Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27351) vodrosjozsi válasza gerner1 (#27350) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Reggel észre vettem, fel is raktam. Még fel lehet, nem tudom meddig. Vagy erre nincs limit?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#27352) dud998 válasza gerner1 (#27350) üzenetére


dud998
őstag

Én is láttam, de nem engedte feltenni. :(

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#27353) tibbike01 válasza gerner1 (#27350) üzenetére


tibbike01
őstag

Nekem sem engedi frissíteni...tudja valaki a megoldást? :F

(#27354) gerner1 válasza tibbike01 (#27353) üzenetére


gerner1
Topikgazda

(#27355) Seraph 16 válasza pcnet (#27348) üzenetére


Seraph 16
őstag

Nálam mindig is így volt.

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#27356) pcnet válasza Seraph 16 (#27355) üzenetére


pcnet
addikt

Googleön rákerestem, de ott is csak stresaz mérést találtam véroxigén mérés nélkül. Na, mindegy, lehet le kellene állni a gombával. :)

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#27357) samu74 válasza pcnet (#27348) üzenetére


samu74
addikt

Az SHealth Knox védelem alatt van már egy ideje, szóval ha rootolt a teló nem fog menni. De a szenzor attól függetlenül kell működjön.

-----------

(#27358) Ferell84 válasza pcnet (#27356) üzenetére


Ferell84
tag

Ne még ne állj le vele :))

(#27359) pcnet válasza Ferell84 (#27358) üzenetére


pcnet
addikt

Köszi! :R Melyik ROM van a telefonodon? (CSC)
Nálam a listában a mozgásfigyelőkön és célokon túl, csak ezek vannak:

[kép]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#27360) tibbike01 válasza gerner1 (#27354) üzenetére


tibbike01
őstag

Köszi! Annyi a bibi, hogy roolva van a telóm és nem jön rá OTA frissítés. :F

(#27361) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Sziasztok!

Milyen tartót ajánlotok rögzített videofelvételhez (termékteszt és hasonlók) az S7-hez? Fontos, hogy stabil legyen és legalább 30-40 centi magasról is lehessen vele lefelé irányított kamerával videózni - remélem, érthető :B

Köszi!

(#27362) Alvin_ti4200 válasza Alvin_ti4200 (#27361) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Közben megválaszoltam magamnak a kérdést, Manfrotto Pixi Evo 2 lesz belőle :R

(#27363) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Nemtudom köze van-e a tegnapelőtti szoftverfrissítésnek (130 megás) a mobilfizetéshez de az OTP-Simple páros érintéses fizetésnél hibát ír ki. A fizetés megtörténik de nem a szokásos nfc fizetéses képernyő jelenik meg hanem, hogy hiba történt próbáljam később.

(#27364) Hege1234 válasza Alvin_ti4200 (#27362) üzenetére


Hege1234
addikt

és erre hogy rakod rá az s7-et ?

(#27365) ShadowLac


ShadowLac
addikt

Mióta a nugat van ha külföldre megyek az itthoni időhöz hozzátesz egy órát. Görög,lengyel,
Horvát. Beállitásokat már ellenőriztem. Most horvátba vagyok egy barátomnak is s7 van neki jó. Neki is nugat. Beállitások ugyan azok. ????

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#27366) dud998 válasza Alvin_ti4200 (#27362) üzenetére


dud998
őstag

Egész pontosan ez a megfelelő állvány. Nekem ugyan ilyen van és hibátlan:
[link]

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#27367) nuri válasza Csocsesz75 (#27363) üzenetére


nuri
aktív tag

Egy ideje nálam is azt csinálja, még a frissítés előtt kezdte. De ma jött egy új simple verzió, hátha kijavították.

(#27368) Csocsesz75 válasza nuri (#27367) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Állítólag OTP oldalon van valami galiba.

Ma még nem jelzett a telefon Simple frissítést, nekem az augusztus harmadikai 3.1.5 verzió van fent.

(#27369) Alvin_ti4200 válasza dud998 (#27366) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Ezzel a mobilos kiegészítővel gondoltam a Pixi Evo 2-őt is, ami ezen van, kapható külön :)

(#27370) dud998 válasza Alvin_ti4200 (#27369) üzenetére


dud998
őstag

;)

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#27371) ge-es


ge-es
csendes tag

Tisztelt Fórum!
Segítsetek. A Galaxy tabletem a kikapcsolt automatikus frissítési beállítás ellenére letöltötte az op. rendszer frissítést. Most azzal nyaggat, hogy engedjem telepíteni. Egyszer már megszívatott egy ilyen frissítés, nincs szükségem az új verzióra. A jelenlegi teljesen megfelel a számomra. Hogyan lehet a letöltött de nem telepített fájlt törölni? Köszönettel: gs

