Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32551) *Ropi* válasza Jack Oneill (#32549) üzenetére


*Ropi*
félisten

Kell hozzá egy spektrofotométer ami visszaméri a színeket, és az X-Rite ColorTrue program (önmagát állítja be a LUT-ban, ezért nem látod a beállításokat).

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#32552) Jack Oneill válasza *Ropi* (#32551) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ooh. Azt hittem,ennel egyszerubb :D pl hogy a csuszkakat lejjebb allitom. Nekem pl egy picit visszabb van most teve,mert akkor nem annyira iszonyu szines. Engem egy picit zavar a tul szinesseg. A tobbi meg nagyon leveszi a szint. A csuszkakkal viszont ketto kozott tok jo.

[ Szerkesztve ]

(#32553) alcapone386


alcapone386
őstag

Hát. Én inkább nem próbálom ki otthon :D :N
[link]

(#32554) Csokihab


Csokihab
csendes tag


A bal oldalit most fotóztam egy Samsungban, a jobboldali az enyém.
Ez csak szerintem nem normális? Visszavittünk egyet, mert ugyanez volt a baja. Az úgymond "beáll majd az akksi"-soknak is vagy bárkinek volt ilyen gondja? Hogyan tudnám elérni, hogy minél gyorsabban beálljon? #balszerencseáradása

[ Szerkesztve ]

(#32555) *Ropi* válasza Jack Oneill (#32552) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ennél a programnál a referencia színhelyesség a lényeg, ezért több ezer referenciaponton nyúl bele a színképbe, hogy a megfelelő Gamma görbét beállítsa. Ezt szabad szemmel (még egy színlátásra trenírozott, gyakorlott szemmel is) sajnos lehetetlen ilyen pontosan beállítani. :N

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#32556) Jano_023


Jano_023
őstag

Átlátszó S8!

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#32557) alcapone386 válasza Jano_023 (#32556) üzenetére


alcapone386
őstag

Néggyel fentebb linkeltem ;)

[ Szerkesztve ]

(#32558) atom18 válasza Tarantula33 (#32516) üzenetére


atom18
aktív tag

Szervíz lett belőle, újabb két hét... de legalább egy huawei p9 lite-ot kaptam cseretelonak :)
Remélem ha visszakapom már nem lesz semmi gond a telefonnal.

(#32559) Akidobos74 válasza gerner1 (#32514) üzenetére


Akidobos74
aktív tag

Csak azért mutattam képen, mert könnyebb volt, mint leírni :D
Lehet valami világos téma kell hozzá..? :D
______________________________

Legutóbbi frissítés óta (O2-s készülék) megtáltosodott a zujjlenyomatolvasás, elég csak szinte egy pillanatra hozzáérinteni és sutty, nyit is. Mindjárt csinálok róla videót :)

(#32560) mateus


mateus
senior tag

Ez a Mobile Outfitters original (clear) fólia eddig bejön, igaz még csak 1 hete van fent.
Tökéletesen illeszkedik, lehet kérni tokos vagy tok nélküli változatban, én a tokosat kértem, hogy ne váljon fel.
Kevésbé gyűjti az ujjlenyomatokat mint a gyári üveg, érzésre kicsit más, de nem rossz.
Ha nem fog felválni meg összevissza karcolódni egyhamar, akkor azt mondom megérte a 6e Ft-ot, mivel nem könnyű értelmes fóliát találni ezekre a hajlított kijelzőkre, és a cseréje meg már jóval olcsóbb ha ugyanoda viszem.

(#32561) gerner1 válasza Akidobos74 (#32559) üzenetére


gerner1
Topikgazda

:D

(#32562) Akidobos74 válasza Akidobos74 (#32559) üzenetére


Akidobos74
aktív tag

(#32563) alcapone386 válasza Akidobos74 (#32562) üzenetére


alcapone386
őstag

Fejlesztői beállításokban 0.5x re állítod az animáciokat, még gyorsabb :)

(#32564) RockCNC


RockCNC
senior tag

Írtátok sokan, hogy a Nougat szar. Tényleg ennyire nincs kiforrva?

(#32565) Parallaxis válasza RockCNC (#32564) üzenetére


Parallaxis
addikt

Tényleg ennyire nincs kiforrva?

Semmi baj nincs vele.

(#32566) alcapone386 válasza RockCNC (#32564) üzenetére


alcapone386
őstag

Nekem pl nagyon bejön.

(#32567) Akidobos74 válasza alcapone386 (#32563) üzenetére


Akidobos74
aktív tag

Úgy van. Az SIII-at is úgy használtam. :)

(#32568) Gery0505


Gery0505
tag

Szevasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy a Nougat-ra érkezett-e már valami frissítés? Kártyafüggetlen S7E készülékem van. Azért kérdem, mert 1-2 hete, de lehet vagy három is, jött valami frissítés, de nem figyeltem oda, hogy mi az és véletlenül elutasítottam. Ha volt valami frissítés, akkor hogyan tudom azt előhozni amit elutasítottam? Sehogy? Vagy valahonnan le lehet esetleg tölteni? Előre is köszi!

