Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28951) gerner1 válasza SpongyaBob (#28949) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Be kell adni szervízbe. Aztán, ha azok után sem úgy alakul, ahogy gondoltad, akkor is vannak alternatívák. Továbbra is ott a kérdés, hogy ha Te, és még ~4-5 user az, aki igazából panaszkodik erre, a többi (többség) viszont nem, akkor azért ez önmagában kérdéseket vet fel, mert azt nem gondolnám, hogy a többség az -aki "vetít". Továbbá, ha már több alkalommal végrahajtottad a "javaslatokat" is ... - akkor nem marad más, mint a műszaki hiba, vagy a felhasználói szokások. Félre ne érts, mert nem szemrehányás, de tőled sem olvastam még olyat, hogy mondjuk legalább 4-5 napon keresztül 3G/2G -n próbáltad volna használni, tapasztalatokat nyerni. De olyat igen, hogy Te magad is tisztában vagy azzal, hogy bizonyos appok nem jók, beragadnak/beragadhatnak, stb ... Ugyanakkor, lehet más oka is, amelyre eddig még senki nem gondolt (plö én sem), vagy nem vettük észre...
Nekem az a véleményem (szubjektív), hogy normál körülményekkel, egésznap legalább(!) 3-as (!) térővel rendelkező területen/területeken használva ~4,5ó SoT környéke a realitás. Ezt tudja a legtöbb S7, köhögés nélkül. Olyan ez mint az autóm fogyasztása. Én hiába kezelem azt "profin", költséghatékonyan dombos-hegyvidékes környezetben használva.... - ha a másik embertárs, ugyan azt használva, azonos kvalitásokkal, csak sík domborzati viszonyok közt használja. Biztosan eltérés lesz ... Szóval, érdemes inkább az átlaghoz közelíteni, és nem a kiugró amplitúdókat alapul venni. Az átlag értéket pedig, tessék lerontani egy bizonyos értékkel az alapján, hogy mennyi idős a készülék, mert nyilvánvaló, hogy egy ~1 -1,5 éves készülék akkuja nem fogja ugyan azt biztosítani tudni most, mint új korában...

[ Szerkesztve ]

(#28952) kutga válasza gerner1 (#28951) üzenetére


kutga
nagyúr

Az autós hasonlat frappáns és tényleg valahol ez a lényeg. Az energiahasználatról képeket küldeni, sot értékeket összehasonlítani csak akkor lenne értelme ha ugyanúgy használnánk a telefonjainkat, de nem így van.

Let the Zone take me if I am.

(#28953) SpongyaBob válasza gerner1 (#28951) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Valahogy sejtettem hogy én használom rosszul :) Nagyon nem mennék bele a témába mert úgy sincs sok értelme, de legyen elég annyi az eszköz van értem és nem pedig fordítva.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#28954) kutga válasza SpongyaBob (#28953) üzenetére


kutga
nagyúr

Senki nem mondta hogy te használod rosszul. Viszont ha a szoftveres oldalról megcsináltad amit mezei userként meg lehet és még most sem hozza az elvárható szintet, akkor irány a szerviz.

Let the Zone take me if I am.

(#28955) gerner1 válasza SpongyaBob (#28953) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Valamit tisztázzunk! Én ilyet nem írtam! Ezért megkérlek, hogy olvasd el még egyszer.

(#28956) oszi666 válasza handrash (#28928) üzenetére


oszi666
őstag

Én se értem néha ezeket a visszamorgásokat. Ilyen alapon ne kérdezzen senki, hanem mindenki böngéssze a manualokat.
Ha unod a kérdést és nem akarsz válaszolni akkor ugord át, ne figyelj rá.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#28957) Ferike81 válasza oszi666 (#28956) üzenetére


Ferike81
senior tag

Nem akarok belevauvau, de....
Az a baj, hogy ha ugyanazt a témát százszor elővesszük, és százszor megválaszoljuk akkor százszor lesz leírva, és ha valaki tényleg használja a keresőt, akkor lesz előtte egy nagy katyvasz. De ez visszatérő téma mindig. Ugyanazt a xart megkérdezik százszor, és ha esetleg valaki megkéri, hogy használja a keresőt akkor meg jön a felháborodás. Az már a csúcs, mikor az összefoglalóban leírt dolgokat kérdezik meg, mert arra is lusta, hogy végigfussa 5 perc alatt. A másik gyöngyszem, mikor a topikgazdát oktatják ki a topik használatáról.
Akinek nem inge, ne vegye magára. De azért ha ebből a szemszögből gondolod végig, akkor remélhetőleg más lesz a véleményed.

