Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27851) oszi666 válasza melan (#27846) üzenetére


oszi666
őstag

Nekem is megjött és tényleg mintha picit pörgősebbnek tűnne. Én is placebonak hittem először :D
Android O-t várom már nagyon az értesítések miatt.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#27852) gerner1 válasza oszi666 (#27851) üzenetére


gerner1
Topikgazda

A 8.0, szerintem jövő év március - április környéke (talán) ... 😃

(#27853) papi77 válasza gerner1 (#27852) üzenetére


papi77
addikt

Vagy január,mint idén a nougat!

Az első: NOKIA 1611

(#27854) gerner1 válasza papi77 (#27853) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Idén januárban Nougat ? Csak BTU, és XEU -ra volt, ott is csak azoknak, akik az előző év decemberében indított 7.0beta programban résztvettek..

(#27855) LilProphet90 válasza papi77 (#27853) üzenetére


LilProphet90
senior tag

És mivel nem aktuális csúcskészülék már, nem élvez akkora prioritást sajnos.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#27856) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

gerner1: van új frissítés a launcherhez és a zenékhez bár semmi újdonság nincs az utóbbinál.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#27857) gerner1 válasza vodrosjozsi (#27856) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Jahh. Feltettem hajnalban mindent, amit kiraktak apkmirror -ra. Szerintem a 7.1 -ig már nem lesznek észrevehető változások...

(#27858) vodrosjozsi válasza gerner1 (#27857) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ja, ettől tartok én is.. mikor lesz az már? Szeptember? Így elhuzni basszus.. :U

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#27859) gerner1 válasza vodrosjozsi (#27858) üzenetére


gerner1
Topikgazda

7.1 -re a tippem: A Note8 (ha minden hamis..) aug.26 -án mutatkozik be, már 7.1 -gyel. Azt gondolom, hogy ezt követően kapja meg az S8 vonal, és szerencsés esetben a 7.1 kiadása ehhez a dátumhoz képest rövid időn belül megkezdődik (S8 -ra). Mire azon, az összes CSC -re kiadják (feltételezetten a legjobb esetben, és ütemben ..) ~1,5 hónap eltelik.
Utána jövünk mi (szerencsés esetben..), és ugye nem egyszerre az összes CSC -re adják majd ki ...
Szóval, én nov. elejére teszem. Persze, ez nem több, mint szimpla találgatás ...

(#27860) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Ezzel a felkiáltójeles wifi ikonnal találkoztatok ti már ?

[ Szerkesztve ]

(#27861) oszi666 válasza gerner1 (#27852) üzenetére


oszi666
őstag

hát igen, sajnos :)

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#27862) Akidobos74 válasza Meggyi001 (#27827) üzenetére


Akidobos74
aktív tag

Play-en a leírásban írva van, hogy gyakorlatilag egy fekete képet tesz a lock screen-re, magyarul állandóan megy a kijelző....
___________________

Csocsesz75: ez azt jelenti, hogy kapcsolódva vagy a routerhez, de nincs internet kapcsolat.

[ Szerkesztve ]

(#27863) Taci válasza Csocsesz75 (#27860) üzenetére


Taci
addikt

Ezt a felkiáltójeles ikont akkor látod, mielőtt/miközben csatlakozik a korábban már beállított és kapcsolódott wifi-hálózathoz.
Ha esetleg továbbra is ilyen marad, talán nem sikerül csatlakoznia, mert mondjuk megváltozott a jelszó (vagy más probléma van).

