Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27501) mateus válasza gerner1 (#27463) üzenetére


mateus
senior tag

Az edge-nek is ugyanez a típusa?

(#27502) gerner1 válasza mateus (#27501) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Igen.

(#27503) gerner1 válasza DonToni (#27500) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Download Mode -ban (a WARRANTY VOID felett...), a "System Status:" -ra mit ír ? ... -Custom, vagy Official ?

(#27504) Jazzmedve válasza gerner1 (#27499) üzenetére


Jazzmedve
tag

Akkor ez a bevonat kopik le zsebben? Erezhetően jobban gyujti nekem az ujjlenyomatot es egyeb dzsuvat most 1 evesen mint mikor megvettem!? Nem lehet ezt valahogy ujra bekenni valami speci anyaggal?

[ Szerkesztve ]

(#27505) gerner1 válasza Jazzmedve (#27504) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Passz.... Fogalmam sincs.

(#27506) jeni válasza DonToni (#27500) üzenetére


jeni
félisten

A Knox az fizikailag tárolódik el,ha 1x ugrott akkor onnantól mindig is 0x1 lesz. Sosem lehet vissza tenni 0x1-ről 0x0-ra.

(#27507) Poiro7


Poiro7
aktív tag

Flip tokkal valakinek működik a vezeték nélküli töltő :F

(#27508) roxan válasza Lalee (#27377) üzenetére


roxan
senior tag

Nekem is ilyen van, picivel lassabban tölt, mint a kábellel, de mindig felmegy 100-ra, elég hamar. Nem volt gond sosem. Halkan hallani, ahogy a ventilátor forog benne, a hűtés miatt, nekem ettől függetlenül sosem volt még forró rajta.
Autóban volt olyan, hogy a konzolon töltés közben amikor megsüti a nap, túl meleg lesz, és kiírja, hogy leáll a töltéssel, mert túl meleg az aksi (telefon). Lehet is valami ilyen miatt kapcsolja le a töltést, "védi" magát.

Én még 13E körül vettem itthon ezt a töltőt, de azóta ebay-ről 2 újat, az csak 1.700 volt. Samsung, eredeti, szépen dolgozik, mint a drága itthoni. Csak tizedannyiért. :)

(#27509) Kroni1 válasza roxan (#27508) üzenetére


Kroni1
veterán

Szerinted az 1700ftos is eredeti samsung?! Jááááj...

Persze nem mondom h nem működik, de azért észre lehet venni a különbséget, meg lehet találni megolvadt példányokrol cikkeket.. (nekem is van eredeti és ilyen kinai is, ami szinte ugyanaz, de mégsem)

(#27510) jeni válasza roxan (#27508) üzenetére


jeni
félisten

áááá baszki,milyen meggondolatlanságot írtál az imént :Y
az a gyullados,robbanósra gondolsz. még szerencséd van,hogy nem robbant még fel!!!!

ez pont olyan helyzet mikor azt mondjuk a futball meccsen,hogy szemüvegeget a bírónak!

[ Szerkesztve ]

(#27511) roxan válasza jeni (#27510) üzenetére


roxan
senior tag

Jó, revidiálom magam, az ebayes nem eredeti. De működik, teszi a dolgát, nem meleg. Ennyit megért, egyelőre....

(#27512) ACE- válasza roxan (#27511) üzenetére


ACE-
addikt

Majd ha 1 éven túl meghal az akksid, vagy 1 éven belül, de a szervíz mondja, hogy szarul volt kezelve az akksi, és azért halt meg, és cserélik 20-30ezerért, majd akkor mondd, hogy megérte...
Veszel egy 150ezres telefont, és egy töltőre már sajnálsz ennek az összegnek a 7%-át kiadni... vicc...

[ Szerkesztve ]

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#27513) roxan válasza ACE- (#27512) üzenetére


roxan
senior tag

Ok, le lehet szállni rólam. Mondtam h 13E-ért vettem itthon. Nem sok fórumozónak volt még akkor... téma részemről lezárva.