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#28958) RadyR válasza matehajagos (#28943) üzenetére


RadyR
tag

Én is merülés miatt szenvedek, de kezdem behatárolni a problémát.
Otthon, éjszaka egyáltalán nem merül, de munkahelyemen simán lemegy 10%-ot óránként úgy, hogy a számítógép mellett csücsül és nem nyúlok hozzá.
Mindkét helyen ugyanazok a beállítások (mobilnet ki, wifi be, szinkron be, nincsenek "off-duty" beállítások, éjszaka is folyamatosan megy a szinkron), egyedül a wifi hálózat különbözik.
Csak arra tudok gyanakodni, hogy a munkahelyi wifi setup-pal van valami baja.

Nem minden csacsi csöcse csecse csak a csecsecsöcsü csacsi csöcse csecse, mert ha minden csacsi csöcse csecse lenne, minden csacsi csecsecsöcsü csacsi lenne.

(#28959) Dare2Live válasza Ferike81 (#28957) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Mi más legyen sokszor elővéve?
S7 nek nincs más komoly hibája csak az SOT/aku. És hát ez egy forum...

Reggel 5kor húztam le és 3H SOT után most 20%on volt. Ha csak telefonálgatok rajta semmi más akkor se bírta volna ki a napot. És nem tudok vele mit csinálni, dühítő. Mert ezen felűl kb tényleg "hibátlan". Marad atöltöm munkahelyen autóban, cipelem powerbankot(rühellem).

Ha vkit megnyugtat S8 uilyen csodákkal küzd.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#28960) Márton


Márton
nagyúr

Létezik cpu hőmérséklet figyelő app, ami képes loggolni? Szükségem lenne rá, legalább az utolsó 1-2 óra történéseit kellene elemeznem.
Akkura van az ingyenes "battery log", az nagyszerű (táblázat, grafikon), de a cpu jobban érdekelne.
köszi!

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#28961) UfoZoli válasza Márton (#28960) üzenetére


UfoZoli
aktív tag

ha van is ilyen progi visszamenőlegesen az már nem fog neked semmit sem mutatni
de mondjuk így elsőre:
[link]

[ Szerkesztve ]

HTC Desire S => Galaxy S4 mini => Galaxy Alpha => Galaxy S7 => Galaxy S8 => Galaxy S10+ => Galaxy S23 Ultra

(#28962) Márton válasza UfoZoli (#28961) üzenetére


Márton
nagyúr

miért nem létezhet? akkura akkor miért van?
a linkelted is tudja battery-re

[ Szerkesztve ]

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#28963) kutga válasza Márton (#28962) üzenetére


kutga
nagyúr

Mert nem próbáltuk ki az összeset ami van. :D

Amúgy megnézted hogy ez jó-e neked?

Let the Zone take me if I am.

(#28964) UfoZoli válasza Márton (#28962) üzenetére


UfoZoli
aktív tag

[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

HTC Desire S => Galaxy S4 mini => Galaxy Alpha => Galaxy S7 => Galaxy S8 => Galaxy S10+ => Galaxy S23 Ultra

(#28965) Márton válasza kutga (#28963) üzenetére


Márton
nagyúr

nézegetem

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#28966) bufi01


bufi01
tag

Sziasztok.Látom megint jött elő merülés hiba.ÉN megcsináltam a rendszer visszaállítást a legfrissebb frissítés után.délután 3 körül már 45% volt megint,a szervíz bejáratánál :).azt mondták lehet alaplap hiba is,de mindegy most települ a vége a visszaállításnak az S7 edge-re (kölcsön készülék).legalább nyomkodok nagyobb telót is kicsit :) .

(#28967) Streampunk


Streampunk
tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni elég érdekes fogyasztási százöt kaptam ma.
Viszonylag kevés SOT lett napok óta.. és érkezni kis használható után is melegedés érkezni a kijelző felső harmadában.

