Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27451) formula01


formula01
aktív tag

Egyébként VR-nél rosszul számoltok, szemenként nem 1280*720 hanem 1280*1440p jut.
A másik tengely nem feleződik. De valóban így is pixeles.

(#27452) vodrosjozsi válasza DonToni (#27446) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Óó én direkt azt akarom megvenni ami az új vr szemüveghez van. :D jól tudom h van avengers játék is? Az milyen?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#27453) Eiki


Eiki
tag

Van valakinek pozitív tapasztalata bármelyik akkus tokkal? Keresnék valamilyen megbízható, wireless tölthető megoldást ami utazások során növelné az akkuidőt (külső akkupakkom van, de az kényelmetlen a kábel miatt). Első körös jelölt a gyári megoldás , de hátha valakinek van mással is tapasztalata.

(#27454) dud998 válasza jeni (#27447) üzenetére


dud998
őstag

Köszönöm szépen a linket, gyorsan rendeltem is egy matt hátlapi fóliát. :R

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#27455) dud998 válasza Eiki (#27453) üzenetére


dud998
őstag

Nekem a gyári van, amit fel lehet amolyan hátlapként rakni a telefonra. Nem olcsó, mert huszonezer forint, de nagyon kényelmes. Jó a fogása és csak bele kell tenni a telefont. Vezeték nélkül tölti, semmi kábel. ;)

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#27456) Eiki válasza dud998 (#27455) üzenetére


Eiki
tag

Nagyjából 50% töltés várható tőle, jól gondolom?

(#27457) juuzer


juuzer
addikt

Valaki használ esetleg UAG Composite tokot a telefonnal? A QI töltés megy vele?
(Nem tudtam megnézni még a Nokia DT903asommal mert elő kell még kotornom :D)

Viszont azt nem tudom, hogy az megeshet, hogy teljesen pontosan kell ráhelyezni a töltőre? Mármint nekem az említett Nokia töltővel volt sokszor olyan, hogy reggelre lemerült a teló és jött a meglepi :D akkkor mondjuk gyári tokban volt, nem tudom ez számít-e.

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#27458) dud998 válasza Eiki (#27456) üzenetére


dud998
őstag

Több, mert emlékeim szerint 2800 mAh a kapacitása.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#27459) jeni válasza juuzer (#27457) üzenetére


jeni
félisten

A töltőben levő wireless elektronikák nem azonosak méretben. Van ahol dupla van van ahol fent van ,van ahol lent. Általában középen szokott lenni. Nekem a DT901 töltötte de lassabban. Amellett jobban melegedett.

(#27460) F-ECT$ válasza pcnet (#27444) üzenetére


F-ECT$
titán

Köszi! Bár rákeresve nem nagyon látok ilyet magyar boltban, én keresem rosszul?

Dive ever, work never.

(#27461) samu74


samu74
addikt

BTU romra jött egy nagyobb frissítés,268 mb.

-----------

(#27462) pcnet válasza F-ECT$ (#27460) üzenetére


pcnet
addikt

Más is írta ha jól emlékszem, hogy itthon nem nagyon lehet találni. SES esetleg? Vagy MM, Euronics, FirstPhone... Hivatalos Samsung forgalmazóknál?

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#27463) gerner1 válasza F-ECT$ (#27460) üzenetére


gerner1
Topikgazda

S7 gyári, adaptív töltőfej : EP-TA20EWE
Gyári USB2.0 kábel: ECB-DU4EWE

(#27464) Streampunk válasza samu74 (#27461) üzenetére


Streampunk
tag

Szia! Van vmi újdonság?

(#27465) DonToni


DonToni
aktív tag

Ha rootolom a telót, akkor ugrania kéne knox-nak??? (mert jelenleg nekem azt írja, hogy rootolt, de a knox 0x0... az előző teló rootolva volt, samsung storeból vissza állítottam az adatokat, de nem rootoltam...)
Ha egy rootolt progit próbálok használni, akkor az azt mondja, hogy ellenőrizzem a rootot... ergo nem rootolt, viszont minden más app (Aida, Samsung info) azt mondja, hogy márpedig rootolt... :U

-Anti-

(#27466) juuzer válasza jeni (#27459) üzenetére


juuzer
addikt

Köszönöm! :)

Igen, ezt sejtettem. Úgy voltam vele, hogy egyszer veszek egy jobb Qi-töltőt akkor az évekig ki fog szolgálni. A melegedésre reflektálva: érdemesebb lenne vennem egy gyári Samsung töltőt hozzá?

Vamos a la playa.

(#27467) Kingcold válasza gerner1 (#27437) üzenetére


Kingcold
aktív tag

Sziasztok!

Egyelőre csak most töltöm iszonyat lassan a megfelelő (2016.12.26. 6.0.1) CSC t.
Este megpróbálom feltenni.

viewdetails
SD kártya nincs benne.

