Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28351) taas


taas
csendes tag

Hali!

Kapott már valaki a Telemaxtól csereutalványt?
Kb. mennyi idő alatt kapta meg?

Köszi!

ps: részemről ez a Telemaxos tapasztalat, csereutalvány. Szóval van, akinek szerencséje van, van, akinek nincs. Nekem is kijelző cserével indult a dolog...

(#28352) oszi666 válasza samu74 (#28339) üzenetére


oszi666
őstag

Hat azert ez eleg gaz szerintem. Egy ev alatt 15% nagyon sok.
Koszonom a valaszt!

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#28353) mrptomi válasza taas (#28351) üzenetére


mrptomi
csendes tag

Szia!Én nem rég kaptam csereutalványt kb.egy hét,de az egy huawei p8ra.

(#28354) handrash válasza taas (#28351) üzenetére


handrash
őstag

Pár nap.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#28355) Meggyi001

Hátha valaki még nem ismeri, és esetleg jól jön neki: Prohardver topik figyelő app.

https://gamergep.hu/

(#28356) samu74 válasza oszi666 (#28352) üzenetére


samu74
addikt

Igazából nem is tudom hogy sok-e...Nehéz kiszűrni hogy valami app miatt merül jobban,vagy az akksi kapacitása degradálódik. Mondjuk érdekes módon mikor BTU romra jött egy nagyobb update,azután tűnt fel nekem is...De nyomtam egy gyári visszaállítást,nem sok sikerrel.Lehet visszarakom a 6-os droidot kiváncsiságból. :)

jeni csak sikerült,ez a lényeg. :)

-----------

(#28357) petrson


petrson
senior tag

Sokat volt most téma a beégés. Mivel csekkolhatom legegyszerűbben? Sima fehér háttérrel?
Mi az az eset, amit már cserél a szerviz?

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#28358) gerner1 válasza petrson (#28357) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Írd be ezt *#0*# a tárcsázóba, és akkor a fő-színekre lehet tesztelni .

(#28359) samu74 válasza petrson (#28357) üzenetére


samu74
addikt

Nálam a kéken lehet picit látni az értesítősávot,de nem vészes.
Garancia lejárta előtt ha zavar és te látod(ők is fogják) érdemes kicseréltetni.

-----------

(#28360) oszi666 válasza samu74 (#28356) üzenetére


oszi666
őstag

mint átlagfelhasználó mondom hogy sok. Lehet hogy ezeknél az akksiknál ez egy normális csökkenés, de így nem lehet évekre tervezni telefonokkal. Sokan a mai napig G4et, OPO-t meg HTC M8-at használnak, és én se tervezem lecserélni az S7-emet mert egyébként imádom. Jó, nyilván örülnék egy S8-nak de nem éri meg. Én úgy terveztem, hogy ezzel a készülékkel el leszek 3-4 évig.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#28361) kippi86


kippi86
tag

Megérkezett a mofi üvegfóliám és az ipaky tok.A fólia alatt nincs légbuborék viszont a széleken kicsit gyengébben érzékel a kijelző.A tok rendbe van.

(#28362) mateus válasza oszi666 (#28360) üzenetére


mateus
senior tag

Miért ne lehetne? Egy akksi csere nem olyan nagy tétel 2-3 év után ha tovább szeretnéd használni.

(#28363) brooxy


brooxy
csendes tag

Üdv mindenkinek! A jövőben tervezek ilyen típusú Dual sim-es telefont vásárolni. Abban kérem a tulajok segítségét hogy közöljék hogyan működik két kártyával a telefon, vannak e vételi vagy más problémák?Valamint azt is megköszönném ha valaki linkelne egy videót arról hogy hogyan működik a szoftver hívás fogadáskor vagy indításkor milyen módon dől el hogy melyik kártyáról indul a hívás (próbáltam videót keresni de ilyet nem találtam, bár lehet én ütöttem be rossz keresőszavakat). Előre is köszönöm a segítséget mindenkinek.

