Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27801) Meggyi001 válasza gerner1 (#27799) üzenetére

Ha nincs bekapcsolva semmilyen védelem, akkor csak simán bekapcsolja a kijelzőt és ott van a főoldal nem?

(Tény, hogy a legjobb megoldás erre, ha magába a kernelbe van beépítve a funkció, akár gyárilag, akár moddolva. Úgy a leggyorsabb és legkevesebbet fogyaszt áramban. Mint az LG-nél és számos kínai telónál.) De vannak erre alternatívák, ez az egyik (a tiéd a másik), stb. A kijelző kikapcsolásra számtalan app van Az áramfelhasználásról még nincs infóm, és sztem csak amoled kijelzőn működik a dolog, és Nova valamint Apex launcheren, a többin nem teszteltem. És ha jól emlékszem, van erre valami xposed modul is, ami itt szintén nem játszik szinte senkinél...

Kijelző kikapcsoló app: Turn Off Screen, Lock Screen, stb.

Kijelző bekapcsoló app: Knockr (mivel már ágy, ezért most nem tudok screenshot-ot feltölteni, de nem bonyolult.)

Videó: [link]

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Amúgy az asszonynak nagyon hiányzik az LG óta a knock on/off ficsör, ezért most ezt használja.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#27802) pcnet válasza Meggyi001 (#27801) üzenetére


pcnet
addikt

"Amúgy az asszonynak nagyon hiányzik az LG óta a knock on/off ficsör, ezért most ezt használja."

Hát nem megölted a futásidő nullázás miatt? :) Vagy feltámadt és kísért? Régen írtad, hogy volt házi szellemetek.

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#27803) Hege1234


Hege1234
addikt

hol lehet változtatni azon hogy ne csúsztatással vegyem fel a hívást?

(#27804) Meggyi001 válasza pcnet (#27802) üzenetére

Jóvanna...hazudtam...nem öltem meg. De szellem télleg van :).

https://gamergep.hu/

(#27805) Poiro7 válasza Hege1234 (#27803) üzenetére


Poiro7
aktív tag

Beállítások -> kisegítő lehetőségek -> egyérintéses mód

(#27807) gerner1 válasza Meggyi001 (#27801) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem tudom, mert ennek kedveért nem kapcsoltam ki az ujjlenyomatos védelmet. Akit izgat, megteheti. Nekem teljesen megfelel, a standard ujjlenyomatos feloldás.

(#27808) Kispocok2


Kispocok2
csendes tag

Sziasztok!Volna egy kérdésem:egyik kollégám lecserélte a telóját egy s7-re és már másnap rátette vagy tetette az s8 szoftverét.Most ha bekapcsolja a telefont ,úgy is mutatja,hogy Samsung Galaxy s8.Ez miért jó neki?/a srácnak/Most olyan,mintha valójában s8-a lenne?Ugyan olyan,mint az eredeti?
Köszi előre is.

Az élet nem habostorta!

(#27809) kutga válasza Kispocok2 (#27808) üzenetére


kutga
nagyúr

Csak a launcher. Ikonok, témák, stb. Ha neki az jobban tetszik, hajrá.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#27810) gerner1 válasza Kispocok2 (#27808) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Így teszi ki a környezetében lévőket, a tóra. Egyszerű polgárpukkasztás, semmi több. Én is az S8 launcher -t , és ikonokat használom, mert nekem így jobban tetszik. De ettől még nem vagyok/leszek több ...

[ Szerkesztve ]

(#27811) Kispocok2 válasza gerner1 (#27810) üzenetére


Kispocok2
csendes tag

Köszi! Akkor gyakorlatilag nem ugyan azt tudja,mint egy s8.Maradt s7 más küllemmel. :)

Az élet nem habostorta!

(#27812) gerner1 válasza Kispocok2 (#27811) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Így van. Honnan is lenne plö iris-scanner,stb ? Illetve a többi feature, ami csak abban a firmware -ben van benne, és csak abban műküdik, azokkal a plusz hardware komponensekkel (?) ... Szépen kitett mindenkit, a szivatóra ...

[ Szerkesztve ]

(#27813) rayoliviero válasza Kispocok2 (#27811) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nekem S8 custom ROM van a telefonomon, nemcsak a launcher S8. Lehet nála is hasonló a helyzet.

