Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27651) Deck válasza Burt1793 (#27580) üzenetére


Deck
titán

Korlátlan mobilnet a legfaszább dolog :D

PS5

(#27652) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Sziasztok, 1,5 éves telefonnál kérésre (2. évre beregisztrált) kicserélik az akksit ha mondjuk úgy adom le, hogy gyorsan merül?

(#27653) toompa válasza SUPREME7 (#27652) üzenetére


toompa
őstag

Nem. Az akkura egy év gari van.

(#27654) Szteff2


Szteff2
csendes tag

A kijelző felső rétegét képező üveg megpattant. Ezt teljes kijelző cseréjével lehet csak megoldani, vagy van valami humánusabb módja is?

(#27655) jeni válasza Szteff2 (#27654) üzenetére


jeni
félisten

Totál csere,ugyanis ha úgy hagyod akkor az még tovább repedhet.

(#27656) gerner1 válasza Szteff2 (#27654) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Az edge topikban írtak egy Sz.fehérvár -i lehetőséget. Nem tudom, most mennyi lehet, de sanszos, hogy továbbra is fájdalmas... De, volt olyan infó is, hogy kb ilyen összegért a komplett kijelzőt cserélik az ALLE -ban valahol. Értelem szerűen, ezekkel a "megoldásokkal" ugrik a garancia is (ha van még..).

[ Szerkesztve ]

(#27657) nggabi válasza Szteff2 (#27654) üzenetére


nggabi
nagyúr

A simát lehet üvegezni, az edge-et nem.

"szenyor dzsíííí"

(#27658) samu74 válasza toompa (#27653) üzenetére


samu74
addikt

Ezt a samsung szervizbe mondták?
Ha házilag nem cserélhető, nem értem a dolgot...

-----------

(#27659) nggabi válasza samu74 (#27658) üzenetére


nggabi
nagyúr

Ha érted ha nem akkor is csak 1 év van. :)

"szenyor dzsíííí"

(#27660) Jazzmedve


Jazzmedve
tag

Alig van tárhely a telómon és nem értem hogy miért...Ha a kép alapján a szabad helyet és a többit összeadom az 14 giga, hol a maradék 10-11? végignéztem már minden mappát de sehol semmi. Játék sincs a telómon egyáltalán. A privátban sincs semmi... Valakinek valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#27661) air válasza Jazzmedve (#27660) üzenetére


air
nagyúr

Ezzel nézd meg: Storage Analyzer

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#27662) toompa válasza samu74 (#27658) üzenetére


toompa
őstag

Szerintem a garipapíron is rajta van.

(#27663) Jazzmedve válasza air (#27661) üzenetére


Jazzmedve
tag

köszi, ezzel meglett. .cloudagent nevű rejtett mappa, az összes képemmel, úgyhogy a samsung cloudot most ezennel ki is kapcsoltam. Nem is értem miért menti le még egyszer a telómon lévő képeimet...

(#27664) samu74 válasza nggabi (#27659) üzenetére


samu74
addikt

De ez kőbe van vésve?
Mert ok hogy te leírod, de még mindig nem világos. ;)

toompa nézd már meg légyszi, mert tényleg érdekel. Köszi!

[ Szerkesztve ]

-----------

(#27665) nggabi válasza samu74 (#27664) üzenetére


nggabi
nagyúr

Igen. Méltányossági alapon talán ki lehet sírni, de nem hiszem h meghatja őket h te nem érted :)

"szenyor dzsíííí"

(#27666) toompa válasza samu74 (#27664) üzenetére


toompa
őstag

A készülékre 12 hónap garancia van alapból. Ha beregisztrálod,kapsz még 12 hónap korlátozott jótállást. A korlátozott jótállás nem terjed ki az akku cserére.

"„Korlátozott Samsung jótállás”: a Samsung az általa forgalomba hozott termékekre 12 hónap teljes körű kötelező jótállást és további 12 hónap „korlátozott Samsung jótállást” biztosít. A „korlátozott Samsung jótállás” alapján a jótállás kizárólag a készülék kijavítására vonatkozik, és nem terjed ki a készülékkel együtt értékesített tartozékokra, továbbá a kötelező jótállási időt (12 hónap) követően történő fődarab csere esetén a jótállási idő nem indul újra."

