Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33851) gerner1 válasza szabogabor10 (#33850) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Én is BP -i vagyok. Az, hogy főváros nem jelent semmit. A legtöbb helyen van ugyan 4G, de abból sem mindegy, hogy az adott tornyon melyik installáció van. A kollégák közt vannak akik T -nél "adófizetők", és tőlük kérdeztem, hogy mik a tapasztalataik, mert én vodkás vagyok.

(#33852) szabogabor10 válasza gerner1 (#33851) üzenetére


szabogabor10
veterán

Kollégáid közül van, aki már tudott 4G-n telefonálni?

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#33853) gerner1 válasza szabogabor10 (#33852) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Van.

(#33854) szabogabor10 válasza gerner1 (#33853) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ha ez tényleg ennyire nehézkes még, én se értem, miért kellett ezt ilyen nagy felhajtással beharangozni...
Ráadásul a sajtóközleményben azt írják, a teljes 4G hálózaton elérhető...azért ezt elég inkorrekt így leírni.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#33855) Keem1 válasza szabogabor10 (#33846) üzenetére


Keem1
addikt

Nem volt olyan, hogy szoftverfrissítés is kell? Mert egyelőre a Samsung+Telekom kiadta a 7.0-t, és ennyi. Biztonsági frissítés februári.

(#33856) szabogabor10 válasza Keem1 (#33855) üzenetére


szabogabor10
veterán

Elvileg a 7.0-ás frissítéssel megjelent a VoLTE kapcsoló a menüben, és így mennie kéne.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#33857) Jack Oneill válasza Keem1 (#33855) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Valoban 7.0 alatt jelent meg ez a funkcio. De akkor egyelore tok ertelmetlen.

(#33858) gerner1 válasza szabogabor10 (#33854) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Én már kevésbé foglalkozom az ilyesmikkel. Az összes szolgáltató hírdeti, hogy ennyi + annyi % az országos 4G lefedettsége. Aztán kimozdulsz valamerre, és azzal szembesülsz, hogy egyszámjegyes főútvonal(ak) mentén, a megtett táv nagyobb részében még 3G sincs ... Első ilyen élményemkor azt gondoltam, hogy biztos a vodka gyenge, de gyorsan kiderült, hogy plö ugyanott telenyomor sincs a szifonon. De utaztam plö a MÁV nevü "taxival" is másik irányban, és azon is gyakran nem volt térerő (semmilyen se). Tehát rendes GSM térerő nem volt, nem a szerelvény WiFi -je... -> mert az külön fejezet. Gondolom, ha szová tenném, vagy tennénk, akkor arra az lenne a válasz, hogy " Kérem, Ön sajnálatunkra, pont azokon a helyeken tartózkodott, ami az ~1.2% kivétel .. " - vagy valami hasonló, sablonos, sekélyes tartalom, frappáns köntösben. Amivel az a baj, hogy nagyságrendekkel több mint ~1.2% (példának írtam, mert plö 80% -kal egyik sem hírdeti magát...)
Ami számomra zavaró ebben, hogy akkor miért áll a hírdetményben olyan, ami nyilvánvalóan sántít (?) ... -szerintem tudjuk a választ ...

[ Szerkesztve ]

(#33859) h_benjamin


h_benjamin
aktív tag

Üdv vettem egy Spigen Rugged Armor tokot mivel eléggé rá lóg a kijelzőre nem tudom hogy foliát így lehet e fel tenni vagy felesleges? Zsebembe kijelző a combom fele néz mindig.. ha tudtok valami foliát az jó lenne. De ha felesleges akkor hagyom.

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#33860) Aryon87 válasza gerner1 (#33858) üzenetére


Aryon87
félisten

Ismerős szitu.. :DDD

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#33861) vferi90


vferi90
tag

Sziasztok!
Én nem csak 4G-n nem tudok telefonálni, hanem előfordul hogy sehogy sem. Ráadásul elég gyakran. "Szolgáltatási területen kívül" vagy valami hasonlő az üzenet, már ha van egyátalán hibaüzenet. A másik hogy rohadt sokáig tart mire egyáltalán kicsörög, Aztán 2 csörgés után bontja is a hívást.

Note9

(#33862) Jack Oneill válasza h_benjamin (#33859) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Rugged armorom van es lehet. Westend Mobile Outfitters foliai. Nekem is az van.

[ Szerkesztve ]

(#33863) Leslie1966


Leslie1966
senior tag

Én szégyen, nem szégyen szombaton vettem mellé-helyette egy Huawei Mate 9-est ami eddig tökéletesen működik és sokkal gyorsabb.