A telót magát lehet Android 7 re frissíteni? Ill. megéri?
Későbbiekben hol tudom majd a felbontást redukálni?

Köszönöm előre is válaszaitokat! :R

(#27468) gerner1 válasza Kingcold (#27467) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Mi az aktív CSC -d? Talán tudunk segíteni, gyorsabb link -kel, mint a sammobile ... 7.0 -án lehet állítani a kijelző felbontást (Beállítások →Kijelző) , de ha nem játszol (főleg 3D), akkor kb nem oszt-szoroz üzemidőben...

[ Szerkesztve ]

(#27469) gerner1 válasza DonToni (#27465) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Root -tal biztosan ugrik a Knox. Amennyiben, olyan főzött ROM van fent, akkor ez szoftweresen "le van takarva". A valóst, a telót Download mode -ba rakva mutatja a "WARRANTY VOID : " - sorban, bal felül...

[ Szerkesztve ]

(#27470) Kingcold válasza gerner1 (#27468) üzenetére


Kingcold
aktív tag

Jelenleg ez volna a telon:
G930FXXU1APB6

Ezt töltöm (majd ha hazaérek tudok csak foglalkozni vele, de azért köszi, így belefér a lassú letöltés :) )
G930FXXU1BPLB_G930FOXX1BPH1_XEH

Android 7 miképp telepíthető?
Mármint a rendszerfrissítés opcióban naprakésznek mond a 6.0.1 el.

(#27471) _Moriarty_


_Moriarty_
aktív tag

Üvegfólia tanulság:
Most jött az ebay-es két üvegfólia, amik valójában sima fóliák. Azóta már nem is lehet kapni.
Ez volt az, csak screen shotom van, mert nem nyitja már meg az oldalt.
Ráadásul a felső fólia réteget nem tudom lehúzni, mert jön vele az alsó is :(((
Most dupla védelem van rajta, de nem érzékel valami jól így.

(#27472) gerner1 válasza Kingcold (#27470) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Ebből nem derül ki, mi a készüléked aktív CSC -je. Ezt, megtudod nézni a PhoneINFO-val. A CSC kód fülön, az aktív CSC sorban, amit ír 3db karakter.

Itt is fent vannak az SM-G930FD -hez (Dual SiM) való gyári firmware -ek. Erről a helyről, viszonylag gyorsabban lehet letölteni, előfizetés nélkül is, mint a sammobile -ról.
Letöltheted, és felrakhatod éppen saját felelősségedre a XEH ROM -ot is (ami csak SM-G930F -hez létezik), de hivatalosan a Dual SIM -es készülékekre nincsen XEH régió kód, mert a Samsung az egész EU -ban nem forgalmazza ezt a típust.

Szerk.
Dobtam egy Pü -t ...

[ Szerkesztve ]

(#27473) Viktor0610 válasza _Moriarty_ (#27471) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Remélem, kértél legalább partial refundot. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#27474) kutga válasza _Moriarty_ (#27471) üzenetére


kutga
nagyúr

Olcsó húsnak...

Let the Zone take me if I am.

(#27475) Kingcold válasza gerner1 (#27472) üzenetére


Kingcold
aktív tag

Nem tudom telepíteni a PhoneINFO t. Telo Play áruház meg se mukkan, pc ről indítva se engedi. :(

(#27476) gerner1 válasza Kingcold (#27475) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Feltöltöm tárhelyre. Onnan szedd le, USB -n másold a telóra egy mappába, és úgy telepítsd. Újabb Pü, röppent ...

(#27477) _Moriarty_ válasza Viktor0610 (#27473) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Hát nem akartam, asszem tavaly 50 €-ért annyit leveleztem velük és bizonygattam (heteken keresztül), hogy megfogadtam, többet nem fogok.
De lehet még estig felhúzom magam ezen jobban, mert ezt le kellene szednem, de nincsen itthon másik fóliám, hogy megindítom a folyamatot.

(#27478) kaciokos


kaciokos
őstag

Sajnos most nincs nálam a készülék, ezért kipróbálni nem tudom, de hátha valaki tudja: ki lehet venni az SD kártyát (és ezzel együtt nyilván a SIM-et) menet közben?

(#27479) F-ECT$ válasza kaciokos (#27478) üzenetére


F-ECT$
titán

Fizikailag ki lehet, de nem érdemes szvsz.

Dive ever, work never.

(#27480) gerner1 válasza kaciokos (#27478) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Miért ne lehetne (?) ... Miután visszahelyezed a tálcát, a készülék ismét megkérdezi a SiM pinkódját. Nyaralás alatt volt már, hogy én is cseréltem microSD -t, mert elfogyott róla a hely...

(#27481) samu74 válasza Streampunk (#27464) üzenetére


samu74
addikt

Hali!
Nemigazán vettem észre új dolgokat benne.Változott a modem verzió is.

