Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28551) kutga


kutga
nagyúr

Az S7 üzemidejének lassan külön topikot lehet nyitni. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#28553) Damage401 válasza kutga (#28551) üzenetére


Damage401
senior tag

De komolyan :DDD Pedig olyan patika volt, most meg ...

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#28554) öregpapa válasza laslie92 (#28545) üzenetére


öregpapa
tag

Üdv! Ha már ugrasztod a knoxot,akkor javaslom ambassadi S8 FULL PORT-ját az XDA-n megtalálod.Nekem nagyon bejött,és hibátlanul müködik!

[ Szerkesztve ]

(#28555) nggabi válasza Streampunk (#28549) üzenetére


nggabi
nagyúr

Eljött a tervezett elavulás :D

Rakjatok vissza 2-3al régebbi romot, wipe aztán teszt. De lehet h az akksi már nem olyan mint 1 éve...

"szenyor dzsíííí"

(#28556) Streampunk válasza nggabi (#28555) üzenetére


Streampunk
tag

Fura mód az augusztusi biztonsági frissítés után lett ilyen az akkumulátor nem hinnék hogy egy éves aki megadta volna magát főleg úgy hogy ez a telefon második telo vagyis van egy játékra szánt inkább azt nyùzzom .

(#28557) Poiro7 válasza Streampunk (#28556) üzenetére


Poiro7
aktív tag

Megjött a készülékem a szervizből. Emlékeztetőül a vezeték nélküli töltés során extrém módon melegedett
45°C-on pedig a készülék töltésének megszakítását jelezte, pedig már 1,5 órája 100%-os állapotban volt.
Nos kicserélték a hátlapot, alaplapot , akkumulátort. Most már nem melegszik annyira bár még így is eléri a 40°C-ot de lehet, hogy ez a "vastag" flip tok miatt van :F
Apropó flip tok, korábban kérdeztem, hogy a rejtett mágneses tok alkalmas-e a vezeték nélküli töltésére?
Nos nem és nem feltétlenül a mágnes miatt hanem mert a rejtett mágnes miatt a tok 4 mm vastag a hátulján :DDD

További üröm az örömbe, hogy az éjszaka folyamán oly mértékben kiakadt a készülék, hogy csak reset-tel volt indítható :W

(#28558) Poiro7


Poiro7
aktív tag

Ezt Samsung reklámot hogyan lehet eltüntetni a Chrome-ból? A kezdőlap a Google.hu-ra van beállítva, és ha megnyomom a kis házikót (home gombot) akkor valóban az jön elő.

(#28559) gerner1 válasza Poiro7 (#28558) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Ezt próbáltad már ?

(#28560) Poiro7 válasza viewdetails (#28544) üzenetére


Poiro7
aktív tag

Nem segített :(

(#28561) Szombó válasza viewdetails (#28544) üzenetére


Szombó
senior tag

Sajnos nem jött be.Ugyan úgy feldobálja a kártyákat. Pedig elvileg mindent letiltottam a keresőn belül.

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#28562) nggabi válasza Streampunk (#28556) üzenetére


nggabi
nagyúr

Ó tényleg. Recovery, wipe cache :) Nem melegszik a telód? Az s7edgeknél is ez volt most.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#28563) kutga


kutga
nagyúr

Nagy nehezen nálam is felment az S8 Launcher.

Kikapcsoltam teljesen a képernyőzárat, a Fájlok alkalmazásból csináltam egy parancsikont az .apk fájlhoz a kezdőképernyőre, újraindítottam a telót, majd a sim pin megadása után villámgyorsan rákattintottam. Így gond nélkül felment.

Az S8 időjárás, meg úgy általában a többi gyári S8 alkalmazás csomaghibára hivatkozva továbbra sem települ.

Let the Zone take me if I am.