[ Szerkesztve ]

(#28968) fornettisuti válasza Streampunk (#28967) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ezt a szöveget arámiról fordíttattad Google fordítóval?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#28969) Meggyi001 válasza fornettisuti (#28968) üzenetére

:D :C

https://gamergep.hu/

(#28970) Streampunk válasza fornettisuti (#28968) üzenetére


Streampunk
tag

Bocsánat barátkozom a Samsung billentyűzettel. Sajnos még nem tartunk azon a szinten hogy közös nyelvet beszéljünk.

(#28971) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Na ezzel a mai Samsung Phone 2.3.01.26, APKMirroros alaklmazással rendesen kifagy a telefon.

A 2.3.00.20 verzióval még jó.

(#28972) Streampunk válasza Streampunk (#28970) üzenetére


Streampunk
tag

Javítás!
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni elég érdekes a mai fogyasztási eredmény.
Viszonylag kevés a SOT bár napok óta így van. Érezni kis használat után a melegedést a kijelző felső harmadában.
Gsam szerint Combined CPU App eszi a legtöbbet.
Eddig nem tálaltam rá választ mi is ez pontosan.

(#28973) gerner1 válasza Csocsesz75 (#28971) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Igen. De a Contacts, pl most jól működik (nálam ez okozott korábban problémákat, és fagyást..).

(#28974) gerner1 válasza Streampunk (#28970) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Üdítő látni, amikor valaki képes saját magán átlépni, és nyíltan felvállalva bocsánatot, vagy elnézést kér ... Respekt ! 👍

(#28975) Csocsesz75 válasza gerner1 (#28973) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Úgy nézem azok fagynak ki amik API 25, 7.1 androidra készülnek, bármit is jelentsen ez.

Tényleg mi az az API 25 meg 24 ?

[ Szerkesztve ]

(#28976) samu74 válasza Streampunk (#28972) üzenetére


samu74
addikt

Ha vissza olvasol, valaki írta hogy kell Adb parancsal megadni az engedélyt a Gsam-nak(root nélkül) ha bele akarsz látni a rendszerbe.Az a combined app az az android rendszer lesz.
Itt van ni.

gerner1 köszi a tippet, a Contacts frankó eddig.

[ Szerkesztve ]

-----------

(#28977) Csocsesz75 válasza Csocsesz75 (#28975) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Hmm... Az előző kijelentésem mégsem teljesen igaz.

(#28978) gerner1 válasza samu74 (#28976) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nekem is szimpatikus. A névjegyek kezelése menüpont, és tartalma külön piros pont... 😃

(#28979) iceQ!


iceQ!
addikt

Sziasztok!

Friss S7 tulaj lettem tegnap. Idáig a térerő ami kicsit aggaszt. Sok embernél olvastam, hogy ez hibajelenség. Illetve az akksi ami nagyon fórum téma az az akku idő. Kíváncsi leszek, hogy nálam hogy bírja, bár nem új a készülék.

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#28980) Burt1793 válasza iceQ! (#28979) üzenetére


Burt1793
veterán

Teljesen rendben van az aksi. Én ma nem nagyon használtam, párat telefonáltam, van egy óra SoT-m, végig ment a mobilnet, wifit nem használok, most van 77%-on. Ha használom, jó 5 óra SoT simán kijön csak mobilnettel egy nap, spotify-t is elég jól bírja. Jó térerős helyen vagyok, gps, nfc nincs folyamatosan bekapcsolva, AoD se ment ma, szinkronokat rendesen beállítottam. FB, messenger, tsai így is fent vannak és pl a messenger egy nagyobb merítő volt ma, de azt használtam is.

(#28981) samu74 válasza iceQ! (#28979) üzenetére


samu74
addikt

Jó lesz az,nem kell parázni.
Az tény, hogy gyenge térerő esetén durván merül a holmi, főleg ha a mobilnetről is szinkronizál folyamatosan.
De szerintem frankó telefon ez,nem bánod meg hogy ezt választottad.

