Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32451) Csokihab válasza Jack Oneill (#32450) üzenetére


Csokihab
csendes tag

A "Mert hülye azért nem vagyok..." szlogenű boltban, mivel most 160.999-ért szórják. Erre mondtam azt, hogy az S8 nem ér annyit, hogy +100k-t ráköltsek és ennyiért ez a telefon mondhatni ingyen van. :Y

(#32452) gerner1 válasza Csokihab (#32451) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Emlékszem, hogy többünknek kellett ~6-8 nap (nekem is), mire beállt az üzemidő. Utána is sokminden múlik, hogy ki-mire-mennyit használja, és a napja jelentős részében milyen a térerő, ahol használja. Első néhány nap amúgy sem normális, mert údonság. Aztán belakni + mindent kipróbálni mennyivel másabb, mint a korábbi készüléken, stb. Ezek az átlalános használatnál, jobban pusztítják az akkuban tárolt töltést.

[ Szerkesztve ]

(#32453) *RLaci* válasza Csokihab (#32444) üzenetére


*RLaci*
addikt

Ott valami nagyon nincs rendben.Az enyém két hetes,nagyon jó az akku.Ma úgy raktam töltőre 15%-nál,hogy 2 nap 10 órán állt az üzemidő,6 óra 10 perc SOT-al.Auto fényerőn,lte-wifi vegyesen.

(#32454) Csokihab


Csokihab
csendes tag

Egyelőre a hátralévő akkuidőre használati mód tanulását ír épp ki (reset előtt 96%-nál 9óra akkuidőt becsült :D :Y ). Szerintem azon nem múlik, hogy visszaviszem, ha úgyis kicserélik. (max. újra ez lesz és akkor meg kivárom ezt az 1 hetet, hogy beálljon. Ha nem, akkor meg ott a biztosítás/garancia)

Újabb kérdés: Ti mennyire fürdetitek? Arról egyébként nem olvastam még, hogy a melegvíz hogyan hat rá.

(#32455) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Arra van valami program, hogy hosszan nyomva a gombokat más funkciót tudjak elérni?
Mondjuk notification bar lehúzását stb...?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#32456) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Mivel rákeresve látom még senki nem talált rá (ezek szerint ? ) erre a kombinációra, ezért szeretnék ajánlani mindenkinek egy nagyon jó Adblocker kombinációt. Jobb mint a Samsungos Browser adblockok vagy az Adblocker, Adaway -

2 app kell ehhez:
Adhell + Disconnect Pro

Mindkettő kifejezetten Samsungoz lett kitalálva és nem csak a böngészőn belül blokkol, hanem mindenhol, de persze böngészőn belül is. :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#32457) enginev3.0 válasza NandorHUN (#32456) üzenetére


enginev3.0
félisten

Adhellt fel is raktam, eddig még nem hallottam róla

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#32458) NandorHUN válasza enginev3.0 (#32457) üzenetére


NandorHUN
addikt

Redditen ajánlották és ez a kombináció tényleg sokkal jobb mint a többi. Ugye Samsung Browser extensionok nem mind működnek jól, Adguard Content Blocker pedig állandóan ott figyel a notification bar-nál. Adaway csak rooton meg, ahogy MinMinGuard is. AdHell meg Knox-xal pont ide lett fejlesztve és még root se kell.
Nekem appokon belül is kiszűrt mindent. :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#32459) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Tokok közül milyet érdemes venni?
Spigent néztem, viszonylag drágák, érdemes ilyet venni vagy jó valami olcsóbb is? Ha nem Spigen akkor mit tudnátok ajánlani ami ilyen belebujtatós, tehát nem flip?

Néztem a Neo Hybrid et meg Crystal -t. Ezekben mennyivel nehezebb vagy kényelmetlenebb a fogása a készüléknek? Gombokat el lehet érni, nem sokkal nehezebb nyomkodni?
- Volt már másik készülékre olcsóbb ilyen "körülfogós" tok, de nagyon kényelmetlennek találtam.

2 közül Crystal jobban tetszik kérdés, hogy védi e eléggé , illetve, hogy mennyi idő amíg esetleg megsárgul - mivel szilikon gondolom ez előbb utóbb bekövetkezik.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#32460) enginev3.0 válasza NandorHUN (#32458) üzenetére


enginev3.0
félisten

Mondjuk én chromeot használok szóval a Samsung browser rész nem érint

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#32461) vadászcsiga válasza NandorHUN (#32455) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Szerintem nincs. Én pl arra amit írsz, a Nova launcher gesztusát használom. Simítás lefelé a főoldalon.

(#32462) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

4g hivas

[link]

[ Szerkesztve ]

(#32463) Jack Oneill válasza Jack Oneill (#32462) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Igy mar hivas kozben is tudunk netezni.

