Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27051) samu74


samu74
addikt

BTU- ra most jött a júliusi biztonsági frissítés.

-----------

(#27052) #54715584 válasza samu74 (#27051) üzenetére


#54715584
törölt tag

Alig 30 mega. 3 hónap csend után picit többre számítottam.
Vagy hát ha ez azt jelenti, hogy minden rendben, akkor :)

(#27053) ShadowLac


ShadowLac
addikt

Kb 6-7érintésre sem reagált a vissza lépés nyilat nyomkodva.kb második alkalommal 1 héten belül.
Tudok valamit tenni? További megfigyelés? szervíz?

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#27054) gerner1 válasza ShadowLac (#27053) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Gyorsítótár mikor volt utoljára törölve (wipe cache partition) ? ... - vagy legalább OS alól ?

[ Szerkesztve ]

(#27055) poero válasza ShadowLac (#27053) üzenetére


poero
aktív tag

Fura, de nekem akkor csinálta ezt amikor a legfrissebb facebook + messenger páros volt fent. Amióta leszedtem és egy régebbi verziót használok mindkettőből, azóta nem jött elő csak amikor kb 2 hete kipróbáltam mindkettőből a legrissebbet....de rá kellett jönnöm h ez a hiba nem javult.

Csinálj egy képet a hangjáról!

(#27056) samu74 válasza #54715584 (#27052) üzenetére


samu74
addikt

Ja,nem erőltettek meg magukat. :)
Nincs vele bajom,de az aksi kezd gyengélkedni...Kb. 20% -ot romlot napi használatban, de amíg van garancia rá, nem szedem szét. :)

-----------

(#27057) ShadowLac válasza gerner1 (#27054) üzenetére


ShadowLac
addikt

4 hete volt fr.és az üres telóra tettem fel otan a 7 et.tökéletes minden kivéve ezt az apróságot 2 szer.face mesenger nincs.
A google play ról feltelepitettem a dolgaimat.mivel minden tökéletes volt letiltottam a frissitést. Lehet le kéne mindet frissiteni?pár napja jött huszon pár megás frissités az bekavarhat?

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#27058) Hege1234


Hege1234
addikt

galériából hogy szedem ki a nem telefonnal felvett videókat ?

arra gondolok hogy raktam fel pár sorozatot,filmet és mindegyik ott van a galériában

(#27059) gerner1 válasza ShadowLac (#27057) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem tudom. Ez így továbbra is elég képlékeny. Én, plö mindent lefrissítek, amit használok, és ~2-3 naponta akkor is csinálok cache törlést (legalább OS alól), ha azt egyébként nem indoklná (különösebben) semmi. Az igaz, hogy nálam nagyon kevés az insta, pofakönyv, és pofa-messenger az abszolute nincs is. De, ez csupán az én "beszorúlt csavarom" hogy módszeresen karbantartok. Normál használattal, nem is igen voltak problémáim. Inkább, apkmirror -ról letöltött programok miatt cuppantottam (eddig) ...

(#27060) gerner1 válasza Hege1234 (#27058) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Azokba a könyvtárakba, ahová raktad ezeket .... hozz létre egy .nomedia nevű file -t, kiterjesztés nélkül (0 byte -tal is lehet), és akkor azt/azokat nem indexeli a galéria.

(#27061) Hege1234 válasza gerner1 (#27060) üzenetére


Hege1234
addikt

köszi! :R

(#27062) Márton


Márton
nagyúr

üdv,
S6 után vettem egy S7-et, hogy ez majd mennyivel jobb lesz, végre folyékony a videólejátszás, stb.
Álmodoztam, nem az. Megnéznétek, hogy ezek a kis bitrátás 60fps videók akadoznak-e nálatok is?
Próbáltam MX és BS playerrel, mindegyikben van pár mp-enként 1-1 frame ugrás (microstutter).
Mi az oka? Melyik a tuti lejátszó?
Nem hiszem el hogy egy S7-nek ez akkora feladat lenne.
köszi

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#27063) gerner1 válasza Márton (#27062) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Ezeket belső tárolóra rögzítetted ?

