Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-06 10:34:02

LOGOUT.hu

Motorola DEFY - gyakran ismételt kérdések, hasznos információk

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) schmo07


schmo07
tag

Sziasztok !
Rákerestem, nem találtam, hogy felmerült volna már.

Lehetséges valahol beállítani, hogy az e-mail (nem gmail, egy másik fiók) csak a levelek fejlécét és adatait (kitől és mekkora) töltse le, és aztán én választhassam ki, hogy melyiket szeretném letölteni?

Van, hogy nem wifin nézem a leveleket, és időnként kapok akkora csatolmányokat, hogy azokat mobilneten nem szivesen tölteném le.

(#5002) kano válasza tomic (#4999) üzenetére


kano
nagyúr

Beírod, hogy: *#06#
Ez a telefonod egyedi azonosítója.
schmo07
Ez engem is érdekelne.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5003) drzsoo1 válasza drzsoo1 (#4881) üzenetére


drzsoo1
aktív tag

Tessék. Kiderült hogy mégis független volt az az 1, ami függő nek tűnt.

[link]

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#5004) n@p@lm válasza kano (#4995) üzenetére


n@p@lm
őstag

ahány motorolám volt, egyiknél sem lehetett beállítani ezt, tehát csak az aktuális sms-ről kaphattál visszajelzést.

(#5005) drzsoo1 válasza schmo07 (#5001) üzenetére


drzsoo1
aktív tag

A gyári mail kliens helyett sokkal jobb pl a K-9 Mail. Ott mindez paraméterezhető.

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#5006) n@p@lm


n@p@lm
őstag

MMS-hez (fogadáshoz) be kell valamit állítani?
asszony küldött egy MMS-t és nem kaptam meg.

(#5007) drzsoo1 válasza n@p@lm (#5004) üzenetére


drzsoo1
aktív tag

Volt róla szó, a chompSMS nél pipa lesz a buborék mellett ha sikerült a kézbesítés.

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#5008) arn válasza benisti (#4994) üzenetére


arn
félisten

a gyori helyzetre en is kivancsi lennek :) foleg arra, hogy van e esely fuggetlent venni. ezt vhogyan tudod csekkolni?

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#5009) kano


kano
nagyúr

Olyvá tűnik nekem, hogy ez a telefon mindent tud, de fapadosan. Ha valami többet akarsz akkor mindjárt fel kell tenni kiegészítéseket, programokat, stb.
Nem baj ez, csak egy kicsit furcsa.
Viszont nagyon kezdem megszeretni. :C :C Szerintem nem válunk meg egymástól. Mondjuk még gondolkodom a HTC Desire-n.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5010) Dinamiq válasza kano (#5009) üzenetére


Dinamiq
tag

Ne gondolkodj! Nekem volt és nem bántam meg a cserét. Talán annak jobb a supportja és elegánsabb készülék de egyébként semmiben sem jobb!

(#5011) pengemetal válasza arn (#5008) üzenetére


pengemetal
aktív tag

Sztem az is járható út, hogy megrendeled weben (van már rendelés gomb a honlapjukon) és ha nem független 8 napon belül elállhatsz a szerződéstől (asszem volt már erről hosszú értekezés itt a fórumon ;) )
Amúgy a vodás gari papírral közvetlenül lehet menni a motorola szervízbe?

[ Szerkesztve ]

"Nem a berúgás a cél, de útba esik"

(#5012) palesz53 válasza n@p@lm (#5006) üzenetére


palesz53
senior tag

tudtommal nem, az is "beállt" alapból...
azt azért ne felejtsük el, hogy az mms messze nem egy szabványos vmi, így ne is várjuk tőle azt, mint az sms-től...

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#5013) csofti válasza ronaldo (#4997) üzenetére


csofti
tag

Wikitude jól ment eddig, layarral az volt a baj, hogy elsötétült a képernyő ha kicsit összevissza nyomkodtam...és nemigen jött vissza.

Wikitude jó, csak tegnap valamiért nem akart csatlakozni. Ez a progi ki is tud lépni (értsd nem fagy szét), és gyorsabb is mint a layar szeirntem.

