Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32751) Aryon87


Aryon87
félisten

Ha valakit erdekel a mai kepcsomagom, megnezheti a linken :)
Csucs ez a kamera, imadom :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#32752) RaveForce válasza Anulu79 (#32749) üzenetére


RaveForce
veterán

Oszinten szolva nekem egyikkel se volt kenyelmessegi gondom, note4et led flip coverben hasznaltam, s7edget nillkin round sparkle flip tokban, talan a mogehajtas miatt meg jobb is a ramarkolasi egyutthato (igen ezt a szot most talaltam ki :D ) viszont itthon mind2nel lekerul :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#32753) gerner1 válasza NandorHUN (#32748) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Még néhány tapasztalat, Helium -mal kapcsolatban.

(#32754) Xanax88 válasza RaveForce (#32752) üzenetére


Xanax88
tag

Szia!

Ha már említetted Nilkin Round Sparkle-t...

Sajnos én is beruháztam egy ilyen tokra.
Nincs egy hetes a telefon, de a karikát a flipről gyönyörűen beledolgozta a kijelzőbe (karcolás formájában...)
Nálad ilyesmi nem jelentkezett?
Valaki tud arról valamit, hogy ha visszaviszem a tokot, hogy ezt produkálta, akkor kezdenek vele valamit?
Nem 2 forintos kárt okoztak...
Elvileg pont a telefon védelme miatt vettem és ez b*ssza össze...
Elég kiábrándító ez így...

Tudom... ránézésre is egy kalap kaki maga a tok... de hirtelen kellett valami és csak ez volt flipes pont a boltban, előbbutóbb mindenképp cserélem, de kitudja addig mennyire gányolja össze az üvegem... bár kikapcsolt képernyőnél már most is katasztrófa.

Krisz

(#32755) RaveForce válasza Xanax88 (#32754) üzenetére


RaveForce
veterán

Nalam semmi gondja, pedig azert mar boven joideje hasznalom, valszeg vmi elemi reszecske tapadt az ablakod karimajara belulrol, mint a samsung clear view cover tokoknal szokot. Maga a gyuru puhabb mint a kijelzo..

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#32756) moco22 válasza migabi24 (#32694) üzenetére


moco22
aktív tag

Szia migabi!
Te AZ a migabi vagy? :)

Samsung S22 Ultra

(#32757) netcore


netcore
tag

Ki milyen autós töltőt használ? Többet is kipróbáltam de lassúnak érzem és ráadásul ha bedugom a szivargyújtóba a rádió egyből elkezd sisteregni.

Üdv Laci

(#32758) Tamás34 válasza Aryon87 (#32751) üzenetére


Tamás34
senior tag

Szia! Mate 9 után nem tűnik kicsinek a telefon? Mate 8-ról váltanék, S8+ visszavittem a rózsaszínes sáv miatt a kijelző szélein alul, felűl, oldalt! Gáz volt!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#32759) HThomas válasza netcore (#32757) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

Én Samsung EP-LN915U autós töltő adapter (5V/2A) nevű cuccot vettem, nincs vele semmi baj. Gyorsabban töltötte, mint ahogy a GPS navi miatt merült, eddig ezt egyetlen telefonom sem tudta :)

(#32760) gerner1 válasza netcore (#32757) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nekünk, gyári Samu EP-LN915UBESTA van. Teszi a dolgát, ha kell.

(#32761) Aryon87 válasza Tamás34 (#32758) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem, épp hogy kompakt érzetem van utána. Pedig az is baromi jól kézbesimul.
Honor 8-ról Mate 9 nem kis ugrás (H8 elött G5), szal én tudok alkalmazkodni a méretekhez.
Ez az edge pont jó méret.
Sztem menj be egy mediamarkt-ba, és nézd meg előbb a telót.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#32762) spawn21 válasza netcore (#32757) üzenetére


spawn21
veterán

Az enyém zöld

iPhone 13p

(#32763) vadászcsiga válasza moco22 (#32756) üzenetére


vadászcsiga
félisten

És te AZ a moco vagy? :D

(#32764) Tamás34 válasza Aryon87 (#32761) üzenetére


Tamás34
senior tag

Köszi!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#32765) Leslie1966 válasza Tamás34 (#32758) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Én Mate 7-ről váltottam, kisebb jóval, de nem kellemetlen, és sokkal jobb. :DD

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#32766) sompetike válasza Anulu79 (#32737) üzenetére


sompetike
aktív tag

Note7-ről gondolod?
Én váltottam mert muszály volt😰

Méret az nem külömbség0,2" elenyésző,de a sarkok nagy rádiusza ami az s széria védjegye az a mai napig bánattal tölt el.nem bírom megszokni.Ha forgalmazni fogják az EU ban ujra a Note t akkor biztos,hogy megveszem.