(#27064) manning75


manning75
csendes tag

Sziasztok!Kicsit most gondban vagyok mit is tehetnék..Vásároltam én is egy S7-est.Vásárlás előtt érdeklődtem a boltnál hogy a garancia gyártói garancia e?Azt mondták igen!Tegnap megjött a telefon,nagyon szép,meg jó,de első bekapcsolásnál a német nyelv fogadott.ekkor már gyanús volt,ami be is igazolódott a samsung regisztrációnál.Persze hogy nem fogadta el a sorozat számot.Hívom a boltot,újra rákérdek,milyen gari is ez..Gyártói jön a válasz..Érdekes mondom,mert nem tudom igénybe venni a +1 évet.Továbbítottak a szervizükhöz.Hívás utáni kérdésem egyből gyártói garancia van a telóval?Igen volt a válasz.Erre neki is elmondtam hogy ez nem lehetséges!Mire zavarodottság lett rajta úrrá.Utánanéznek és keresni fognak.Mondanom sem kell,nem kerestek,pedig ráerősítésként emailt is írtam nekik.Persze hétfőn azért felhívom majd őket.Szerintetek vissza küldjem a telefont?Vagy ragaszkodjak ahoz hogy küldjenek egy magyar készüléket?

[ Szerkesztve ]

(#27065) Márton válasza gerner1 (#27063) üzenetére


Márton
nagyúr

Nem, ezek renderelt videók.
De a telefonos fullhd/60p videók is akadoznak, lényegtelen.
Semmi nem röccenésmentes. Nálad?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#27066) gerner1 válasza manning75 (#27064) üzenetére


gerner1
Topikgazda

A szürke importosokra is érvényes az 1 év gyártói garancia. A +1 évre azonban, nem lehet ezeket beregisztrálni. Nézd meg (ha módodban áll), hogy pontosan hogyan is szerepel(t) a hírdetésben. Amennyiben online rendelted, és a számla magánszemély nevére van kiállítva, akkor ott van a 14 napos elállási jog.

(#27067) #54715584 válasza Márton (#27062) üzenetére


#54715584
törölt tag

A telefonnal semmi gond. Nálam a sima gyári lejátszóval semmi probléma, mindet viszi akadásmentesen. Ezeket a teló már szoftveres erőből is simán megoldja.
Az a 2 lejátszó nem mindig jó megoldás, sokszor problémát okozhatnak a nem megfelelő beállítások.

(#27068) gerner1 válasza Márton (#27065) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem. PC -n nézve, mindegyik döccen (itt-ott) ... Olyan, mint amikor plö videót rögzítek egy lassan írható microSD -re, és frame-dropp -os lesz a felvétel ...

[ Szerkesztve ]

(#27069) #54715584 válasza gerner1 (#27068) üzenetére


#54715584
törölt tag

Tényleg, a telefonon fel sem tűnt. A madaras és a szövegesnél is rossznak tűnik a kódolás valami hiba miatt.

(#27070) Márton válasza #54715584 (#27069) üzenetére


Márton
nagyúr

gerner: semmi gond a kódolással...
valószínű akkor pc-n sincs minden rendben nálad. Az egyik videót nem is én csináltam, de mind szabványos 60p h264.

"a sima gyári lejátszóval semmi probléma"
valószínű más szemmel nézzük, én látom a microakadást, te nem.
Különben hogy magyaráznád, hogy egy hivatalos, legyalult, teljesen szűz 7-es rendszeren a gyári lejátszóval mégsem jó nálam? Nincs semmi power management bekapcsolva, nem fut semmi extra a háttérben.

[ Szerkesztve ]

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#27071) manning75 válasza gerner1 (#27066) üzenetére


manning75
csendes tag

A hirdetésben 1 év garancia volt.Ezért kérdeztem rá külön a vétel előtt hogy ez gyártói garanciát takar e?A válasz igen volt,pedig a helyes válasz az lett volna hogy:nem,ez bolti garancia!Hétfőn meglátom hogy állnak hozzá.

