Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27901) Burt1793 válasza Deck (#27651) üzenetére


Burt1793
veterán

Tényleg jó a korlátlan mobilnet, reggeltől estig megy, éjszaka repülő. 6 óra SoT-k így is kijönnek egy nap készenléttel. Fura, javult az üzemidő. Wifit régen kapcsoltam. 8-án van a forfulóm, most tart 40 gigánál a mobilnet, mondjuk osztogatom embereknek.

(#27902) Jazzmedve


Jazzmedve
tag

Van valakinek tapasztalata kijelzővédő folyadékról? Nézegettem ezt a NanoShine nevű dolgot, és felcsillant a szemem. Nem is feltétlen a karcok miatt, de nekem egy év után nagyon gyűjti a az ujjlenyomatot, meg mindig olyan homályos lesz a kijelző ha kiveszem zsebből és meg kell törölgetni. Gondolom mivel lekopott ez az oleophobic bevonat. Ahogy néztem, ez a folyadék kb ezt hozza helyre, meg kitölti a kis nano részecskéket az üvegben, amitől ellenállóbb lesz.

(#27903) Szombó


Szombó
senior tag

Sziasztok!
Nektek működik a play áruház?Nekem egész nap leáll.Legfrissebb TMH rom van fent.

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#27904) kerxy válasza Szombó (#27903) üzenetére


kerxy
senior tag

Nálam jó. Másik wifirol vagy mobilnetrol sem jön be? Nyomhatsz rá egy gyorsítótár ürítést, az néha helyre hozza az ilyen gondokat.

(#27905) Szombó válasza kerxy (#27904) üzenetére


Szombó
senior tag

Ezeken már túl vagyok.Valami más?:)

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#27906) DonToni válasza DonToni (#27881) üzenetére


DonToni
aktív tag

Valaki ?! Ötlet ?!

-Anti-

(#27907) Erwinke


Erwinke
aktív tag

Valaki???!!Erre
Kösz!

[ Szerkesztve ]

(#27908) pcnet válasza Erwinke (#27907) üzenetére


pcnet
addikt

Az nem lehet, hogy kernel szinten Samu driver van?

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#27909) fornettisuti válasza Erwinke (#27899) üzenetére


fornettisuti
veterán

Driver probléma.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#27910) #33253120 válasza fornettisuti (#27909) üzenetére


#33253120
törölt tag

És amikor letöltünk egy S7 romot, akkor az a rom már tartalmazza az 1db megfelelő drivert, vagy benne van mind, és az első indításnál kerül be a megfelelő driver a helyére?
Ehhez hülye vagyok, de érdekel. :D

(#27911) gerner1 válasza Erwinke (#27907) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Esetleg, vedd fel vele a kapcsolatot. Talán tud segíteni. A tárcsázóba, ha beírod a *#34971539# -t akkor elvileg a Camera FW -rel kapcsolatos lehetőségeket adja be, de 7.0 -val sokminden megváltozott (nem aktív a FW update), de ha az is lenne, nem tölt le semmit. Ugyanakkor, egyeltalán nem biztos, hogy "önmagában" ez, vagy ilyesmi a hiba....

(#27912) fornettisuti válasza #33253120 (#27910) üzenetére


fornettisuti
veterán

Logikus lenne, factory resetet nyomnek első körben, hátha felismeri a rendszer az új komponenst.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#27913) samu74 válasza #33253120 (#27910) üzenetére


samu74
addikt

Biztos hogy benne van az összes driver,telepítéskor vagy reset után "pakolja" be a helyére.

DonToni azt mondjuk elárulhatnád,hogy mi volt a neve annak a hulladék appnak amitől csodát vártál...
Amúgy igen,simán szét tudja cseszni a rendszert ha minden engedélyt megadsz neki.

[ Szerkesztve ]

-----------

(#27914) Akidobos74 válasza Meggyi001 (#27866) üzenetére


Akidobos74
aktív tag

Jaja, sajnos sokat... Én is próbálgattam ezt és AOD progikat, éjjeli órákat is. Sajna mind zabálnak sokat, de szerintem nem csak a kijelző miatt, hanem mert nem engedik mély alvásba a masinát, pörög a proci a semmin..

(#27915) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Tegnapi update óta hívásnál eltűnik a 4g indikátor, hívás lerakásakor látom hogy 2g-t jelez és átugrik újra 4g-re. (Telekom)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#27916) gerner1 válasza fornettisuti (#27915) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Akkor, ahhoz a cellatoronyhoz csatlakozva, éppen fallback van. Nem mindenhol érhető el a VoLTE. Ugyanott, ugyan ahhoz a toronyhoz csatlakozva, korábban működött a VoLTE?