(#28564) kaciokos válasza Poiro7 (#28560) üzenetére


kaciokos
őstag

Turkálj egy kicsit a Chrome beállításokban, a kezdőlap van erre beállítva.

(#28565) Onnen válasza Streampunk (#28549) üzenetére


Onnen
csendes tag

Ugyanezeket tapasztalom a frissítés óta. Viszont még sosem néztem a Members app-pal az akksi állapotát, egészen mostanáig. Sajnos ott az 'Akkumulátorállapot: Rossz' eredménnyel találkoztam. Erre hivatkozva lehet kérni garanciális javítást az egy évnél fiatalabb telefonomra? Allee SES-be vinném, ha azzal jó tapasztalataitok vannak.
Köszi!

1337

(#28566) handrash


handrash
őstag

Amikor futár hozza/viszi a telefont a TMX-be akkor előre be kell csomagolni, vagy a futár hoz hozzá valamit?

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#28567) #33253120 válasza handrash (#28566) üzenetére


#33253120
törölt tag

Amikor utoljára kellett küldenem, akkor a futár adott mindent. De annak már sacc 3 éve.

(#28568) Streampunk válasza nggabi (#28562) üzenetére


Streampunk
tag

Mostanában melegebbnek érzem használat közben valóban.

(#28569) Streampunk válasza Onnen (#28565) üzenetére


Streampunk
tag

Nem tudom sajnos hogy mennyire hiteles a diagnosztikája. Egy próbát meg ér. Meg nézné más is hogy a Samsung Members diagnosztikája milyen eredménnyel vizsgálta meg az akkumulátorát?

(#28570) SybenX válasza handrash (#28566) üzenetére


SybenX
őstag

Nem kell becsomagolni, a futár hoz dobozt.

Streampunk: Nekem is rossz az üzemidőm és a diagnosztika szerint is rossz állapotban van az akksi. Mondjuk nem csodálom, hisz lassan nekem másfél éves a telefon.

Onnen: Ha még nincs egy éves a telefon akkor kicserélik az akksit garanciában.

(#28571) gerner1 válasza SybenX (#28570) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Így van. Csak hivatkozni kell a gyakori töltési kényszerre, és az általánosan alacsony üzemidőre.

@handrash

Egyeltalán nem biztos, hogy a TMX -be kerül a készülék. Az enyém plö, az Europark -ban lett javítva....

[ Szerkesztve ]

(#28572) #33253120 válasza Streampunk (#28569) üzenetére


#33253120
törölt tag

Erre gondoltál?

(#28573) vilmose33


vilmose33
őstag

Lehet, hogy lerágott csont: most voltam nálunk a Samsung márka boltban. Garancia idő alatt cserélik az akkumulátort ( bemérik hogy tényleg hibás), a töltő kábelt, és a fejét is hibásodás esetén. Nekem Emagtól rendelt van ,Spanyol ezért nem engedte +1évet, ha esetleg tud valaki megoldást, örülnék a segítségnek. Így csak november 25-ig gyári garis, addig csak kiderül ha van valami hibája, neadjisten.

A jövő most van

(#28574) fornettisuti válasza Streampunk (#28569) üzenetére


fornettisuti
veterán

Állapot: Jó
Akkumulátorállapot: Jó

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#28575) Poiro7 válasza kaciokos (#28564) üzenetére


Poiro7
aktív tag

Leírtam, hogy a kezdőlap át van írva google.hu -ra :(

(#28576) Poiro7 válasza handrash (#28566) üzenetére


Poiro7
aktív tag

Egy műanyag dobozt hoz a futár abba kell mindent belepakolni és előtted le is plombálja.
Visszafelé is ugyanígy történik a dolog.

(#28577) Poiro7 válasza Poiro7 (#28576) üzenetére


Poiro7
aktív tag

Zárt műanyag dobozt :K

(#28578) Streampunk válasza #33253120 (#28572) üzenetére


Streampunk
tag

Igen erre. Nekem Jó-t írt .Vajon a normális jobb mint a jó :-)

(#28579) handrash válasza Streampunk (#28578) üzenetére


handrash
őstag

Köszönöm mindenkinek a választ!