(#27072) gerner1 válasza manning75 (#27071) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Az 1 év (így szólóban) az helytálló. Az 1, +1év bolti garancia is helytálló, mert ezeknél az első évben a gyártó, azaz a Samsung adja a garanciát, a plusz évre pedig (korlátozásokkal) a bolt, ahol vetted.
De, az 1 + 1 év gyártói (ami összesen 2 év - ehhez kell a Samsungos regisztráció...) az nem helytálló, ha szürke importos.

(#27073) gerner1 válasza Márton (#27070) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Ezt nem gondolnám, hogy hiba lenne a PC -vel, és a kódolással kapcsolatban nem írtam 1 szót sem ... De, ~2% lehetőséget nem zárok ki, hogy nálam nincs telepítve, valamiféle "kódek" ... Tesómnak átküldtem, és azt mondja, hogy asztali 4K -s lejátszóján (Popcorn A-500 pro) is döccen, pont ugyan úgy ...
Egyébként a sas az nem szabványos 60fps, mert annál a valós érték 59,940fps, ami 60000/1001 arány. A másik kettőnél helytálló.

(#27074) #54715584 válasza Márton (#27070) üzenetére


#54715584
törölt tag

Az új rendszer nem garancia arra, hogy nem fog akadni.

PC-n nálam a 3-ból 2 röccen, de az lehet a monitor eltérő frissítése miatt is. Telefonon megnéztem, a sasos 1x röccen, a szöveg többször, sőt, szellemképes mindkét esetben.
Médialejátszón és plazma tévén viszont nem akadt, ott folyamatos volt a lejátszás.

Ha a videó jó, akkor marad az LCD kijelző frissítési tökéletlensége vagy a lejátszó programoké.

[ Szerkesztve ]

(#27075) toompa válasza manning75 (#27071) üzenetére


toompa
őstag

Pedig egy év gyártói garanciát kaptál.
Nem hivatalos viszonteladó,ezért nem tudod beregisztrálni a második évre.

(#27076) Márton


Márton
nagyúr

Nos, nálam mindhárom röccenésmentes PC-n, semmi kodek nincs, csak MPC HC.
Ezért is, meg azért is rendben vannak a videók, mivel ahogy írta Crisp Rat médialejátszón és tv-n is tökéletes. De elmegyünk a lényeg mellett, mert nem a videó kódolása a kérdés. Egy saját fényképezőjével felvett fullhd/60p videó is akad. Nemcsak visszajátszáskor, hanem már mikor készítem és lassan pásztázok a szobában, látom hogy 1-2mp-enként van egy bericcenés. A felvétel pc-n visszanézve tökéletes, tehát valami Android megjelenítési gyengeségre gondolok.

gerner1:
Ok, filmes körökben a 60fps 59,94-et jelent :DDD
De ugye nem azt akartad ezzel mondani, hogy azért röccen mert nem fix 60fps? Hisz a másik kettő az.

Crisp Rat:
Csak azért említettem ezt a "hülyeséget", hogy még nincs kismillió program telepítve, ami bezavarhatna, így ha a hw. tudja, nagyobb eséllyel jó a lejátszás új, tiszta rendszeren, mint egy több hónapja nyúzotton.
Szellemképet hol látsz? Nem utánhúzás? :U

De most akkor hogy is van ez?
"A telefonnal semmi gond. Nálam a sima gyári lejátszóval semmi probléma, mindet viszi akadásmentesen. "
majd
"Telefonon megnéztem, a sasos 1x röccen, a szöveg többször, sőt, szellemképes mindkét esetben."

"marad az LCD kijelző frissítési tökéletlensége vagy a lejátszó programoké"
Esetleg az android rendszer, én erre gyanakszom leginkább :F

köszi!