"Failure is always an option." Adam Savage

(#32569) laslie92


laslie92
senior tag

Sziasztok ez az S8 launcher nem megy fel nekem. Ezt írja.

Az alkalmazás nincs telepítve.
A csomag ütközésben van egyugyanolyan nevű már meglévő csomaggal.

Valaki esetleg? :W

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#32570) bandi0000 válasza laslie92 (#32569) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Inditsd ujra a telót, nekem az AOD-t nem akarta felrakni, de utána engedte

Gery0505: beállításokba rá tudsz keresni, vagy nézd meg a szoft verzió számot, lehet a legfrisebb van fent

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#32571) moco22 válasza Laraxior (#32173) üzenetére


moco22
aktív tag

Nekem is az volt, és van is még , de nekem nem volt ilyen gondom.

Samsung S22 Ultra

(#32572) Laurh válasza mateus (#32560) üzenetére


Laurh
aktív tag

Nagyon szépen illeszekdik a kijelzőhöz, de mivel puhább a fólia anyaga így könnyen sérülhet / gyűrödhet.
Nekem 1-2 hét után már jelentkeztek rajta apróbb "sérülések" pedig a műszaki cuccaimra nagyon figyelek.

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#32573) balintka válasza Gery0505 (#32568) üzenetére


balintka
addikt

Még nincs, talán mostanában érkezik, a szlovákok a sammobile szerint most kaptak.

(#32574) mateus válasza Laurh (#32572) üzenetére


mateus
senior tag

A tokos verzióban nem hozzák le teljesen a szélekig, csak annyira, hogy a tok ne gyűrje fel.
Nekem egy spigen neo hybrid van rajta, ami elég széles peremmel bír, így kevesebb az esélye, hogy bármi is beleakadna.
Viszont tok nélküli verzióban lehet könnyebben sikerülne.

Ez a self-healing (öngyógyító) tulajdonság nem tudom mennyire marketing, vagy a kisebb karcok tényleg eltűnnek, meg hogy mennyire ellenálló ez a fólia. Na de idővel kiderül:)

[ Szerkesztve ]

(#32575) hackeeeee válasza Akidobos74 (#32562) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Amúgy, ilyenkor nem muszáj mindig a feloldógombot megnyomni előtte, elég lenyomni a home gombot úgy, hogy rajta tartod az ujjad.

Ha nem volt szándékos, akkor so sorry. (feltéve ha saját videó)

Más, ezt a virusirtónak nevezhető valamit használja valaki?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#32576) rep3at


rep3at
őstag

Ez mi lehet?

Forward thinking. كرر

(#32577) Zsolaf válasza rep3at (#32576) üzenetére


Zsolaf
addikt

Biztos rossz voltál :DDD passz

(#32578) vadászcsiga válasza hackeeeee (#32575) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Rep3at igen :D

bocs

(#32579) Raul227


Raul227
aktív tag

Sziasztok, üdv mindenkinek! Most készülök venni egy s7 edgét, leirnátok légyszíves, ha vannak, a típushibáit? Mennyi idő után, milyen gyakran meddig jönnek elő stb. Nekem most lg g3 van de a processzor a hő miatt valamiért piszkálja a kijelzőt, hosszú, de ez lg g3 típushiba pl, meg a keretrepedés. Ilyesmire gondoltam, van e vmi az s7nel? Köszi előre is

(#32580) mistar válasza Raul227 (#32579) üzenetére


mistar
tag

Szia!
- könnyen törik a kijelző

(nálam kb 2 nap után érte el a végzet, de "szerencsére" csak a bal alsó sarkát :D :D :D )

(#32582) Leslie1966 válasza Raul227 (#32579) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Nincs annak semmi baja, csak egy-két balf..sz nem tudja használni, legfrissebb firmwre-t rá, aztán hadd szóljon. :DD

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#32583) hackeeeee válasza vadászcsiga (#32578) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez valami Intel nem tudom mi.. Nem próbáltam még meg engedélyezni.. Nem tudom ér-e valamit vagy csak erőforrást fogyaszt. :)

Véleményem szubjektív...

(#32584) vadászcsiga válasza hackeeeee (#32583) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Látatlanban azt mondom csak fogja a telefont.

(#32585) hackeeeee válasza vadászcsiga (#32584) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Eszköz karbantatása->eszköz biztonsága menüpontban található.

Véleményem szubjektív...

(#32586) balintka


balintka
addikt

Belaktam lassan az S7 edge-t. Viszont észrevettem egy problémát, valami gond lehet a szinkronizálással. Ha ráteszem a wi-fi-t, megszoktam, h a Messenger azonnal frissít. Itt viszont csak akkor kezdi el, amikor belépek az üzenetlistába.

