Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32951) Aryon87 válasza enginev3.0 (#32950) üzenetére


Aryon87
félisten

Mert eldobta a mobilnetet, igy kenytelen voktam ujrainditani. Vissza is allt az alapra.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#32952) Ákkk válasza Aryon87 (#32946) üzenetére


Ákkk
addikt

Restart után sajnos csak így. Pdp pro megnyit és törölni a témák adatait

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#32953) Aryon87 válasza Ákkk (#32952) üzenetére


Aryon87
félisten

:K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#32954) ett


ett
aktív tag

Sziasztok!

Kis Sony Z3 kitérő után (előtte Samu Wave, Galaxy S2, aztán S4, ez még most is használatban van másodtelefonként) ha az égiek is úgy akarják újra Samus leszek és hála barátnőmnek egy fehér S7 edge érkezik ha szerencsém van holnap, ha nincs akkor csak jövőhéten.
A Sony nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Nem rossz, de vannak dolgok amik nem tetszenek benne.

Kérdésem a következő: bekapcsolás meg setup után ha szeretném a nougatot feltenni, akkor mehet fotán is, vagy maradjak inkább a kies/odin vonalon?

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#32955) Ákkk válasza ett (#32954) üzenetére


Ákkk
addikt

Ha új a telefon már az lesz rajta....

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#32956) ett válasza Ákkk (#32955) üzenetére


ett
aktív tag

Igen új. Csak érjen már ide.
Köszi a választ!

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#32957) kaisers válasza Aryon87 (#32946) üzenetére


kaisers
aktív tag

Nem elég, ha letiltod. Újra indítás után a PDP-ben az alkalmazás adatokat mindíg újra és újra törölni kell.

Most látom már írta más is...

[ Szerkesztve ]

(#32958) gerner1 válasza pilu01 (#32949) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Újraindítás után, nálam is minden rendben. Eddig úgy néz ki, hogy az XDA -s módszer jól működik.

[ Szerkesztve ]

(#32959) Hando


Hando
tag

Azért kicsit vicces hogy S7-re semmi frissítés, kollégám S6-ra (7.0) most kapta meg az áprilisi security patchet, és már S5-re is kint van! :(( :((

(#32960) r.feco válasza netcore (#32757) üzenetére


r.feco
csendes tag

Üdv.! Én a Best Byte-nál vettem:
MAX MOBILE, Qualcomm Quick Charge 2.0, Input: DC 12.0-24.0V, Output:DC 5V 2.4A 9V 1.8A / 12V 1,5A
A kábel: ADATA "harisnyás" külső borítás, több színben kapható, nagy áram átvitelére tervezett.

Normál töltésen is bőven elég navihoz, nem melegedik és tudja a gyors töltést is.



[ Szerkesztve ]

(#32961) Peat76 válasza Hando (#32959) üzenetére


Peat76
őstag

B*zi banda, a tv-re kint van az áprilisi biztonsági csomag, mit csinálnak ezek a majmok?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#32962) vadászcsiga válasza Peat76 (#32961) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Miért olyan érdekes egy biztonsági csomag?

(#32963) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Tapasztalt már valaki olyat, hogy a mobilnet látszólag működik, de ha használnám, akkor nincs? Tehát fenn ott van a 4G felirat, de Viberen, messengeren nem tudok küldeni, illetve nem kapok semmit. Ha a mobil internetet ki- és visszakapcsolom, akkor megint van egy darabig. Ezt a Nougatra váltás óta tapasztalom, pontosabban előtte nem vettem észre, hogy produkált volna ilyet.

(#32964) sniper112


sniper112
aktív tag

én se értem mit aggódtok egy biztonsági frissítés miatt ez a google biztonsági javításai és befoltozásai csomag semmi köze nincs a telefonhoz
csak ha neten olvastok a google és a nagy cégek a biztonsági rések miatt kaphatnak ilyen frissítési csomagot és ennyi ettől nem lesz jobb a telefonod, ha csak a samsung a tapasztalt hibákat észre nem veszi és esetleg megcsinálják hozzá a javítást és ennyi. amúgy már 7.1.2 nél (hanem újabb és amit természetesen nem kap meg ez a telefon sem mivel csak fő rendszert kapják meg) járnak a google pixel referencia telefonjai szóval ha annyira érdekelnek ezek akkor vegyél olyan telefont és megkapod garantáltan időben.

[ Szerkesztve ]

(#32965) samyr


samyr
csendes tag

Launchert szeretnék telepiteni, de mindig azt irja van azonos nevű csomag és nem települ fel.
A telepített programok között nem találom.
Mit lehet ilyenkor csinálni?