[ Szerkesztve ]

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#27077) jeni válasza manning75 (#27071) üzenetére


jeni
félisten

EZ ÍGY IGAZ.Talán még az is helytálló lehet,hogy ha a teló Ázsiai importos akkor az Európai garanciát nem tudod érvényesíteni a készülékre. (bár ha német nyelven jött be elsőre az biztosan Nyugat Európai importos)
Kérdés ezek után eltudsz-e állni a telótól vagyis ha zavar az 1 év gyártói garancia és nem tudod a +1évet regizni akkor vidd vissza a telót.

Melyik boltból rendelted meg és mennyiért?

Amúgy ha vigasz lehet neked,hogy az S7 és az S7 Edge 1+1 év garis, akkor is az aksikra nem érvényes a második évre a garancia mert ott is 1évet adnak az adott alkatrészre.,a többire viszont él a 2. évi garancia.

[ Szerkesztve ]

(#27078) #54715584 válasza Márton (#27076) üzenetére


#54715584
törölt tag

Először nem vettem észre a telefonon a röccenést. Amikor tüzetesebben megnéztem már észrevettem.
PC-n mpc-hc-t használtam én is és ott sem volt jó. Mpc-hc pedig dugig van kodekkel, csak úgy hívják, hogy LAV filter. :)
Egyedül a 60fps-test nem akadt csak fura módon, az mindenhol tökéletesen játszódott le.

(#27079) csipesz_70


csipesz_70
csendes tag

Mi van akkor ha 1,5 év múlva elromlik az akksi. Csak gyári szervìzben tudom cseréltetni, hogy megmaradjon a gari? Gondolom hogy nem két forint.

[ Szerkesztve ]

(#27080) jeni válasza csipesz_70 (#27079) üzenetére


jeni
félisten

Szerinted a hátlapja lepattinthatós? Már ragasztják a hátlapot! Simán megbukik a teló ha máshová viszed aksit cseréltetni és nem a márkaszervizben javíttatod meg.

(#27081) Márton válasza #54715584 (#27078) üzenetére


Márton
nagyúr

"Először nem vettem észre a telefonon a röccenést"
igen, sejtettem :B

Akkor már csak azt nézd meg kérlek, hogy fullhd/60p-t ha rögzítesz és mozgatod a kamerát (vagy visszanézel), ott is megakad-e a kép, mert ha igen, akkor "A telefonnal semmi gond" - mégsem helytálló.

Nyilván van MPC beépített kodek, hisz valaminek dekódolni kell a videót, én a külön telepített kodekre gondolam (k-lite, ffdshow, stb)

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#27082) manning75 válasza jeni (#27077) üzenetére


manning75
csendes tag

Igen tudom hogy mire érvényes a +1 év.Páromnak S6-ja van,azt kéz alól vettem itt az aprón.A srác az MM-ből vette,adta papírt mindent.Törölte én regiztem meg is kaptam a +1évet. Még volt az első évből 2 hónap,ki is cseréltettem a samuval az aksit.Szó nélkül vitték cserélték hozták.Akkor valószínű én tettem fel rosszul a kérdést.Eleve úgy kellett volna kérdeznem hogy igénybe tudom e venni a kiterjesztett jótállást a készülékre?Mondjuk azért csak sáros a bolt.Mert mikor a szervizessel beszéltem eléggé értetlenül állt a dolog előtt hogy miért is nem tudom én regisztrálni a samunál.Hallott a hangján hogy nem igazán tudja mi van.Laptopszalon amúgy. 146ft.

[ Szerkesztve ]

(#27083) jeni válasza manning75 (#27082) üzenetére


jeni
félisten

A laptopszalon az nem sufni bolt, vagy mégis az lenne?
Milyen garanciális papírt kaptál róla? Hova szól a szervizgarancia?

[ Szerkesztve ]

(#27084) DonToni


DonToni
aktív tag

Valakit tudna segíteni ???
(70-es eszközről van szó)

Ma kora délután még vígan telefonáltam (S7 - G930F) rootolt eszközömmel, majd arra lettem figyelmes, hogy eldobja a hálózatot... Estére már odáig fajult a dolog és annyit sikerült kideríteni biztosra, hogy ez csak abban az esetben történik meg, ha hívást próbálok kezdeményezni és/vagy fogadni!