(#27814) kutga válasza rayoliviero (#27813) üzenetére


kutga
nagyúr

A hardvert az sem fogja felturbózni. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#27815) rayoliviero válasza kutga (#27814) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nem is azért tettem fel.

(#27816) kutga válasza rayoliviero (#27815) üzenetére


kutga
nagyúr

Gondoltam. :)

Én Novát használok a plusz funkciók miatt.

Let the Zone take me if I am.

(#27817) kaciokos


kaciokos
őstag

Ha a beállításokban bemegyek a "Cloud and Accounts" alatt a Backup and Restore menüpontba, a Google accountnál azt írja, hogy "Disabled by your admin". Most akkor nem ment a Drive-ra, csak a Samsung felhőbe?

(#27818) rayoliviero válasza kutga (#27816) üzenetére


rayoliviero
veterán

Én pedig a BatMan romot.

(#27819) A.K. válasza kaciokos (#27817) üzenetére


A.K.
tag

Nálam is ez van de szerintem ettől függetlenül ment. Legalábbis a drive-ban látszódik, hogy vannak mentések a legutolsó ráadásul pont ma reggel történt.

(#27820) Formaster


Formaster
addikt

Lenne egy óriási Advertising problémám. Felraktam egy appot, ami úgy beette magát reklám szinten, hogy minden egyes youtube videó ezzel a reklámmal indul. Van fent Adguard is, de semmit sem ér. Az appot persze leszedtem, illetve a google fiókbeállításokban mimdenre opt out-olok, de egyet nem fogad el, gondolom ez vonatkozik az adott reklámra. Mit lehet tenni? Gondolom a telefon újrahúzása nem oldja meg, ha a google fiokomba rágta be magát :(

(#27821) nuri válasza Formaster (#27820) üzenetére


nuri
aktív tag

Screenshot.

(#27822) #54715584 válasza Formaster (#27820) üzenetére


#54715584
törölt tag

Cache törlés?

(#27823) Sza_Sa válasza Formaster (#27820) üzenetére


Sza_Sa
senior tag

Mi volt az app? Csak a miheztartás végett

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#27824) jackooo84


jackooo84
tag

Sziasztok!

Üvefóliát szeretnék az s7 telómra t-mobile-nál van ez a Cellect márkájú üvegfólia ez mennyire jó minőségű,volt már valakinek?thx

(#27825) gerner1 válasza jackooo84 (#27824) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Erre a telóra nincs megfelelő (minden szempontból kifogástalan) védőüveg. Ne pazarold az idődet ilyesmire. Normál fólia az van, de az se sokféle ...

(#27826) Formaster válasza nuri (#27821) üzenetére


Formaster
addikt

Már a reklámról?

(#27822) Crisp Rat: Wipe Cache partition volt. Youtube cache még nem.

(#27823) Sza_Sa: svájci Zalando app. Írtam már nekik egy szép kis értékelést.

(#27827) Meggyi001

Hát gyerekek, ez a Knockr felejtős. (amúgy mükszik jól) Le lett tesztelve az áramszükséglete, valami borzasztó. Plusz mivel úgy érzékeli a rendszer, hogy a kijelző be van kapcsolva, ezért a led noti is pausén van ilyenkor. Mondjuk ez még megoldható lenne akár...de hogy eszi az akksit, az már nem. A piros csík a máskori átlagos használat körülbelüli egyenese. Mondom az asszonynak, hogy akkor letörlöm, mondja, jó. Erre pár perc múlva már látom, hogy kopogtatja, mondom neki, hogy ne kopogtasd, már nincs knock on. Erre ő: jaaa, tényleg... Piszok hamar vissza szokna rá. Mondjuk szerencsére nekem mindig van infrám is és knock on/off is, mindig úgy választok kínai telót, hogy ezek benne legyenek. Én is hozzá vagyok szokva a knock on-hoz. Piszok bajban leszek jövőre, ha megveszem az S7 Edge-t....dehát piszkosul tetszik.....

