lépés).

--- Sent from mobile device ---

(#1017) Macika66


Macika66
addikt

Nincs erre az órára letölthető Stock ROM?

Megpróbálnám ráflashelni újra, hátha megoldódna.

Ma megint több órán át nem érzékelte a karmozdítást...

(Bár, őszintén, nem tudom, hogy adatcsatlakozás lehetősége nélkül hogyan lehetne flashelni...)

(#1018) Shader válasza Macika66 (#1017) üzenetére


Shader
aktív tag

Talán ez is megy netOdinnal.

--- Sent from mobile device ---

(#1019) troland26


troland26
őstag

Van aki használja aktív sportoláshoz az órát ? Amatőr futáshoz /bringázáshoz is szeretném használni az órát . Van olyan szinten mint pl egy Garmin/Polar óra pulzus mérés /gps nyomon követés ilyesmi ?

(#1020) tomasz79 válasza troland26 (#1019) üzenetére


tomasz79
tag

Én meg csak túrához használtam. Ment a pulzus mérés meg ment is a gps egy track-et rajzol a térképre.

(#1021) CactuS válasza troland26 (#1019) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én koca úszó vagyok a gerincem miatt, ott a hosszokat jól méri, csapásszám, úszásnem, pulzus, részidő, stb. Elégedett vagyok vele. Kerékpárt majd csak tavasszal próbálom ki.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1022) troland26


troland26
őstag

Köszi urak. :R

(#1023) Terka0812 válasza jose999 (#1008) üzenetére


Terka0812
csendes tag

Nekem valamiért nem akarja letölteni a magyar nyelvet, pedig a wifi és a bluetooth kapcsolat is aktív az órán.
Már gyári állapot vissza állítással is próbálkoztam, de semmi. :(

(#1024) Tomka1118


Tomka1118
csendes tag

Kivágtam az online garanciapapír idevonatkozó részét (Belépve Telekom fiókba a Dokumnetumok alatt megtaláltható):

2. A 151/2003. (IX. 22.) Kormányrendelet alapján kötelezõ jótállás alá tartozó termékekre a Magyar Telekom Nyrt. az általa, fogyasztó szerzõdés keretében forgalmazott, jelen jótállási jegyen megadott készülékre, tartozékaira (összefoglaló néven: termékre) a vásárlás napjától 12 hónapos jótállást nyújt. E határidõ elmulasztása jogvesztéssel jár.

3. Jelen jótállási jegyen megadott termékre a Gyártó további kiegészítõ jótállást is nyújt(hat), melynek feltételeit - terméktõl függõen - a megvásárolt termékhez csatolt Használati Útmutató és/vagy a Gyártó hivatalos honlap
tartalmazza. A Fogyasztó a jogszabály alapján kötelezõ jótállási idõn túl a termékkel kapcsolatos jótállási igényét a Gyártó által meghatározott képviseleti pontokon jelezheti.

(#1025) Terka0812


Terka0812
csendes tag

Csinált már valaki biztonsági mentés visszaállítását az órán?
Nekem az óraszámlapokat, és az alkalmazásokat nem mentette vissza. :(

(#1026) Zsoó


Zsoó
tag

Azt be lehet állítani hogy a sorozatok között ne csak 1 perc legyen a pihenő? Én 2 percet szeretnék pl. fekvenyomásnál, de nem találtam sehol ahol be lehetne állítani.

"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor

(#1027) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Hasznàl valaki üvegfóliát? Nem romlik az érzékelése? Nem csúnyítja az órát, vagyis nem lóg ki nagyon?

Illetve ha multisemet használnám, gondolom lehet valahogy tiltani, vagy beállítás rá, hogy ha telefon kéznél van, akkor ne csörögjön az óra?

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#1028) goop válasza bandi0000 (#1027) üzenetére


goop
őstag

Nem nagyon lehet tiltani, ha van bt akkor csörög a telefonról, ha nincs bt akkor a multisim miatt, ha meg azt is kilövöd akkor minek a multisim, + akkor a távoli kapcsolat sem menne, net hiány miatt.

(#1029) bandi0000


bandi0000
nagyúr

És a telekomosra mennyi gari van? Mert oké hogy 1 évet ír a gari, de ha a samu 2 őt ad, akkor 2 van rá elvileg

Xbox One: bandymnc

(#1030) keccsa válasza bandi0000 (#1027) üzenetére


keccsa
aktív tag

Én használok. Nem rontja az érzékenységet, minden funkció rendesen működik. Egyre kell vigyázni, hogy olyan méretű legyen, hogy éppen beleférjen a lünettába, mert ha kisebb, akkor (mivel a kijelző a teljes lünetta belsejét kitölti, vagyis nincs nem világító rész benne) a peremén megtörik a fény és egy "glória" lesz a kép szélén körben.

Mindenki magának hülye!

(#1031) jose999 válasza keccsa (#1030) üzenetére


jose999
senior tag

Hol vetted? Dobsz egy linket? Én is vennék, de sokan panaszkodtak, hogy kisebb... Így talán nem nyúlunk mellé... Köszi!! :R

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#1032) Macika66 válasza Shader (#1018) üzenetére


Macika66
addikt

Köszönöm szépen, nagyon kiestem már a flashelésekből, mióta OnePlus-om van, mióta befejeztem a Samsunggal.

Ez a NetOdin nem tűnik ördögtől valónak, de vajon Stock ROM-ot honnan lehet szerezni?

Ehhez az SM-R800NZSAXEH-hez próbáltam ROM-ot keresni.

De egyszerűen sehol sem találok.

Az előző ROM-mal nem volt semmi gondom, szerintem a pár hete érkezett frissítés után romlottak el a szenzorok...