[ Szerkesztve ]

(#27514) DonToni válasza gerner1 (#27503) üzenetére


DonToni
aktív tag

Product Name: SM-G930F
Current Binary: Samsung Official
System Status: Official
FAP Lock: On

Kérdés: Ha odinnal teszek fel egy másik, szintén gyári romot, akkor is ugrik a knox, vagy mivel gyári, akkor marad nullán???

-Anti-

(#27515) air válasza DonToni (#27514) üzenetére


air
nagyúr

Nem ugrik.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#27516) kaciokos válasza gerner1 (#27480) üzenetére


kaciokos
őstag

Köszi. :)

(#27517) Márton


Márton
nagyúr

Egy S7-es wifi hányszoros MIMO-t tud?
Mi a gyakorlati átviteli sebesség egy N-es (5ghz) routerrel és egy AC-sel?
Melyikkel járok jobban? (1m-re lesz)

köszi :R

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#27518) bitblueduck válasza Viktor0610 (#27497) üzenetére


bitblueduck
senior tag

bocsi a tudatlanságomért. ez milyen réteg? egy ilyen tempered glass képernyővédőt erre rá lehet tenni? köszi.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#27519) appel válasza Márton (#27517) üzenetére


appel
őstag

Nyilván az AC-vel jársz jobban. 866Mbps kapcsolati sebességet tud, gyanítom 2x2 mimo.
A gyakorlatban ez 280-300Mbps valós átvitelt jelent.
3 méterről mértem közvetlen rálátással.

(#27520) gerner1 válasza bitblueduck (#27518) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Tehetsz rá Tempered Glass védőüveget, de egyik sem jó. Volt már itt infó a 9-10e Ft -os értékűig sokféléről, de minden esetben volt valami gigszer. Mindegyikkel kapcsolatban felmerülnek, zavaró mellékzöngék. Plö: a szélek felé rosszabb lesz az érzékelés, mozog-ropog a kijelzőn. A védőüveg belső felülete "mikro-pöttyökkel" struktúrált, amelyek látszanak, zavaróak, és adott esetben parázsló hatást is adnak a látványnak. Szivárványos vele a kijelző. Nem illeszkedik jól, és alámegy a piszok. Stb.

[ Szerkesztve ]

(#27521) jeni válasza bitblueduck (#27518) üzenetére


jeni
félisten

2000Ft a nyugati West-End-ben amit fel is raknak egyből,igaz nem teljes méretű hanem a széltől még olyan 5mm kisebb körbe a peremétől számítva. ez nem válik le és ez jobb a semminél.
egy Spigen Hybrid tokkal használva.

jött valami nagyobb firmware az imént jelzett a telóm XEH (lengyel)

(#27522) gerner1 válasza jeni (#27521) üzenetére


gerner1
Topikgazda

XEH - Magyar
XEO - Lengyel

(#27523) jeni válasza gerner1 (#27522) üzenetére


jeni
félisten

XEO :R

(#27524) Márton válasza appel (#27519) üzenetére


Márton
nagyúr

klassz, köszi
egy c2-es router lenne a kiszemelt, ami 5gigán csak 1x mimozik, így 150mbps valósra számíthatok?

Illetve azt tudjuk-e hogy a teló 2.4-es milyen mimót támogat?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#27525) jeni válasza jeni (#27523) üzenetére


jeni
félisten

....1DQGQ ment fel rà

(#27526) papi77 válasza jeni (#27525) üzenetére


papi77
addikt

Pedig már kezdtem örülni,hogy XEH-re is megérkezett!

Az első: NOKIA 1611

(#27527) jeni válasza jeni (#27525) üzenetére


jeni
félisten

Elso hiba a telo nem tud magyarul. Legalabbis a szotar nem Magyar

(#27528) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Szerintetek ez normális?

Az audioserver pl micsoda? Gyakorlatilag az akkuból eltűnt 50% úgy, hogy alig használtam valamire a telót. Éjszakai -15% repülő módban.. Kezdem kicsit unni, hogy folyton beragad valami, kideríteni szinte lehetetlen. Néhány hete brutálisan elkezdett merülni és fogalmam sincs mitől. A felhasználási szokásaim nem változtak és appot sem telepítettem. Valakinek van ötlete?