(#32464) gerner1 válasza Jack Oneill (#32462) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Kössz az infót! Akkor a következő a Telenyomor lesz, és akkor már a Vodka sem maradhat le ...

(#32465) Keem1 válasza Jack Oneill (#32462) üzenetére


Keem1
addikt

Akkor nálam már működik?

[kép]

(#32466) gerner1 válasza Keem1 (#32465) üzenetére


gerner1
Topikgazda

A cikk szerint, igen.

(#32467) freddirty válasza NandorHUN (#32459) üzenetére


freddirty
senior tag

Neo Hybridet vettem, nekem közel kezelhetetlen volt a telefon a lekerekített szélek miatt, de így már teljesen OK. És lehet rakni arcra is a telefont gond nélkül nem fekszik fel már a képernyőre.
Hozzáteszem, szeretem a nagy telefonokat, az előző note4-en is volt nem pici tok. Aki persze keresi a minél vékonyabb telefonokat annak inkább nem való.

fred

(#32468) Keem1 válasza gerner1 (#32466) üzenetére


Keem1
addikt

Na, ez szuper ;)

Valaki hozzáértő: az a korábbi infó, hogy csak akkor van VoLTE, ha mindkét fél mindenben VoLTE képes, nettó baromság, ugye?

Én ugye nem a másik készülékkel vagyok fizikai kapcsolatban, hanem a szolgáltatóm egy adótornyával. Ha a kettő között megy a VoLTE, a másik fél ugyanezen részének miért kéne teljesülnie?
Teszem azt, én a T hálózatához 4G-n kapcsolódok, felhívok valakit, és közben neteznék is. A toronnyal a kapcsolatom kipipálva. A másik fél viszont 3G-n van. Hol kéne érdekeljen engem, hogy a másik hogy kapcsolódik a hálózatra? Én príma hangminőségben beszélek, plusz netezek, a másik max nem ugyanilyen minőségben hall, mert ő nem VoLTE-s. Ugyanez: ha én 3G-n hívok valakit, de ő 2G-n van, akkor az én telefonom is átvált 2G-re, mert a másik is azon van? Nem. Szóval evidens, hogy én 4G-n hívok valakit, de valaki más meg 2/3G-n van, az minket nem zavar, max ő nem hallja az én príma hangminőségemet.

Valaki ezt megerősítené?

Szerk: Áhh, nem megy ez még. Felhívtam a 1430-at: vissza 3G-re. Felhívtam a munkahelyi telefonomat: vissza 3G-re. Sejtettem, hogy nem lesz ez ilyen egyszerű és jó.

[ Szerkesztve ]

(#32469) viewdetails válasza Keem1 (#32468) üzenetére


viewdetails
addikt

Az a HD hang volt szerintem.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#32470) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Én eddig is tudtam netezni telefonálás közben

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#32471) gerner1 válasza Keem1 (#32468) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Szerintem jól sakkozod.

(#32472) gerner1 válasza enginev3.0 (#32470) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Igen. 3G -n is lehet.

(#32473) Keem1 válasza enginev3.0 (#32470) üzenetére


Keem1
addikt

Lehet is, megy most is. A probléma inkább az, hogy állandóan oda-vissza váltogat, ami idő és energia. Ráadásul a 3G akkuzabálóbb, mint a 4G (gyakorlati tapasztalat, pár éve az S4 telómmal kipróbáltam és bizonyítást nyert: több próba után is egyértelművé vált, hogy 3G-n sokkal kevesebb ideig bírta a telefon, mint 4G-n).

A másik meg, hogy ha 4G-n vagyok 0-24-ben, akkor legyek már hívás közben is, ne vándorolgasson a telefon. Ahol van 4G, de nincs 3G, ott hívás alatt 2G-re vált vissza (tavaly Badacsonyi-hegységben kirándultunk, nekem 4G-n volt a telefonom végig, cimborám non-B20-as készüléke meg csak 2G-n lavírozott, mert ott nem volt a Telekomnak 3G-je. Csak 2 meg 4.

#32471 gerner1: Köszi, megnyugodtam :D

[ Szerkesztve ]

(#32474) Kispotter


Kispotter
tag

Sziasztok! Ma próbáltam a telefonomon hívás közben netezni. Majdnem fél éve van nálam a telefon és most tűnt fel, hogy nimcs net hívás közben. Előző telefonomnál xperia Z1 ment hívás közben a net. Ráadásul ma elindult elvileg a Volte is, de mégsem jó. Másnál, hogy van ez?

Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

(#32475) gerner1 válasza Kispotter (#32474) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Némi info azoknak, akik Tré ügyfelek. Tehát, akik nem TMH CSC-n vannak, azoknak egyenlőre hosszú-csöcs van. Vagy feltolnak egy TMH -s ROM -ot. Boot -oláskor pedig, hallgatják a csodás "melódiát" ... :D

[ Szerkesztve ]

(#32476) bandi0000 válasza Kispotter (#32474) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nekem megy telekom, igaz 4g ről visszadobott 3g re , aztán ahogy frissítettem egy oldalt akkor hsdpa-ra rakott vissza

Xbox One: bandymnc

(#32477) Zsolaf válasza gerner1 (#32475) üzenetére


Zsolaf
addikt

Ez f@sza. Flottás telekom, XEH romon vagyok :) ilyenkor mi van?

[ Szerkesztve ]

(#32478) Keem1 válasza Zsolaf (#32477) üzenetére


Keem1
addikt

Az, hogy előbb-utóbb menni fog ;)
Ez régiófüggő, a Samu nem fogja kiszedni a többi romból, csak azért, hogy a Telekom HU ügyfelei részesüljenek benne.
De azért lecsekkolhatnád, hogy a te romod támogatja-e már, mint ahogy az enyém igen. Ha meg te (is) megkaptad a T smsét, akkor szerintem működni fog. Csak jó azt mondani, hogy "csak a mi szoftverünkkel megy". Ahogy a Mobiltárca is ment nem T-s rommal.

#32479 bandi0000:
"SMS-ben tájékoztatjuk azon ügyfeleinket, akiknek a 4G Hang szolgáltatás bekapcsolásra került."
[link]

#32480 Jack Oneill :
Nekem is rémlett ilyesmi, ráadásul most is rákérdeztem pár poszttal feljebb. De az a józan ésszel ellenkezne. Nem egymáshoz kapcsolódik a két telefonáló készüléke, hanem mindegyiké a saját szolgáltatója egy adótornyához. Ha 3G-n vagyok és 2G-n lévő emberrel telefonálok, akkor is visszavált a telóm 2G-re, mert a másiknak az van?

[ Szerkesztve ]

(#32479) bandi0000 válasza Keem1 (#32478) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Milyen sms ?

Xbox One: bandymnc

(#32480) Jack Oneill válasza gerner1 (#32464) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Viszont ez nem csak akkor mukodik, ha a masik felnek is van ilyen lehetoseg?

(#32481) Laurh


Laurh
aktív tag

Sziasztok,

Abban kérnék tőletek segítséget, hogy lezárt képernyő mellett miként tudom előcsalogatni azt a funkciót, hogy oldalt fussanak a yahoo hírek?
Illetve a samsung cloudba mentett adatokat valahot meg lehet nézni? (mint pl icloud vagy dropbox esetén?)

Köszi előre is. :R

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#32482) bandi0000 válasza Laurh (#32481) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Beállítás->kijelző->edge panelek

Xbox One: bandymnc

(#32483) Zsolaf válasza Keem1 (#32478) üzenetére


Zsolaf
addikt

Nekem nincs benne a menü sem. Nem jött sms sem.

[ Szerkesztve ]

(#32484) derrik


derrik
őstag

Sziasztok
Kaptam egy levedlett s7 edge-t. A hátulján gyári hátlap védő. Az elejére fóliát szertnék. Van e bevált darab, méret pontos, jó minőség, gyors beszerzés?
Valamint milyen QI töltőt érdemes beszerezni hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#32485) Keem1 válasza derrik (#32484) üzenetére


Keem1
addikt

Néhány példa: ;)

Fólia #1
Fólia #2
Fólia #3

Elsősorban a második ajánlott.

Amúgy meg nyugodtan böngészd a topikot, meg az összefoglalót, fóliával kapcsolatban már sok véleményt leírtunk. QI töltőből meg leginkább a gyári gyorstöltő az ajánlott. A kintről beszerezhető darabokról megoszlanak a vélemények. Viszont pont a töltő olyan, aminél én nem kockáztatnék egy tűzesetet, mobil tönkrevágást. 10-11 ezer a gyári, 4-5 ezertől vannak a Kínából rendelhetők, de a telefon ára meg a többszöröse.

[ Szerkesztve ]

(#32486) Peat76


Peat76
őstag

Mi a p*cs van, nincs frissítés a 7.0 óta,? Vicc az egész.

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#32487) Keem1 válasza Peat76 (#32486) üzenetére


Keem1
addikt

Elég gáz... leállt az egész, 2 hónapja, amióta kijött a nyugágy, semmi, még biztonsági frissítés sincs. Azelőtt legalább, ha egy hónapos csúszással is, de jöttek a havi fixek. Most meg februári dátummal áll a sztori úgy, hogy majdnem május van.