(#1033) bandi0000


bandi0000
nagyúr

1 milliós kérdés, szerintetek megéri a közel dupla árat a watch esimmel 46 os, a sima s3 classiccal szemben?

Nem biztos hogy használnám az esimet

Xbox One: bandymnc

(#1034) #82022144


#82022144
törölt tag

Sziasztok az orat a brit samsungtol rendelte rokonom es tole kaptam. A garancia itthon igy 1 ev gyartoi garancia igaz? Ha netan szervizre szorul milyen papirt kerhetnek?

(#1035) Macika66 válasza Macika66 (#1032) üzenetére


Macika66
addikt

Ezt látom, ha tesztelem a szenzorokat.
Az Accelerometer is végig 0, a Barométer is és a Giro is FAIL...

[ Szerkesztve ]

(#1036) keccsa válasza jose999 (#1031) üzenetére


keccsa
aktív tag

Sajnos ebben nem tudok segíteni, mert a "fiókban" találtam három különböző méretűt, melyből a legjobban illeszkedőt tettem fel, de hogy annak idején melyik órához és honnan rendeltem, már nem tudom megmondani... :B

Mindenki magának hülye!

(#1037) CactuS válasza bandi0000 (#1033) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A vízállóság, az ellenállóbb lünetta és a sokkal jobb üzemidő szerintem igen. Az esim/kihangosítás csak bónusz.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1038) keccsa válasza Macika66 (#1035) üzenetére


keccsa
aktív tag

Ne mozgasd (pl. tedd le az aszralra), mert akkor hibát fog jelezni! Az a lényeg, hogy ha nem mozog az óra, nem szabad mozgást érzékelnie.

Mindenki magának hülye!

(#1039) NemMo válasza bandi0000 (#1033) üzenetére


NemMo
őstag

Szerintem külsőre a classic 1000x szebb, de minden másban és főleg az üzemidőben jobb a 46mm watch

(#1040) Macika66 válasza keccsa (#1038) üzenetére


Macika66
addikt

Itt a baj, hogy ha mozgatom, akkor sem jelez mozgást az accelerométer.
Nem az izgat első sorban, hogy FAIL, hanem az, hogy nem mér semmit.
A számoknak – az órát kézben tartva – folyamatosan kellene pörögniük, ahogy a kezeim mikromozgásait lekövetik.

Itt SEMMI.

(#1041) Macika66 válasza NemMo (#1039) üzenetére


Macika66
addikt

Én is így gondolom, csak hát az én kezemen kicsi lenne a 42-es.
Még a 46-osnál is nagyobb a repülős Citizenem, amit mellette szoktam hordani...

Ha feketében lett volna 46-os, egészen biztos vagyok benne, hogy majdnem mindenki azt venné.

Rendeltem hozzá egy Spigen Air Bumpert, na AZZAL van igazi kinézete számomra, ma érkezett meg.

Kár, hogy pont most kell szervizbe adnom, így az élvezkedés kicsit csúszik...

(#1042) Peti N95 válasza Macika66 (#1041) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Tudnál róla pár képet feltenni? A linettát nem zavarja? A pulzus mérés is megy rendesen? Mert ahogy a netes képeken látom el tartja a szenzorokat a kezedtől...

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#1043) CactuS válasza Peti N95 (#1042) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Pont ezt akartam kérni én is, Spigen air bumpert néztem én is. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1044) keccsa válasza Macika66 (#1040) üzenetére


keccsa
aktív tag

Aha, hát így az gáz... :F

[ Szerkesztve ]

Mindenki magának hülye!

(#1045) doongoo


doongoo
addikt

Spigennél azért jóval olcsóbb pl. ez és van feketében is.

(#1046) CactuS válasza doongoo (#1045) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Csak a Spigenesnél láttam olyat, hogy védi a lünettát is, a többi nem. Sajnos.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1047) doongoo válasza CactuS (#1046) üzenetére


doongoo
addikt

ránézésre ez is csak körben védi. Azt meg tudja az olcsó is (ráadásul azon az óraház fülei is teljesen védettek).

[ Szerkesztve ]

(#1048) CactuS válasza doongoo (#1047) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A 3. képen látszik, hogy a lünettára is ráfekszik. Az összes alisnál a fényképeknél látszik, hogy a lünettát nem érik el a tokok.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1049) niklebi válasza Macika66 (#1040) üzenetére


niklebi
senior tag

Én a helyedben elvinném egy Samsung szervízbe. Nem így kellene az órának működni. Én is megcsináltam a tesztet és folyamatosan mentek a számok mindenhol, mindegy volt, hogy az asztalon vagy a kezemben volt.

(#1050) cybermano06


cybermano06
csendes tag

(S)(S)Sziasztok! Médiában vettem még az ősszel egy 46 mm watch. Decemberben észrevettem, hogy a kijelző közepe környékén kikapcsolt állapotban, amikor fekete a lap akkor egy szabályos pici négyzet nem teljesen fekete. Olyan mintha folt lenne. Ezt követően visszavittem MM-be. Ők továbbítják szervízbe.
1. Alkalom: 2 hét (ünnepek) SMS, hogy kész van, megyek érte, mondják kijelző és és hátlap csere. Ez van a papíron. Otthon szemügyre veszem, a folt valami ugyanott van.
Vissza a MM másnap panasz leírva, újra szervíz.
2. Alkalom: panasz hibás, de azért szoftverfrissítés... Munkalapon az áll ez egy szenzor és nem zavaró...

Pliiiz: Nektek is van ilyen ez tényleg egy szenzor????

Hozzáteszem bekapcsolva semmilyen színnél nem látszik, kikapcsolva is csak erősebb megvilágításban.(/S)(/S)

Sorry... vissza :W olvastam!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.