Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33401) mateus válasza belan (#33400) üzenetére


mateus
senior tag

Nekem speciel egy spigen neo hybrid van rajta ált., néha átrakom szilikontokba, de az esés ellen nem véd úgy. Meg itthon néha tok nélkül gyönyörködöm benne:D

(#33402) belan válasza mateus (#33401) üzenetére


belan
addikt

Marad a otthoni gyönyör en is igy vagyok vele))))

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#33403) Ákkk válasza zsoca929 (#33380) üzenetére


Ákkk
addikt

Szerintem nem a kinézet a lényeg főleg egy kijelző vagy hátlapcsere után úgy is átgondolod ezt☺
Tok nélkűl nagyon zsírosodik ekkor szerintem nagyon ronda és iszonyat csúszik is.Viszonylag könnyen karcos lesz védelem nélkűl hajszálkarcok már pár nap után voltak az előző készülékemen ami egy olympic edition s7 e volt akkor még tok nélkűl.
A jobb tokok védenek a véletlen esés esetén pld. a töréstől.
Én a spingen neo hybrid tokot használtam arra is és most is az új edge-m eseten egy s8 kitérő után ezenkívűl egy olcsó fóliát elől amit egy gsm boltban vettem és ott is rakták fel.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#33404) belan válasza Ákkk (#33403) üzenetére


belan
addikt

Hát a biztonság fontosabb mint a kinezet

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#33405) alcapone386


alcapone386
őstag

Én addig szórakoztam, amíg megnem találtam a legjobb 1-2 dolláros kijelzővédőt és a felrakási technikámat nem fejlesztettem tökéletesre. 2 hete úgy felraktam a fóliát, hogy 1db bubi sincs. Sarkokon se, sehol. Még én is meglepődtem. Ebay-es klón tokom is hibátlan, úgyhogy nagy a heppy :) Du. lövök pár képet úgyis meg akartam örökíteni a jövő számára, hogy otthoni körülmények között ilyen lehetséges :D (Felrakás: 2 féle ablaktisztító, papirtörlő, száraz szemüvegtörlő, hajszárító, metro kártya, csend, előtte-utána 2-2 jéger)

(#33406) zsoca929 válasza alcapone386 (#33405) üzenetére


zsoca929
aktív tag

Na, akkor ezt megvárom,megvárjuk. :DDD
Addig nem rohanok el a gyorsboltba.

(#33407) Yogibear974 válasza Yogibear974 (#33391) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Az appnál, beállítások,samsung connect panelnél a csúszkát aktívra tenni.

Üdv: -=Yogibear=-

(#33408) kaisers


kaisers
aktív tag

Én amióta felraktam a mobile outfitters Full body fóliát, azóta semmilyen tokot nem használok.
Nem csúszik a telefon, és úgy érzem a karcoktól védve van.
Bármilyen tokod lehet, ha rosszul esik, akár mennyire is vigyázol rá...
Az előző telefonjaim egyike neo hybrid tokban volt amikor a kijelző betört.

(#33409) HThomas válasza belan (#33404) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

Ebben csak az a szép, hogy ennyi erővel lehetne olcsó műanyag a telefon hátulja plusz pár mm vastagsággal (nagyobb akksi, jobb fogás), és akkor simán lehetne használni tok nélkül :)

(#33410) HThomas válasza kaisers (#33408) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

Az oldalára is raktak fóliát? Nekem azt mondta a tag, hogy ott nem tudják rendesen megcsinálni, mert túl vékony a készülék.

(#33411) belan válasza HThomas (#33409) üzenetére


belan
addikt

Igaz jogos ,de a aksi igy is nagyon jó ez tény ,nekem csak ez a edge kijelző fura mindig el nyomok valamit veletlen ,ios hasznaltam eddig remelem ez 7 es android jó lett,

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#33412) korimv6


korimv6
aktív tag

Én ezt a fóliát használom: http://www.ebay.com/itm/3X-kwmobile-SCREEN-PROTECTOR-FOR-SAMSUNG-GALAXY-S7-EDGE-CRYSTAL-CLEAR-DISPLAY-/401123296884?hash=item5d64cfc674
Mindenhol szépen rásimul. A hátuljára filléres kínai fóliát raktam, mert mindig tokban van. Abból is a 300 forintos kínai szilikon jött be, mert sehol sem nyomja fel a fóliát. Tokokhoz egy kis segítség: https://logout.hu/bejegyzes/korimv6/samsung_s7_edge_tokok.html.