(#27864) Taci válasza gerner1 (#27859) üzenetére


Taci
addikt

Szerintem a 7.1-et már nem kapjuk meg, átugorják, a 8.0 a következő. (Csak tipp, és még lottó 5-ösöm sem volt még... :D )

(#27865) vodrosjozsi válasza gerner1 (#27859) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Jó lenne egy belsős info :DDD a samsungnál dolgozó emberek miérr nincsenek itt fent.. :(((

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#27866) Meggyi001 válasza Akidobos74 (#27862) üzenetére

Ezt vágom, persze, csak a gyakorlatban nem tudtam, hogy ez mennyi árammal jár, sokkal kevesebbnek gondoltam, mivel az amoled a feketét nem világítja, mint az lcd és társai. Jó lett volna , mert az asszony kijelző kopogtató mániás

https://gamergep.hu/

(#27867) papi77 válasza gerner1 (#27854) üzenetére


papi77
addikt

Igen én is januárban raktam fel!

Az első: NOKIA 1611

(#27868) mutyuru


mutyuru
aktív tag

Hi!
Kicsit nagyon megszivattam magamat,talan vki tud segiteni
2 hete atallitottam a jelszavamat es aktivaltam a ujlenyomatot a kioldashoz. Eddig rendben is volna, de ma ujrainditottam a telot es most azt keri hasznaljam a jelszot a kioldashoz s csak a kovetkezo ujrainditasnal tudom az ujjamat hasznalni. Persze az uj jelszot elfelejtettem es nem tudom sehogy kioldani a telot.
Epp tul vagyunk a csaladi nyaralason es minden kep es video rajta van.
Hogyan tudnam ezeket lementeni? Dr fone progival probalkoztam, de nem ismeri a G7-t.

Udv,
M

(#27869) #33253120 válasza Csocsesz75 (#27860) üzenetére


#33253120
törölt tag

Amikor mifit használtam sokszor láttam.
Jellemzően akkor dobta fel amikor valami hiányzott. Vagy a belső háló működött, és nem volt internet. Vagy pedig net volt, de a belső hálót nem sikerült létrehozni...

De a mifi külön állatfajta. :)

(#27870) A.K. válasza mutyuru (#27868) üzenetére


A.K.
tag

Ha be van állítva akkor https://findmymobile.samsung.com
Itt van olyan opció, hogy unlock my device (a more-ra kattintva). Mondjuk nem próbáltam de hátha.

(#27871) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Ez lenne az augusztusi biztonsági csomag?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#27872) gerner1 válasza fornettisuti (#27871) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Szerintem igen.

(#27873) Meggyi001 válasza fornettisuti (#27871) üzenetére

Ja,telekomra is megjött. Fut is oda hozzám az asszony, hogy most mi legyen? Erre én: mi legyen??? :W Ne idegesíts fel, ha már elcse..ted a futásidő rekordomat, most már frissíts mindig.... (esküszöm megölöm :) )

https://gamergep.hu/

(#27874) mutyuru válasza A.K. (#27870) üzenetére


mutyuru
aktív tag

Samsung accountot nem regisztraltam soha. Googlenek van hasonlo szolgaltatasa, amivel latom a telefont. Ott is van lock funkcio, de nem mertem hasznalni. Nev alapjan inkabb csak elhagyott telok blokkolasara jo. Vagy tevedek?

(#27875) #54715584 válasza Meggyi001 (#27873) üzenetére


#54715584
törölt tag

A most mi legyen kérdésre a válasz az lenne, hogy pörkölt nokedlivel vagy dobja le a textilt..ehh :DDD

(#27876) mutyuru válasza mutyuru (#27874) üzenetére


mutyuru
aktív tag

Bocs mar kicsusztam a szerkesztesi idokorlatbol. A jelszoval azert probalkoztam esta most mar 1 orat kell varnom. Bizonyos szamu probalkozas utan auto gyari visszaallitas lesz?

(#27877) Meggyi001 válasza #54715584 (#27875) üzenetére

Bakker, ez eszembe se jutott :D

https://gamergep.hu/

(#27878) kengyel válasza fornettisuti (#27871) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ez nagyon a toppon van, a Vodafone, még a májusinál van. :D

kengyel

(#27879) kutga


kutga
nagyúr

XEH-ra nem jött semmi?

Let the Zone take me if I am.