(#27372) vodrosjozsi válasza ge-es (#27371) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Sztem nyomj egy fr-t.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#27373) A.K. válasza Csocsesz75 (#27363) üzenetére


A.K.
tag

igen a frissítés rontja el
telepítsd újra az alkalmazást.. ha úgysem megy akkor előtte a recovery menüben csinálj egy cache törlést még

[ Szerkesztve ]

(#27374) #54715584 válasza ge-es (#27371) üzenetére


#54715584
törölt tag

A frissítés beállításoknál szedd ki a pipát az autoupdate elől, és ha legközelebb felajánlja a frissítést, akkor nyomj rá a későbbre, és elvileg nem fog nyaggatni. A letöltött frissítést már nem tudod törölni.

(#27375) ShadowLac válasza #54715584 (#27374) üzenetére


ShadowLac
addikt

De. fr.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#27376) #54715584 válasza ShadowLac (#27375) üzenetére


#54715584
törölt tag

Jah, de akkor mindent töröl. :)

(#27377) Lalee


Lalee
aktív tag

Sziasztok!
Tegnap vettem egy ilyen töltőt. Otthon rátettem a telefont, 73 %-on állt. Szépen elindult a töltés, felment 88 %-ra. Ekkor a kék led elkezdett villogni és nem ment feljebb. Viszont már nagyon forró volt a telkó. Levettem, kikapcsoltam a vezeték nélküli gyors töltést és vissza a padra. Jó negyed óra múlva is csak 88 %-on állt és továbbra is forró volt. Levettem, visszakapcsoltam a gyors töltést. Megint rátettem és egy idő múlva beindult és felment 100 %-ra, a led szépen zöldre váltott. Ma délelőtt megint rátettem 83 %-kal és felment 92-re majd megint megállt. A telefon tűzforró és nem tölt tovább. Levettem, kis idő múlva vissza és akkor már felment 100 %-ra. Ez a forróság természetes? Ha kábelen töltöttem, igaz nem gyorsba, fele ennyire nem melegedett fel a telefon. Miért áll meg a töltés egy idő múlva? Ha újra visszateszem akkor megy tovább. Hétfőn vigyem vissza? A telefon gyári töltője van a padra dugva.

(#27378) Ferell84 válasza pcnet (#27359) üzenetére


Ferell84
tag

Román ha minden igaz.

(#27379) jeni válasza Lalee (#27377) üzenetére


jeni
félisten

Ha simán tudod tölteni és a PC-ről is megy USB kábellel akkor az a töltőpad a hibás.
Egy régebbi Samsung töltővel lassan tölti-ez is természetes,ha a saját új töltőfejjel csinálod így gyorsba tölti némi melegedés az helyén való.
A töltőpadban alul van egy pici ventilátor,az a teló ráhelyezésével müxik-hallani a pörgés?

(#27380) Lalee válasza jeni (#27379) üzenetére


Lalee
aktív tag

Amíg nem vettem meg addig a saját töltőjével használtam, de a gyors töltést kikapcsoltam. Ha a padon van és gyorsba van állítva akkor lehet hallani, de nem tudom mit hűthet az a kis venti mert a telefon tök forró. Elé raktam egy kis ventilátort, hogy hűtse a telefont és akkor felment 100 %-ra, de nem hiszem, hogy ez a megoldás. Inkább az a fura, hogy egy darabig megy aztán megáll miközben a led kék és a telefonon meg világít a piros.

(#27381) jeni válasza Lalee (#27380) üzenetére


jeni
félisten

Nem lehet,hogy maga a teló wireless része a hibás????
Mert lehet,hogy maga töltő hibátlan,ugyanis a wireless funkciót csak azóta tudod,hogy létezik mióta töltőpadot megvetted.

(#27382) Lalee válasza jeni (#27381) üzenetére


Lalee
aktív tag

A telefon 2 hetes. Persze lehet az is hibás. Esetleg a mostani nagy meleg nem befolyásolhatta? Talán ha túlmelegszik a telefon akkor leáll a töltés? Honnan tudhatnám meg, hogy a telefon hibája?

(#27383) A.K. válasza Lalee (#27382) üzenetére


A.K.
tag

ha van masik keszulek (lehetoleg s7) a kozelben probald ki azzal a toltot illetve forditva, keress masik vezetek nelkuli toltot.. akar markaboltban. lehet lesznek olyan jo fejek hogy megengedik

(#27384) jeni válasza A.K. (#27383) üzenetére


jeni
félisten

a wireless töltőknél is vannak különbségek! nem mindegy melyiket próbáljuk ki! ugyanis tölteni mindegyikkel megy majd de pl.: a Nokia wireless nem biztos,hogy normálisan feltölt egy Samsung telót. nálam lassabban töltötte fel és melegedett rendesen vele.
az a normális ha pont ugyanolyan töltőpaddal lesz kipróbálva.