Másnak jól megy a layar?

Rádió.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=903103

Simán feltelepíted és jó :)

cs

(#5014) kano válasza pengemetal (#5011) üzenetére


kano
nagyúr

Én oda megyek az biztos. Ha meghibásodik a Vodához nem viszem az tuti. Még a végén visszazárja nekem. :DD

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5015) wiggen123 válasza kano (#5014) üzenetére


wiggen123
aktív tag

Én is pont így gondolkoztam :) De reméljük nem lesz vele gond, az enyém már 2010 decemberi gyártmány, mint szerintem minden Vodkás.

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#5016) Steven válasza csofti (#4985) üzenetére


Steven
addikt

Jah ez nálam is, van kicsit zavaró főleg mikor így nézem hogy úristen nem is őt hívom aztán később olvasva a nevét jah mégis:)

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#5017) skiskett válasza Trabby (#4630) üzenetére


skiskett
csendes tag

Szia Trabby!

A kemény tokról tudnál képet küldeni, amiben benne van a telód?
Amúgy bevált?

Köszi :R
Skiskett

(#5018) Fokacsont


Fokacsont
csendes tag

Még nincs meg a teló, nem is csoda amilyen bénán kezelik ezt piroskáék...:) Nade addig is infogyűjtés..Nézegetem a mobilneteket, szerintetek mire elég 50mb, 500mb??

(#5019) Steven válasza ABE (#4975) üzenetére


Steven
addikt

te ezt tök fasza :) jobb igy most látom a gyári érékeket jóval alul feszelem juhej:)

más ilyen megoldás van egyébként defyre? [link]

kár hogy tv-re nem lehet rákötni mint az n8 at

Fokacsont:
én főleg wifin használom de ha mobil netet használok azt chatelésre mailra és skypra használom ritkán böngészésre és 500mb mindenre elég durván 200-300mb at szoktam használni átlagba...

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#5020) Plebi válasza Fokacsont (#5018) üzenetére


Plebi
senior tag

Nekem 50 megás netem van. Eddig egész jó, de sokkal többet eszik az opera mini, mint a javás megoldás, ami a t-mobile vairy text (független alcatel ot-800) esetén volt. Meglátjuk, hogy, hogyan jövök ki vele, igaz én csak rss olvasásra, néhány weblapra, emailekre használom.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#5021) arn


arn
félisten

ugy latszik ez a hajo tenyleg elment... nekem is azt mondtak, hogy a vitamaxos forgalmazast felfuggesztettek egy idore. azt sem tudtak megmondani, hogy mennyi idore.

igy vagy dragabb lesz es/vagy nem fuggetlen.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#5022) dmkschumi válasza arn (#5021) üzenetére


dmkschumi
csendes tag

Nekem azt mondták valószínűleg 1-2 nap...de ezt szerintem most 1-2 emberen kívül senki sem tudja pontosan, hogy mennyi...
Drágább szerintem nem lesz mert akkor nem árulnák ennyiért a webshopban, de a függőség jó eséllyel meg lesz oldva :( Ha ez következik be akkor is remélem minél hamarabb elkészülnek a lockolással és végre megkaphatom :D
A központi ügyfélszolgálatot meg szerintem senki se hívja mert nem tudnak semmit. Azt mondták sehol sincs a készülékből Budapesten, közben az Arénában volt, csak félre volt téve és/vagy nem adták oda Vitamaxra :((

(#5023) zsakadam válasza csofti (#5013) üzenetére


zsakadam
tag

Sajnos nekem ezzel is lefagy az FM rádió, ha hívás jön be közben. A hívás alatt tovább megy a zene. Exit-re ugyan ez legalább kilép a programból és kikapcsolja a zenét, viszont csak reboot után lehet visszakapcsolni a rádiót...

(#5024) schmo07 válasza drzsoo1 (#5005) üzenetére


schmo07
tag

K-9-et feltettem
Tényleg csak fejlécet szed le
Viszont csak azt látom, hogy az Inbox mérete mekkora, azt nem, hogy az egyes levelek mekkorák. Keresgéltem settingsben, de lehet, hogy átugrottam... Ezt be lehet valahogy állitani?