(#27880) dud998 válasza Meggyi001 (#27873) üzenetére


dud998
őstag

:C

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#27881) DonToni


DonToni
aktív tag

Sziasztok!

Tegnap előtt feltettem egy appot ami elvileg optimalizálta a teljesítményt vagy az akku időt vagy a stabilitást... nem igazán vettem észre semmi változást, este feltettem töltőre majd reggel azt látom hogy az értesítési led kéken villog... mondom biztos sms vagy e-mail... leveszem a töltőről, próbálom bekapcsolni és semmi...! Nem reagál semmire... (csak hard resettel tudtam újraindítani!) Gondoltam biztos az app cseszett el valamit, egyből le is szedtem, azóta minden rendben. Ma reggel hívott egy ismerősöm, neki S6 vagy és ugyan ebbe a "hibajelenségbe" futott bele!
Neki is csak hard resettel lehetett újra indítani és csak a kék led villogott...

Ötlet, hogy mi lehet ez ???

-Anti-

(#27882) jeni válasza DonToni (#27881) üzenetére


jeni
félisten

milyen apps?neve?
Ötlet, hogy mi lehet ez ???

(#27883) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Sziasztok!

Autóban van FM-transmitterem amin van USB is. És 2.5A-os. Akár milyen más telefont dugok rá szépen tölti. A S7-et is elkezdi majd 1 perc múlva ki ír valamit, hogy nem talál média tartalmat vagy mit. És a töltés is leáll.

(#27884) Damage401


Damage401
senior tag

sziasztok!

Kételyeket elűzzem, az S7 család kezeli a 256Gb MicroSd kártyákat. Samsung Evo+ társaságában tudom ezt nyiltakozni

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#27885) A.K. válasza mutyuru (#27874) üzenetére


A.K.
tag

Unlock-ról írtam nem lock-ról de végül is mindegy mert ahhoz is kell a jelszó (ez inkább csak egy remote unlock).. szóval nem vagy vele kisegítve. A telefonon be lehet állítani, hogy 15 sikertelen feloldási kísérlet után csináljon egy factory resetet. Ha ez be van állítva akkor valószínűleg az lesz. Esetleg még azon gondolkozz el, hogy nem-e állítottad be a smart lockot úgy, hogy egy meghatározott helyen vagy eszköz közelében feloldva tartsa a telefont (otthon, munkahely, stb..). Meg azon, hogy nem-e SD kártyára mentetted a fotóidat mert akkor kikaphatod a telefonból és le tudod menteni máshová.

(#27886) LilProphet90 válasza A.K. (#27885) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Sajnos újraindításnál minden körülmények között meg kell adnia a kódot, Smart Lock-tól függetlenül.

Két lehetőséged van, bár szerintem tudnál róla, ha ezek aktívak lennének: az egyik a Google Fotók, ami automatikusan ment minden képet/videót, illetve az automata felhő backup szolgáltatás, amihez pedig Samsung fiók szükséges, szóval gondolom ez nem aktív.

Találtam továbbá Win alkalmazásokat, amik azt hirdetik, hogy ilyen esetben is megoldást nyújtanak, pl ezt, de az életem nem bíznám rájuk, főleg azért egy frissített biztonsági csomaggal rendelkező telefonnál nem vagyok benne biztos, hogy kitudja játszani. De ha nincs más, egy próbát megér...

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#27887) krisi047 válasza Jazzmedve (#27842) üzenetére


krisi047
aktív tag

Köszi, akkor beruházok. Nekem ez a hétköznapokra kellene. A rázósabb helyzetekhez majd beszerzek még valamilyen fesztiváltokot. :)

(#27888) nuri


nuri
aktív tag

Akinek nem mennek fel updatelt apk-k esetleg kipróbálná, hogy secure startup bekapcsolása (és ofc reboot) után felrakja-e őket a teló? (redditen olvastam a tippet. de most nincs olyan apk nálam amit nem telepít)

(#27889) gerner1 válasza nuri (#27888) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem működik. Vagy downgrade az első 7.0 -ra, és ezzel együtt egy FR. vagy meg kell várni a következő OTA update -et, és annak feltelepülése után lesz egy rövid "nyitott" idő, amikor engedi a készülék ...