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#32767) moco22 válasza vadászcsiga (#32763) üzenetére


moco22
aktív tag

Ahha! 😀🖒

[ Szerkesztve ]

Samsung S22 Ultra

(#32768) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Sziasztok. Tavaly december óta használom a telefont megelégedéssel, viszont van egy nagy hibája : ha olyan helyre megyek, ahol elveszíti a hálózatot (lift, garázs, stb.) , akkor utána csak nagyon sokára áll vissza rá, és ezért nagyon sokszor elérhetetlen vagyok, és én sem tudok telefonálni. Ez a jelenség itthon is előjött, de külföldön sokkal gyakoribb.
Volt (vagy van) esetleg hasonló problémája valakinek a telóval ?

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#32769) Jack Oneill válasza hülyegyerek (#32768) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Szerencsére még ilyet nem tapasztaltam. Volt már raktárban, hogy elment a térerő, de mikor kijöttem, visszajött minden.

(#32770) RaveForce válasza hülyegyerek (#32768) üzenetére


RaveForce
veterán

Bar en sem tapasztaltam, de valszeg a 2mp alatt kapcsolhato repulo mod ki-be megkene oldja gyorsba. Bar ha tartos a dolog akkor fr majd szerviz. Legalabbis en igy jarnek el
Szerk: ja meg uj sim igenyles meg szerviz es fr elott

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#32771) hackeeeee válasza Anulu79 (#32737) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én Note 4-ről váltottam.

Véleményem szubjektív...

(#32772) bandi0000 válasza hülyegyerek (#32768) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Volt igen, bár az enyém akkor se volt elérhető ha maxon volt a térerő, szoval egy kis huza vona után kicseréltettem de a simet is, eddig jó ,kopkopkop

Xbox One: bandymnc

(#32773) balu0301


balu0301
újonc

Sziasztok! Én is boldog tulajdonosa lettem egy ezüst S7 E készüléknek eddig nagyon tetszik minden téren. Nagyon vagány teló! ;)
Pár kérdésem lenne. Jelenleg egy spigen rugged armor tokot használok 3d-s xprotector fóliával, de nagyon nem szeretik egymást és ahogy a nagykönyvbe meg van írva gyűri a szélét. Létezik fólia vagy üveg ami elviseli ezt a tokot? A tok szerintem amúgy nagyon jó és stabilan fogja a telefont!
A teló felajánlotta a Nugát frissítést érdemes telepíteni vagy még várjak vele? Ha igen mire figyeljek a telepítés alakalmával? Az eladó srác azt mondta inkább várjak még legalább 1 hónapot a frissítéssel.

(#32774) enginev3.0 válasza balu0301 (#32773) üzenetére


enginev3.0
félisten

Tedd fel, FR és kész

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#32775) bandi0000 válasza balu0301 (#32773) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Már leg 2 hónapja kint a frissítés, annyira figyelj, hogy kiveszed a simet meg a memkártyát ha van, csinálsz egy hard resetet, frissítessz és megint hard reset, így tuti hibátlan lesz

Fólia meg talán a samsung boltba kapható gyári fólia, vagy nekem személy szerint az ultimateshield vált be, elég olcsó, kijelzö, hátlap, kamera , keret fólia van egy csomagba ha egybe rendeled, nem mondom hogy nekem nem gyűri a saekait picit, de ettöl nem félek h úgy jár mint a gagyi társai

Xbox One: bandymnc

(#32776) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Latszik,hogy most tobben rakattantak az S7-re. Nem csodalom,az egyik legjobban sikerult telefon.

[link]

(#32777) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Az mitől lehet, hogy a telefon olyan helyeken eldobálja a gsm hálózatot (Telekom HU), ahol más telefonok simán működnek (HTC M8 és Nexus 5), képek?
Készülék hiba, vagy a Telekom szívat? :(((

(^)(>.<)(^)

(#32778) gerner1 válasza vacs (#32777) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Esetleg azon a helyen nincsen 3G térerő (látom fixen azon van a készüléked, és nem túl combos a térerő, ahol az első kép készült) a többieké pedig autómatán 2G -n vannak.

[ Szerkesztve ]

(#32779) Jack Oneill válasza balu0301 (#32773) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Igen letezik. Nekem is rugged armor van. A westendben levo mobile outfitters foliait nem gyuri fel.

[ Szerkesztve ]

(#32780) vacs


vacs
veterán

A hálózat mindegy mire van állítva, rendszeresen eldobálja!

(^)(>.<)(^)

(#32781) gerner1 válasza vacs (#32780) üzenetére


gerner1
Topikgazda

SIM cserét kértél már?

(#32782) Keem1


Keem1
addikt

Srácok, pár napig energiatakarékos módban volt a telefonom, ma viszont nem. Viszont, nem tudom, de mintha jócskán merülne így :D
4 óra 38 perce vettem le a töltőről, most 83%-on van úgy, hogy alig használtam (23 perc kijelző). Vajon szívja valami az akkut, vagy az akksival lehet valami? Eddig se volt Nougat alatt valami acélos nálam az üzemidő, de ez mintha még a korábbiaknál is rosszabb lenne :D

[ Szerkesztve ]

(#32783) Cry0 válasza Keem1 (#32782) üzenetére


Cry0
őstag

én nem használok energia takarékos üzemmódot mégis 51 órát ment a telefon és kicsivel több mint 5 és fél óra kijelző időm lett.

