Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28051) dud998 válasza gerner1 (#28050) üzenetére


dud998
őstag

A jóisten áldja meg a kezedet és az eszedet! :C
Működik, teszteltem.
Nagyon köszönöm! :R

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#28052) vodrosjozsi válasza gerner1 (#28050) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Köszi szépen :D ez sztem most jól jön a5-ön.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#28053) dud998 válasza gerner1 (#28050) üzenetére


dud998
őstag

Ezt esetleg az összefoglalóba is be lehetne tenni. ;) :R

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#28054) #33253120 válasza peti_s (#28043) üzenetére


#33253120
törölt tag

6-os droid alatt ki lehetett választani, hogy minek az értesítéseit szeretnéd látni a leden, persze ez is csak korlátozott lista volt, de 7-es alatt már csak annyi van, hogy legyen led értesítés, vagy ne.
Sajnos ez funkcióvesztés.
Akku nálam nyüstölve van rendesen. Játszom, netezem, sync megy, mobilnet, zene, bt, gps, stb. Napi kétszer töltöm, néha nézem valami akkucheck progival, eddig 1 év alatt nem vesztett jelentősen a kapacitásából.
Gomb nálam 1db karcot kapott, építőiparos, poros, törmelékes környezetben. Az ezüst kereten jobban látszik nálam az igénybevétel ahol a USams tok nem takar rá, és bele tudom nyomni a keretbe a fázisceruzát. :D

(#28055) nuri válasza gerner1 (#28050) üzenetére


nuri
aktív tag

Érdekes, ezt már próbáltattam itt, de akkor az volt a visszajelzés, hogy nem működik.

(#28056) attka válasza gerner1 (#28050) üzenetére


attka
aktív tag

Szia,

Köszönjük.
Mik az aktuálisan jól működő verziószámú app-ok amiket érdemes felrakni?

Üdv.

(#28057) Sty01


Sty01
tag

Hello, érdeklődnék az USA modelleket itthon is lehet használni?

(#28058) gerner1 válasza attka (#28056) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Sokminden van, ami fut. De jelentős változást kevés eredményez. Szóval, hogy mit érdemes (?) is relatív, mert eltérőek az elvárásaink...

Az S8 Contacts kerülendő mert anomáliákat okoz. Nem működik megfelelően a 7.xx verzióval kezdődő Camera sem, csak a 6 -tal kezdődőek.

(#28059) Jazzmedve válasza gerner1 (#28050) üzenetére


Jazzmedve
tag

nekem sajnos nem működik. eddig is be volt állitva a biztonságos inditás, csak nem mintával hanem pinnel. áttettem most mintára de ugyanugy nem jo. Lehet nektek mivel nem volt bekapcsolva, kaptok kis időt, de sztem hnapra nektek is lezár ujra :(

(#28060) gerner1 válasza Jazzmedve (#28059) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Idővel kiderül....

Szerk.

Most, ennyi idő elteltével ~3-4 ó is lehet telepíteni arra két készülékre, amelyen délelőtt próbáltam. Mondjuk, én mindenféle NET kapcsolat nélkül próbáltam/próbálom ...

[ Szerkesztve ]

(#28061) dud998 válasza Jazzmedve (#28059) üzenetére


dud998
őstag

Nekem már lezárt. Most akartam még a Camera appot feltenni, de nem sikerült már.
Megismételtem az eljárást és sajnos akkor sem. Azért nem baj, pár dolgot sikerült így is frissíteni. :K

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#28062) Jazzmedve válasza gerner1 (#28060) üzenetére


Jazzmedve
tag

Na nekem visszafele mukodik. Ugy h kikapcsoltam a bizt. Inditast :D parades.. :D

(#28063) Jazzmedve válasza Jazzmedve (#28062) üzenetére


Jazzmedve
tag

Regen volt olyan s8 weather ami az appot is cserélte es a beallitasokban volt olyan opcio h kiteszi ikonba az idojarast. Na most csak a widgetet cserelgeti de sehol sem talalom a program részét. Tud valaki segiteni?