(#5025) Vadafene válasza Fokacsont (#5018) üzenetére


Vadafene
csendes tag

Nekem dec 19.-e óta kb. 350-400 megát sikerült elhasználni, úgy hogy ebben van jó pár marketes progi letöltés, web és távoli asztal hozzáférés (ez utóbbi azért eszi a biteket, pláne mivel jóval nehezebb ugyanazt a feladatot végrehajtani, mintha PC-ről távasztaloznál)
Viszont nem használom levelezésre a telefont.

(#5026) kano válasza dmkschumi (#5022) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem is azt mondták pénteken este, hogy nincs sehol BP-en, erre mondtam neki, hogy itt állom az Allee-ben és a hölgy most adta el az utolsót (kb. fél órája). Erre azt mondták, hogy nem pontos az információ amit ők látnak. :) Ennyit a 1270-ről...
Egyébként utána átmentem és megvettem a Mammut I-ben. ;]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5027) Ájvé válasza schmo07 (#5001) üzenetére


Ájvé
veterán

Be lehet állítani, hogy csatolmányokat ne töltse le vagy maximalizálni a levél méretét.
Egyébként ez Androidos lehetőség teljesen mindegy milyen márkájú készülék, Androidba ezek beállíthatók. Ha gyári email klienssel nem is biztos (de szerintem abban is) korábban említett K-9-be biztosan.

(#5028) Ájvé válasza kano (#5009) üzenetére


Ájvé
veterán

Nekem HTC-m volt előtte, kicsit hiányzott először a Sense ui, de minden pótolható (kivétel a teljes hónapot megjelenítő naptár, na ez kicsit tényleg hiányzik, Motoblur naptár nem olyan jó), de többit mind lehet pótolni megfelelő programokkal és ezen felül rakás jó szolgáltatást tud alapba a Motoblur pl phone portal telefon szinkronizálás a pc-vel, media share-t nem is próbáltam még, sticky note is jó ha gyorsan be akarsz valamit jegyzetelni, swype is jó ha nem kellenek az ékezetek, már elég gyorsan tudok írni vele, mert mindent megjegyez amit beírsz, cardlock is jó ha vezetsz, szóval igaz hogy pár program nem árt hozzá, de amúgy nagyon jó alapba is, sok szolgáltatás van Motoblurba és olyanok amik nem ilyen általános dolgok (mint naptár) hanem amik gyakorlatban sokkal nagyobb szolgálatot tesznek, email klienst szedsz le amit gondolsz, de phone portalt nem nagyon láttam eddig.
Ütés csepp és porállóság pedig olyan kuriózum ami teljesen egyedivé teszi, ez a legnagyobb fegyvere a Defy-nek sikerének fő kulcsa (na meg mert android telefon), nekem ez volt a fő szempont mikor váltottam és egyáltalán nem bántam meg, se Desire HD se Galaxy S nem kellene, egyik se strapabíró.

(#5029) benisti


benisti
csendes tag

Sziasztok!

Megvan a győri válasz...előfizetéssel kapható, vitamax-ba nem értékesíthetik.
Egyéb információt nem árultak el, vagy ők sem tudják, vagy nem akarták elmondani a miértet.
Próbálkozok a későbbiekben, hátha...
Az ügyfélszolgálat délelőtt még azt mondta, hogy nincs semmi korlátozás, stb...uh ennyit erről.

(#5030) Steve87


Steve87
csendes tag

Nekem most sikerült megrendelnem a Voda online shop-jából. Elvileg 3 napon belül én is a boldog Defy tulajok közé fogok tartozni. Beszámolót mindenképpen írok, mert ez az első okostelefonom és biztosan lesz sok új élmény :DD

(#5031) schmo07 válasza Ájvé (#5027) üzenetére


schmo07
tag

köszi ! akkor még bújom a beállításokat

(#5032) Auratech válasza Plebi (#5020) üzenetére


Auratech
őstag

Kapcsold be a turbot az operába és load images- off. Ugyanott leszel. És Http. akkor nincs folyamatos kapcsolat a z opera szerverrel.