[ Szerkesztve ]

(#27917) fornettisuti válasza gerner1 (#27916) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ugyan ott voltam méterre pontosan, ahol máskor is fullon volt a 4g, most is fullon volt a 4g. Úgy tűnt el a 4g jel az értesítősávról mikor kikapcsolom a mobilnetet. Aztán hívás végén visszajött azonnal 2g-re s rögtön ugrott is 4g-re.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#27918) UfoZoli válasza slayernick66 (#27898) üzenetére


UfoZoli
aktív tag

javaslom váltás előtt valamilyen 3rd party launcher kipróbálását. MIUI-t nem ismerem, de szerintem ami neked kell kinézetre és használatra azt a nova launcher is tudja. play-ből letölthető

HTC Desire S => Galaxy S4 mini => Galaxy Alpha => Galaxy S7 => Galaxy S8 => Galaxy S10+ => Galaxy S23 Ultra

(#27919) cantus


cantus
tag

Ha van itt olyan, aki S7-et használ a megjelenés óta megírná a tapasztalatait? Úgy értem, érdekelne, hogy több, mint egy év távlatából is megfelelően működik -e a teló és elégedett vele? Tervezek használt S7-et venni, de nagy kérdés, hogy egy 1,5 éves teló mit bír még. Szóval várom a véleményeteket/tapasztalatotokat.

(#27920) kutga


kutga
nagyúr

Megint akciós az S7.

[link]

Let the Zone take me if I am.

(#27921) pcsabat válasza cantus (#27919) üzenetére


pcsabat
őstag

Tavaly április 1-én vettem. Telekom függő. Sosem volt buherált rom rajta, csak gyári telekom. Egyetlen egyszer nyomtam rajta fr-et, amikor 6-os androidról 7-re frissült. Tökéletesen elégedett vagyok a telefonnal a mai napig és nem tervezem még lecserélni egy ideig. Amit talán észrevettem, hogy az aksija már kevésbé bírja mint megvásárlás után, de ez gondolom alkalmazásoktól is függ valamelyest (ha gari idő után adná meg magát az aksi akkor cseréltetem majd max).

[ Szerkesztve ]

(#27922) kutga válasza pcsabat (#27921) üzenetére


kutga
nagyúr

+1

Én a Vodánál vettem, most független szoftver van rajta, problémamentes.

Let the Zone take me if I am.

(#27923) SybenX válasza cantus (#27919) üzenetére


SybenX
őstag

Én nem megjelenés óta használom, hanem használtan vettem 4 hónapja és most majdnem másfél éves. Megvétel után 2 hónapra rá a kijelző rosszul érzékelt és be volt égve már az előző tulaj által így gariban cserélve lett. Az akksi nálam most az elmúlt 1 hónapban drasztikusan romlott, eddig tudott 5-6 óra sot-ot, most jó ha van 2-3 óra, de lehet valami történt az utolsó frissítés óta, bár nyomtam FR-t, nem javult.
Szóval egy dologra kell odafigyelni ha használtan veszed, hogy legyen rajta hivatalos gyártói garancia még minimum fél vagy 1 év mivel az első év után is jöhetnek elő súlyos problémák. Ha hivatalos helyről lett véve akkor még ki lehet terjeszteni a garanciát egy 3. évre is 15k-ért.

[ Szerkesztve ]

(#27924) *RLaci* válasza cantus (#27919) üzenetére


*RLaci*
addikt

Én megvettem egy hónapja,újonnan.Jó döntés volt nem bántam meg,sok telóval a hátam mögött.Nagyon megállja helyét sztem még az idei mezőnyben is.Remekül működik,játékon kívűl mindenre használom.2017.06.07 gyártású,friss,ropogós. :)
A Nejemnek Pixelje van,simán pariban van vele mindenben az S7.

(#27925) Burt1793 válasza cantus (#27919) üzenetére


Burt1793
veterán

Enyém is 1,5 éves, sokat használtam. Ma, reggel fél7 óta megy a mobilnet, 80%on van az aksi 2 óra SoTvel, közeoes, irodai fényerő mellett.
Csoda, de javult az üzemidő, nem is keveset.

rlaci: ennek örülök, de legközelebb (nagyon nem most) szerintem pixelt veszek majd.

[ Szerkesztve ]

(#27926) pcsabat válasza SybenX (#27923) üzenetére


pcsabat
őstag

a sot kb. nekem is ennyi, de a messenger meg a fb többet zabál fejenként mint a kijelző. Hányás ezeknek az appoknak az optimalizációja - meg még van egy pár -, ezek zabálják le nálam az aksit.

Újonnan, még android 6 alatt simán megvolt az 5-6 óra kijelző idő is lazán.

[ Szerkesztve ]

(#27927) gerner1 válasza pcsabat (#27926) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Egyetértek.