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#28580) vilmose33 válasza #33253120 (#28572) üzenetére


vilmose33
őstag

Megnéztem én is:
-Aida64:jó
-Members:rossz (pirossal kiemelve)
Egy napot még megy simán. Csere érett?

A jövő most van

(#28581) #33253120 válasza Streampunk (#28578) üzenetére


#33253120
törölt tag

Az én használati szokásaim:
04:40-kor ébredek. Még az ágyban végigfutok pár játékot a napi achi miatt. Utána lehúzom a töltőről, amikor indulok 5:30 körül. Innentől 1 óra masszív mobilnet+zene, vagy filmnézés VLC-n. Utána kicsi Pokemon Go, internetmegosztással, mert a másodtelefonnak is kell. Majd halk zene (a zene esetében mindig Samsung Level U Pro Bluetooth headsetről van szó) és reggeli időben majd ebédnèl masszív mobilnethasználat+ játék. Ha jön valami érdekes mail, akkor lereagálom. (Twitter, Insta, PH) délre jellemzően 20-30% körül vagyok. Akkor ha lehet töltök, ha nem akkor meg vezeték nélküli power bank, majd vezetékes ha olyan. Mint ma is.... :) Meló után (16:00) rengeteg net, játék, zene.
Napi 1-2-3 alkalommal feltöltöm a vasat, és éjszaka mindig töltőn van. Én picit túlhasználom a telefont.

(#28582) Lajkapapa válasza Streampunk (#28569) üzenetére


Lajkapapa
csendes tag

A mai nap negatív rekord. 5 óra alatt 100%ról 1%ra merült a telefon. 15%nál ultratakarékosra kapcsoltam, még úgy is merült 4%ot. Utána kb 20 percig se bírta az akksi közepes módban. Members app normálisnak jelzi. Sztem bőven csereérett

(#28583) fornettisuti válasza Lajkapapa (#28582) üzenetére


fornettisuti
veterán

Pl. real racing 3 + mobilnet vagy gps navigáció , magas fényerő
Esetleg ingadozó/gyenge térerővel bőven normális a merülés.
Ezek akku gyilkos dolgok lenni huzamosabb ideig pláne ezek permutációja.
Mivel nem tudjuk pontosan mi mennyi ideig volt használatban, a fentiek a nagy általánosságra vonatkoznak.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#28584) gerner1 válasza fornettisuti (#28583) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Egyetértek.

(#28585) oszi666 válasza Streampunk (#28549) üzenetére


oszi666
őstag

Nálam is ez volt és még legalább egy másik ember is jelezte itt a fórumon. Hátha a következő frissítés helyre rázza.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#28586) -Valinas-


-Valinas-
senior tag

Nálam ma frissült a BTU ROM, és én sosem szoktam ilyeneket írni, de most érezhetően tönkretette az akkuidőt. Mintha tölteni sem tudnám, gyakorlatilag úgy merül...

(#28587) Burt1793 válasza -Valinas- (#28586) üzenetére


Burt1793
veterán

Nálam nincs gond az aksival. Xeo, augusztusi. A teló 1,5 éves. Nagyon jó az üzemidő, folyamatos 4Gvel. Wifit sose használok.

(#28588) Streampunk válasza Burt1793 (#28587) üzenetére


Streampunk
tag

De jó lenne vissza kapnám én is eme szép tulajdonságát.

(#28589) Imi1


Imi1
csendes tag

Nem vagytok egyedül sajnos.3 hónapos teló de a frissítés után egy éjszaka képes 20%-ot esni az aku idő.Úgy hogy tényleg semmi érdemelgest nem mutat a stat.Valamit nagyon elkúrtak most.