-----------

(#28982) iceQ! válasza samu74 (#28981) üzenetére


iceQ!
addikt

Ezért merül nekem minden teló úgy tűnik. BP-en 18. kerületbe illetve a reptér mellett elég rongy a térerő. 1-2 max 3 vonalas. Van egy LG G6-os telóm is, sajnos az is merül. :\

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#28983) jopek13


jopek13
csendes tag

Sziasztok, tudnátok segiteni ?

eddig az email értesitéseket led villogással jelezte a telefonom, úgy ahogy a messengert is,
sikerült vmit elállitanom és most nem jelzi led jelzéssel az email üzeneteimet,
csak akkor látom ha kinyitom a képernyőzárat a bal sarokban fent hogy levelem jött.
pedig be van kapcsolva a led jelzés funkció.
messengernél ok de emailnál nem, pedig eddig jó volt.
samsung s7 a teló.

köszi előre is

(#28984) Márton válasza jopek13 (#28983) üzenetére


Márton
nagyúr

Ha már email: olyasmit be lehet állítani, hogy ne fusson állandóan, csak egy beírt jelszó után induljon az email app, és megadott időnként, pl. 30 percenként hozzon létre mobilnetet, kérje le a levelek tárgyát, első néhány sorát, majd bontsa a kapcsolatot, és jelezze leddel, rezgéssel ha jött új?
Elég parás vagyok tudom, de nekem így lenne praktikus, és más sem férne a levelezésemhez ha neadjisten elhagynám a telót.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#28985) Poiro7


Poiro7
aktív tag

Az S7 alap programjai között van olyan amivel át lehet méretezni a fényképet? Vagy célszerű letölteni valamilyen komolyabb programot?

(#28986) iceQ! válasza Streampunk (#28972) üzenetére


iceQ!
addikt

Combined app cpu! Nálam is ez be van ragadva, de keményen.

Ki mit mondd rá mi ez?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#28987) #54715584 válasza iceQ! (#28982) üzenetére


#54715584
törölt tag

Erre szoktuk ajánlani, hogy a 4G helyett állítsd át 2G/3G-re. Valószínűleg javíthat a stabilitáson. Lehet ez a másik telónál is bejön.

(#28988) iceQ! válasza #54715584 (#28987) üzenetére


iceQ!
addikt

Lehet,viszont most a GSam Battery Monitor most kihozta nekem is azt a hibát amit a "kollégának" is. Nem tudom mi lehet az a folyamat, állítólag egy facotriy reset megoldja. (Bár friss a teló így lehet tolok neki egyet)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#28989) viewdetails válasza Streampunk (#28967) üzenetére


viewdetails
addikt

GSam
1, telepítsd a GSam-ot a Playről.
2, Telepítsd a minimal ADB-t a PC-re.
3, Csalogasd elő a fejlesztői beállítások alól az USB debugging-ot.
4, Kösd össze kábellel a telefont és a PC-t, nyiss meg egy parancssori ablakot, lépj be az adb telepítési könyvtárába és az "adb devices" paranccsal ellenőrizd, hogy látják egymást.
5, az
"adb shell pm grant com.gsamlabs.bbm android.permission.BATTERY_STATS"
paranccsal adj hozzáférést a GSam-nak az akkuadatokhoz. A felugró ablakban ami az RSA fingerprintről kérdez, jelöld be hogy állandóan engedélyezze a hozzáférést.
6, Húzd le a telefont a kábelről, töltsd fel teljesen, tedd le az asztalra, majd pár óra múlva nézd meg mi tartotta ébren,

WakeLockDetector
1, Telepítsd a Playről a WakeLockDetector Lite alkalmazást.
2, Telepítsd a minimal ADB-t a PC-re.
3, Telepítsd PC-n a WakeLock Unlocker nevű Chrome bővítményt.
4, Csalogasd elő a fejlesztői beállítások alól az USB debugging-ot.
5, Kösd össze kábellel a telefont és a PC-t, nyiss meg egy parancssori ablakot, lépj be az adb telepítési könyvtárába és az "adb devices" paranccsal ellenőrizd, hogy látják egymást.
6, Indítsd el a Wakelock Unlocker bővítményt a PC-n, és ha minden jól ment, a kulcs ikonra kattintva hozzáférést adhatsz a Wakelock Detector-nak az akkuadatokhoz.A felugró ablakban ami az RSA fingerprintről kérdez, jelöld be hogy állandóan engedélyezze a hozzáférést.
6 a, Ha valami nem stimmelt, használhatod az
"adb -d shell pm grant com.uzumapps.wakelockdetector.noroot android.permission.BATTERY_STATS"
parancsot a PC-n.
7, Húzd le a telefont a kábelről, töltsd fel teljesen, tedd le az asztalra, majd pár óra múlva nézd meg mi tartotta ébren,

Megj: az adb parancsokat másold be innen, az oldal rosszul tördeli

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#28990) #54715584 válasza iceQ! (#28988) üzenetére


#54715584
törölt tag

Az előző hsz az a térerő problémára ment. :)

Ha friss a teló, akkor valóban kell neki egy kis idő, míg beáll a felhasználói szokásoknak megfelelően, még ha reset segít is, akkor is kell pár nap.