(#27928) SybenX válasza pcsabat (#27926) üzenetére


SybenX
őstag

Igen, ráadásul gyengébb telefonokat konkrétan használhatatlanná tesz... Egyébként nekem csak a messenger lite van, szóval nem ezek miatt van rossz üzemidőm. Mobilnettel külföldön 2 óra sot sem volt meg, bár elég rossz volt a lefedettség.

[ Szerkesztve ]

(#27929) kutga válasza pcsabat (#27926) üzenetére


kutga
nagyúr

A Messengerből van Lite verzió, valamivel butább mint a másik. A FB-ot böngésző alól használom, de csak ha nagyon kell.

Let the Zone take me if I am.

(#27930) Burt1793 válasza kutga (#27929) üzenetére


Burt1793
veterán

Nekem mindkettőből fent van a rendes, 1,5 éves a teló és így érte el ma ezt az SoT-ot.

(#27931) Lajkapapa


Lajkapapa
csendes tag

Tavaly áprilisban vettem. Október óta törött kijelzővel használom. A kamera minősége android 7 óta nem kicsit (nagyon) romlott. Haverom s7 edget vett 1 hónapja, összehasonlítottuk. Ég és föld a különbség. Akksi májusban kezdett drasztikusan alulteljesíteni. Most már ott tartok, h 4kor felkelek, 9kor 20%on van. Előtte délután 3ig bírta. 130ér újonnan vannak. Simán nem vennék ennyi idősen használt telefont. Akksicsere az első az tuti.

(#27932) *RLaci* válasza Burt1793 (#27925) üzenetére


*RLaci*
addikt

Jó a Pixel(XL volt nekem is 4 hónapig,rekord idő :D ),de egy-két szubjektív dolog miatt nekem az S7 a jobb.

[ Szerkesztve ]

(#27933) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Ennek az S, Note vonalnak kb egy komoly hibája van az aksi.
Új Note, csudajó lesz a 6.4"es kijelzőjével, dupla kamerával... meg a 3000mAhs aksival.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#27934) kutga válasza Dare2Live (#27933) üzenetére


kutga
nagyúr

A kínai csudamobilokon kívül nem sokba pakolnak nagybb akksit. Én kétnaponta töltöm az S7-et, ennyi szvsz belefér, még nem volt olyan hogy nap végéig ne bírta volna ki.

Let the Zone take me if I am.

(#27935) Burt1793 válasza Dare2Live (#27933) üzenetére


Burt1793
veterán

Nem tudom, miről beszélsz. 1,5 éves telefon, átlag közép fényerőn, végig 4G-t használva, azzal spotify-ozva, mai üzemidő délben:

Most:

Nem tudom, hogy miért ilyen sok ez most, főleg mobilnettel, valami sokat javult. FB app-ot és a messengert is használtam, viszont ma nem ezzel telefonáltam (5 perc volt a hívás az s7-en összesen).
Az mondjuk javíthat, hogy a térerő nagyon jó (Buda).

[ Szerkesztve ]

(#27936) Dare2Live válasza Burt1793 (#27935) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

kb amikor megvettem és egy hetes volt tudott enyém ilyen sotot... persze spotify nélkül. :(

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#27937) samu74 válasza Burt1793 (#27935) üzenetére


samu74
addikt

A lefedettség nagyon számít.
Itthon wifivel simán kibír egy napot, kb. 5 óra SOT.
Gyenge lefedettség mellett ez mobilnettel kb. a fele.

Lajkapapa az akksi nálam így 15 hónap után nagyjából arányosan romlott, arra a 15%-ra gondolok amit minden akku simán veszítene ennyi idő után.

[ Szerkesztve ]

-----------

(#27938) Jazzmedve


Jazzmedve
tag

na vettem egy ilyen nanoshine nevü kijelzővédő folyadékot, fel is kentem a telefon elejére és hátuljára is, de maradt bőven ugyhogy az ipadem is kapott belőle rendesen. Mivel azt annyira nem féltem már, nekiestem egy késsel a kijelzőnek, és tényleg nem lehet megkarcolni. Nyilván a nagy esésektől ez sem fogja megóvni a kijelzőt a töréstől, de én eddig sem használtam fóliát, mert ezek a bóvlik nem jöttek be. Kiváncsi leszek majd az ujjlenyomatoknak mennyire áll ellen. Ja és ha beválik akkor baromira megéri a pénzét mert nincs 3 ropi és kb 3-4 telefont megcsinálsz vele.

[ Szerkesztve ]

(#27939) appel válasza Jazzmedve (#27938) üzenetére


appel
őstag

Szerintem az iPad azért nem jó példa, mert az alapból karcálló. Pont ezzel verik át a népet, hogy olyan készüléken mutatják be, hogy milyen szuper a cucc, ami egyébként sem karcolódik kulcs/kés által.

