Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27751) LilProphet90


LilProphet90
senior tag

Sziasztok! Elég csúnyán megtört a töltőkábelem vége, nem tudom, mitől. A kérdésem az, hogy van lehetőség külön gariztatni ezt, vagy csak telefonnal együtt lehet? Továbbá intézhetem MySamsung oldalról, vagy inkább szolgáltatóhoz menjek be? Köszönöm a segítséget!

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#27752) Dare2Live válasza gerner1 (#27729) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Elég rég óta minden csúcs samsung megkap két nagy frissitést. Mondjuk a második nem mindig tökéletes. :(

kb be is b*na ha nem kapna akkor tényleg tuti áttérnék Pixelre vagy Xioamira vagy... mondjuk így se biztos S7 után Samsung lesz.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#27753) jeni válasza LilProphet90 (#27751) üzenetére


jeni
félisten

Az USB adatkábel vége törött?
Az KB 2000Ft
Ez telefontól független.
Próbáld ki másik kábellel.

(#27754) LilProphet90 válasza jeni (#27753) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Persze, van itthon még 50 kábel, úgyhogy végül is nem olyan lényeges, csak 1-2 más kábellel mintha lassabban töltött volna, de most lemértem, nem sok a különbség. Meg mégis, ha van rá gari...

Pár hete egy ismerősöm A5 kábelével töltöttem, ami ránézésre ugyanaz, mint az S7-é, ennek ellenére kb. 0.5 amperrel töltötte.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#27755) Jazzmedve válasza oszi666 (#27739) üzenetére


Jazzmedve
tag

Nekem az a kedvencem, mert kérdőjelet be lehet helyette állítani, és ezt kb semmilyen bill nem tudja. Ájfonnál is gyűlöltem h a kérdőjelér mindig át kellett lépni másik oldalra..., itt egyből megvan :)

(#27756) air válasza Musaka (#27749) üzenetére


air
nagyúr

Rosszul emlékszel.
Ilyen sincs.
A proxi szenzor előtti "jedi" integetéssel lehet ébreszteni a kijelzőt.

(#27755) Jazzmedve
Swype-pal a kérdőjel egy mozdulat, pedig nincs dedikált gombja. :)

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#27757) Musaka válasza air (#27756) üzenetére


Musaka
senior tag

Én úgy emlékszem ez kinyitotta, feloldotta.
De rég volt lehet tévedek.

[link]

(#27758) air válasza Musaka (#27757) üzenetére


air
nagyúr

Bizony tévedsz.
Ez annyit tud, hogy éber állapotban a Home gombot elég megérinteni, hogy a kezdőlapra vigyen, nem kell megnyomni.
Semmi több.
Ébresztésre nem alkalmas.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#27759) kaciokos válasza LilProphet90 (#27754) üzenetére


kaciokos
őstag

Jaja, kábel és kábel között nagy különbség lehet.

Amit én kaptam a céges A3-ashoz, az se egy csúcs, de nálad az 500mA azért botrányosan kevésnek tűnik, abból egy A5 se lakik jól.

(#27760) zsolez76


zsolez76
tag

Tegnap jött egy 238 megás frissítés. A samsung play ami változott,mást nem vettem észre eddig.

(#27761) gerner1 válasza zsolez76 (#27760) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Azt nem írtad, hogy milyen CSC -re érkezett (?) ...

(#27762) air válasza gerner1 (#27761) üzenetére


air
nagyúr

És mi az a Samsung play?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#27763) gerner1 válasza air (#27762) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Fene tudja, mit akart ezzel kifejezni. Lehet, hogy szimpla elírás, és a Samsung Pay -ről van szó. De, lehet a Samsung app áruháza is ...

(#27764) kutga


kutga
nagyúr

A szoftver frissítési előzményeket valahol meg tudom nézni? XEH rom alatt.

Let the Zone take me if I am.

(#27765) #54715584 válasza gerner1 (#27761) üzenetére


#54715584
törölt tag

2 napja a BTU-ra is érkezett egy nagyobb frissítés a múltkori 30 megás után. Változást nem igazán vettem észre, kivéve, hogy a Samsung saját appjai folyamatosan frissülnek.

(#27766) gerner1 válasza kaciokos (#27759) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Azt nem írta pontosan, hogy azt az 500mA -t milyen módon mérte. A gyári adaptív töltőfejjel az valóban egy picit kevés, de például egy USB2.0 -ás PC aljzatból teljesen normális érték.

(#27767) zsolez76 válasza air (#27762) üzenetére


zsolez76
tag

Bocs,pay..