-----------

(#27482) ACE- válasza _Moriarty_ (#27477) üzenetére


ACE-
addikt

Minél kisebb az összeg, annál könnyebben refund-olnak, szóval egy próbát megér, ha már szart sem ér a fólia legalább ne fizess érte.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#27483) gerner1 válasza samu74 (#27481) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Érdekes, hogy ami edge BTU -ra érkezett, az ennek a méretéhez képest → "semmi" ...

(#27484) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Üdv!
Megéri Nougat-ra frissíteni?
Jelenleg teljesen panaszmentes az életem Marshmallow-n.
Megfogadtam többet nem frissítek telefonon főverziót, mert mindig rosszabb lesz, mint out-of-the-box.
Viszont a kék fényszűrő piszkálja a csőröm...
Milyen problémák jelentkeznek 7.0-n?
Köszi!

(#27485) kutga válasza Teasüti (#27484) üzenetére


kutga
nagyúr

Miért nem nézed meg magad? Vissza tudsz térni ha nem tetszik.

Let the Zone take me if I am.

(#27486) gerner1 válasza kutga (#27485) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Egyetértek.

(#27487) Teasüti válasza kutga (#27485) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Teljesen gyári rom van rajta.
Nem is tervezem moddolni, meg kézzel telepíteni.
Megoldható a downgrade így is?

(#27488) gerner1 válasza Teasüti (#27487) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Odin -nal igen. Azzal, gyári ROM -ot telepítve marad a garancia is. Knox -ot nem érinti.

[ Szerkesztve ]

(#27489) Teasüti válasza gerner1 (#27488) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Kell menteni, vagy megmarad minden?

(#27490) attka válasza attka (#27405) üzenetére


attka
aktív tag

XEH-re mi az utolsó frissítés? Júliusi odinnal felrakott után kellett volna jönnie valaminek OTA-n?

(#27491) kutga válasza Teasüti (#27489) üzenetére


kutga
nagyúr

Ha Odinnal csinálod, jó esetben az FR-t is megcsinálod. Előtte ments mindent ami neked kell.

MOD
attka
Nekem nem jött semmi eddig.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#27492) gerner1 válasza Teasüti (#27489) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Érdemes menteni, mert az a biztos. A telón, Smart Switch -csel, akár mindjárt microSD -re (ha már amúgy is ott van egy a készülékben, instant). MM -ről → "No ugat" -ra -eddig 1-2 kivételtől eltekintve- megmaradnak a beállítások. Downgrade esetén, biztosan kell a mentés...

(#27493) gerner1 válasza attka (#27490) üzenetére


gerner1
Topikgazda

A júli.23 -ai frissítés a legutolsó. Azóta nem érkezett.

(#27494) Streampunk válasza samu74 (#27481) üzenetére


Streampunk
tag

Remélhetőleg javítottak egy két dolgot. Bár nem tudom hogy mit lehet eddig tökéletes most lett egy éves.

(#27495) attka válasza gerner1 (#27493) üzenetére


attka
aktív tag

Ok, köszi.

(#27496) bitblueduck


bitblueduck
senior tag

Sziasztok. Vettem nemrég egy Samsung Galaxy S7 G930F-t. Az a kérdésem, hogy ezen nincs valami kijelző védő réteg gyárilag, vagy csak nagyon pontosan van illesztve? mert őszintén szólva nem tudom kinézni szabad szemmel, hogy van-e rajta.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#27497) Viktor0610 válasza bitblueduck (#27496) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gyárilag nincs rajta védelem, max. egy simán látható és lekapható fólia.

Samsung Galaxy A54

(#27498) samu74 válasza gerner1 (#27483) üzenetére


samu74
addikt

Pár hete nekünk is csak 50 mb-os jött,de az csak biztonsági update volt.

Streampunk nekem is ez a favorit :) lehet csak bebeszélem magamnak, de a gyári voda (6.0) után ez sokkal megbízhatóbb (a hálózat eldobálás az agyamra ment a 6-os droidnál).

-----------

(#27499) gerner1 válasza bitblueduck (#27496) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Ütés - esés ellen, nincs semmi rajta, csak az oleophobe bevonat.

(#27500) DonToni válasza gerner1 (#27469) üzenetére


DonToni
aktív tag

"WARRANTY VOID: 0 (0x0000)"
ergo nem rootolt... de akkor miért mondja mégis minden progi azt, hogy igen... újra telepítés után is!?
Teljesen gyári rajta a rom, semmit nem piszkáltam (még)... de a knox az nem "hardveresen" mentődik el?! vagyis egy app vagy egy főzött rom kitudja kerülni, hogy maradjon 0-án, miközben már főzött rom van rajta? (mintha olvastam volna xda-n valami ilyesmit...)

[ Szerkesztve ]

-Anti-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.