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#33864) Aryon87 válasza Leslie1966 (#33863) üzenetére


Aryon87
félisten

Akkor nem volt placebo erzesem a gyorsasag... :B

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#33865) Leslie1966 válasza Aryon87 (#33864) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Bizony nem, én sem gondoltam volna, de így van. Antutu-ban is ráver vagy 25-30 ezer pontot, de a szintetikus tesztet a valóság és a gyakorlat is igazolja. :F

[ Szerkesztve ]

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#33866) Aryon87 válasza Leslie1966 (#33865) üzenetére


Aryon87
félisten

Én Mate9-ről jöttem.. Annak a kamerájával nem voltam kibékülve, valszeg hibás volt. Egyből feltűnt, hogy nincs az a gyorsaság itt, mint ott. Persze ez nem vészes, de mégis érzékelhető a különbség a kettő közt. És ugyanezt elmondhatom a Honor 8 esetében is hogy előnyére van a téma.
--------------------------------------------
Sorry az offért, ez a valóság.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#33867) nicho01


nicho01
tag

Sziasztok!
A home gombot tudják cserélni szerintetek a szervízben? A Westend mellett lévő szervízbe vittem be a telefont, mert nem megfelelően működött a gomb, amit az átvevő srác is elismert. Valakinek volt már ilyen javítása, Köszönöm.

(#33868) Ákkk válasza nicho01 (#33867) üzenetére


Ákkk
addikt

Miért ne tudnák☺

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#33869) gerner1 válasza Aryon87 (#33866) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Lehet picit javítani ezen, ha a Beállítások ->Fejlesztői beállítások -ban az animációkat kikapcsolod, és/vagy ezek alatt a GPU-lekép. kényszerítése -t bekapcsolod. Én most nem vettem észre, hogy mondjuk a Beállítások -> Alkalmazások listája, vagy az Értesítések -nél a lista röccene görgetésre, és ezen kívül is mindent lag mentesen "dobál". Mondjuk, én nem tudom hasonlítani a Mate9 -hez, és a Honor 8 -hoz sem, mert tartósabban még nem volt a kezemben egyik sem, de elfogadom a tapasztalatod.

[ Szerkesztve ]

(#33870) Keem1 válasza nicho01 (#33867) üzenetére


Keem1
addikt

Garis? Elvileg a kijelzővel együtt cserélik. Ha nem garis, drága home gomb csere lesz.

(#33871) Leslie1966 válasza Aryon87 (#33866) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Igen, de ne trollkodjunk itt. :DD

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#33872) nicho01 válasza Keem1 (#33870) üzenetére


nicho01
tag

Garis. Arra vonatkozott volna kérdésem, hogy külön a gombot cserélik-e, mert a fórumban olvasottak alapján a szervízben nem szokták szétválasztani a keretet a kijelzőtől, anélkül viszont nem lehet cserélni a home gombot.

(#33873) Aryon87 válasza gerner1 (#33869) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem sok javulást hoz az említett modellekhez viszonyítva, de ezek már tényleg apróságok, mert így is gyors ez a teló, de mégis más-más szinten :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#33874) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Csak azt is reklámozzátok, hogy a sebesség amivel gyorsabb állításotok szerint, nem annyira nagy, pláne ha azt nézzük, hogy kijelzöbe, kijelző arányban, kamerában, +egyéb dolgokban jobb a samu, pláne szoftveresen, még ha utóbbiba bele is köt valaki

Xbox One: bandymnc

(#33875) Aryon87 válasza bandi0000 (#33874) üzenetére


Aryon87
félisten

Nyugi nem kell ügyet csinálni belőle, offos eszmecsere volt. Nyílván más mindkettő, de ez a szembetűnőbb :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#33876) h_benjamin válasza Jack Oneill (#33862) üzenetére


h_benjamin
aktív tag

És innen lehet rendelni is vagy fel mell mennem hozzá pestre? Mert úgy nekem nem érné meg mert vidéki vagyok.(gyugati határ)

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#33877) NandorHUN válasza noxon (#33800) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nekem tökéletesen működik a feloldás, sőt appokon belül is működött az ujjlenyomat olvasás (Solid Explorer) fehérlistázás nélkül.
De mivel van kapcsolója a statusbarnál, ezért egy pillanat alatt ki be lehet kapcsolni.

Illetve PRO-val lehet fehérlistázni is az appokat HA valami nem menne.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#33878) NandorHUN válasza noxon (#33800) üzenetére


NandorHUN
addikt

Az is működik, én nem használok samsung pass-t, de ahova kell ujjlenyomat olvasás ott kikapcsolja magát.
Statusbaron van kapcsolója is.
Illetve PROval van app fehérlista.

Ez nem olyan gagyi mint az EasyHome :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#33879) Keem1 válasza nicho01 (#33872) üzenetére


Keem1
addikt

Nem külön cserélik tudtommal, úgyhogy lesz egy zsír új kijelződ is ;)

(#33880) Jack Oneill válasza h_benjamin (#33876) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Nem lehet rendelni, mert egy speciális gép vágja ki a fóliát helyben, és teszik bele egy meleg levegőt keringető rendszerbe.