(#28064) gerner1 válasza Jazzmedve (#28063) üzenetére


gerner1
Topikgazda

(#28065) Jazzmedve válasza gerner1 (#28064) üzenetére


Jazzmedve
tag

Siker. Koszi

(#28066) hjanó válasza Sty01 (#28057) üzenetére


hjanó
csendes tag

Fiam küldött Kaliforniából 1 S5-öst a lányomnak, de azon kívül, hogy nem volt rajta magyar nyelv, semmi más gond nem volt vele. Egy custom ROM (BlissPop (CianogenMod változat)) megoldotta a gondot, azóta így használja, különösebb probléma nélkül.
Én 1 S7-es kaptam tőle, igaz ez nem amerikai, hanem dél afrikai (XFA) ROM-os de ezzel sincs semmi gond.

(#28067) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

gerner1: neked felment a live message? Kíváncsi vagyok, hogy hogyan működik

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#28068) gerner1 válasza vodrosjozsi (#28067) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem próbáltam...

(#28069) zsolez76 válasza gerner1 (#28050) üzenetére


zsolez76
tag

Köszi az infót,ez tényleg működik! Felraktam az s8 időjárást sikeresen! Van még olyan s8 app amit érdemes felrakni?

(#28070) zsolez76 válasza gerner1 (#28064) üzenetére


zsolez76
tag

Az időjárást hogyan lehet kirakni lezárt kijelzőre? Vagy ezt csak az s8 tudja?

[ Szerkesztve ]

(#28071) kutga válasza gerner1 (#28050) üzenetére


kutga
nagyúr

Nálam továbbra sem jó az időjárás.

[link]

Let the Zone take me if I am.

(#28072) zsolez76 válasza Jazzmedve (#28063) üzenetére


zsolez76
tag

Szia!Miért jó,hogy ki lehet rakni ikonba az időjárást?

(#28073) gerner1 válasza zsolez76 (#28069) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Igencsak relatív, hogy kinek mit definiál az "érdemes". Nem lehet egzakt választ adni...

(#28074) gerner1 válasza kutga (#28071) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nálam müxik.

(#28075) kutga válasza gerner1 (#28074) üzenetére


kutga
nagyúr

Lehet a Nova miatt.

Let the Zone take me if I am.

(#28076) smisa


smisa
őstag

Ha volt már akkor elnézést:

Használtan vettem az S7-t, ma frissült a OneDrive: erre megkapom az akciós 100GB tárhelyet 2 évre :D

(#28077) zsolez76 válasza gerner1 (#28073) üzenetére


zsolez76
tag

Ez tény és való. Igazából az érdekelne,hogy milyen appokból lehet választani,és honnan lehet ezeket letölteni?

(#28078) gerner1 válasza zsolez76 (#28077) üzenetére


gerner1
Topikgazda

(#28079) zsolez76 válasza gerner1 (#28078) üzenetére


zsolez76
tag

Köszönöm!

(#28080) Lajkapapa


Lajkapapa
csendes tag

Ez komoly, h a samsung memóriakártyára 1 év garit ad rohadtdrágán, kingston meg örökélet garanciát vállal jóval olcsóbban????

(#28081) jeni válasza Lajkapapa (#28080) üzenetére


jeni
félisten

Rossz helyen , rossz boltban veszed!
Tudni kell keresni.
1 típus több helyen.
A Samsung kártyákra 5 vagy 10 év gari van. és itt is 120 hó garancia

vagy a Gerner1 javasolt,az jobb lehet.

[ Szerkesztve ]

(#28082) gerner1 válasza Lajkapapa (#28080) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Az edge topikban nemrég sylex1 vásárolt egész jót, és ott 10 év garanciát adnak. Persze ez sem a K.....on -os "örökélet + 4 nap", de érdemes körülnézni, hogy mit, és honnan ...