[ Szerkesztve ]

(#27667) kaciokos válasza toompa (#27666) üzenetére


kaciokos
őstag

Ebben mondjuk az akku pont nem szerepel a kivétellistán.

(#27668) samu74 válasza nggabi (#27665) üzenetére


samu74
addikt

Mondjuk úgy, vicces ez hogy bele van heggesztve az akku. :)
Ha pl. zárlatos lesz 1 év 1 hónap után akkor azért a 2 év garanciát kenhetjük a hajunkra...

toompa köszi

kaciokos megnézem én is a vodás pdf-en de ha a tartozéknak számít az akksi, és nem a telefon része...

[ Szerkesztve ]

-----------

(#27669) samu74


samu74
addikt

Az aksi témához még annyit, hogy a mostani BTU rom update(DQG1) kicsit gatyába rázta a merülést is nálam .

-----------

(#27670) toompa válasza kaciokos (#27667) üzenetére


toompa
őstag

De én tudom hogy az akkura 1 év garancia vonatkozik. Tartozéknak számít akkor is,ha nem kivehető.
Ha zárlatos lesz és kinyírja a telefont,természetesen garanciában javítják.

(#27671) kaciokos válasza toompa (#27670) üzenetére


kaciokos
őstag

Elhiszem, hogy így van, csak ez nekem még mindig az a hozzááállás, amit nem bírok felfogni, és szerintem Fogyaszóvédelemnél nem állná meg a helyét. Hogy a pékbe lehet az akku tartozék? Bele van forrasztva a telefon belsejébe. Pontosan ugyanannyira tartozék, mint a kijelző. :(

(#27672) toompa válasza kaciokos (#27671) üzenetére


toompa
őstag

Persze,igazad van,de ha azt nézzük hogy 1 év garancia van a telókra.
Itt van +1 év gari,ami korlátozott. Én úgy gondolom hogy tök jó dolog akkor is,ha csak a "tényleges hibákat" javítják. Az,hogy gyorsabban merül a teló 1,5 év után,nem az. Akinek ez fontos,vigye el még az első évben egy akku cserére.
De adhatnának a telókra 4 év teljeskörű garit és mindenki boldog lenne.

(#27673) kaciokos válasza toompa (#27672) üzenetére


kaciokos
őstag

Ez is igaz, de az előző Sony telómra alapból két év volt. Amúgy a második év korlátozott voltát azért nem reklámozzák halálra, a legtöbb hivatalos viszonteladó oldalán az szerepel, hogy két év garancia, és slussz.

Szerk.: bocs, nem akarom elvinni rinyálásba a dolgot, csak furának tartom, mindenesetre ha a második év alatt akku problémám lesz, megvívom a harcom. :)

[ Szerkesztve ]

(#27674) samu74 válasza kaciokos (#27673) üzenetére


samu74
addikt

+1! :)
Van itthon HTC akksi ami 5 éves és működik...Samsung nem meri bevállalni?

[ Szerkesztve ]

-----------

(#27675) Jazzmedve válasza samu74 (#27674) üzenetére


Jazzmedve
tag

nagyon sokan kínai szar töltőket használnak, össze vissza töltik mindennel, amivel azért ki lehet fingatni egy akksit elég hamar. Ezt pedig elég nehéz bizonyítani a gyártó részéről, hogy nem a gyári töltővel volt használva. Szerintem ezért az 1 év...

(#27676) kaciokos válasza Jazzmedve (#27675) üzenetére


kaciokos
őstag

Sajnos az akkuk többsége 1-1,5 évnyi naponta töltés után érezhetően veszít a kapacitásából, ezért nem szoktak 1 évnél több garit vállalni az akkura semmilyen készüléknél (telefon, laptop, stb.), és úgy tudom, a Sony is csak azért vállalja rá a 2 évet, mert náluk az "akku az tartozék" koncepció nem ment át a JPÉ szűrőn (Józan Paraszti Ész :) ).