(#32966) Manky956


Manky956
tag

Sziasztok

Lehet egy hülye kérdés ,de már nagyon unom ,hogy minden reggel újra kell indítanom a telefont ,hogy legyen hang, este a fenti le húzható menüből le némítom ,és a rezgést is leveszem (2szer kattintok rá).Reggel rá kattintok egyszer akkor ugye kéne lennie hangnak és rezgésnek ,de csak rezgés lesz. Valakinek erre van valami ötlete , mit rontok el? köszönöm :R

http://sakaldob.hu

(#32967) Ákkk válasza samyr (#32965) üzenetére


Ákkk
addikt

Melyiket és honnan?

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#32968) gerner1 válasza Manky956 (#32966) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Wipe cache mikor volt utoljára ?

(#32969) mateus válasza vadászcsiga (#32962) üzenetére


mateus
senior tag

Biztosan nem érzik biztonságban magukat:D

(#32970) Keem1 válasza ngabor2 (#32963) üzenetére


Keem1
addikt

Egyszer-egyszer előfordult.
Legutóbb a nagy futam alatt, ahol rengeteg ember volt (operával szemben).
Ki-bekapcsolás segített. Miután eljöttem onnan, már nem fordult elő.

(#32971) enginev3.0 válasza ngabor2 (#32963) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nálam sűrűn, naponta többször, és rohadt idegesítő
Telekom 4G

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#32972) ngabor2 válasza Keem1 (#32970) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Köszi a választ, sajnos nekem napi szinten jön elő a melóhelyen.

Egyre többször futok bele az ilyen "ki-bekapcsolás segít" típusú "megoldásokba". Korábbi telefonjaimnál nem egyszer fordult elő 80-100, sőt 120 napos uptime, hiba nélkül. A mai telefonok ezt miért nem bírják?

Másrészt vissza lehet valahogy, garanciavesztés nélkül térni az előző Android verzióra? Abban volt egy olyan feature, hogy ha a fülemhez emeltem a telefont, akkor automatikusan tárcsázott. Ezt annyira megszoktam, hogy mostanában is elfelejtem megnyomni a telefonkagylót, és mégse csörög ki :D Azt már olvastam, hogy a frissítés letöltését nem lehet kikapcsolni hivatalos verzióban.

enginev3.0: szintén Telekom.Akkor nem biztos, hogy a szerviz tudna vele bármit kezdeni.

[ Szerkesztve ]

(#32973) gerner1 válasza ngabor2 (#32972) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Hogyne. Odin -nal visszarakhatod a 6 -os droidot is, garanciavesztés nélkül.

(#32974) Hando válasza vadászcsiga (#32962) üzenetére


Hando
tag

Nem csak a biztonsági csomag hanem Changelist 10273029 THM romban, BTU romban is 10422490 és a legújabb romban már 11104523 ami azért elég nagy ugrás!
Ahogy korábban fórumra beírtam 7.0 alatt random elmegy az értesítés hang a telefonról, ami szoftveres hiba mert 6.0.1- alatt nem volt baja és kicsit kellemetlen így használni a bugos 200 ezres telefont 2 hónapja!

Manky956: Valószínű szoftveres hiba mint ahogy írtam nekem az értesítési hangok tűnnek el!

[ Szerkesztve ]

(#32975) enginev3.0 válasza ngabor2 (#32972) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én arra gondolok hogy mivel a Telekom most csinálta meg a Volte hálózatot ezért ilyen, és ugye S7 edge és S8 tulajok kapják először

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#32976) Parallaxis válasza ngabor2 (#32972) üzenetére


Parallaxis
addikt

Abban volt egy olyan feature, hogy ha a fülemhez emeltem a telefont, akkor automatikusan tárcsázott.

A 7-esben is megvan, csak itt nem elég ráállnod a névre, bele is kell lépni.

----

Hando:

Ahogy korábban fórumra beírtam 7.0 alatt random elmegy az értesítés hang a telefonról

Töröld le a Messengert és használj helyette Messenger Lite-ot.
Nem a telefon veszi le az értesítési hangokat, hanem a bughalmaz Messenger (mellesleg ezt 6.0 alatt is csinálta nálam).

[ Szerkesztve ]

(#32977) gerner1 válasza Parallaxis (#32976) üzenetére


gerner1
Topikgazda

+1

(#32978) vadászcsiga válasza Parallaxis (#32976) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Csak az a baj hogy más telefonokon nincs ilyen bug. Sőt haver A5-jén sem.

[ Szerkesztve ]

(#32979) ngabor2 válasza Parallaxis (#32976) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Ez nekem új infó. Merre találom meg? Túrtam a beállításokat, de jól elbújt ez a pont.

(#32980) gerner1 válasza Gabmami (#32918) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Kipróbáltam én is ezt a TunnnelBear -t. Köszönöm ! :C Naygszerűen működik. A fizetős téma, és ikon kínálat, sokkal jobb.

