Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5351) Yager01


Yager01
senior tag

Másik telefonszámmal sikerült. Érdekes. Viszont A program az órán azt írja van frissebb verzió.
1.7.4606

Merjem frissíteni ?

(#5352) spanglee001 válasza Yager01 (#5351) üzenetére


spanglee001
addikt

én frissítettem nem volt gond

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#5353) kisdobos0111


kisdobos0111
aktív tag

Kár hogy a hanghívások nem jönnek át wifin csak az értesítsek. A tab s5e-re jönnek a hanghívások wifin ha telefon nincs is ott . Az órán nem tudják ezt megoldani?

[ Szerkesztve ]

(#5354) Diokhan válasza Buci7 (#5348) üzenetére


Diokhan
addikt

MIért szeretnél régebbi rendszert rá? Mi a gond a legújabbal?

Egyébként hirtelen [ezt az oldalt] találtam, nézd meg, hátha megbízható.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5355) radar válasza Buci7 (#5348) üzenetére


radar
tag

R815 rom [link] . De ha valaki tud újat az itt megoszthatja. Köszönöm!

(#5356) radar válasza Diokhan (#5354) üzenetére


radar
tag

Amit találtál, ott kemény összegért tudsz letölteni romot az órádhoz.

(#5357) Diokhan válasza radar (#5356) üzenetére


Diokhan
addikt

Aha már látom. Elég gáz, hogy pénzért adja az oldal, aminek szerintem köze sincs a Samsunghoz. Igazából nem néztem nagyon meg, mert vittem le a kutyát :DD

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5358) Yager01


Yager01
senior tag

Így hogy sikerült BTU-ra állni és van SPay az óra szoftvere frissíthető? Megmarad minden..? 4.0.0.4 van fent jelenleg... Létezik frissebb?

(#5359) radar válasza Yager01 (#5358) üzenetére


radar
tag

Én is kérdezem, hogy R815-re van frisebb a fentitől?

(#5360) Yager01 válasza radar (#5359) üzenetére


Yager01
senior tag

(#5361) mati12


mati12
senior tag

Nem tudom,hogy ez segít-e valamit a küzdőknek,de ezekkel a szoftver adatokkal tökéletesen működik a SamsungPay. (Galaxy Watch+Huawei P30Pro)

(#5362) goop


goop
őstag

Az R815F órára a R815FXXU1ESE2/R815FOXA1ESE2/R815FXXU1ESE2 rom kell, különben nem fog frissülni, ha BTU régióra lesz álítva. Itt lehet megnézni fog e frissülni az óra, értelemszeűen beírva a típust és a kívánt régiót.

[ Szerkesztve ]

(#5363) goop válasza goop (#5362) üzenetére


goop
őstag

Kis melóval tessék akinek kell: R815FXXU1ESE2 rom.

(#5364) radar válasza goop (#5363) üzenetére


radar
tag

Ez a legújabb rom?
Nekem ez van rajta.

(#5365) Tybike81 válasza goop (#5363) üzenetére


Tybike81
őstag

Sima R800 XEH-ra melyik a legfrissebb rom most?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#5366) goop válasza Tybike81 (#5365) üzenetére


goop
őstag

Emberek, kb. kettőt kell kattintani, tessék kikeresni.

@radar: detto, amúgy annál van újabb. Max nem kapod meg, azért kell az a rom, ami frissül tovább BTU vagy a kívánt régióról.

[ Szerkesztve ]

(#5367) Buci7 válasza goop (#5366) üzenetére


Buci7
csendes tag

Feltelepítettem az ESE2-s romot de hiába raktam át BTU-ra az spay nem indult el (Watch was modified hibával leáll) illetve softwaret sem engedte frissíteni végig futott az install de utána ugyan az volt a tizen 4.0.0.4 verzió mintha semmit nem csinált volna

(#5368) radar válasza Buci7 (#5367) üzenetére


radar
tag

Nekem ez van fent és működik a samsung pay. R815 rom [link] .

(#5369) Buci7 válasza radar (#5368) üzenetére


Buci7
csendes tag

Ugyan úg BTU -ra van áttéve?