(#27940) Jazzmedve válasza appel (#27939) üzenetére


Jazzmedve
tag

nekem volt már pár karc az ipaden, és most tényleg semmi. De lehet igazad van, nekem elsőre jónak tűnik. Az s7nek nem merek neki menni késsel, de majd az idő bizonyít. Eddig is csak pár hajszál karc jött össze egy év használat alatt, pedig sosem használtam foliát. Inkább azért vettem, mert lekopott rola ez az oleophobic réteg, és baromira gyüjtötte az ujjlenyomatot, meg állandoan ilyen homályos volt a kép mikor kihuztam a zsebből, és mindig meg kellett törölgetni. A héten kiderül h tényleg változott-e valami

(#27941) nikkor válasza kutga (#27920) üzenetére


nikkor
aktív tag

Kár, hogy a silver már több jobb cégnél kifutó (edi, mm, ses, stb.).
Még várok, hátha a Speedshopnál is lemegy 140-ig, nekik még van ebből a színből. Ha már náluk sem lesz, akkor megalkuszok.

[ Szerkesztve ]

(#27942) nikkor


nikkor
aktív tag

Lajkapapán kívűl más is tapasztalta a kamera romlását?

(#27943) Seraph 16 válasza nikkor (#27942) üzenetére


Seraph 16
őstag

Nekem nem tűnt fel ilyesmi.
Kameránál, ami negatív lehet, hogy a nagyobb látószögű lencse miatt a sarkoknál van egy kis torzítás. Illetve alap jpg beállításnál szerintem kicsit túlszaturál, élesít és a kontrasztot is lehetne picit visszább venni, persze lehet RAW-ban is fotózni, ha mindent kézben akarunk tartani. Ha az ember nem háklis ezekre, akkor lehet észre sem veszi, sőt lehet még tetszik is neki.
Ami nagyon jó: előkapom, lövök egyet, és a kép tűéles, jó dinamikával (ha a téma nem mozdul be, akkor gyengébb fényviszonyok között is). Erre az egyik, ha nem a legjobb teló szerintem (és én egy telótól pont ezt várom). Anno a választáskor a kamera egy nagyon fontos szempont volt számomra (most is az).

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#27944) appel válasza Jazzmedve (#27940) üzenetére


appel
őstag

Én régebben raktam egy Redmi 3-ra, de csak azért, mert a haver üvegfóliát akart rá venni, ami szerintem ronda. Így mindenki megnyugodott, és azóta kb. 1 év is eltelt, és nincs karc a telón, pedig soha nem látott tokot sem. Bár a Redmi nem gorilla glass, de szerintem az is véd bizonyos mértékig a karcoktól. Nagyot amúgy sem bukhatsz emiatt...

(#27945) mutyuru válasza A.K. (#27885) üzenetére


mutyuru
aktív tag

Kosz! Szerencsere legalabb a 15 probalkozos opcio nincsen beallitva. Igy probalkozom kitalalni a jelszot most mar 3 napja.
Nem hiszem el, hogy nincsen ra megoldas es nem ferek hozza az adataimhoz.
Samsung storeba nem tudjak kiutni a jelszot?

(#27946) Pipusz


Pipusz
csendes tag

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata emagos szervízeléssel kapcsolatban? Csak infót gyűjtök, hogy kb. mennyi idő lehet, mire mondanak rá valamit és esetleg visszajuttatják hozzám a telefonomat. Fura színeloszlás miatt küldtem vissza szervízbe.

Előre is köszi! :R

(#27947) mutyuru válasza LilProphet90 (#27886) üzenetére


mutyuru
aktív tag

Koszonom neked is!
Mar kiprobaltam tobb fele appot, tobbek kozott az altalad linkeltet is es semmi elore lepes sajnos! :S

(#27948) Burt1793 válasza Dare2Live (#27936) üzenetére


Burt1793
veterán

Én se értem, hogy mi van... :D Múlt héten végig megosztott nettel pihent töltőn a teló, féltem is, hogy lerontja, de nem. Bírja, ugyanúgy. Most van 50%-on, több, mint 3,5 óra SoT-vel, mobilnetet reggel fél7 óta nem kapcsoltam ki. Ki érti ezt. :D

[ Szerkesztve ]

(#27949) kutga válasza nikkor (#27941) üzenetére


kutga
nagyúr

Én maradok a feketénél.

Let the Zone take me if I am.

(#27950) nikkor válasza Seraph 16 (#27943) üzenetére


nikkor
aktív tag

Én is kb. ezt várom tőle, nálam is az egyik legfontosabb szempont a kamera. És ha jól tájékozódtam, videóban is az egyik legjobb választás.
Lehet, hogy Lajkapapa kamerájával van valami gond?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.