(#28083) UfoZoli válasza Lajkapapa (#28080) üzenetére


UfoZoli
aktív tag

B@sszhassad a garanciát, ha nincs felhő vagy smart switch, vagy sima pc szinkron és egyszer csak bekrepál a kártya.
Jó a tudat hogy van, s nem érzi magát átverve a vevő, de ha bekrepál a kártya akkor a garanciával nem sokra mész. Max kapsz egy másik kártyát. Bár arra kíváncsi lennék, hogy ha valakinél 8 év után befingik a kártya és mondjuk 10 év garancia van rá, annak megvan-e még a blokk, s ami fontosabb, meg lesz-e még az üzlet, ahova vissza tud menni...

HTC Desire S => Galaxy S4 mini => Galaxy Alpha => Galaxy S7 => Galaxy S8 => Galaxy S10+ => Galaxy S23 Ultra

(#28084) nuri


nuri
aktív tag

(#28085) kizul


kizul
tag

Sziasztok!

S7-en van lehetőség a mikrofon gain szintjét valahogy állítani? Koncerten készített videókat visszahallgatva szörnyen recseg a hang. Emlékszem még S1-hez volt voodoo sound, ott lehetett hangos környezethez szabályozni a mikrofont, lényegesen jobb volt a hang.

(#28086) petrson válasza nuri (#28084) üzenetére


petrson
senior tag

Hogyhogy megölték?... Tényleg nincs fent playen. Akkor nem is működik tovább?

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#28087) taas


taas
csendes tag

Hali!

Van valakinek tapasztalata csereutalvánnyal kapcsolatban?
Eljutottam oda a Samsunggal, hogy felajánlottak egy csereutalványt. De azt nem írták (még) meg, hogy mi is a pontos menete egy ilyen procedúrának.

Köszi!

(#28088) kerxy válasza taas (#28087) üzenetére


kerxy
senior tag

Elvileg elviszi a futár a telot és visszahozza a csereutalványt! Leírnád a storyt amúgy? :) Érdekelne, hogy sikerült elérned, mert egyszer én is próbáltam mikor épp finoman szólva is szarakodott a teló, de nem sikerült őket meghatni...

(#28089) Jazzmedve válasza zsolez76 (#28072) üzenetére


Jazzmedve
tag

Nekem speciel az időjárás widgetre nincs szuksegem, azt h milyen ido van epp, azt latom ha kinézek az ablakon. Eleg ha csak 1x1ikonban ott van nekem es ha ramegyek akkor meg tudom nezni az elorejelzest.

(#28090) UfoZoli válasza taas (#28087) üzenetére


UfoZoli
aktív tag

Csereutalvány abban az üzletben beváltható, ahol a telefont vetted.
Az érték ami a csereutalványon szerepel, pedig az általad kifizetett vételár anno vásárláskor.
Azt hiszem van valami "lejárati ideje" is, nem kell rögtön beváltani.
Ha nem találsz semmi hasznosat, akkor kérheted vissza a pénzt egy összegben, amit általában utalni szoktak bankszámlára. Bolt válogatja, hogy annak mennyi az átfutási ideje, lehet 1 munkanap is, de lehet 3 is.
Esetleg ha drágább készüléket találsz, akkor az utalvánnyal és ráfizetéssel elhozhatod azt is.

HTC Desire S => Galaxy S4 mini => Galaxy Alpha => Galaxy S7 => Galaxy S8 => Galaxy S10+ => Galaxy S23 Ultra

(#28091) zsolez76 válasza Jazzmedve (#28089) üzenetére


zsolez76
tag

Értem. Az hittem ennél többet tud az ikon,pl animált.

(#28092) taas válasza kerxy (#28088) üzenetére


taas
csendes tag

Köszi a válaszokat.