Körbe zárt villám.

(#33413) moco22 válasza zsoca929 (#33388) üzenetére


moco22
aktív tag

Nekem ilyen átlátszó, elöl-hátul műanyag tokom van. Ebayen vettem, nem volt 300 Ft.
Nekem tökéletes. Már hátára is esett, derék magasságban, járólapra és nem lett semmi baja a telefonnak.
Napsütésben kicsit fura, mert magának az átlátszó toknak az anyagában vannak pici minták, de engem nem zavar. A lényeg, hogy védi a telefont és nem veszi el a telefon szépségét, az edge részét, színét. Eleinte döcögősen lehetett kezelni a kijelzőt, mert kicsit tapadt a tok, de mostanra már beállt.
[link]

Samsung S22 Ultra

(#33414) Gery0505 válasza Anulu79 (#33373) üzenetére


Gery0505
tag

Igen ez a készülék az. Húha ez rendesen megdrágult, én még 16eFt-ért vettem egy éve.

"Failure is always an option." Adam Savage

(#33415) belan válasza korimv6 (#33412) üzenetére


belan
addikt

Szerintem en is veszek egy szilikon tokot rà es legalabb nem kopik tőle a oldala mint a kemény toktol moco22 mennyi idő amire meg jőn a tok ?

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#33416) Anulu79 válasza Gery0505 (#33414) üzenetére


Anulu79
addikt

A Telekomnál pár ezressel még olcsóbb ennél. Bár ott sem valami baráti az ára.

(#33417) zsoca929 válasza moco22 (#33413) üzenetére


zsoca929
aktív tag

Köszi az infót, egyelőre a spigen ultra hybrid átlátszó formában a befutó.
Mindenképp tokba teszem, ez pedig aránylag design-os és biztonságosnak is tűnik.
Fóliát valószínű,hogy csak az egyenes felületére teszek, vagy folyékony fólia az egész kijelzőre, ezt még eldöntöm.
Aztán majd írok a tapasztalatokról, de ez ez "edge" kijelző megnehezíti a védelmét a telefonnak, az egyszer biztos. :)

(#33418) kaisers válasza HThomas (#33410) üzenetére


kaisers
aktív tag

Amikor a hátuljára kéred, azzal együtt vágják ki a sarkaira illetve a tetejére. Az éleken nincs váltóban.

Az elején clear, a hátulján és éleken pedig matt fólia van.

[ Szerkesztve ]

(#33419) *RLaci* válasza zsoca929 (#33417) üzenetére


*RLaci*
addikt

Én ezt a tokot használom.Tudom ajánlani,kellemes a tapintása,védi a sarkokat,a kamerát és csak minimálisan nagyítja a telefont.A kijelzőn nekem is outfitters van egy hónapja,teljesen jól működik.

(#33403) Ákkk Megkérdezhetem miért tértél vissza?Nagyon motoszkál bennem az S8+-os kisördög.

(#33364) Anulu79 Én itt vettem.

[ Szerkesztve ]

(#33420) Akidobos74


Akidobos74
aktív tag

Az normális, hogy miután kikapcsoltam, majd recovery-be be és cache törlés, utána bekapcs és mikor rányomtam az alkalmazás kezelőre beadta az összes kikapcs előtt megnyitott appot?
Kiakpcsolva is áram alatt van a ram? Akkor ez nem is igazi kiakpcsolás?

(#33421) zsoca929 válasza *RLaci* (#33419) üzenetére


zsoca929
aktív tag

A kijelzőfólia az gondolom full volt, tehát az egész ívet befedi.
Mennyiért rakták fel csak ezt?

(#33422) belan válasza zsoca929 (#33417) üzenetére


belan
addikt

Szerintem jó 360 fokos tok előre meg jó sima folia üveg folia amugy is le szókott jönni

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#33423) *RLaci* válasza zsoca929 (#33421) üzenetére


*RLaci*
addikt

Két féle képpen kérheted.Vagy telibe vagy tokot használva.Ha a tokos verziót választod mint én is,akkor körben két milli kimarad.Különben felgyűrné a tok.6000 ft volt.Nem olcsó,de jó.Ha sérül vagy kezdene lejönni,akkor 3600-ért cserélik.

[ Szerkesztve ]

(#33424) gerner1 válasza Akidobos74 (#33420) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nálam is ilyen. Máshová elmentett log -ból tölti be ezeket.