Először a mobilnet dob le, aztán már a hálózat is. (csak segély hívás)
Ezek után ha valaki megpróbál hívni, akkor először azt hallani, hogy "nincs előfizető" de a következő hívásnál meg a jól megszokott "pillanatnyilag nem kapcsolható" üzenetet mondja be a rendszer...

További "érdekesség" még hogy ha nem hívnak (tehát a hálózaton maradok) akkor tudok küldeni és fogadni is SMS-eket! Tudok netezni is... (nem dob le) csak és kizárólag a hang hívásoknál!

Amit még észrevettem, hogy ha a hálózati beállításoknál matatok és megpróbálok váltani pl. 2G vagy 3G-re, akkor nem csatlakozik fel a hálózatra.. csak abban az esetben, ha az LTE/3G/2G opciót választom ki, akkor viszont szinte azonnal... még akkor is ha próbáltak hívni és ledobott a hálózatról... ezt oda-vissza beállítom és máris vissza csatlakozik a hálózatra, megy a mobil net, jönnek-mennek az sms-ek, csak a hang hívás nem...!

(próbáltam még a sim kártyát ki-be tenni, tisztogatni, de semmi.. a gyári vissza állítás sem segített, szinte azonnal ugyan ezzel a hibával indult újra)

-Anti-

(#27086) Márton


Márton
nagyúr

No, beleástam magam a stutteringbe.
Nincsenek jó híreim :(

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#27087) gerner1 válasza Márton (#27076) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nálam, a saját 1080/60fps felvételeim nem "akadnak" . Azok sem, amelyeket microSD -re rögzítettem. ilyenek, mint pl ez. PC -n, TV -n, és lejátszóról is rendben vannak.

[ Szerkesztve ]

(#27088) Márton válasza gerner1 (#27087) üzenetére


Márton
nagyúr

De megnézném én is.
Tudsz mutatni egy olyan ábrát, amit az imént linkeltem?
Fejlesztői módban a "GPU leképezési profilt" állítsd a második opcióra.
köszi :R

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#27089) gerner1 válasza DonToni (#27084) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Most attól eltekintve, hogy nem tudhatjuk, hogy a root -tal mi minden módosult a készüléken .... →Másik SiM kártyával, próbáltad már ?

(#27090) Márton válasza gerner1 (#27089) üzenetére


Márton
nagyúr

és persze indítsd a lejátszást :))

[ Szerkesztve ]

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#27091) gerner1 válasza Márton (#27088) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Melyik lejátszót használtad, ami a képen látható ? ... - Mert akkor azzal is tesztelném, hogy abban is azonos körülmény legyen... Eddig az általam linkelt villamosos rendben van, azzal a GPU leképzéses ADB ...stb -re állítva is ...

(#27092) voyi


voyi
aktív tag

Sajnálatos módon azt tapasztaltam,hogy a telefonomban a rezgés funkció nem működik.

Mikor rezegnie kellene,csak egy halk pittyegést ad ki. :( Rezgésminta beállításakor a basic call,heartbeat,ticktock stb. opcióknál is csak pittyeg, ám de nem ugyanúgy, hanem a minták alapján.

Általános teszt móddal is leteszteltem a *#0*# ussd kóddal. Vibration gombot kiválasztva szintén nem vibrált,hanem azt a halk hangot adja ki folyamtosan.

Szerintetek van-e esély rá ezek után,hogy szoftveres a hiba vagy már ne is próbálkozzak rom újratelepítéssel?

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#27093) gerner1 válasza voyi (#27092) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Ezt, ennyiből, nehéz megmondani. Amennyiben közvetlenül egy FR + wipe cache után, is ezt produkálja, akkor azt mondanám, hogy →szervíz.