(#27768) zsolez76 válasza gerner1 (#27761) üzenetére


zsolez76
tag

BTU Angol,ír a készülék

(#27769) Kispocok2 válasza poero (#27195) üzenetére


Kispocok2
csendes tag

Hát igen! A vége az lett,hogy ki kellett cseréltetni a kijelzőt,és ki is kellett fizetnem.Igaz nagyon korrektek voltak,mert kaptam bele egy új akksit,meg egy új üveg kijelzővédőt is.Ez van.Vannak az életben olyan dolgok,amit be kell nyelni.45 volt cakumpakk.Tuti,hogy én voltam a saras,csak nem emlékszem rá! :(

Az élet nem habostorta!

(#27770) kaciokos válasza gerner1 (#27766) üzenetére


kaciokos
őstag

Őszintén szólva én feltételeztem, hogy nem PC-ről próbálja, mert ott tényleg 500mA ami maximum kijön.

(Mondjuk ekkora áramerősség nem csak az S7 gyári töltőfejének, hanem bármilyen töltőfejnek szégyenletes lenne. :) )

(#27771) gerner1 válasza kaciokos (#27770) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Van itthon, néhány, régebbi, másik telóhoz való, gyári töltőfej, amelyek még ennyit se adnak le...

(#27772) LilProphet90 válasza gerner1 (#27766) üzenetére


LilProphet90
senior tag

A kocsiban cseréltük fel véletlenül a kábelt, amikor utaztunk el, majd hálózati áramforrásból töltöttem, kb. fél óra alatt töltött 7%-ot. Utána visszacseréltük, és az enyémmel már jó volt. Szóval nem mértem le pontosan, csak saccra, de botrányosan lassú volt.

Itthon van egy ilyen USB-s mérőeszközöm, azzal a gyári töltő olyan 1.7A-t mutatott, amit találtam, az 1.6 körül tudja, szóval belefér. De egy másik kábel amit próbáltam, csak 1.2A-t tudott maximum.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#27773) Márton


Márton
nagyúr

üdv

S6 wifi routerhez közel speedtest 21/18mbps
S7 wifi routerhez közel speedtest 21/18mbps

ám
S6 wifi routertől 5m-re speedtest 12/10mbps
S7 wifi routertől 5m-re ugyanott: 1/2 mbps!!

Többször is teszteltem, nem lehet véletlen, épp akkori rádiózavar, szomszéd, stb.
Mi lehet a gond? Létezik valami beállítás a nougat-ban erre vonatkozóan, vagy szervíz?

Google-zva olyat találtam, hogy "Developer options" in "Settings" change "Use legacy DHCP client" from OFF to ON

De én nem találok ilyet.. :U

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#27774) air válasza Márton (#27773) üzenetére


air
nagyúr

Speedtest nem egy szintetikus teszt. Értsd ahány mérés, annyi eredmény.
Ilyenkor célszerű a külső, zavaró tényezőket kihagyni a tesztelésből.
NAS-ról vagy PC-ről fájl másolással teszteld!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#27775) öregpapa


öregpapa
tag

Üdv.mindenkinek! A gyári fényképező app használatakor,amikor a beállításokra /fogaskerék/nyomok beugrik és azonnal el is tűnik és igy nem enged semmit állítani.Van valakinek ötlete mit lehet tenni,illetve tudtok ajánlani az áruházból jól használható fényképező alkalmazást?Előre is köszi!

(#27776) Viktor0610 válasza öregpapa (#27775) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Keresd meg az alkalmazáskezelőben a fényképező appot, és töröld az adatait. :)

Samsung Galaxy A54

(#27777) Márton válasza air (#27774) üzenetére


Márton
nagyúr

ok, de ha pár percen belül S6 teszt 5x jó, S7-tel meg 5x rossz (sose jó), akkor gyanús, hogy nem a speedtest a luads.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#27778) oszi666 válasza Jazzmedve (#27755) üzenetére


oszi666
őstag

Jesszusom de lama vagyok... tenyleg amit utoljara valasztasz azon marad... ez igy tenyleg marha jo. Koszi :)
(Facepalm)

[ Szerkesztve ]

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#27779) öregpapa válasza Viktor0610 (#27776) üzenetére


öregpapa
tag

Sajnos nem oldotta meg a problémát, most sem enged a beállításokba belépni.

(#27780) gerner1 válasza öregpapa (#27779) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Az nem lehetséges, hogy telepítettél valami camera frissítést ?

(#27781) öregpapa válasza gerner1 (#27780) üzenetére


öregpapa
tag

Előfordulhat,de akkor hogy tudom visszacsinálni? Itt vannak az unokák,sokat szeretnék fotózni de nem enged a fényképező a beállításokba, hogy variálhatnék.

(#27782) gerner1 válasza öregpapa (#27781) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Beállítások →Alkalmazások →Fényképező →jobb felül 3pötty →Frissítések eltávolítása. Az S8 camera frissítések közül, a 7-tel kezdődő verziók nem működnek jól, csak a 6 -tal kezdődőek ...