(#28364) iversonpeter


iversonpeter
csendes tag

A hangerő szabályozó gombok, és a bekapcsoló gomb szerintem jobban lötyög az átlagosnál. Apróságnak tűnik, de zavar. A hangerő le gombnak konkrétan lötyögő hangja van, ha periodikusan mozgatom fel-alá. Vajon így is vízálló szerintetek? Nem mintha vízbe szeretném valaha is mártani. Valamint, ha visszavinném, (2 napja vettem MM-ben), akkor van-e esélyem cserére úgy, hogy azóta drágább lett 20E forinttal. Tudnék vele élni így is, de biztos nem ez a normál állapota.

(#28365) iversonpeter válasza iversonpeter (#28364) üzenetére


iversonpeter
csendes tag

Meg annyit fűznék hozzá, hogy rezgéskor a bekapcsoló gomb berezonál, és ezáltal elég bazári hangja lesz.

(#28366) jeni válasza brooxy (#28363) üzenetére


jeni
félisten

Szia!
A DUAL verzió az Ázsia cucc. Tehát ha ilyet szerzel be azt itthon nem javítják. Más gyártónál van 2 SIM kivitelen.

iversonpeter

Amennyiben hibás akkor kicserélik 72 órán belül a szabályzatnak megfelelően.- Ennek semmi köze ,hogy megdrágult azóta!

[ Szerkesztve ]

(#28367) -Valinas- válasza iversonpeter (#28365) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Nyugodtan vidd vissza, elvileg három napon belül szó nélkül cserélniük kell. Rezgésre biztos, hogy nem kéne ilyen hangot hallatnia. Az enyémek akkor sem löttyennek meg, ha ütögetem őket.

(#28368) Burt1793 válasza iversonpeter (#28364) üzenetére


Burt1793
veterán

Bekapcsolt kameraszoftverrel is rángasd meg a telót, nehogy az inaktív OIS megtévesszen a hangos lötyögésével.

(#28369) iversonpeter


iversonpeter
csendes tag

@Jeni, -Valinas-, Burt1793
Köszönöm a válaszokat. Visszaviszem. És neten rendeltem bolti átvétellel, így 14 nap áll rendelkezésre szerintem. (talán 60 is MM miatt?) 72 órán belül nem érnék oda, csak ezért hoztam fel ezt.

(#28370) dewill79 válasza jeni (#28366) üzenetére


dewill79
tag

Helló!
A dual simes verzió mitől ázsiai cucc!?
Enyém hivatalos angliai garanciális készülék.
Itthon is érvényes rá a garancia Samsung szervíz szerint.

(#28371) jeni válasza dewill79 (#28370) üzenetére


jeni
félisten

Korábban írtak erről,hogy nem EU piacra készült hivatalosan. Erre írtam. A tied elvileg 1év garis és nem 2év.

(#28372) fornettisuti válasza jeni (#28371) üzenetére


fornettisuti
veterán

Gyakorlatilag is csak 1 év, ha nem Magyarországon forgalomba hozott.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#28373) fornettisuti válasza iversonpeter (#28369) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ha üzletben vetted át, 3 nap, házhozszállításnál 14 nap.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#28374) gerner1 válasza fornettisuti (#28373) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Online vásárlásnál a 14 nap elállási joggal, csak akkor élhet, ha a kiállított számlán, a vevő →magánszemély, és nem vállalkozás...

(#28375) gerner1 válasza jeni (#28371) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Így igaz. De, ha neki UK -ban "többet adtak rá" (amit most még nem tudhatunk), akkor -azt- ott érvényesítheti.

(#28376) jeni válasza gerner1 (#28375) üzenetére


jeni
félisten

természetesen :R
csak azért írtam mert tavaly volt szó erről.

(#28377) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Valahogy elállítódott valami gyári szarra a csengőhangom.... Most pedig ha telefonról akarnék hozzáadni csak a google drive-ot dobja fel ott! Hogy lehetne visszaállítani és a telefon zene mappájából választani csengőhangot? :W

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#28378) samu74 válasza Dyingsoul (#28377) üzenetére


samu74
addikt

Sd -n van a zene? Mert ha eldobja a kártyát lehet ilyen.
A zenelejátszóba ha ráböksz nincs olyan opció hogy csengőhang?

