Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-06 10:34:02

LOGOUT.hu

Motorola DEFY - gyakran ismételt kérdések, hasznos információk

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39351) szabof1 válasza repvez (#39348) üzenetére


szabof1
őstag

Én megpróbálnám újratelepíteni a SetDNS-t, hátha...

(#39352) Verhóó


Verhóó
tag

Na eddig bírtam.Mi a különbség a MIUI és a WIUI között?

(#39353) ngyjns válasza Neil Watts (#39311) üzenetére


ngyjns
tag

Köszönöm, próbálom és ha nem megy szólok.

(#39354) ngyjns válasza #71562240 (#39312) üzenetére


ngyjns
tag

Neked is köszönöm, próbálom és ha nem megy szólok.

(#39355) ngyjns válasza kezman (#39314) üzenetére


ngyjns
tag

Rendben, megpróbálom.

(#39356) szabof1 válasza Verhóó (#39352) üzenetére


szabof1
őstag

WIUI = Wajk tovább főzi a MIUI-t. MIUI alapokon de egy csomó CM7 résszel és számos más okossággal. Az alap launcher nem ADW, hanem Launcher Pro.
Telepítés szempontjából azonos.

(#39357) Verhóó válasza szabof1 (#39356) üzenetére


Verhóó
tag

és recovery után, "vagy telepített CM7/MIUI esetén a [Stable Recovery] sort és nyomd meg a bekapcsoló gombot"?

(#39358) szabof1 válasza Verhóó (#39357) üzenetére


szabof1
őstag

Értelemszerűen: ha csak egy recovery (Custom Recovery) van, akkor azt; ha van Stable és Latest Recovery, akkor meg a Stable Recovery kell.

(#39359) Verhóó válasza szabof1 (#39358) üzenetére


Verhóó
tag

Köszi, csak az a baj hogy nem értem :B Most ez a Defy+ romon alapuló rom van fent, amit linekeltem 3-4 hsz-al ezelőtt. Arra Stable Recovery, vagy Custom? :F

(#39360) szabof1 válasza Verhóó (#39359) üzenetére


szabof1
őstag

Én már nem emlékszem a Defy+ rom Custom Recovery menüjére. Ha ott Custom Recovery és Stable Recovery is van egyszerre, akkor szerintem válaszd a Stable Recoveryt.

(#39361) Verhóó válasza szabof1 (#39360) üzenetére


Verhóó
tag

de nagyon nem tudom elrontani gondolom....

(#39362) Feenyx


Feenyx
aktív tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne hogy hogyan tudok visszatérni cm7ről 2.2-re? Olvastam rum-cajsz romcserés írásában, de nem vagyok biztos magamban teljesen, kísérletezni nem akarok, nem akarom téglázni a telefont. Mielőtt felraktam a CM7et, csináltam clockworkmod-dal egy biztonsági mentést a rendszerről (2.2 gyári volt fent akkor). Innen pontosabban hogy tudnám visszarakni a 2.2őt?

(#39363) #71562240 válasza Feenyx (#39362) üzenetére


#71562240
törölt tag

Olvasd el ezeket:
1.

2.

3.

(#39364) Verhóó válasza szabof1 (#39360) üzenetére


Verhóó
tag

[link] rátettem ezt a telóra =csak custom recovery volt), de most a Motorola logónál áll 10perce...bootlop?

(#39365) Kendek válasza Verhóó (#39364) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szerintem vedd ki az aksit pár percre, majd próbáld megint. A boot loop egyébként nem ez.

<-ƘƘ->

(#39366) Verhóó válasza Kendek (#39365) üzenetére


Verhóó
tag

akkor ez nemtudom mi, de a kék LED sem villan fel hogy belépjek a bootmenübe.

(#39367) Feenyx válasza #71562240 (#39363) üzenetére


Feenyx
aktív tag

Köszi! Sikerült!:)

(#39368) Verhóó


Verhóó
tag

"Kapcsold ki a telefont, majd a hangerő le gomb nyomva tartása mellett kapcsold be újra a telefont úgy, hogy tartsd továbbra is 4-5 mp.-ig benyomva a hangerő le gombot, majd engedd fel azt is! Ekkor megjelenik egy Android robot..."
megcsinálom erre semmi. Motorola piros jele világít, de nem történik semmi.Akkut már vettem ki 5 percre.Mit tegyek?

(#39369) YLi


YLi
tag

Olyan probléma lépet fel több hónap használat után, hogy egyre többször eldobja a SIM-et. Sokszor csak azt veszem észre, hogy újra be kell írnom a PIN-t. Igaz régi Pannon GSM SIM. Van ötletek?