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#32784) Jack Oneill válasza Keem1 (#32782) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Minden androidos telonal elofordulhat ilyen. Ujraindit, gyors rendszerpucolas, en ikyenkor pl egy ccleanert lefuttatok,aztan beken hagyom. S5-nel volt nekem ilyen es a problema meg lett ezzel oldva.

(#32785) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Lefuttattam a Helium Bakcup-ot, de nem működik sajnos. Hiába teszek bármit, miután lefutott ugyanúgy nem jelennek meg az appok.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#32786) Aryon87


Aryon87
félisten

3. nap: megvolt az elso random ujraindulas, emellett joparszor sikerult megakasztanom is (pl ertesitesi fuggony esete)..
Valami nem tetszik neki..
Tippek?
Hard reset hogyan van itt?
Power es hangero+ kombo?
Nugat telepitese utan FR volt es tiszta belakas.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#32787) NandorHUN válasza Aryon87 (#32786) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nekem nem volt semmi ilyesmi eddig.
Viszont lehet érdemes fejlesztőiben kikapcsolni az animációkat, vagy lecsökkenteni, esetleg max hátsó folyamatoknak betenni a 4-et ugyanitt.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#32788) Aryon87 válasza NandorHUN (#32787) üzenetére


Aryon87
félisten

Azok 0.5-re vannak lehuzva.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#32789) Cry0 válasza Aryon87 (#32786) üzenetére


Cry0
őstag

hard reset hangerő fel + home gomb + bekapcsoló gomb

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#32790) Aryon87 válasza Cry0 (#32789) üzenetére


Aryon87
félisten

:))
Franc gondolta volna. Koszi, holnap megcsinalom.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#32791) neo_xperia válasza Keem1 (#32782) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Az tényleg nagyon merül, valami ott beragadhatott. Nekem 83%-nál kb másfél óra SOT szokott lenni.

(#32792) Keem1 válasza Jack Oneill (#32784) üzenetére


Keem1
addikt

Köszi srácok, az általatok javasolt dolgokat végig megcsináltam, meglátjuk... :D
Ja, és most volt wipe cache is.

(#32793) ShadowLac válasza Aryon87 (#32786) üzenetére


ShadowLac
addikt

Majd a 7.1 gondolom és tökéletes lesz. Én meg 6.0.1 en vagyok soha semmi nüansznyi akadás stb SEM. Ettől függetlenül le fogom frissíteni .Kíváncsi vagyok.Csak remélem a fotós képességek nem gyengülnek.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#32794) Aryon87


Aryon87
félisten

Hard resetet akartam, véletlen beléptem az Odin-ba.. downloading felirat van...
hogy kell kiszállni belőle? :))

Lacno: én úgy ltom jó képeke születnek, és a kameraszoftver is más lett

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#32795) gerner1 válasza Aryon87 (#32794) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Hang LE + Bekapcs (reset) nyomva tart, amíg nem rezdül egyet a készülék.

[ Szerkesztve ]

(#32796) Aryon87 válasza gerner1 (#32795) üzenetére


Aryon87
félisten

Fuh, köszi :C
Látszik hogy nem volt Samum...
Anyám Ace3-ját mókoltam, de az vagy 2 éve volt..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#32797) enginev3.0 válasza Aryon87 (#32786) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nálam nincs semmi gond se akadás, nem lehet hogy véletlen LG vagy HTC appot próbáltál rá feltenni, és most megbosszulja?

:)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#32798) Aryon87 válasza enginev3.0 (#32797) üzenetére


Aryon87
félisten

;]

Normális appjaim vannak, semmi feketén beszerzett nincs.
Ugyanazokat használom mint mindig.
Sebaj, HR megvolt, sztem valami ütközés volt, mert a 6.0-ra telepítettem, és a Nugatra frissítés után csak FR volt, mivel nem tudtam a HR műveletét.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#32799) szabosasito


szabosasito
aktív tag

Sziasztok!

Van valakinek Német / DBT / régiós telefonja? 2017 januári az android biztonsági javítás. Azért ez nem gyenge igy májusban, a " precíz Németek is ennyire lelassultak volna? Olvastam, hogy más régiók előrébb járnak az android biztonsági javítással. Akinek Német a telefonja szintén januári? Lehet, hogy csak nekem nem jön a frissítés?

Előre is köszönöm.

Szép napot mindenkinek. :R

(#32800) Sorgette


Sorgette
csendes tag

Sziasztok! Nem tudom jo helyre irok-evan egy samsung s7-m ami tegnap este teljesen meggajdult. Oldottam volna fel a billemtyuzetet es nem sikerult ki akartam kapcsolni h ujra belapcsoljam akkor meg egy ilyen szines pixelekbol allo kepernyo jott fel ami 3 masodpercenket ki be kapcsolt egy rovid rezges mellett. Lattatok mar ilyet?
Probaltam ujraimditani 7 masodpercig nyomva tartani a kikapcsolot meg a hangero le gombot semmi. Reggelre megszunt a kepernyo ki be kapcsolasa most fekete a kepernyő de az ertesitesi led keken vilagit nem reagal semmire. Valaki latott mar ilyet?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.