[ Szerkesztve ]

(#27783) Márton válasza air (#27774) üzenetére


Márton
nagyúr

Ok, PC-ről rámásolva a sebesség:

S6 1.5MB/s
S7 30kB/s :Y

1m-re a routertől mindegyik 1.5MB/s

[ Szerkesztve ]

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#27784) öregpapa válasza gerner1 (#27782) üzenetére


öregpapa
tag

Nagyon köszönöm,hogy segíteni próbálsz,de képzeld nekem még a három pötty sincs ott.A verzió száma 6.5.53 tehát müködnie kéne.

(#27785) gerner1 válasza öregpapa (#27784) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Azért nincs, mert nincs telepített frissítés. Gyorsítótár mikor volt utoljára törölve (wipe cache partition), vagy legalább OS alól ?

[ Szerkesztve ]

(#27786) öregpapa válasza gerner1 (#27785) üzenetére


öregpapa
tag

Ma próbáltam a wipe cache törlést is,de az sem segített.

(#27787) gerner1 válasza öregpapa (#27786) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Akkor FR (gyári visszaállítás) előtt, alternatív megoldás lehet még, hogy másik kamera app -ot telepítesz, és azzal próbálsz fotózni.

(#27788) öregpapa válasza gerner1 (#27787) üzenetére


öregpapa
tag

Tudsz ajánlani valami jót amit esetleg próbáltál már?

(#27789) jimmedly


jimmedly
senior tag

Kollégák! Az előző telefonomon -de a feleségem lenovoján is- ha bluetoothon átküldtem egy névjegyet akkor megkérdezte hová akarom menteni: google fiók, v telefon. A google fiók lenne jó nekem, de az s7 csak a telefonba hajlandó menteni. És sajnos utána se tudom a helyet megváltoztatni. Hol lehet ezt beállítani?

(#27790) gerner1 válasza öregpapa (#27788) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Dobtam egy Pü -t ...

(#27791) gerner1 válasza jimmedly (#27789) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Azt, hogy máshová mentse, azt nem tudom. De, áthelyezést megtudod csinálni, ha elindítod a Névjegyzék app -ot (de nem a telefon appot indítva, majd abban oldra húzva a névjegyzékre!), majd jobb felül 3pötty →Beállítások →Az eszközön tárolt névjegyek áthel.. menüpontban.

(#27792) öregpapa válasza gerner1 (#27790) üzenetére


öregpapa
tag

Nagyon szépen köszönöm!

(#27793) öregpapa válasza gerner1 (#27790) üzenetére


öregpapa
tag

Megőrjit ez a telefon,most meg egyetlen Apk fájlt nem enged telepíteni !

(#27794) gerner1 válasza öregpapa (#27793) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Ebből FR lesz...

(#27795) jimmedly válasza gerner1 (#27791) üzenetére


jimmedly
senior tag

Kössz, meglett. Bár a régi technika szerintem jobb volt.

(#27796) Musaka válasza air (#27758) üzenetére


Musaka
senior tag

Emlékszem hogy anno valamivel megoldottam ezt a gondot de mivel nem volt létszükség így töröltem is kb tavaly ilyenkor.
Emlékeim szerint akkor harapott az aksiból rendesen.

KnockOn

(#27797) handrash


handrash
őstag

érdekes
Samsung drive

[ Szerkesztve ]

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#27798) air válasza Musaka (#27796) üzenetére


air
nagyúr

Akárhogyan bűvölöm, ez nálam nem működik.
A zárás oké, de az ébresztés egyáltalán nem megy.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#27799) gerner1 válasza air (#27798) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nálam működik (igaz, valamiért hosszabb időt kell várni), de csak a zárolt képernyőre nyit, ahol ujjlenyomattal mehetek tovább, vagy a másodlagos biztonsági elem megadásával. Így viszont még több idő, mire a bejutok a kezdőképernyőre. A lezárás viszont jól működik, gyors. Reggelre, meglátom mennyivel merül jobban, mint nélküle ....

[ Szerkesztve ]

(#27800) Musaka válasza air (#27798) üzenetére


Musaka
senior tag

Nem írtam hogy tökéletes, ha az lenne biztos én se töröltem volna. Rég volt.
De ha valaki fél hogy elkopik a Home gombja amiből az eredeti téma keletkezett az gondolom kompromiszum képes :D

Sajnálom ha félre érthető volt a válaszom. Én sem emlékeztem rá pontosan hogy mükszik.

Én úgy voltam vele hogy nem érdemes ilyen appokkal szarakodni hisz tökéletes a nyomás pontja a Home gombnak. Nem kattog, nem téveszt olvasásnál.....
Lehetőségnek gondoltam a fórumtársnak.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.