-----------

(#28379) #33253120 válasza samu74 (#28359) üzenetére


#33253120
törölt tag

Nálam meg zöldön van nagyon beégve az értesítési sáv. Persze portrait, és landscape is látszik.

(#28380) oszi666 válasza mateus (#28362) üzenetére


oszi666
őstag

Hát azért a gari lejárta előtt elvitetem kicserélni az akkut ha már nagyon rossz. Egyébként igazad van, tényleg nem olyan vészes tétel most nézegettem. Olcsóbb mint egy teljesen új telefon,

[ Szerkesztve ]

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#28381) oszi666 válasza iversonpeter (#28365) üzenetére


oszi666
őstag

Ez elég rosszul hangzik az enyémben semmi sem lötyög vagy zörög csak az OIS a kamerában. De annak kell is úgy tudom. A tiednek elég bazári hangja lehet.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#28382) jeni válasza oszi666 (#28380) üzenetére


jeni
félisten

Még szép,hogy olcsóbb mint egy új telefon! Mi lenne ha mégis drágább lenne? Onnantól a nép visszakövetelné a szabad aksi cserélhetőséget!

(#28383) dewill79 válasza jeni (#28371) üzenetére


dewill79
tag

Szia!
Tökéletesen igazad van, enyémre UK Samsung garancia van 2018.11.30-ig, amit kint tudok érvényesíteni.
:K
Bár utána jártam valamikor tavasszal, itthoni képviselet szerint is van rá gari, nem tudom meddig és mit takar... :U

(#28384) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Használ-e valaki Jabra Classic, vagy Jabra Mini bluetooth headset-et?
Melyik a jobb vétel?

Esetleg Samsung EO-MG920, de állítólag ez elég halk?

(#28385) Dyingsoul válasza samu74 (#28378) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Az SD-n van a zene igen. de a zenelejátszóban hozzáférek a kártyához, a fájlkezelőben is.
Viszont még mindig kérdésem: beállításokból megnyitva a csengőhangot és rábökök hogy hozzáadás a telefonról. Itt miért a google drive-ot hozza fel? Miért nem a telefonmemóriát?

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#28386) Fifi


Fifi
őstag

Sziasztok!

Visszaolvasva látom, hogy a júliusi XEH ROM az single CSC.
Erről a G930FXXU1DQG1-ről lenne szó?

Az augusztusi G930FXXS1DQHF is single CSC?

Amúgy miből lehet megállapítani, hogy egy ROM single CSC?

Előre is köszönöm!

Bye, Fifi

(#28387) A.K. válasza fornettisuti (#28373) üzenetére


A.K.
tag

ha online rendelted es boltban vetted at akkor is 14 nap

(#28388) gerner1 válasza Fifi (#28386) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Igen, az is single-CSC. A kódból lehet megállapítani, ami release CSC-kódsorában van (ez sorban a második PDA / CSC / Phone) Plö G930FXEH1DQG1.

A multi-CSC kódok :
BTU, DDX, DHX, DNX, ODD, OJK, OJV, OJX, OLB, OXA, OXJ, OXX, OYM, SER, TEF, THL, UUB, UWT, UWA, VFG (Vodafone), XAA, XAC, XEF.

Eddig, a magyar XEH kód (is) az OXX multi-CSC -ben "volt" benne, amelyben a XEO (Lengyel) a default.

(#28389) samu74 válasza Dyingsoul (#28385) üzenetére


samu74
addikt

Mert csak annak adtad meg az engedélyt hogy hozzáférjen.
A Beállítások - Alkalmazások - 3 pötty jobbra fent - Alapértelmezett alkalmazások - Légyen alapértelmezett - Hangválasztó.Esetleg még a fajlkezelőt is hozzá adhatod.

