Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27951) fornettisuti válasza Pipusz (#27946) üzenetére


fornettisuti
veterán

G4 bootloop miatt pénteken vitte a futár Romániába , következő pénteken hozta, már szerdán lesz volt szervizlap szerint.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#27952) Sabika


Sabika
tag

Sziasztok,

Egy kis segítséget szeretnék kérni a helyzet a következő.

Ha újraindítom a telefont vagy ugye frissítést telepít és újraindít akkor újraindítás után mindig kiírja hogy a memóriakártyára helyezzem a médiafájlokat.
Ezzel eddig nincs is semmi baj de ami a memóriakártyán van adat PL.:Játék és navigáció arra azt írja ki hogy nincs telepítve és hogy telepítsem és nem indul el se játék se GPS csak ha újra telepítem.
Erre van esetleg valami megoldás?

Köszönöm a segítségeteket!

Sabján László

(#27953) gerner1 válasza fornettisuti (#27951) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Android 8.0 -val, talán az ilyen gondok is megoldódnak majd ....

(#27954) Lajkapapa


Lajkapapa
csendes tag

Én mindig belenyúlok a "tutiba". A samsung 64gb evo kártyám is megdöglött egy év alatt a telefonban. Kamera problémára factory és hard resetet javasoltak. Nem javított rajta semmit. Tényleg óriási a minőségibeli különbség a tavalyi és az idei képek között. Másik haverom sima s7et vett, kiég a szemem, ahogy ő használja, de gyönyörű a kijelzője. Én felvettem maxra a fényerőt és kb a fele volt az ereje. Gyűjtök a note 8ra :D

(#27955) TOZ válasza Burt1793 (#27948) üzenetére


TOZ
addikt

Te vagy a kivétel, aki erősíti a szabályt. Nyilván elhiszem, hogy neked ilyen jól bírja, és egyben irigy is vagyok.

(#27956) Kroni1


Kroni1
veterán

Gyakori kérdés itt a tempered glass, találtam egyet ami a legkevésbé kompromisszumos nekem. A szélein nem hajlik rá a kijelző ívére sajna, de pont olyan széles, hogy a képernyő széléig takar. Érzékel rendesen vele a teló, nem lesz érzéketlenebb úgy, mint az ilyen ráhajlósoknál. Akit nem zavar, hogy oldalt eláll annak ajánlom, nem drága: [link]

(#27957) Burt1793 válasza TOZ (#27955) üzenetére


Burt1793
veterán

Nem tudom, hogy mi van vele, kb 20-30%kal jobb lett az üzemidő a mostani frissítéssel. FR a 7es felrakása óta nem volt.
Természetesen nem csalok semmivel, meglátjuk meddig lesz ilyen. Lehet, hogy jót tesz az aksinak az egyeletes merülés, ami az elmúlt hetekben gyakori és most ezzel hálálja meg nekem. 😃

(#27958) Hege1234 válasza Poiro7 (#27805) üzenetére


Hege1234
addikt

:R

(#27959) Jazzmedve válasza Lajkapapa (#27954) üzenetére


Jazzmedve
tag

Hogy halt meg? Teljesen elszallt? En is most csereltettem egy 1 eves sandisket

(#27960) Lajkapapa válasza Jazzmedve (#27959) üzenetére


Lajkapapa
csendes tag

Először fel se tűnt. Aztán csak az,h jóval kevesebb képem van. Aztán beraktam laptopba, szgépbe a kártyát,de mindenhol formázást kért. Végül engedtem. Formáztam,de mindegy volt.

(#27961) mutyuru válasza Lajkapapa (#27960) üzenetére


mutyuru
aktív tag

Van egy baromi jo tool: Power Data Recovery, amivel formazas/torles utan meg mindig tudtam visszaallitast csinalni sd kartyarol, belso/kulso diszkrol vagy usb stickrol.

(#27962) Damage401


Damage401
senior tag

Sziasztok!

Egy dolgot nézzetek már meg pls. Főleg a Telenor új szoftveres telon néztem. Youtube alkalmazás alatt nézzetek egy 1440p 60 fps videót, hogy szaggat-e nektek? Érdekesen játsza le mintha nem bírna ezen felbontáson a 60 fpst.