Röviden a sztori:
Telenoros telefon, novemberben vettem. Májusban a kijelzője elkezdett zölden villogni. Akkor premium assistance, és persze Telemax...
Javítás után kb. 10%-ot merült óránként nyugalmi állapotban, USB fel sem tudtam tölteni, gyári töltővel is csak max. 80%-ra.
Újra Telemax. Utána mindig 100%-ot mutatott, de ezt már nem küldtem vissza, nem akartam, hogy ennél rosszabb legyen.
De lett, mert utána újra gyorsan merült.
Újra Telemax, visszaküldték, hogy minden rendben van vele.
Ekkor már pipa voltam, email a Samsungnak.
Újra Telmax, bevizsgálásra.
Utána levél a Samsungtól, hogy akkor most adnának egy csereutalványt.
A telefon még mindig náluk van valahol, a többi alkatrész meg nálam.
Az érdekesség, hogy a Telenornál épp akció volt, ezért 0 forintért "vettem" a telefont. Gondolom, vagy inkább bízom benne, hogy nem ez lesz a csereutalvány összege :)
A csavar még az, hogy egyrészt hűségidős még, másrészt már nem lehet náluk S7-et kapni.
Szóval ezért kérdeztem, hogy mi is a menete, mert nem akarok csúnyán ráfaragni.

(#28093) UfoZoli válasza taas (#28092) üzenetére


UfoZoli
aktív tag

szolgáltatós telefon esetében cserekészüléket ajánlanak az aktuális kínálatból maguktól. Kinézhet esetleg egy alap S8... Mivel köt a hűség ezért valamit sajna választanod kell majd.

HTC Desire S => Galaxy S4 mini => Galaxy Alpha => Galaxy S7 => Galaxy S8 => Galaxy S10+ => Galaxy S23 Ultra

(#28094) kerxy válasza taas (#28092) üzenetére


kerxy
senior tag

Köszi!
Szolgáltatónál mondjuk bonyolultabb a dolog, de biztos nem 0 Ft lesz hiszen azért kaptad annyiért, mert gondolom magasabb árú előfizetést választottál mellé. Attól függetlenül van egy ára, Telekomnál ezt a kisker árlistának hívják, az alapján amikor vetted meg kell nézni az akkori árat és lehet +/-5000 Ft azt hiszem a készülék amit választasz.

(#28095) taas válasza UfoZoli (#28093) üzenetére


taas
csendes tag

Igen, ez a terv :)

(#28096) Uuser válasza gerner1 (#28078) üzenetére


Uuser
tag

Houston, baj van !
Nekiálltam felrakni ( lecserélni a legfrissebbre ) a téma és az AOD appokat, most egyik sem működik. FC a jutalmam. Vissza tudom rakni a régebbi verziót úgy hogy az alkalmazás adatoknál törlöm a frissítéseket ? Vagy az nem ugyanaz ?

(#28097) gerner1 válasza Uuser (#28096) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Igen. (Ez, a ma kiadott Galeria & AOD nem működnek, vagy hibát okoznak. De az eggyel korábbi verziók nem okoznak problémákat....)

[ Szerkesztve ]

(#28098) Uuser válasza gerner1 (#28097) üzenetére


Uuser
tag

Köszönöm, újra működik.
Ezek szerint nem minden S8 app kompatibilis az S7-el ami a linken elérhető ?
Közben látom kiegészítetted a válaszodat, tehát tárgytalan a kérdésem.
Köszi !

[ Szerkesztve ]

(#28099) -Valinas- válasza gerner1 (#28097) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Arra van valakinek tippje, hogy a 2.7.29.3-as AOD-n miért nem látom a notification badge-eket? Nincsenek ott a kis karikák, és nem találom a kapcsolót, amivel be tudnám őket kapcsolni.

(#28100) samu74 válasza nikkor (#28045) üzenetére


samu74
addikt

Az U11 kamerában elég jó,hangban megint,igaz a jacket lespórolták róla...De majd meglátjuk hogy mi lesz egyáltalán kapható akkor.Az Edge jobban tetszik, de az nem biztos hogy már kapható lesz, meg az S8 nem hoz lázba egyáltalán.

-----------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.