(#33881) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Nugat nem normális. Ferenczi Ákonak köszönhetően sikerült eltüntetni zárolt képernyőről az android rendszer értesítését, konkrétan az Adguard es a ne zavarj-ét. Ujjlenyomatos feloldás beállítása után elő jön az opció hogy zárolt képernyőn megjelenitse e az értesítést vagy sem. Sima elhuzós feloldásra vissza állva is megmarad a beállítás.
:R

(#33882) Ferenczi Áko válasza vadászcsiga (#33881) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

;)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#33883) gerner1 válasza vadászcsiga (#33881) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nahh. Grat! :) Mióta is idegesített, ez ? :D

[ Szerkesztve ]

(#33884) NandorHUN válasza vadászcsiga (#33881) üzenetére


NandorHUN
addikt

AdGuard helyett vannak ám jobb Adblockerek is, amiknek nincs értesítése és knox alapúak.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#33885) h_benjamin válasza Jack Oneill (#33880) üzenetére


h_benjamin
aktív tag

Akkor majd be térek az üzletbe ha járok fent pesten köszi az infót!

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#33886) kaisers válasza NandorHUN (#33884) üzenetére


kaisers
aktív tag

Melyikre gondolsz?

(#33887) NandorHUN válasza kaisers (#33886) üzenetére


NandorHUN
addikt

Disconnect Pro vagy Adhell.

Nincs értesítés, tökéletesen mennek és knox alapon kifejezetten Samsung flasgshipre tervezve.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#33888) vadászcsiga válasza NandorHUN (#33887) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Adhell nem olyan jó mint az Adguard.

(#33889) NandorHUN válasza vadászcsiga (#33888) üzenetére


NandorHUN
addikt

Mikor én használtam elég jó volt. Bár most Disconnect Pro van fent, 2 együtt nem tud működni knox miatt csak az egyik.

Viszont Disconnect Pro pénzbe kerül - bár van mikor akciós vagy ingyenes.

Böngészőre meg használok még Adblock extensiont, mivel összevetve jobb, mint a Chrome.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#33890) RaveForce válasza szabogabor10 (#33813) üzenetére


RaveForce
veterán

Pont a minap beszeltem a telekommal mas ugybol kifolyolag es rakerdeztem a voltera is, hogy olvastam a kozlemenyt de azota se kaptam smst h aktivaltak volna, magenta1 es s7e komboval, mire jott a valasz, hogy hamarosan kimegy egy frissites s7e-re es utana tudom igenybe venni..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#33891) kaisers válasza NandorHUN (#33887) üzenetére


kaisers
aktív tag

Hát nem tudom...

Nekem egyik sem volt olyan jó mint az adguard.

(#33892) vadászcsiga válasza NandorHUN (#33889) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Na meg nem csak az Adguard értesítése zavart hanem a ne zavarjé is. (Ha már ez a neve :D)

[ Szerkesztve ]

(#33893) kaisers


kaisers
aktív tag

Vettem egy evo+ memória kártyát.
Én nem érzem gyorsabbnak egy másolás esetében sem.
Az írási, olvasàsi sebességet nem kéne "làtvànyosan" érzékelnem?

(#33894) gerner1 válasza kaisers (#33893) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Amennyiben a korábbi kártyád is hasonló tempót tudott, akkor a kisebb különbséget nehezebb észrevenni. Vesd össze a korábbi kártya mért értékeivel, hogy ez miként teljesít.

(#33895) glacious válasza kaisers (#33893) üzenetére


glacious
addikt

Mihez képest? Ha usb-n másolsz rá, akkor lehet benne bármilyen kártya, nem lesz gyorsabb.

[ Szerkesztve ]

(#33896) Neck


Neck
veterán

Hülye kérdés - ha listaáron veszek a Telekomnál egy telót (S7 edge), akkor is Telekom függő lesz?
Mennyibe kerül függetleníttetni náluk? (a cél az lenne, hogy gyári 2 év garival vegyem a telefont, lehetőleg nem túl drágán :B )

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#33897) vadászcsiga válasza gerner1 (#33883) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha még a messengert is javítanák az lenne a kánaán :D

(#33898) Tamás34


Tamás34
senior tag

Sziasztok!

A Youtube nézésénél nálatok is felmegy a fényerő automatikusan a telefonotokon? Nincs automatára rakva a fényerő!

Köszi!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#33899) wayne1 válasza RaveForce (#33890) üzenetére


wayne1
senior tag

Én ma beszéltem velük emiatt, és azt mondta a csaj, hogy aktiválta nekem, indítsam újra a telefont. SMS-t nem kaptam róla, de kipróbáltam, a netet nem dobja el hívás közben és sokkal gyorsabban kapcsol hívást.

(#33900) Jack Oneill válasza wayne1 (#33899) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Én is most beszéltem velük. Nem aktiválnak semmit! Pár napon belül kapunk egy frissítést, amivel már működni fog. És a másik félnek nem kell tudnia, attól még a mi telónk az új technológiát használja majd, netezni is lehet közben.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.