Szerk.: megvan a hiba. Ha mobilnetröl nézem akkor van ilyem szaggatós mód. Ha wifiröl akkor nincs baja.. hmm érdekes

[ Szerkesztve ]

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#27963) gerner1 válasza Damage401 (#27962) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nálam rendben. XEH, WiFi -n ..

Szerk.

Kipróbáltam 4G+ -on (2 pálcika), és szintén hiba nélküli a lejátszás ...

[ Szerkesztve ]

(#27964) Burt1793 válasza gerner1 (#27963) üzenetére


Burt1793
veterán

Nálam is jó mobilneten. A SIM telenoros, de XEO-n vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#27965) MKristof válasza Kroni1 (#27956) üzenetére


MKristof
csendes tag

Az oldalain nincs olyan rész ahol nem ragad rá a kijelzőre, és levegős?

(#27966) cantus válasza Kroni1 (#27956) üzenetére


cantus
tag

és tokot is használsz vagy anélkül? A tok vajon ezt is felgyűrné?

(#27969) Kroni1 válasza cantus (#27966) üzenetére


Kroni1
veterán

Természetesen nem gyűri fel. Olyan tok kéne ahhoz, ami még a kijelzőből is kitakar, hiszen ez pont a kijelző és a káva találkozásáig ér! Nillkin frosted, és Spigen Rugged armorral teszteltem.

(#27972) varos válasza Pipusz (#27946) üzenetére


varos
tag

Van; nagy nulla az egész. Onnan semmit ne vegyél.

(#27973) kutga válasza varos (#27972) üzenetére


kutga
nagyúr

Szerintem már túl van rajta. 😆

Let the Zone take me if I am.

(#27974) DonToni válasza Burt1793 (#27935) üzenetére


DonToni
aktív tag

Ha kibírnék egy napot játék nélkül, akkor talán nekem is lenne ilyen... :U
(ez a k*rva CSR2 meg a Vikings elég sokat kitép az üzemidőből... mobilnettel és wifi-vel is... fényerő automata)
Érdekes, hogy próbáltam már "energia takarékos" módban is, akkor elvileg lekorlátozza a cpu-t és a felbontást is vissza veszi FHD-ra, de így sem tolta ki sokkal az üzemidőt...

-Anti-

(#27975) rep3at válasza DonToni (#27974) üzenetére


rep3at
őstag

CSR2 szerintem brutál rosszul optimalizált sajnos, ezen a hardveren szárnyalnia kéne :/

Forward thinking. كرر

(#27976) Taci


Taci
addikt

Rá lehet venni valahogy a kamerát, hogy a Note8 Live Focus-feature-éhez hasonló Bokeh effektes fotókat készítsen? A szelektív fókusz csak a közeli (max 50 cm) tartalomnál működik, viszont szeretném portréfotóknál is használni az effektet (Note8-nál ez már kb. másfél méter - talán a dupla kamera miatt?). Megoldható valahogy? (Néztem Play-ben appokat, de nagyon silányak, amiket kipróbáltam.)

(#27977) DonToni válasza rep3at (#27975) üzenetére


DonToni
aktív tag

Teljesen igazad van! Amikor váltottam S7-re (LG G4-ről) akkor ez is szempont volt, hogy szépen fusson a CSR2... elvégre "next gen. játék" a teló meg csúcskategória... Nos... ott kezdődik a probléma, hogy ha 60fps-re van beállítva a game tunerben (vagy anélkül is akár) akkor akad-laggol, össze-vissza ingadozik az fps.. akármilyen felbontáson, akármilyen grafikai beállítások mellett...! Ha vissza veszem 30fps-re, akkor úgy ahogy de stabil és folyamatos marad, viszont gyakrabban ömlik össze-lép ki, mint a Win.95. anno...! :(((

Az 1. rész jobb volt, nem jött ki ennyire a pay-to-win, meg az már optimalizálva is van fix. 60fps-re, stb, stb... ha nem lennék ennyire autó b*zi és letudnám tenni vagy lenne valami alternatíva, akkor biztos hogy hagynám a fenébe...( :N )

-Anti-

(#27978) Seraph 16 válasza nikkor (#27950) üzenetére


Seraph 16
őstag

Ott a 60fps - es felvétel nem hibátlan, a többi szvsz rendben van.