(#33425) Ákkk válasza *RLaci* (#33419) üzenetére


Ákkk
addikt

Sima s8 volt az aksi idő elég gyengusz a másik a valós home gomb hiánya ( ez az ftouch gomb nem az igazi) Ami még: a magasított kijelző és ez keskeny dizájn sem jött be és a hátlapra tett ujjlenyomat olvasó ami miatt végképp elég volt belőle.
A s8+ tablet méret az már nem telefon pedig nem kis kezem van.

[ Szerkesztve ]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#33426) *RLaci* válasza Ákkk (#33425) üzenetére


*RLaci*
addikt

Köszi.

(#33427) glacious válasza Ákkk (#33425) üzenetére


glacious
addikt

Mintha csak én írtam volna ezt a véleményt.

(#33428) balintka válasza korimv6 (#33412) üzenetére


balintka
addikt

Hátlapi fóliához tudnál linket adni?

Érdemes üvegfóliát venni a kamera és a pulzusmérő lencsére?

[ Szerkesztve ]

(#33429) Anulu79 válasza *RLaci* (#33419) üzenetére


Anulu79
addikt

Kérdés, hogy ez eredeti-e? Hallottam itt árulnak hamisított aksit Samsung néven.

(#33430) Ákkk válasza Anulu79 (#33429) üzenetére


Ákkk
addikt

A spingen hivatalos forgalmazója itthon tehát igen.
Aksiba is van nekik eredeti amúgy.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#33431) Anulu79 válasza Ákkk (#33430) üzenetére


Anulu79
addikt

Nem azt mondom, hogy minden hamisított amit árulnak. Konkrét típust mondtak többet, hogy Samsung címszóval gagyi utánzatot kaptak.

(#33432) *RLaci* válasza Anulu79 (#33429) üzenetére


*RLaci*
addikt

Nem tudom,hogy lehet csekkolni az eredetiségét.Látszólag az.Lezárt,original,matricás gyári dobozában vettem át.

[ Szerkesztve ]

(#33433) Anulu79 válasza *RLaci* (#33432) üzenetére


Anulu79
addikt

Én sem tudom igazából. Ha hazudok akkor több ember után teszem. :) De ezt csak a gyártó tudja megmondani szerintem. De ha jól működik és nincs vele gond akkor nem hiszem, hogy reklamálni kell náluk. :)

(#33434) B.T.Z válasza zsoca929 (#33406) üzenetére


B.T.Z
csendes tag

Szia!

Én s6edge, s7edge es most s8+-on is csak spigen tokokat használtam és használok most is. Karc és sérülés nélkül adtam el mindet. Na persze ki, mi elől akarja védeni :DDD
Nézd meg a bolond rizs szemüeket mit müvelnek vele egy crystal shell tokban.

Spigen crystal shell - highly recommended

ilyen vagy ehhez hasonló esések elofordulhatnak szerintem az eletben is, szoval egy ilyen "teszt" a legjobb szemléltető.

(#33435) *RLaci* válasza Anulu79 (#33433) üzenetére


*RLaci*
addikt

Én is olvastam itt valakitől,hogy kamu volt a töltő amit vett.Az enyém eddig hibátlanul teszi a dolgát.

(#33436) HThomas válasza kaisers (#33418) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

Ok, így értem :) Nekem van elöl-hátul fólia, de szilikon tok nélkül nehéz megfogni a készüléket, túl vékony, volt is, hogy kicsúszott a kezemből. Persze lehet, hogy idővel megszoknám, de így biztonságosabbnak tűnik, plusz legalább az oldala is védett. Igaz nem néz ki olyan jól...

(#33437) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

A mozgó fényképek csak a telefonon nézhetőek vissza, vagy ki lehet exportálni mondjuk Windows alá és ott lejátszani?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#33438) zsoca929 válasza B.T.Z (#33434) üzenetére


zsoca929
aktív tag

Szia!

És Te melyiket használtad anno s7 edge-en?
Ez is jól néz ki, néztem a speed-ben, de nincs már náluk ez.
Nekem a neo hybrid ami tetszik, de az keménytok, azok általában karcolják a felületet.
A crystal hybrid pedig puhatok, nagyon jól néz ki, de a kijelzőt kevésbé védi, arra kell fólia.
De fólia meg nem lehet üveg, mert nem fekszik fel az edge miatt. A részleges fólia meg ki tudja hogy néz ki.
Te hogy használtad ?