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#27529) gerner1 válasza papi77 (#27526) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Jul.23 -án érkezett XEH -re. Picit korai volna még.😃 Átlagosan, 5-7 hetente érkeznek frissítések ...

(#27530) F-ECT$ válasza SpongyaBob (#27528) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem normális, nálam egész éjjel (~7 óra) mindent bekapcsolva se merül 3-5%-nál többet, és napközben is elvan óránként 1-2%-kal.

Restart gondolom már volt, szóval a factory resetet tudom javasolni.

Dive ever, work never.

(#27531) Taci válasza gerner1 (#27529) üzenetére


Taci
addikt

Amúgy nekem is jött a frissítés, fel is ugrott az ablak, de akkor épp úton voltam, nem akartam frissíteni még, szóval a háttérben hagytam. Pont úgy esett, hogy másnap hajnalra volt ütemezve a heti automatikus újraindítás, és reggel, amikor ránéztem a telefonra, hogy na elindítom a frissítést, már nem volt ott. Azóta azt mondja, a rendszer naprakész, és Smart Switch-csel sem talál semmi újat. Létezik, hogy újraindítás előtt/alatt/közben telepítette volna fel?
(T-s telefon, jelenlegi verzió DQFF)

[ Szerkesztve ]

(#27532) SpongyaBob válasza F-ECT$ (#27530) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Na de nem rég nyomtam FR-t. December óta van meg a teló azóta már nem is tudom hányszor volt FR. Más megoldás nincs? Nem tudom ki hogy van vele, de nekem baromira nem buli mindig belakni a telefont. Aztán kezdeni előröl megint. Gondoltam hátha van valami konkrét tipp hogy mi vagy milyen app okozhatja ezt beragadás dolgot, de akkor ezek szerint nincs. Wipe cache-t is minden héten legalább kétszer nyomok, de az is csak dísznek van. Mindenesetre köszönöm.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#27533) gerner1 válasza Taci (#27531) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nos, a DQFF a legutolsó. Szóval "naprakész" vagy ...

(#27534) viewdetails válasza SpongyaBob (#27528) üzenetére


viewdetails
addikt

audioserver: valami zenét játszó app (vagy akár egy hibás bitrátájú csengőhang mp3) beragadt a háttérben. Lehet akár egy Chrome is youtube videóval.
Volt akinek az Adapt sound beállítása után jött elő.

Factory reset előtt megér egy újraindítást és menüből wipe cache, a topikban többször volt szó a módszerről.

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#27535) Taci válasza gerner1 (#27533) üzenetére


Taci
addikt

Akkor legalább ezt is tudjuk (számomra legalábbis ez új infó :) ), hogy az újraindítással együtt telepíti a frissítéseket is.

Köszi!

(#27536) appel válasza Márton (#27524) üzenetére


appel
őstag

Nem hiszem, hogy 2.4-en jobbat tudsz kihozni belőle. Amúgy meg telefonnál az is bőven sok.

(#27537) gerner1 válasza Taci (#27535) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Azért, egy OTA -s frissítés települése nem "minden jel nélküli" . Lehet, hogy elsiklottál felette... Ezen kívül, van beállítás az automatikus frissítésletöltésre is, tehát ha éppen halasztottad is a frissítés telepítését, az értelem szerűen a restart -tal települt, ha korábban aktívra volt állítva az Automatikus frissítésletöltés, és korábban már letöltötte...

(#27538) SpongyaBob válasza viewdetails (#27534) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Chrome és Youtube már le van tiltva, zenét nem hallgatok rajta. Megnézem még esetleg, hogy az az egy nyomorult értesítési hang okozza-e, amit beállítok mindig. köszönöm a tippeket.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#27539) F-ECT$ válasza SpongyaBob (#27532) üzenetére


F-ECT$
titán

Akkor valamilyen app lehet az, belakáskor szakaszosan kellene visszaraknod az apookat és figyelni, hogy melyik után kezd el merülni. Persze ez jó nagy meló... Az Alkalmazásfigyelő sem segít gondolom.