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#27979) gerner1 válasza Taci (#27976) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Fene tudja. Amennyiben az egy S6 Shot&More -hoz hasonló camera-plugin, akkor elképzelhetőnek tartom, hogy esetleg az S7 -esen is fut, használható.

(#27980) jimmedly


jimmedly
senior tag

Kollégák! Feltünt hogy fotózáskor a helyadatok sokszor igen nagy hülyeségeket ment a telefon. Sőt volt hogy egész egyszerűen nem is mentett helyet. Ha elindítom a google térképet fénykép előtt akkor rendben minden. Egy pillanat alatt pozicionál. De azért ennek nem így kéne működnie! A helymeghatározás nagu pontosságúra van állítva. Az előző telómnál az Lg G4-nél nem volt ilyen gond. A régi galaxy s3 csinálta ugyanezt a pontatlan helymentést. Nem akarom elhinni h ezt még nem nőtte ki a samu az s7-ig!

(#27981) DonToni válasza jimmedly (#27980) üzenetére


DonToni
aktív tag

Használ valaki helymeghatározást fotózásnál...? (ezek szerint igen) De minek ???

-Anti-

(#27982) fornettisuti válasza DonToni (#27981) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ezen én is felcsodálkoztam, hogy erre van igény.🤔

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#27983) rep3at válasza DonToni (#27977) üzenetére


rep3at
őstag

Ne izgulj, én sem tudom letenni ettől függetlenül ;]

Forward thinking. كرر

(#27984) kutga válasza DonToni (#27981) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem ez volt a kérdés. ;]

Kollégám is panaszkodik a gyalogos navira, ő túraútvonalakat szokott rögzíteni és ott is hülyeségeket mutat. Úgy tűnik ez ilyen.

Let the Zone take me if I am.

(#27985) jimmedly válasza DonToni (#27981) üzenetére


jimmedly
senior tag

Mert tetszik. Én nem játszom a telefonon, hanem helymeghatározást használok. Nagyon érdekes tud lenni -lehet csak nekem- pl valahol az erdőben csinálok egy képet, aztán elvileg pontosan látom később hogy hol volt.
Kutga: értem, köszi. Hátha majd javítják.

[ Szerkesztve ]

(#27986) kutga válasza jimmedly (#27985) üzenetére


kutga
nagyúr

Én úgy vettem észre, hogy akkor pontos ha mozgásban vagy. Ennek mondjuk pont ellentmond a túra, de annyira nem zavar, gyalog, kocsiban pont jó.

Let the Zone take me if I am.

(#27987) jimmedly válasza kutga (#27986) üzenetére


jimmedly
senior tag

Ez az érdekes hogy navi közben nem volt semmi gond vele. Vagy ha bármelyik térkép appot megnyitom mire betölt gyakorlatilag megvan a pozíció. Pedig igen gyorsan betölti! Ezért fura ez a pontatlanság.

(#27988) Burt1793 válasza kutga (#27984) üzenetére


Burt1793
veterán

Fényképeknél csak ritkán használom ezt a funkciót, túrázás közben viszont sokszor, rendben működik Locus-szal és Sportstracker-rel is.

(#27989) appel válasza DonToni (#27981) üzenetére


appel
őstag

Szerintem nagyon jó funkció, hogy GPS adatokat is rak a képekhez. Sokkal könnyebben kereshető, pl. évek múlva csak beírom a keresőbe, hogy Hollókő és egyből leszűri azokra a képekre. Kirándulás közben is jó, pl. idegen városban menet közben lefotózok egy jónak tűnő éttermet, hogy ide visszajövünk ebédelni, és simán a képre bökve oda tudok navigálni. Disznó nagy parkolóban is hasznos fotó alapján visszanavigálni (nem kell megjegyezni, hogy teknősbéka A5, stb).
Stb...

ui: egyébként nem vettem észre problémát a pontossággal kapcsolatban, de nyilván nem minden képnél érdekelt a hely.