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#27828) SpongyaBob válasza Meggyi001 (#27827) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Legalább elmondhatod, hogy a tiéd a legjobb kijelző idő :D

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#27829) Meggyi001 válasza SpongyaBob (#27828) üzenetére

Az tuti, és még mennyi lett volna, ha hagyom lemenni 5 %-ra :D

https://gamergep.hu/

(#27830) air válasza Meggyi001 (#27827) üzenetére


air
nagyúr

"úgy érzékeli a rendszer, hogy a kijelző be van kapcsolva"

Nemcsak úgy érzékeli, hanem valóban be van kapcsolva. Ez látszik a képernyő időn is.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#27831) Meggyi001 válasza air (#27830) üzenetére

Persze, persze, be...hisz amoled meg fekete....csak mi fizikailag nem látjuk.

https://gamergep.hu/

(#27832) krisi047


krisi047
aktív tag

Sziasztok! Nem igazán találok jó tokot a telefonra, ezért szemezek a gyári megoldással, konkrétan a Leather Coverrel. Kissé sokallom, de nagyon szépnek, minőséginek és karcsúnak tűnik. Más kérdés, hogy az edigital oldalán azt írják kiesik belőle a telefon. Van esetleg ezzel tapasztalata valakinek, megéri az árát?

(#27833) zsolez76


zsolez76
tag

Szerintetek 256gb micro sd-t kezel a teló!

(#27834) fornettisuti válasza zsolez76 (#27833) üzenetére


fornettisuti
veterán

Nem

http://www.samsung.com/uk/support/skp/faq/1102309

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#27835) kaciokos válasza A.K. (#27819) üzenetére


kaciokos
őstag

Hmmm, megnéztem én is Drive-ban, és az utolsó mentés két héttel ezelőtti, amikor beadtam szervizbe. Akkor persze volt egy reset, és azóta újra belaktam, lehet, hogy a belakás óta még nem telt el elég idő, hogy fusson egy mentés.

(#27836) apollo12


apollo12
veterán

heló mennyire macerás újra rakni a telefont mert elég akadozva megy mostanság :(

(#27837) gerner1 válasza apollo12 (#27836) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Ez relatív. Amennyiben van affinitásod az ilyesmi dolgokkal kapcsolatban, akkor plö kevésbé "macerás".

(#27838) #33253120 válasza LilProphet90 (#27754) üzenetére


#33253120
törölt tag

Debrecenben a használtcikk piacon (zsibi) 1000-1200Ft a bontatlan, cikkszám szerint is S7 gyári kábel, és ha hamis, ha nem megy vele rendesen a gyorstöltés.
(Meg szokott lenni gyorstöltő fej is baráti áron.)

(#27839) gerner1 válasza zsolez76 (#27833) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Ilyen infó források vannak, ezzel kapcsolatban...

(#27840) kutga válasza gerner1 (#27839) üzenetére


kutga
nagyúr

Vagyis belefér.

Let the Zone take me if I am.

(#27841) gerner1 válasza kutga (#27840) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Így van.

(#27842) Jazzmedve válasza krisi047 (#27832) üzenetére


Jazzmedve
tag

Használtam egy evig, csak kicsit lerongyoltam. De nagyon szep tok, jo a tapintasa is, nem gyűjti az ujjlenyomatot. Viszont az esesektol nem nagyon ved. Es a telo sem esik ki belole, teljesen jol racuppan. Szerintem nem banod meg.

(#27843) A.K. válasza kaciokos (#27835) üzenetére


A.K.
tag

a dátumok alapján azt látom, hogy havonta menti

(#27844) Ghostman78


Ghostman78
senior tag

telenor támogatja már a VOIP szolgáltatást ?
rom csere miatt kérdezem, hogy cseréljek vagy sem :F

(#27845) Ghostman78 válasza Ghostman78 (#27844) üzenetére


Ghostman78
senior tag

nem VOIP hanem VoLTE a kérdés ;]

(#27846) melan


melan
senior tag

Egy kb 250Mb-os frissítés jött a telóra (gondolom már másnak is). Felrakva elég gyors (mintha gyorsabb lenne a telefon, vagy placebo)... valaki fedezett már fel valami "újítást"?

(#27847) LilProphet90 válasza melan (#27846) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Valószínűleg több, mint egy szimpla security update, azok kisebbek szoktak lenni, és végre augusztusi, nem egy hónappal ezelőtti ahogy szokott lenni. Lehet, hogy pörgősebb, még tesztelgetem.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#27848) gerner1 válasza melan (#27846) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem írtad, hogy milyen CSC -re kaptad...

(#27849) gerner1 válasza Ghostman78 (#27845) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Náluk nincs még VoLTE.

(#27850) LilProphet90 válasza gerner1 (#27848) üzenetére


LilProphet90
senior tag

TMH-ra jött.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.