A Dropbox sem akar valamiért feltölteni. Kijelöltem 6 képet, 1 felment, onnantól hiába nyomtam rá többször az ADD gombra, nem töltötte fel őket.

Mit kéne átállítanom? Köszi a segítséget előre is.

(#32587) hackeeeee válasza balintka (#32586) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A messenger Nekem is érdekesen működik, vagyis van amikor csak akkor frissít be, amikor megnyitom, viszont attól még kapok jelzést, ha valaki ír, amikor fut.

Dropbox-ot nem használok, google fotókkal tolok, az viszont szinkronizál.

Véleményem szubjektív...

(#32588) balintka válasza hackeeeee (#32587) üzenetére


balintka
addikt

Most az előbb felugrott, amikor írtak rám. Valóban érdekes a működése... 6.0.1 alatt is volt ilyen gond?

Néztem h az értesítések be vannak kapcsolva.

(#32589) hackeeeee válasza balintka (#32588) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha jól emlékszem Nekem csinálta ott is. De ebben már nem vagyok biztos. Update után még pár hónapig használtam reset előtt, akkor is ilyen volt, az biztos.

Ő, nem azzal függ össze, hanem amikor "hálózatot vált a teló", vagyis wifiről vált mobilnetre, vagy vissza, akkor nem csatlakozik vissza az app, bár van amikor azt mutatja, hogy nem csatlakozott, közben mégis megy, de van, amikor nem.

Véleményem szubjektív...

(#32590) Raul227 válasza mistar (#32580) üzenetére


Raul227
aktív tag

vennék rá valamiféle (üveg)fóliát. gondolom leejtetted? :)

(#32591) Yogibear974


Yogibear974
senior tag

Ma (másodjára, első febr.) előfordult hogy telefonáltam volna. Tárcsázásnál azzal fogadott a teló, hogy "Nincs regisztrálva a hálózaton". 3 csík volt, de nem láttam a mobilnetet mellette. CSC:QC6 Arab duos. Reboot, utána minden ok! Franc se tudja mitől :o

Üdv: -=Yogibear=-

(#32592) bandi0000 válasza balintka (#32588) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Tedd/ tegyétek fel a lite verziót, .ár van Magyarhonban is, viszont ha jól láttan a ledet nem villogtatja, de ott az AOD

Xbox One: bandymnc

(#32593) hackeeeee válasza bandi0000 (#32592) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én nem használok AoD-t. :)

Véleményem szubjektív...

(#32594) bandi0000 válasza hackeeeee (#32593) üzenetére


bandi0000
nagyúr

mert? szerintem az egyik legjobb dolog benne ez :D nekem sem tetszett elsőnek, most meg már nagyon hozzászoktam, pláne mikor sonyt használtam most ideiglenesen, és folyamatosan ránéztem a fekete kijelzőre :D

Xbox One: bandymnc

(#32595) Aryon87


Aryon87
félisten

Sziasztok! Bejelentkezem egy Black Onyx peldannyal :)
Reszkess S7edge topik :C

Pestrol Szolnokra kellett leutazzak a MediaMarktba.. telon rakattam felre.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#32596) mistar válasza Raul227 (#32590) üzenetére


mistar
tag

3 fél üveget próbáltam, de mivel csak a szélén körben 1mm tapad a kijelzőhöz, nekem nem tetszik.

Mivel sok töröttet láttam, sejtettem hogy könnyen baj lehet .. ezért úgy gondoltam sehová nem viszem amíg meg nem jön a védő tok. Aztán itthon nemhogy leejtettem, szinte eldobtam amikor a kutyám felbuktatott :U

Ezt követően megérkezett a hybrid tok és az vigyáz rá.

(#32597) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Járt már valaki úgy hogy az sms nem jelez? Mármint hangja nincs, meg AOD-n se kapom, bár gyanúd hogy az s8 tw keverhet be

Xbox One: bandymnc

(#32598) gerner1 válasza Aryon87 (#32595) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Üdv itt ! :) Sok jó képet raktá fel, a Fotók mobillal topikban. Mi történt, hogy P9 -ről S7E lett ? Ennyit, cuppantottál Te is, a kamerával ?

(#32599) wayne1 válasza Akidobos74 (#32562) üzenetére


wayne1
senior tag

Milyen tok van a telefonon?

(#32600) Aryon87 válasza gerner1 (#32598) üzenetére


Aryon87
félisten

Mate9 volt elotte. Valami nem volt koser annak a kamerajaval, igy mennie kellett.. nagyon rakaptam a fotozasra, igy mondom leszerzodok az ordoggel ;]
Csinaltam par tesztkepet, ugy latom, joban leszunk :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.