[ Szerkesztve ]

(#27094) Márton válasza gerner1 (#27091) üzenetére


Márton
nagyúr

ez konkrétan mx player, de mindegyikkel ilyen "szép" a grafikon
a tiéd milyen?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#27095) voyi válasza gerner1 (#27093) üzenetére


voyi
aktív tag

Kösz. Közben találtam erről a hibáról egy ilyesmit,igaz S7 edge.

https://android.stackexchange.com/questions/171696/galaxy-s7edge-is-beeping-instead-of-vibrating

Itt valaki akinek szintén ilyen problémája volt úgy oldotta meg, hogy upgrade-elte a 7es nougat androidra majd 4 file-os 6.0.1-es verzióra downgrade-elte odinnal. Állítólag a 7es bootloader kavar be.

Megpróbálom ezt előbb, hátha sikerül megoldani.

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#27096) gerner1 válasza Márton (#27094) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Én MX player -t már nem használok. Meguntam azokat a "marhaságokat" , amelyek a használatával jártak. Nálam minden más lejátszóval, ami a telón van, ilyen a kép, ami itt-ott döccen (az összes, amit linkeltél..) :

(#27097) samu74 válasza DonToni (#27084) üzenetére


samu74
addikt

Nekem akkor csinált hasonlót mikor marha fejjel felraktam az Apkmirror-ról az S8 névjegyzéket...Akkor mikor beléptem a tárcsázóba már dobta a hálózatot...De a hard reset segített. :)
Szóval esetleg ha S8 alkalmazás van fent,óvatosan.

-----------

(#27098) gerner1 válasza voyi (#27095) üzenetére


gerner1
Topikgazda

A bootloader (BL) miatt, szerintem nem kell downgrade -elni a telót. Sőt, ennek újra írásához még FR sem kell. Szubjektíve, de én megpróbálnám mindezek előtt feltenni, a készülékem aktív CSC -jének megfelelő legfrissebb 7.0 -ás ROM -ot, a HOME_CSC -t betallózva Odin -ba, majd egy wipe cache partition. De, ha pontosan tudod, hogy most melyik régebbi firmware release -zel működik a telód, akkor abból csak a BL -t is felrakhatod ismét, Odin -nal, csak ki kell pipálnod a "Phone Bootloader Update" -t... Ezze(kke)l megmarad a mostani belakott állapotod, és egészen biztos, hogy felülíródik. Amennyiben nem segít, akkor FR, vagy ismét Odin, de az alap CSC -vel (amellyel így automatikusan lesz egy FR is..).
Korábban, vagy itt, vagy az Edge topikban, valaki kapott olyan infót a support -tól, hogy az OTA frissítés(ek) bizonyos esetekben nem futnak le megfelelően, és ez miatt ajánlott egy gyári visszaállítást (FR) eszközölni. Namost, az OTA -n érkező frissítés, és az Odin -nal frissítés közt is van különbség, mert plö ha OTA -n érkezik frissítés, akkor egy bizonyos rövid ideig engedi a készülék, az apkmirror -ról letöltött S8 -as appok telepítését. De, ha ugyan ezt az update -et, Odin -nal rakom fel, akkor nem.

[ Szerkesztve ]

(#27099) voyi válasza voyi (#27095) üzenetére


voyi
aktív tag

Sikerült megcsinálnom! Működik rezgés megint 6os android alatt! Nagy az öröm! :DD

Aki visszaállítaná 6os androidra a telefonját 7esről, ügyeljen rá,hogy odinban ki legyen pipálva a "phone bootloder update", és mind a 4 file-t (BL,AP,CP,CSC) tegye fel. Én mikor kipróbáltam a 7est, nem pipáltam ki a bootloaderes részt visszaállításnál, emiatt hülyült meg a telefonom és tünt el a rezgés.

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#27100) gerner1 válasza voyi (#27099) üzenetére


gerner1
Topikgazda

😃 Nah.. Grat ! ... - A lényeg, hogy megoldottad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.