[ Szerkesztve ]

(#33439) B.T.Z válasza zsoca929 (#33438) üzenetére


B.T.Z
csendes tag

Neo hybrid, neo hybrid crystal és ultra hybrid. ezeket váltogattam. A sima neo hybrid nem kemény tok, 2 részből áll, 1 gumis és egy kemény műanyag keretből, de a keret a gumira fekszik fel, a kemény az ultra hybrid, de a kemény tok karcolásától meg ne félj, hatulra egy $0.50-os fóliat raktam "just in case" de sem a kereten sem az uveglapon nem volt karc. nulla karccal adtam el mindet
Fólia pedig volt rajta, spigen curved crystal de az egy hulladék volt majd jott a zagg hd dry, az nagyon jó volt de leszedte a home gombomról a festéket, de nem nezett ki rosszul ezust body és fekete home gomb :DDD
majd a legjobb volt a bodyguardz case friendly foliaja. üveg érzete van es nem bántja a tok.
ez: [link]

(#33440) zsoca929 válasza B.T.Z (#33439) üzenetére


zsoca929
aktív tag

Akkor az ultra hybrid lesz a nyerő, ha a kemény hátlap nem bántja, mert az ultra és a liquid crystal közt vacillálok.
A fóliát megkeresem, mert ez jó ajánlatnak tűnik így.
Köszi a segítséget!
Esetleg a tokok közül amúgy megvan valamelyik? :D

(#33441) B.T.Z válasza zsoca929 (#33440) üzenetére


B.T.Z
csendes tag

Megvan mindegyik, de vettem az asszonynak egy pink példányt és elcsaklizta az összeset :DDD
Azért ha kemeny tokot hasznalsz majd, neha mosd meg a tokot és a telcsit is, legalábbis Én ezt tettem minden héten.
Erre az üvegre várok még egyébként, mert most kb mindenhol out of stock. nagyon sok jót olvasni róla, elvileg ez is tok barát.[link]

(#33442) gerner1 válasza B.T.Z (#33441) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Erre a védőüvegre én is kiváncsi leszek, hogy milyen lesz róla a személyes véleményed. Majd referálj.

(#33443) zsoca929 válasza B.T.Z (#33441) üzenetére


zsoca929
aktív tag

No fene, pedig érdekelt volna akár az egyik :D
Akkor reflektált majd az üveg motyóról, mert nagyon jónak tűnik mint ötlet és a megvalósítása is!
Azért a keméytokkal óvatosabb leszek biztos ami tuti.

(#33444) gerner1 válasza B.T.Z (#33441) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Most nézem csak, hogy milyen "jutányos" ligában van a vételár .... :D

(#33445) alcapone386 válasza zsoca929 (#33406) üzenetére


alcapone386
őstag

Nem nagyon adja vissza a kép, de tenyleg passzentos mindenhol. Direkt nem takarítottam meg a fényképezés előtt. Ami por van a képen, az kívül van :)

[link]

Más: nem tom volt e már. DBT épp frissít. 179.62MB

[ Szerkesztve ]

(#33446) zsoca929 válasza alcapone386 (#33445) üzenetére


zsoca929
aktív tag

Tényleg jól néz ki a fólia így. :K
Ezt mennyiért csinálták a Westendben Neked?

(#33447) B.T.Z válasza gerner1 (#33444) üzenetére


B.T.Z
csendes tag

hat az teny, hogy eleg draga ha nem a legdragabb uveg a telóra, de jelen vagyok a topik kezdete óta és ahogy láttam néhány pórul járt fórumtársnak ~96 ezer jó magyar forintjába fájt egy kijelző csere. WTF?! :Y na meg ennél esélye sincs, hogy szivarvany effekt alakuljon ki, vagy ne érzékeljen a kijelző valamelyik részén. bestbuy ha eltekintunk az ártól, amennyire el lehet :DDD
Ha meglesz és felraktam irok nehany sort srácok!

(#33448) alcapone386 válasza zsoca929 (#33446) üzenetére


alcapone386
őstag

1.5 dollár aliexpress. A többit itthon csináltam. A legdrágább a jéger volt az idegeimre :D

(#33449) gerner1 válasza B.T.Z (#33447) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Igen, ezt mérlegelni kell -mert hiába fizetünk most ~4000Ft -tal többet /év vagyonbiztosítást, a két teló miatt- a biztosítási önrész 19e Ft/készülék.

[ Szerkesztve ]

(#33450) zsoca929 válasza alcapone386 (#33448) üzenetére


zsoca929
aktív tag

Ja, akkor ez saját fejlesztés lett :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.