[ Szerkesztve ]

(#27890) papi77 válasza Damage401 (#27884) üzenetére


papi77
addikt

Csodálkoztam is mikor írták,hogy nem kezeli,ugyanis egy időben a samu store ajándékba adta a 256-os sd-t az s7 pároshoz!

Az első: NOKIA 1611

(#27891) fornettisuti válasza papi77 (#27890) üzenetére


fornettisuti
veterán

A linket nem nyitottad meg igaz?
A samsung hivatalosan oldalán van kiírva, hogy 200gigáig kezeli.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#27892) DonToni válasza jeni (#27882) üzenetére


DonToni
aktív tag

"Octa-core processor booster" volt az app amit feltettem, de a másik (S6) nem telepített semmit... két különböző készülék, ugyan olyan hibajelenséggel...
Ötletem sincs, mitől lehet, ezért is írtam ide, hátha ismert a "hiba"... :F

-Anti-

(#27893) Aventador91


Aventador91
őstag

hi. jött tegnap valami frissítés. most raktam fel. mit javít tudja valaki? úgy tűnik mintha jobb lenne most a teló, gyorsabb

(#27894) gerner1 válasza Aventador91 (#27893) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem írtad milyen CSC -re érkezett (?) ... Te is TMH -ra kaptad?

(#27895) papi77 válasza fornettisuti (#27891) üzenetére


papi77
addikt

Gondolom,mert amikor megjelent az s7,akkor még nem voltak 256- os kártyák,nem?
Egyébként az,hogy mekkora sd t tud kezelni,az szoftver függő!

Az első: NOKIA 1611

(#27896) petrson


petrson
senior tag

Valaki vitte már szervizbe a telefont a kijelző érzéketlensége miatt? A felső harmadban fordul elő néha, hogy elsőre/másodjára nem érzékel. Egy haverom S7-esén is tapasztaltam ilyet.
Másik kérdésem, hogy a keretet cserélik, ha a kijelzőt is?

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#27897) SybenX válasza petrson (#27896) üzenetére


SybenX
őstag

Igen, nekem főleg az oldala nem érzékelt rendesen, illetve az egész kijelző pontatlan volt + be is volt égve. Nekem a keretet nem cserélték.

(#27898) slayernick66


slayernick66
tag

sziasztok,

gondolkozom egy s7 vagy s7 edge vasarlason, mert eleg fontos a kamera.
viszont xiaomirol valtok, es nagyon szeretem a MIUI temazhatosagat, logikajat
kerdesem hogy lehet-e MIUI app launchert hasznalni s7-re, illetve ugy ertem ezt hogy nem a playbol letolteni valami temat, ami hasonlit, hanem minden kis piszlicsare beallitasi lehetoseggel egyutt. a szemelyre szabhatosagat a MIUI-nak szeretnem ide is atorokiteni.

a tapasztalatokat koszonom, ha megosztjatok.

(#27899) Erwinke


Erwinke
aktív tag

Hello.
Cseréltem hátsó kamerát. De kamera hibát ir. Eddig Samu féle volt benne most Sony-t küldtek. Egyik illető múltkor azt irta, h mind1. Kéne frissiteni a kamera softvert v vlmi ilyesmit és akkor lehet jó lenne? Ha vissza teszem a régit azzal nem ir hibát. Kösz![kép1]
[kép2]

[ Szerkesztve ]

(#27900) kutga válasza slayernick66 (#27898) üzenetére


kutga
nagyúr

Gyárilag szvsz nem megoldható, főzött rommal meg bukod a garanciát.

Egyébként szerintem a gyári rom is elég jól testreszabható.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.