(#32488) gerner1 válasza Keem1 (#32487) üzenetére


gerner1
Topikgazda

A "kivételezett(ek)" (német O2) viszont kapott már azóta, egy hónapon belül -> kettőt is. Fene se érti ezt...

(#32489) vadászcsiga válasza Keem1 (#32487) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Örüljünk hogy megkaptuk gondolják.

(#32490) Keem1 válasza gerner1 (#32488) üzenetére


Keem1
addikt

Én se értem. Már csak azért se, mert egy hotfix kb. független kéne hogy legyen, se gui, se 3rd party appok, szóval az elvileg régiófüggetlenül is megoldható. Csak a kisméretű, romfüggetlen frissítést leküldenék az eszközökre és kész.

Nem logikus az Android....
Szerkezetileg én így csinálnám:
- alap rendszer (kernel): Google sara, minden esetben azonos (verzión belül)
- driver, eszközspecifikus rész: gyártó szekciója
- szolgáltatói hülyeségek: szolgáltató
- kémprogramok 3rd party appok: szolgáltató/gyártó

Így kicsit egyszerűbb is lenne a frissítés. Kernelt pl. le lehetne küldeni az összes, azonos rendszerverziójú készülékre, gyártótól, szolgáltatótól függetlenül.
A gyártós részből megintcsak kihagyható a szolgáltató, elég ha a Samsung az azonos típusokra egyszer megcsinálja (hotfixek mondjuk meg a saját appjai).
A szolgáltató meg ha szüttyög a saját részeivel, azt leszrom.

[ Szerkesztve ]

(#32491) Akidobos74 válasza gerner1 (#32488) üzenetére


Akidobos74
aktív tag

Igen, Ilyen készülékem van és a minap jött OTA-n már a 2. e hónapban, valóban. 04.01. a biztonsági javítás dátuma. Csodálkoztam is, hogy már megint? :) De a VoLTE még nem opció.

(#32492) Zsolaf válasza vadászcsiga (#32489) üzenetére


Zsolaf
addikt

Biztos a S8-al vannak elfoglalva

(#32493) gerner1 válasza Akidobos74 (#32491) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Ez érdekes, mert az oldalukon ez az elérhető info.

(#32494) GaborGh válasza Csokihab (#32451) üzenetére


GaborGh
őstag

Full fekete a telefon, vagy a kerete ezust?

(#32495) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Lehet valamit azzal kezdeni, hogy ne rakja alvóba a messengert ha pár percig nem nyúlok a telóhoz? Mert mikor megnyitom akkor mindig irja h kapcsolódás

Xbox One: bandymnc

(#32496) enginev3.0 válasza bandi0000 (#32495) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nekem is csinálja néha

Bár nekem most 1-2 napja a mobilnet is elég rossz, telekom, szerintem a fejlesztések miatt, lehet ezért van a messengeres dolog is

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#32497) HThomas


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

Tegnap felkerült az outfitters fólia(clear-coat original). A tapintása nem rossz, de azért sajnos nem olyan, mint fólia nélkül. Amúgy szépen felrakták. Csak felül (hangszóró, kamera) és a középső gomb körül látszik a határfelület. Ami feltűnt, hogy eddig láttam a különbséget a WQHD és FHD között, amióta rajta van a cucc, azóta nem látom :) A mindennapi használatban viszont tök jó. Remélem a védelem szempontjából is jól teljesít majd. Ja és a kijelző széléig vágták (nem ér végig a fém peremig), így elvileg a tok sem cseszi szét.

(#32498) Lavidaloka


Lavidaloka
aktív tag

Sziasztok.
Nem tudom ki hogy van vele de nekem nagyon tetszik... :))

Bocsi a minőségért...A5 2016 esti fényben.. :F :DDD

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#32499) spawn21 válasza Lavidaloka (#32498) üzenetére


spawn21
veterán

Ezeket szeretem én is, de a carbon szerintem csúszik. Rendeltem a dbrandből több fajtát, inkább ez mint tok :)

iPhone 13p

(#32500) gabo91


gabo91
aktív tag

Factory reset (3 gombos módszer) után samsung acc.ból csináltam visszaállítást, viszont valami nem okés. Gépelésnél van némi lagg, (de görgetésnél is akad akár egy pdf ben is) illetve a fogyasztás sem okés. Most vagyok 1:10 perc kijelzővel és 13óra készenléttel 60%. Korábban 9+ ora kijelző 48ora készenléttel...

Kijelzőt meg aksit cseréltek ezért csináltam factoryt. Kérdésem hogy mennyire jó visszaállítani a rendazert factory után? Csináljak egy ujat és lakjam be inkább ujra?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.