(#39370) hodostamas válasza YLi (#39369) üzenetére


hodostamas
addikt

Igaz régi Pannon GSM SIM

Első körben egy cserét megér :)

(#39371) Verhóó


Verhóó
tag

Valaki, akinek van ideje kérem segítsen!Mert most bekapcsolhatatlan a Defy-m :(

(#39372) #71562240 válasza Verhóó (#39371) üzenetére


#71562240
törölt tag

Ismered szabof1 leírásait, azokban gyakorlatilag minden benne van, nehéz hozzátenni bármit is. Ha a bootloop problémákról szólót még nem olvastad, akkor olvasd el. Ha olvastad és annak ellenére sem tudsz mit csinálni, menj át a Mélyvíz topikba, ott írd le, hogy eddig mit csináltál, és mi lett az eredménye, hátha tud valaki még valamit hozzátenni. A témád tipikus Mélyvíz téma, eleve ott kellett volna kezdened a próbálkozást.

[ Szerkesztve ]

(#39373) vtomias


vtomias
csendes tag

Sziasztok!

Érdelődnék, hogy mennyire elavult illetve mennyire elég a mai játékok futtatásához a PowerVR SGX530 GPU? Van olyan helyzet, ahol ez kevésnek bizonyul?

(#39374) hodostamas válasza vtomias (#39373) üzenetére


hodostamas
addikt

Legújabb játékoknál már érezni sokszor hogy kevés, de játszható. Shadowgun és társai elfutnak rajta.
Angry bots viszont már kifog rajta, ott sokszor eléggé leesik az fps.

[ Szerkesztve ]

(#39375) #71562240 válasza vtomias (#39373) üzenetére


#71562240
törölt tag

Ha ez mond valamit, nagyjából az Adreno 205 szintje sebességben és szabványilag is. Elavultnak még nem nevezhető, friss középkategóriás okostelefonokba is beleteszik még, de persze vannak újabbak is és nagyobb teljesítményűek is. Vannak olyan újabb játékok, ahol kevésnek bizonyulhat sebességben vagy szabványilag, de nem ez a jellemző, már csak azért sem, mert a mobilokra úgy igyekeznek fejleszteni a játékokat, hogy minél több készüléken elfussanak, általában nem a grafikai csúcsok döntögetése a cél a mobiljátékok fejlesztésében.

[ Szerkesztve ]

(#39376) Verhóó


Verhóó
tag

MŰKÖDIK! Este tuti iszok 1-2 felest! :C :R

(#39377) harijani


harijani
tag

Barcode Scanner mindenkinek hiba nélkül működik?

COD forever!

(#39378) Verhóó válasza harijani (#39377) üzenetére


Verhóó
tag

igen!

(#39379) RootRulez válasza harijani (#39377) üzenetére


RootRulez
félisten

nekem megy, cm7 nightly

═════════════════════════════════════════

(#39380) Cogwheel71


Cogwheel71
tag

Károsíthatja a Defy akkuját, ha este töltöre teszem, és csak reggel húzom ki? Úgy éjféltől reggel 7-ig lenne töltve. Ja és minden nap...

(#39381) KaiotEch válasza Cogwheel71 (#39380) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Kétlem. Van azért olyan okos teló, hogy amikor fullon van akkor lekapcsolja azt a részt.

(#39382) YAS-dude válasza Cogwheel71 (#39380) üzenetére


YAS-dude
őstag

Nem, a li-ion akkukban van túltöltés és túlmerítés elleni védelem.

(#39383) blacky36


blacky36
tag

Sziasztok!
Vettem 1 Magicsim 28th nocut adaptert a telomba, de nem igazan akar mukodni.
STK menubol lehetett valtani de magatol ujraindult minden valtaskor, ezert kiprobaltam a 007 modot, itt semmilyen kodra nem reagal es az STK menut sem tudom visszahozni. Tud valaki megoldast legalabb a menu visszahozasara? Gyari ROM van fenn.
Kosz!

(#39384) Cogwheel71


Cogwheel71
tag

Androidos vírusirtó progiról kérdeznék. Kell-e a defyre, ha igen, nem lassítja-e túlzottan? Van valakinek tapasztalata ez ügyben?

(#39385) Pistakiss válasza Cogwheel71 (#39384) üzenetére


Pistakiss
őstag

Pillanatilag az az álláspont, hogy amennyit használna, annyit ront is a helyzeten. Még nem annyira vészes a helyzet, meg kis odafigyeléssel elkerülhető a fertőzés, viszont a rendszeren sokat fognak ezek a vírusírtók az állandó jelenlétükkel, sőt hallani olyat is, hogy pont egyes vírusírtók hozhatnak magukkal fertőzést

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#39386) Angyalpor


Angyalpor
tag

Hali!

Általánosságban, lehet ép eszű használat mellett kárt okozni a setvsel programmal?
Most német oldalon talált értékekre, 28/300, 38/600, 56/1000, 88% -ra állítottam, mert inkább szeretném, ha bírná az akku, ritkán használok rajta google maps-ot, vagy ilyesmit, mi cpu-t használ...
Ötlet?

(#39387) Yogi Bear


Yogi Bear
aktív tag

Sziasztok!

Meg tudnátok mondani, hogy ki most a hivatalos Motorola márkaszervíz?