(#27385) kippi86 válasza dud998 (#27366) üzenetére


kippi86
tag

Én ilyet használok.Elég jól állítható és sokféle helyhez igazítható, akár egy csövön vagy faágon is megáll.

Bocsi nem neked akartam volna címezni :))

[ Szerkesztve ]

(#27386) Zoliee


Zoliee
senior tag

Tegnap nálam volt egy s8. Nézegettem, próbálgattam, és kicsit sem éreztem ingerenciát a váltásra. Használati különbséget nem tapasztaltam. Viszont a külső méretének arányai miatt szsvsz női teló. Semmi férfiasság nincs benne. Persze ez szubjektív dolog.. 😊

(#27388) öregpapa válasza tibbike01 (#27360) üzenetére


öregpapa
tag

Irtam privát üzenetet ,légyszi nézd meg!

(#27390) jeni válasza Zoliee (#27386) üzenetére


jeni
félisten

Méretei,arányai női mobil??
Szerintem férfi mert nagy!!
Nem női kézbe való!

(#27391) MrBazsi


MrBazsi
senior tag

Üdv urak!
Elkezdett a telómon beégni a kijelző, nem gond mert gyártói garis, az érdekelne hogy akinek hasonló problémája volt ilyenkor a kerettel együtt cserélik a kijelzőt vagy anélkül?van rajta pár karc, csak azért...
Illetve hogy járok jobban szerintetek, ha hívok hozzá premium assistence futárt, vagy személyesen beviszem a pólusba a samsung boltba leadni javításra, vajon melyik a gyorsabb? nem akarom hetekre leadni, kár hogy már nincs helyszíni csere mint az alphánál vagy s4nél ...

[ Szerkesztve ]

(#27392) jeni válasza MrBazsi (#27391) üzenetére


jeni
félisten

ha karcos a keret az még nem minősül garancia megvonásnak. keretet csak indokolt esetben cserélik,a kijelző ettől független alapból.
Kérdezzél rá mielőtt leadod a Pólusban,hoghy mik az elszállítási idők szerviz esetén?

[ Szerkesztve ]

(#27393) MrBazsi válasza jeni (#27392) üzenetére


MrBazsi
senior tag

persze azt tudom h azért nem vonják meg a garit mert karcos, azért kérdeztem h azzal együtt cserélik e hogy esetleg makulátlan telót kapok e vissza, nameg a vízállósság végett

(#27394) SybenX válasza MrBazsi (#27391) üzenetére


SybenX
őstag

Keretet nem cserélik, csak a kijelzőt, illetve nekem a hátlapot is kicserélték mikor beégés miatt küldtem prémium garanciával a telemaxba. Vízállóság megmarad elvileg ,de nem fürdettem még.

Szerk.: Nem tudom miért cserélték a hátlapot , gondolom azt is le kellett szedni.Szállítással együtt 4 munkanap alatt megcsinálták.

[ Szerkesztve ]

(#27395) MrBazsi válasza SybenX (#27394) üzenetére


MrBazsi
senior tag

hátlapot? azt vajon mért ? mennyi idő alatt csinálták meg?

(#27396) gerner1 válasza MrBazsi (#27391) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Sógornőmnek év elején cseréltek kijelzőt, és neki kerettel együtt cseréltek (sima S7, és nem S7E...), de nekem nincs infóm, hogy mikor, miért cserélik kerettel, és mikor nem. S7E -nél minden esetben kerettel cserélik.
Hátlapot, akkor raknak fel újat, ha a szétszedéskor nem sikerül sérülés nélkül eltávolítani a keretről. Ilyen esetben, a gyári sorozat, és imei számok már nem lesznek rajta apróbetűvel, mint az eredetin.

(#27397) #33253120 válasza jeni (#27381) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ilyen melegben a wireless hátlap gyorstöltést nem tudva is feltolja kb 69-73 fokig a telefont Aida szerint.

(#27398) #33253120 válasza SybenX (#27394) üzenetére


#33253120
törölt tag

Mert szerintem eltörték levételnél, vagy valamikor a szervíz közben.

(#27399) dud998 válasza kippi86 (#27385) üzenetére


dud998
őstag

Hű, ez is nagyon király! :K

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#27400) kaciokos


kaciokos
őstag

Sajnos sikerült bezúzni a kijelzőt. :(

Ha hivatalos szervizben cseréltetem, akkor megmarad a garancia? Jól emlékszem, hogy Budaörsön vám egy hivatalos szerviz?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.