Várunk az új akkutechnológiákra, mint a messiásra... :)

[ Szerkesztve ]

(#27677) attka


attka
aktív tag

Sziasztok,

Találkoztatok már olyannal, hogy nem lehet kikapcsolni a RAW-ba való fotómentést, mert nincs meg a menüben az állítási lehetősége? Nem, hogy nem aktív, hanem abszulult nincs benne. Pedig most RAW-ba is ment prof módba, és nem tudom kikapcsolni. :N Legfrissebb single XEH rom van fent.

(#27678) Jazzmedve válasza attka (#27677) üzenetére


Jazzmedve
tag

Képméreten belul van az opcio. Ahol a 12mp-t us tudod allitani ;)

(#27679) attka válasza Jazzmedve (#27678) üzenetére


attka
aktív tag

Köszi béna vagyok. :K Úgy emlékszem MM-en másik menüben volt azért kevert meg....

[ Szerkesztve ]

(#27680) DonToni


DonToni
aktív tag

Sima S7-re létezik normális üveg fólia???
Mert eddig én csak két verzióval találkoztam... az egyik az, ami csak a kijelző "közepét" fedi, a két szél kb. 1-1cm -en szabad marad... (nem is értem, ennek így mi értelme) A másik meg lefedi teljes egészében, a széleken egyáltalán nem ragad oda a kerekítés miatt...!

Ha edge-re tudnak normális fóliát csinálni, aminek jóval nagyobb a kerekítése, akkor erre miért nem?! Vagy csak én nem találkoztam eddig vele...?!

(lábjegyzetbe: az eddigi össze, hagyományos fóliámat felgyűrte a vr fejes... alul-felül... erre valami megoldás?)

-Anti-

(#27681) juuzer


juuzer
addikt

Sziasztok!

A hangzást mivel tudom javítani? Mmint amit a jackre küld a telefon. A P9-emhez képest elég gyengén szól szegény S7 fülesen keresztül :/

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#27682) gerner1 válasza DonToni (#27680) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nincs megfelelő védőüveg, ahogy edge -re sincs ...

(#27683) gerner1 válasza juuzer (#27681) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Van némi állítási lehetőség, a Beállítások →Hangok és rezgés →Hangminőség és effektek -nél.

(#27684) samu74 válasza Jazzmedve (#27675) üzenetére


samu74
addikt

Nem akarok rosszmájú lenni, de pont a samsung égett be az akksival...És nem egy kínai "szutyok "... :)
De engedjük el ezt a témát.

DonToni az ami a széleken levegős talán a leghasználhatóbb.
A youtube-on van videó ahol a levegős részt szilikon olajjal töltik ki,én már rendeltem is. :)

[ Szerkesztve ]

-----------

(#27685) gerner1


gerner1
Topikgazda

Akit esetleg érdekel/érint .... - apkmirror -on, van kint új S8 TouchWiz Home.

(#27686) dud998 válasza gerner1 (#27685) üzenetére


dud998
őstag

Á, nem igaz hogy nem tudom telepíteni. De miért csinálja ezt a Samsung? Akkor legalább frissülne magától, de azt sem csinálja. Kicsit gáz mindig az OTA-ra várni. Persze ez minden appjukra igaz sajna. :(

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#27687) kutga válasza dud998 (#27686) üzenetére


kutga
nagyúr

Hogy vedd meg a drágább telefont. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#27688) dud998 válasza kutga (#27687) üzenetére


dud998
őstag

:DDD
De az előző telefonjaimnál nem volt ez a jelenség, bár azok nem Samsungok voltak. De bármikor telepíthettem egy frissítést, nem kellett várni semmire sem.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#27689) gerner1 válasza dud998 (#27686) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Ez van sajnos. Egyébként vannak Samsung app -ok, amelyekkel kapcsolatban nincs ilyesmi korlátozás...