[ Szerkesztve ]

(#27990) Jazzmedve válasza jimmedly (#27987) üzenetére


Jazzmedve
tag

Szerintem nem gps-t használ a helymeghatarozasra energiatakarekossagi okokbol, hanem csak internet alapján lovi be a hozzavetoleges poziciot. Szerintem arra mennek ra h a telepulest vagy éppen a terulet nevet beazonosítsa. Ha minden egyes fotonal pörgetné a gps-t sztem drasztikusan merülne a telefon

(#27991) DonToni válasza rep3at (#27983) üzenetére


DonToni
aktív tag

Van csapatod? Amiben most vagyok, az kezd lanyhulni... :))
Vagy ide kéne még több aktív tag, vagy én fogok máshova igazolni...

-Anti-

(#27992) toompa


toompa
őstag

Üdv urak és hölgyek!
Elkelt a teló. Egyelőre elköszönök innen. Találkozunk még másik topic(ok)-ban. :)

(#27993) jimmedly válasza Jazzmedve (#27990) üzenetére


jimmedly
senior tag

Lehet. Mindenesetre a G4 sokkal jobban érezte.

(#27994) appel válasza Jazzmedve (#27990) üzenetére


appel
őstag

Biztos, hogy gps. Most megnéztem pár erdőben készült képet, és túl pontos ahhoz, hogy cellainfo alapján legyen. Ott nyilván wifi sem játszik.

(#27995) Dare2Live válasza jimmedly (#27980) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Engem sielesnel lepett meg az addig hibátlan GPS ha nem volt hálózat rendszeresen mutatott hülyeségeket 2-3 percek kellettek míg megtalálta magát..

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#27996) coolpet


coolpet
senior tag

Sziasztok!

Regota tetszik ez a telefon, es most talan lehetosegem is lenne megvasarolni.
A MM-ban matol 24 havi 0%-os THM-re veheto meg 160k penzert.

2 kerdes:
Az ott kaphato telefon ugyebar kartyafuggetlen, de 2 simes is vagy csak 1 sim 1 MicroSD?

6-os androiddal adjak, de tudom, hogy van ra 7-es is. Viszont most jon ki a 8-as. Egy tavalyi telefonra ki fogjak adni lehet rola tudni valamit? Lesz ra tamogatas?

Kooszi, Peti

(#27997) gerner1 válasza coolpet (#27996) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Létezik 1 SiM -mes készülék az SM-G930F, és a 2SiM -mes készülék SM-G930FD. Sanszos, hogy MM-ban az 1 SiM -es készüléket árulják, mert a Samsung hivatalosan nem forglamazza az egész EU -ban a 2SiM -mes változatot. edigitalban most 140e. Azt nézted már ?
A 8-as droidot, még megkapja az S7 is.

[ Szerkesztve ]

(#27998) mateus válasza coolpet (#27996) üzenetére


mateus
senior tag

Az edigitalban meg 140e-ért ugyanígy 24 havi 0% thm-re :)

(#27999) rep3at válasza DonToni (#27991) üzenetére


rep3at
őstag

Hungarian garage, de nyitott vagyok az egyéb megoldásokra is ;] (de csak level 39..)

Forward thinking. كرر

(#28000) coolpet válasza gerner1 (#27997) üzenetére


coolpet
senior tag

Igen csak Zalaegerszegen nincs Edigital, es cofidiszes hitelre adjak.
Nekem meg Cetelemes hitelkartyam van (amit nem aktivaltam be ugyebar :D), de a MM-ben mar vettem igy 0-as THM-re laptopot, ami 18 honap alatt leketyegett.

A Thomeban pedig 128K-ert adjak kamatmentesre a leggagyibb elofizu melle is.

Egyebkent az edge 20K-val dragabb most az MM-ben, azt esetleg jobban megerne megvenni ar/ertek aranyban?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.