(#5370) goop válasza Buci7 (#5367) üzenetére


goop
őstag

Töröld a galaxy watch plugin összes adatot, ill,. a galaxy wearable összes adatot, nálad valami összeakadás lehet, mivel ennek mennie kell. Aztán reseteld újra az órát is.

[ Szerkesztve ]

(#5371) Buci7 válasza goop (#5370) üzenetére


Buci7
csendes tag

Igen erre a következtetésre juttoam most már csak az éles teszt maradt :) köszi

(#5372) niklebi válasza goop (#5362) üzenetére


niklebi
senior tag

Nem engedi átírni az óra, és a régió részt. Ha beillesztem és megakarom nyitni az oldalt kiírja, hogy nincs jogosultságom az oldalhoz.

(#5373) goop válasza niklebi (#5372) üzenetére


goop
őstag

A címsorban kell átírni. Ha olyan variációt adsz be ami nem létezik, akkor írja az access deniedet.

[ Szerkesztve ]

(#5374) niklebi válasza goop (#5373) üzenetére


niklebi
senior tag

Köszi. Így már működött.

(#5375) koxkids


koxkids
őstag

Sziasztok!

Gyári 22mm-es fekete szilikon szíjat keresek. Amiket néztem boltokat sehol sem kapni, ötlete valakinek hol lehetne? :)

Köszi!

(#5376) hematoma1


hematoma1
aktív tag

Sziasztok.Az óra képernyőjén a sárga pötty csak az üzeneteknél van?Nem fogadott hívás vagy email .. nincs sárga pötty?

(#5377) anonymus89 válasza hematoma1 (#5376) üzenetére


anonymus89
addikt

Szia, kell lennie, amennyiben a wear alkalmazás/értesítések alatt engedélyezve vannak az alkalmazások.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#5378) hematoma1 válasza anonymus89 (#5377) üzenetére


hematoma1
aktív tag

Megnézem.

(#5379) anonymus89 válasza koxkids (#5375) üzenetére


anonymus89
addikt

Szia, raktáron sajnos sehol nem találtam, itt rendelhető esetleg kérdezz rá.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#5380) hematoma1 válasza anonymus89 (#5379) üzenetére


hematoma1
aktív tag

Megjött a jelzés, valamit nem jól állitottam.Ha nem a kezemen van az óra akkor is így jelez?

(#5381) anonymus89 válasza hematoma1 (#5380) üzenetére


anonymus89
addikt

Azt Te tudod állítani, hogy viseles közben jelezzen, talan u.a-ban a menupontban

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#5382) hematoma1 válasza anonymus89 (#5381) üzenetére


hematoma1
aktív tag

Viszont azt vettem észre hogy ha lecsatlakozi a telefonról, utána nagyon nehezen csatlakozik vissza.Sőt volt olyan hogy csak akkor csatlakozott ha megnyitottam a programot a telón. :W

[ Szerkesztve ]

(#5383) anonymus89 válasza hematoma1 (#5382) üzenetére


anonymus89
addikt

Ez sajnos már ilyen néha rá kell pillantani, en ilyenkor repülő üzemmód be az órán majd vissza.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#5384) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

Másnak is eldobalja a Bluetooth kapcsolatot?
Valamint iszonyatosan elkezdett merülni az óra pár napja..

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#5385) sugarforce válasza hematoma1 (#5382) üzenetére


sugarforce
őstag

Hm. En eleg surun kapcsolom le a telon a bt-t ejszakara (van hogy a telo-ora kozotti tavolsag epp annyi, hogy le/fel csatlakozik allandoan), de visszakapcsolva mindig elsore visszatalal az ora a telora.

(#5386) Diokhan válasza Leonardo91 (#5384) üzenetére


Diokhan
addikt

Néha eldobja, közvetlen közel is autóban, de szerintem azért, mert a telefon egyszerre csatlakozik az órára és az autó fejegysegre.

Más kerdes: ha másnak szeretnék venni watch face-t, azt hogy tehetem meg? Van erre lehetőség?