(#27690) dud998 válasza gerner1 (#27689) üzenetére


dud998
őstag

Én most a Launcher-t, a Galéria és Software Updater appokat próbáltam. Sajna egyik sem ment fel. Na de sebaj, az legyen a legnagyobb bajunk az életben. Majd frissül egyszer valamikor. :)

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#27691) gerner1 válasza dud998 (#27690) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Így van. 5-7 hetente érkezik OTA frissítés. Akkor szoktam én is feltolni, az addig összegyűlt -ilyen jellegű- frissítéseket.

(#27692) dud998 válasza gerner1 (#27691) üzenetére


dud998
őstag

Más: Van friss híred már esetleg, hogy a 7.1.1. mikor érkezik hozzánk?

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#27693) gerner1 válasza dud998 (#27692) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nincsen sajnos. Tippjeim vannak, de azok ~kb semmire sem jók ... 😃

(#27694) dud998 válasza gerner1 (#27693) üzenetére


dud998
őstag

:)

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#27695) DonToni válasza juuzer (#27681) üzenetére


DonToni
aktív tag

Én a Stellio nevű kis appot ajánlom, amióta rátaláltam, csak ezt használom zenére! (előtte nagyon sokat kipróbáltam, de ez messze jobb mindennél) Nagyon precízen be lehet állítani az eq-is és van benne kompresszor is, ami egész egyszerűen zseniális! A legratyigagyibb fülesből is ki lehet hozni a legjobbat vele. (egy jobb vagy prémium fülessel és a megfelelő kódolású dalokkal persze még jobb az élmény...)

Egyetlen hátránya, hogy mostanában kicsit sok a reklám, de még az elviselhető kategória.

-Anti-

(#27696) DonToni válasza gerner1 (#27682) üzenetére


DonToni
aktív tag

Edge-re olvastam már többeket is, hogy találtak megfelelő üveget, ami kerekített és jól illeszkedik mindenhol, nem jön fel, jó az érintkezés, stb...
A kollégámnak most S8 van, ami ugye szintén kerekített és ő is talált (asszem Nilkin) üveget ami jól illeszkedett rá (amúgy a tokot rá nem erőszakolta és nyomta fel az egyik oldalát... :) )

-Anti-

(#27697) #54715584


#54715584
törölt tag

A halk hangokra találtam ezt nemrég, hátha valakinek hasznos: [link]

(#27698) gerner1 válasza DonToni (#27696) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nincs ilyen. Galaxy S6E -re sincs, pedig az régebb óta van a piacon, tehát az edzett-üveg gyártóknak több idejük volt (lett volna) fejleszteni, de még sincs...
S7E -vel kapcsolatban is, eddig mindről kiderült, hogy mégiscsak van valami "kehe", pedig 9-11e Ft -os GPEL v2, Zagg, FlipCase Glass pro, DreamSea, stb is elhasaltak. A 11e feletti árkategóriából pedig nagyon kevés infó van, és nem csak nálunk. Több külföldi topikban is olvastam, hogy ajánlott a Pleson, vagy a Whitestone Dome Glass. De ez utóbbi, plö teljes felületen ragasztottan rögzül a kijelzőre...
Amint lesz olyan, amelyről biztosan kijelenthető, hogy a korábbi sík kijelzősökre feltehető védőüvegekkel azonos felhasználói élményt, védelmet biztosít, és ha kell cserélhető egyszerűen .... - akkor az(ok) bekerül(nek) az összefoglalóba is. Addig pedig -tiszta lelkiismerettel- csak valami jobb féle fóliát lehet ajánlani, mint például, amit a mobileoutfitters -ben raknak fel.
Nem zárom ki, hogy ezen az úton, a Nilkin esetleg felírható eredményt ért el. Meglátjuk, de egyenlőre S7/S7E vonalon nincs infó. Sokakkal együtt, én is várom, hogy legyen végre rendes, edzett üveg.

[ Szerkesztve ]

(#27699) Taci


Taci
addikt

Van valami esély rá, hogy feloldják a 4 db-os ujjlenyomat-korlátozást? Többre lenne szükségem, nem is értem, miért van ez korlátozva.

(#27700) gaborm69 válasza gerner1 (#27685) üzenetére


gaborm69
aktív tag

Hogy tudom törölni ha esetleg nem kell?

Samsung Galaxy S20 FE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.