Dive ever, work never.

(#27540) Márton válasza appel (#27536) üzenetére


Márton
nagyúr

úgy értem 2.4 mimoval jobb lehet mint 5ghz 1x szálon? (mivel a router csak ezt tudná)

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#27541) Poiro7


Poiro7
aktív tag

A gyári billentyűzeten miért nem tudom bekapcsolni az alternatív karaktereket :F

(#27542) Rascally81 válasza ACE- (#27512) üzenetére


Rascally81
aktív tag

Qi töltésről...ajánlom figyelmetekbe, főleg az ""Érdemes váltani?"" részt!
Már az S5-höz is használtam gyárit, és gagyi kínait is. Most több mint 3 éves és tökéletes!
Csak saját vélemény és tapasztalat!

Engem nem érdekel, hogy romlik a pénz. Nincs annyi, hogy rám rohadjon....

(#27543) appel válasza Márton (#27540) üzenetére


appel
őstag

Minden környezet függő. Ha sok a zavaró 2.4, akkor az 5 sokkal jobb választás. Mivel neked ilyen routered van (vagy akarsz venni), ezért nem sok kérdés marad.

(#27544) titta73


titta73
tag

Üdv.
Egy hete úton a Balatonra Wazet használva tölteni akartam a telefont, de közölte hogy túlmelegedett az akku és megszakítja a töltést. Kb. 5 perccel később lefagyott a Waze. Újraindítottam a telefont, de azóta egyik alkalmazással se működik a gps. Mintha fizikailag nem is létezne. Lehet hogy annyira felmelegszik működés közben hogy sérül a gps chip? Az S5 simán kibírt 2 éve augusztusban egy 12 órás utat Bulgáriába, végig Wazet használva és persze töltöttem is közben.

(#27545) kutga válasza titta73 (#27544) üzenetére


kutga
nagyúr

Ments mindent, nyomj neki fr-t, ha nem oldja meg irány a szerviz.

Let the Zone take me if I am.

(#27546) Jazzmedve


Jazzmedve
tag

tud valaki segiteni , h ezt a nomedia fájlt hogy is kell pontosan alkalmazni? letöltöttem egyet a netről és minden sorozatos mappába tettem egyet, de ugyanugy beindexeli a galéria :/

(#27547) gerner1 válasza Jazzmedve (#27546) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Te magad is létrehozhatod, egy szimpla notepad -dal is.
.nomedia legyen a neve, kiterjesztés nélkül, és akkor látja a rendszer. Amelyik mappában ott van, annak tartalma nem kerül indexelésre.

[ Szerkesztve ]

(#27548) Márton válasza appel (#27543) üzenetére


Márton
nagyúr

Nincs még semmilyen, csak B/G-s. Most akarok váltani
Nincs sok zavaró 2.4 Összesen 5-6 hálózatot látok, azok sem ugyanazon a csatin.
De még mindig nem tudom, hogy 2.4-en is tud-e mimot, és így jobban járok-e vele, mint az 1 szálas ac jellel?

Miért offtopic az S7-es topikban, hogy az S7 2.4 vagy 5gigás wifije lehet-e gyorsabb? :U
Nem tapasztalatokat osztunk itt meg?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#27549) melan


melan
senior tag

Ma vettem észre, hogy a legutóbbi frissítés óta gyorsabban villog az értesítési LED. Kicsit nekem túl gyorsan is... eddig kb másodperceknént 1-et, most pedig 2-t. Így leírva nem olyan mellbevágó :DDD de egyébként mármár zavaró.

(#27550) titta73 válasza kutga (#27545) üzenetére


titta73
tag

Sajnos nem segített, ellenben most mindent újra telepít...
De legalább van egy friss mentésem mindenről, ha jól sejtem ez alaplap/készülék csere lesz...
Telekomos a telefon, kb 6 hónapos. A leggyorsabb ügyintézéshez vigyem be egy Samsung szervizbe (pl. Pólus center, ott már voltam egyszer vagy az Árkádban is van ha jól emlékszem) vagy még itt is létezik a házhozjövős megoldás?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.