Hangszóró nem műxik, meg kiment a vaku led. (Defy)
Garos még néhány napig a készülék, sűrgős lenne a válasz.

Motoker szervízei-nek telefonszámai kikapcsolva.

CIRMA KFT.-t próbáltam hívni, de vagy foglalt vagy nem veszik fel, egyébként meg rengeteg rosszat hallottam/olvastam róluk, sok rájuk a panasz.

Köszi a segítséget

.: LG 22LD350 .:. LG 55LW659S .:. LG 55UH8507 .:. Onkyo TX-SR607 .:. Onkyo TX-NR676 .:. Magnat Motion 880 :.

(#39388) kezman válasza Yogi Bear (#39387) üzenetére


kezman
őstag

Mindig az első oldallal kezd, ott van a kérdésedre is a válasz!!!

"- Azt olvastam, hogy megszűnt a Motoker Kft. Ki foglalkozik akkor a garanciális javításokkal?
Valóban megszűnt ez a cég, de ők csak a forgalmazást intézték Magyarországon. A szervizelést eddig is, és ezentúl is a Cordon Electronics (régi nevén Cirma Kft.) végzi.
Elérhetőségük: 1045 Budapest Széchenyi tér 9., Telefon: +36-1-2720708, Titkos mobil: +36-30-3859167"

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#39389) Kendek válasza Angyalpor (#39386) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Azokkal az értékekkel tutira nem okozol kárt benne, nekem sokkal alacsonyabbak vannak beállítva az órajelhez képest. Az lenne problémás ha nagyon magasra emelnéd a feszt, az már okozhat fizikai elváltozást.

(#39388) kezman: Neee, most megadtad a titkos mobilszámot. :DDD

<-ƘƘ->

(#39390) kezman válasza Kendek (#39389) üzenetére


kezman
őstag

Hú bakker ezt eba**tam :DDD :DD :DDD

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#39391) kezman


kezman
őstag

Kipróbáltam a PowerAmp 2.0.2 változatát, nekem bejön, több a beállítási lehetőség. :)

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#39392) zsoltix


zsoltix
tag

sziasztok! Hogy tudom kitorolni a gyari zenelejatszobol azokat a szamokat amiket mar letoroltem a defym rol? koszi

Weboldalak, webshopok készítése: https://gyorshonlapkeszites.hu/

(#39393) Beri


Beri
addikt

Nem volt időm játszani, hát sokáig bírta a difáj:

eladó Aromamizer RDTA V1

(#39394) Mazsika válasza Beri (#39393) üzenetére


Mazsika
őstag

vaúúú az szép... gratula... :D

Dáccsika

(#39395) KaiotEch válasza Beri (#39393) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

És engem küldtetek el az anyámba, amikor mondtam hogy 6 napot bír a telefonom...

(#39396) Lacopapi válasza KaiotEch (#39395) üzenetére


Lacopapi
addikt

Ehhez minek okostelefon....de szép eredmény.
Próbáld meg napi 4 óra zenehallgatás,1 óra beszélgetés,1 óra internet,1/2 óra játék,némi fénykép,valamennyi olvasással ugyanezt produkálni...akkor meghajtom a fejem.

Bocs,voltaképpen nem neked szól,csak így sikerült :DD

[ Szerkesztve ]

(#39397) Beri válasza KaiotEch (#39395) üzenetére


Beri
addikt

Én nem küldtelek, az fix.

Lacopapi: Nem hallgatok zenét telefonról, nem arra való. Az autóban van más, meg otthon is. Játszani nem volt időm, ahogy mondtam. Pdf-et olvastam, meg ph-t a wc-n wifin.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#39398) Heimdallr75 válasza Lacopapi (#39396) üzenetére


Heimdallr75
őstag

[link]

ez most hétvége kb 2,5 óra beszélgetés volt benne, szinkron gmail, időjárás kis böngészés. nekem ez megfelel. Hét közbe reggeltől estig kibírja, pont jó. többet nem várok.

de hogy mutassam a gt-540-est amit csak az asztalon áll, már nem igen használom:[link] igaz most szervizbe ment, akku repedés, kijelzőn két sorhiba (tök sötét két sor).

ui: van valakinek valami gyors kovertáló progija xvid->mp4 re? egy sorozatot kéne asszonynak atkovertálni format factoryval nekiengedttem egy atomos netbookot, de 1 rész 2,5 óra :S

[ Szerkesztve ]

الغريبة في هذا الكوكب

(#39399) Lacopapi válasza Beri (#39397) üzenetére


Lacopapi
addikt

Neked van autód.....nekem van BKV-m.Az okostelefon pedig mindenre való,amire fel van készítve.
Csak arra próbáltam utalni,hogy ez az eredmény nem tükrözi a normál-vagy annál erőteljesebb használatot,ez egy nagyon kímélő mód eredménye. És milyen rom?

(#39400) KaiotEch válasza Beri (#39397) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nem kifejezetten Te :R , de nem nevesítem most, hogy ki.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.