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5387) spanglee001 válasza Diokhan (#5386) üzenetére


spanglee001
addikt

bluetooth headset motoron +az óra is, nálam nem szakadozik

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#5388) laccczka válasza Leonardo91 (#5384) üzenetére


laccczka
tag

Nálam is dobálja.
Az óra a karomon, a teló (S10) a zsebemben, erre jelzi az óra, hogy nincs kapcsolat.
majd egyszer csak újra van. :F

"...mert a víz melegebb mint a hőmérséklet..." egy ismeretlen zseni értekezése a víz felett lévő ködről.

(#5389) niklebi


niklebi
senior tag

Nálam is gond van. Nem csatlakozik az autó fejegységéhez. Megtalálja de ha rányomok akkor kiírja, hogy a csatlakozás sikertelen. Pin kódot kellene kérnie, de nem kér. Az igazság az, a múlt héten még kapcsolódott 1 napig, de másnap kezdhettem elölről. Nagyon sokszor próbáltam egymás után lehet ez a gond. Azt kellene valahogy elérni, kérje a Pin kódot. Több mint egy évig használtam már, de mindig egy kínszenvedés volt a csatlakozás, de soha nem volt olyan, hogy ne kérje a pint. Mit lehet csinálni?

(#5390) Diokhan válasza spanglee001 (#5387) üzenetére


Diokhan
addikt

Az autós fejegységem komolyabb, mint egy bluetooth füles azért :)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5391) rstwingo


rstwingo
tag

(#5392) Evo50 válasza rstwingo (#5391) üzenetére


Evo50
tag

:R

(#5393) Tybike81 válasza rstwingo (#5391) üzenetére


Tybike81
őstag

R800XEH-ra nem tudsz valami frissítést?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#5394) Airzsolti


Airzsolti
kezdő

Bocsi, ha már volt ez a téma. Egy GPS által követett edzés útvonala megtekinthető valahogy?

(#5395) mati12 válasza Airzsolti (#5394) üzenetére


mati12
senior tag

A Samsung Healt alkalmazásban megtudod nézni az összes edzésedet,köztük az útvonalakat is amit edzés kőzben rögzített az óra.

[ Szerkesztve ]

(#5396) rstwingo válasza Tybike81 (#5393) üzenetére


rstwingo
tag

Sajna még nincs kint, de lesz és akkor kiteszem ide is

(#5397) cris00


cris00
csendes tag

Sziasztok.
Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek.
Feleségemnek szeretnék venni egy 42 mm Galaxy Watch-ot, de egyszerűen egy kérdésre sehol sem találok választ.
Az egy főszempont, hogy futáshoz nem vinné a telefont zene hallgatáshoz.
Minden felületen azt írja a leírás:LTE-kapcsolattal rendelkező Galaxy Watch órát viselve a zenéid mindenhová elkísérnek. Zenéid online lejátszása és töltése, valamint a vezeték nélküli fülhallgató felszabadít a telefonhoz kötöttség alól – így nem kell magaddal vinned, amikor kimész futni egyet.
Ha ezt a funkciót akarja használni akkor az eSim verziót kellene megevenni?
őszinte vagyok abszolút nem volt még okos óránk, bocsi ha hülye a kérdés :))

(#5398) kovacs65 válasza cris00 (#5397) üzenetére


kovacs65
senior tag

Ha online akarja hallgatni akkor e-sim és nem kell teló.
Offline: szuperül működik. Futás+zene+BT füles
Sőt térképes nyomkövetés is az SHealth progival

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#5399) cris00 válasza kovacs65 (#5398) üzenetére


cris00
csendes tag

Köszönöm :R
Gondolom online módban zabálja az akksit keményen!?

(#5400) kovacs65 válasza cris00 (#5399) üzenetére


kovacs65
senior tag

Az enyém csak BT-s, és nem 42-es hanem a nagyobb. Az kibír 3 napot, úgy, hogy ez idő alatt egy futás (kb 40 perc) GPS, BT zene, + állandóan értesítések bekapcsolva, de AOD nincs. A GPS a nagy zabáló, a többi annyira nem vészes.
Azért nézd meg a karján a nagyobbat is! Szerintem nem vészes.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.