Amiket érdemes még megnézni esetleg, azok a különböző fiókok szinkronizálásának beállításai.

(#28991) samu74 válasza Márton (#28984) üzenetére


samu74
addikt

Szerintem nem.
Egyszerűbb ha kiraksz egy mobilnet widgetet, az email appban beállítod a manuális frissítést, az egészet megfejeled egy ujjlenyomatos feloldással.

-----------

(#28992) Márton válasza samu74 (#28991) üzenetére


Márton
nagyúr

de épp ez lenne a lényeg, hogy ne manuálisan kelljen ellenőriznem az emaileket, abba beleőrülnék, hanem fél óránként nézzen rá automatikusan, és hamar értesüljek róla ha jött vmi fontos.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#28993) gerner1 válasza Márton (#28992) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Esetleg megpróbálhatod az E-Robot -ot. Cikk, dokumentáció ...

(#28994) Márton válasza gerner1 (#28993) üzenetére


Márton
nagyúr

köszi, megnézem! :K

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#28995) kutga válasza Márton (#28984) üzenetére


kutga
nagyúr

Alapból nem. Az említett taskerrel megoldható, de a mobilnet kapcsolgatásához root jogosultság kell ott is.

Let the Zone take me if I am.

(#28996) Márton válasza kutga (#28995) üzenetére


Márton
nagyúr

erről féltem
és olyan, hogy mobil net végig ON, de csak az email appnak engedem a használatot?
beállítható valahol ilyen korlátozás?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#28997) kutga válasza Márton (#28996) üzenetére


kutga
nagyúr

Ha beállítod 30 percre a frissítés gyakoriságát az email appban az nem ugyanez?

Magát az appot meg elláthatod mondjuk ujjlenyomatos védelemmel.

MOD
Ja hogy csak az email app kapjon mobilnetet. Ezt kapásból meg nem mondom, de a robot topikjában segítenek. Egy ideig én is próbálgattam. :D

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#28998) Márton válasza kutga (#28997) üzenetére


Márton
nagyúr

attól még állandó netkapcsolatom lesz, (gondolom akkor az email app sem bontja a kapcsolatot) és ki tudja milyen egyéb app használja a mobilnetem.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#28999) UfoZoli válasza Márton (#28992) üzenetére


UfoZoli
aktív tag

beállítod a szerverkommunikáció gyakoriságát fél órára, vagy egy órára, s a probléma megoldva.
Esetleg leszedsz hozzá egy light manager pro-t és te leszel az istencsászár.
Persze greenify-al vagy bármilyen telefon optimalizáló progival ne küld aludni az email progit, se a light manager-t

HTC Desire S => Galaxy S4 mini => Galaxy Alpha => Galaxy S7 => Galaxy S8 => Galaxy S10+ => Galaxy S23 Ultra

(#29000) UfoZoli válasza Márton (#28998) üzenetére


UfoZoli
aktív tag

hát akkor neked elég egy buta telefon meg egy laptop :D
Ha beállítod 30 percre a frissitési gyakoriságot akkor az email progi csak 30 percenként fog net-re csatlakozni.
igaz mondjunk az időjárás widget vagy tudom is én mi más a másik 29 percben is fogja használni a netet.
Problémádra a megoldás egy automatizáló progi lehet, amiben esetleg te is írhatsz magadnak folyamatscript-eket.

Nem tudom hogy ezzel mi a célod, de akkufogyasztásban nem fogsz nagy előrelépést tapasztalni, mint ahogy azzal sem ha visszaveszed a kijelző felbontását....

HTC Desire S => Galaxy S4 mini => Galaxy Alpha => Galaxy S7 => Galaxy S8 => Galaxy S10+ => Galaxy S23 Ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.