(#28590) Lajkapapa válasza fornettisuti (#28583) üzenetére


Lajkapapa
csendes tag

Egész nap 6-14ig 3g mobilnet. Fényerő fél vagy alatta. Nem igazán játszom. Clash of clans 10 percre max, de az is inkább délután. Chrome,messenger, eredmények app megy egész nap

(#28591) Ferike81


Ferike81
senior tag

Sziasztok!
Akinek gondja van az e-mail-ekkel. Ma vettem észre hogy frissítés jött a kliensre.

Elméletileg S7 és S7 edge jön valami. Bár nekem a gyárival nem volt bajom, csak a gmail-essel.

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#28592) kaciokos válasza Poiro7 (#28575) üzenetére


kaciokos
őstag

Akkor kapcsold ki a kezdőoldalt.

(#28594) nuri válasza gerner1 (#28593) üzenetére


nuri
aktív tag

"Plö" :D

(#28595) kaciokos válasza gerner1 (#28593) üzenetére


kaciokos
őstag

Nekem az utolsó előtti frissítés óta apró megakadásokat produkál a telefonom app animációk közben (pl. hamburger menü megnyitása, legördülő listák megjelenítése). A problémát elég sok app-nál észleltem, és nem gondolom, hogy a HW lenne kevés hozzá. :)

Jól értem, hogy a ROM újrarakás nekem is segíthet (telepített appokat és beállításokat nem akarnám elveszteni)?

Miért írtad, hogy "egy FR, vagy szervíz előtt"?

(#28596) gerner1 válasza kaciokos (#28595) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem. ROM "újrarakás" csak a HOME_CSC... -vel eredményezi azt, hogy megmarad a belakott állapotod.
FR -rel egybekötött ROM újrarakás, értelem szerűen töröl mindent.
A csak CP & BL komponensek újratelepítésével, szintén megmarad a belakott állapot.

(#28597) rayoliviero válasza öregpapa (#28554) üzenetére


rayoliviero
veterán

Én nem ajánlom ambasadii S8 ROM-ját.

Rettentő lassú a BatManhez képest, akad, a hangminőség pedig nem jó GSM híváskor. Plusz olyan fájlokat is eltávolított, amit nem kellett volna. Az akku idő, ami egyedül pozitív a ROM-ban, az valamivel jobb, mint a BatMan ROM-ban, de ez meg is látszik a teljesítményén.

(#28598) viewdetails válasza Szombó (#28561) üzenetére


viewdetails
addikt

Próbáld meg úgy, hogy kikeresed az alkalmazásokból, rákoppintasz, kényszerleállítás gomb, majd úgy törlöd a tárhely menüből az alkamazás adatait és a saját cache-t. Vagy ugyanitt a bal oldali kikapcsolás gomb, majd bekapcsolás.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#28599) kaciokos válasza gerner1 (#28596) üzenetére


kaciokos
őstag

Öööö, bocs, kicsit összekeveredtem. :B

A "nem" az arra vonatkozik, hogy az Odin-os móka rajtam nem segít, vagy arra, hogy nem az előző hozzászólásodban leírt módszerrel kell csinálnom?

(#28600) mono7806


mono7806
tag

Sziasztok!

Reggelre rissült a Samsung Mail alkalmazásom (nem a Gmail). Nekem ez céges e-mail fiókra van ráállítva. A reggeli első indításkor kiírta, hogy:
"Engedélyezi a(z) E-mail számára a következőt:
telefonhívások kezdeményezése és kezelése?"
Elutasítás vagy Engedélyezés gomb van.

Természetesen az elutasításra nyomtam, mivel nem hinném, hogy a levelező programból akarnék telefonálni. Így viszont nem szinkronizált. Rányomtam, hogy engedélyezem, onnantól tudott csak újra működni rendesen.

Tapasztaltatok ti is ilyet? Normális dolog ez, vagy valami nálam van elkavarodva?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.