@ Aryon87 ... - Vannak "Stendhal" stílusú, egészen jó témák. Plö a Red Motion (Premium Live) 2.49$ -ért ...

(#32981) Ákkk válasza ngabor2 (#32979) üzenetére


Ákkk
addikt

Speciális Funkciók/Közvetlen hívás

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#32982) NandorHUN válasza Parallaxis (#32976) üzenetére


NandorHUN
addikt

Inkább fel kell tenni a V73-at. Jobb mint a Messenger vagy a Lite.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#32983) enginev3.0 válasza NandorHUN (#32982) üzenetére


enginev3.0
félisten

Az mi?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#32984) kaisers válasza enginev3.0 (#32983) üzenetére


kaisers
aktív tag

Gondolom a messenger verzió száma, ami még nem tartalmazza azt a sok sz..t.

(#32985) enginev3.0 válasza kaisers (#32984) üzenetére


enginev3.0
félisten

89.xxx verzió ami még nagyon jó

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#32986) vj0c1


vj0c1
aktív tag

Sziasztok!

Megoldható valahogy, hogy az always on display végig magas fénnyel mutatkozzék, és ne sötétüljön el?
Előre is köszi a helpet!

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#32987) NandorHUN válasza Gabmami (#32918) üzenetére


NandorHUN
addikt

Fizetős témát nem lehet egyszerűbben szerezni?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#32988) vadászcsiga válasza NandorHUN (#32982) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mi az a V73?

(#32989) Aryon87


Aryon87
félisten

Sracok, nem tudjatok veletlen, a kameran van folia?
Mert a vakus reszen van..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#32990) bandi0000 válasza Aryon87 (#32989) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nincs rajta

Xbox One: bandymnc

(#32991) kaisers válasza enginev3.0 (#32985) üzenetére


kaisers
aktív tag

Nekem is az van.

(#32992) NandorHUN válasza vadászcsiga (#32988) üzenetére


NandorHUN
addikt

Messenger V73-as kiadása.
Régi messenger alkalmazás még SnapChat update előttről, lehet vele file-t küldeni, telefonálni stb... Épp ezért jobb, mint a Lite, meg az új verzió.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#32993) enginev3.0 válasza NandorHUN (#32992) üzenetére


enginev3.0
félisten

De akkor mért nem ez? Ez újabb, de ebben sincs myday és stb hülyeség
[link]

(#32989) Aryon87@ Lehet venni hozzá

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#32994) vadászcsiga válasza NandorHUN (#32992) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Próbálkoztam én is ilyen regiekkel de ezek használhatatlanok. Ha wifin leszek azért kipróbálom. Sokáig a 84.x-eset használtam de a hangot az is leveszi, plusz közben a napom funkció már nem olyan idegesítő mint amikor bevezették úgyhogy frissítettem.

[ Szerkesztve ]

(#32995) enginev3.0 válasza vadászcsiga (#32994) üzenetére


enginev3.0
félisten

Engem nem a napom funkció zavar az újakban, hanem hogy megeszi a telefont
Lassú.
Bár már rég próbálkoztam velük, néha ráfrissítek hátha

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#32996) NandorHUN válasza enginev3.0 (#32993) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nem tudom. Én próbáltam a V91-et és most V73-at használom.
Igazából csak azért ezt a két verziót tudom ajánlani, mert ezek nem dobálják be állandóan, hogy akarsz e frissíteni, mert van olyan, ami igen.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#32997) vadászcsiga válasza NandorHUN (#32996) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A 84 sem. De nem ez a gond hanem a bug a hanggal. Ahogy kilépek belőle elmúlik.

[ Szerkesztve ]

(#32998) NandorHUN válasza vadászcsiga (#32997) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ha ezeknél is jelentkezik akkor kikapcsolhatod a "másik alkalmazás eltakarására képességet" . így nincsen pop-up a messengerben, de valoszeg megoldódik a probléma a hanggal is, mert ez a kapcsoló szokott bezavarni a többi alkalmazásnak Samsungon Messenger esetén.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#32999) Gabmami válasza NandorHUN (#32987) üzenetére


Gabmami
tag

Nem! Legálisan semmiképpen nem. A témaáruház "állandóan" ellenőrzi, hogy legális-e a témád. Egy megoldás azért van, ha nem az áruházból származó témát akarsz használni amit fentebb ecseteltek itt is. A "Package disabler" progi , de azzal amig használod nem tudsz témát váltani. Tulajdonképpen amíg használod kinyirja témaáruházat! :D Ezért érdemesebb azt a pár dolcsit rászánni. :D

"Minden műveletlen ember önmaga karikatúrája' (Schlegel)

(#33000) vadászcsiga válasza enginev3.0 (#32995) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nálam nem lassú. Hanem néha lefagyasztja a kijelzőt. Home gomb működik, azon kívül viszont nem érzékeli az érintést.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.