-----------

(#28390) Fifi válasza gerner1 (#28388) üzenetére


Fifi
őstag

Köszönöm szépen! :R
Így már értem, megint tanultam valamit.

(#28391) Seraph 16 válasza #33253120 (#28379) üzenetére


Seraph 16
őstag

Beégésre 2 év a gari vagy arra is csak 1?

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#28392) gerner1 válasza Seraph 16 (#28391) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Amennyiben hivatalos viszonteladótól vetted, és sikeresen beregisztráltad a +1évre, akkor →2.

(#28393) Seraph 16 válasza gerner1 (#28392) üzenetére


Seraph 16
őstag

Így tettem. Köszi! :U

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#28394) Szakiii


Szakiii
addikt

Üdv, újra sima s7-el térek vissza közétek :) volt azóta már s7 edgem , g6-ot , p9 de egyelőre ez a legjobb telefon szerintem még midnig ami kapható. Annyira tökéletes a mérete hogy nincs alternatíva ilyen tudás mellett.

(#28395) handrash válasza Seraph 16 (#28391) üzenetére


handrash
őstag

2, amennyiben beregisztráltad a telefont.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#28396) kutga válasza Szakiii (#28394) üzenetére


kutga
nagyúr

Ebben egyetértünk. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#28397) pcsabat


pcsabat
őstag

tavalyi április vásárlású (megjelenés után) készüléknél mennyire normális a 2,5 - 3 órás kijelző idő? Gyári telekom rom van rajta, legfrissebb 7.0. Nemrégen volt fr-t is. Nem sok alkalmazás van rajta (ami zabálós az a messenger, FB meg az instagram). Tudom léteznek lite verziók is, de nem azért vettem alig több mint egy éve 200k-ért telefont, hogy azokat használjam. Kezdetben 5-6 óra SOT-k voltak, nevetséges, hogy már a fele. Kezd behalni az aksi, vagy ennyire kaka a szoftver és megnyomták a samsungnál a vegyél új készüléket gombot?

(garis még jövő áprilisig, így aksit sem szívesen cseréltetnék benne, de ez az üzemidő már kezd röhejes lenni, a 4 éves Z1 compact-om jobban bírja).

[ Szerkesztve ]

(#28398) SybenX válasza pcsabat (#28397) üzenetére


SybenX
őstag

Nekem is tavaly áprilisi és július közepétől felére esett a kijelzőidő. Szintén 2-3 óra, de még nyár elején 5-6 volt. Elképzelhető, hogy szoftveres dolog miatt van. Én küldtem szervizbe a telefont kijelzőcsere miatt június végén és mikor visszakaptam azt hittem akksit is cseréltek, mert hihetetlen jó volt az üzemidő, utána egyik napról a másikra feleződött, főleg mióta kijött a júliusi bizt. frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#28399) kutga válasza pcsabat (#28397) üzenetére


kutga
nagyúr

Ha használod, merül, ilyen ez.

Egyébként már a kérdés is értelmetlen, mert innen senki meg nem mondja neked, hogy a felhasználói szokásaidnak milyen sot felel meg.

A FB és a Messenger hírhedten akksizabáló alkalmazások, én a Messengerből a Lite verziót használom, FB-ot meg böngészőből, próbáld ki.

Let the Zone take me if I am.

(#28400) pcsabat válasza SybenX (#28398) üzenetére


pcsabat
őstag

szuper, köszi! Gyanítom én is, hogy valami "vedd meg az újabbat" probléma áll a háttérben.

kutga: ugyanez mint droid16-nál. Semmiben nem változtak a felhasználói szokásaim. Csak üzenetküldés, fb, yt. Zéró játék, vagy 3D alkalmazás. Egyik napról a másikra fele az üzemidő. Mindegy, Huawei-m még nem volt, a következő az lesz :DD

Messenger Lite-al meg nem lehetett mikor én próbáltam legutóbb videót küldeni és ez fontos lenne. Minden egyéb tekintetben nekem megfelelne.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.