Auratech Field Recording

(#5033) Auratech válasza Auratech (#5032) üzenetére


Auratech
őstag

miniben alapból, 10.1- betában kapcsolós

Egyébként nagyon csipázom a telefont. Lehet, hogy ráveszem magam az alkalmazás írására. Most már nincs hardveres akadálya. A javat utáltam.

[ Szerkesztve ]

Auratech Field Recording

(#5034) kano válasza Ájvé (#5028) üzenetére


kano
nagyúr

Az az igazság, hogy nem tudom mi legyen. Holnap kapok egy Galaxy S-t (már volt is egy, de azon túladtam) és azért a gyönyörű kijelző hiányzik. De a műanyag bóvli érzete a Galaxynak pedig nagyon nem. Arra úgy kell vigyázni mint a hímes tojásra.
Galaxy S mellett szól:
- nagyobb kijelző;
- sokkal szebb kijelző;
- jobb kamera;
- erősebb HW.
Defy:
- vaku a kamera mellett;
- normális, pontos GPS (ugye ez tökéletes a Defyben?);
- jó a fogása a telefonnak;
- ütésálló és vízálló;
- jó WIFI.
A HTC Desire-t teljesen leírtam, mert nehéz megszabadítani a rabláncaitól és kevés a memóriája (állandóan reklamál, hogy betelt a hely).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5035) tarinitorpe


tarinitorpe
csendes tag

üdv,
Lehet volt már mert nekem is rémlik hogy mintha olvastam volna de nem találom most úgy hogy megkérdezem:
Defyre van olyan progi ami százalékosan irja ki a telep jelenlegi állapotát és ténylegesen százalékosan nem pedig 10-esével ugrálva?
A másik kérdésem meg még az lenne hogy ABE linkelt egy érdekes irást a teleppel kapcsolatban a zte blade forumból, http://mobilarena.hu/tema/zte_blade/hsz_17111-17111.html
ezzel kapcsolatban volna olyan kérdésem hogy valakinek van vmi tapasztalata hogy defynél ez javit e valamit vagy pontosit e vagy egyáltalán működike vagy ilyesmi?
Előre is köszi a segitséget!

(#5036) arn válasza kano (#5034) üzenetére


arn
félisten

a jpyban szvsz teljesen jol hasznalhato mar a gps, de az antennaja tutira el van baszarintva :) nekem is galaxy s van, es a csepp/porallosag miatt erdekel a defy. tudasban gyengebb, de az nekem eleg annyi is.

telenorom van, mindenkepp fuggetlenul kellene.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#5037) dmkschumi válasza kano (#5034) üzenetére


dmkschumi
csendes tag

Nekem ugyan még Defy nem volt a kezemben, de videón már láttam :D
Galaxy S-et már fogtam :)
Szerintem, az tényleg elég törékeny hatást kelt, de tuti nem olyan durva mitn amilyennek kinéz...annak is Gorilla Glass a kijelzője. Hátlap meg csak nem törik :)
HW terén kicsit erősebb, de én tuti jobban félteném mert 2x annyiba kerül...
Kijelzője nyilván szebb, de a felbontás azonos, a méret is csak hajszálnyiban tér el :)

Szerintem ha játékra kell, akkor Galaxy, ha nem feltétlenül arra akkor inkább Defy :)
Nekem speciel inkább a Defy kell(kéne), mert túl drága a Galaxy és nálam a féltés faktor magas az olyan telefonoknál :D

[ Szerkesztve ]

(#5038) Halo válasza kano (#5034) üzenetére


Halo
senior tag

erősebb HW...???
hhooolll???

vagy csak én vagyok ennyire elfogult? :)
alap készülék is megeszi benchmarkban - nem hogy a kissé turbózott órajelű, belepiszkált ROM-ú... :)

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#5039) kano válasza dmkschumi (#5037) üzenetére


kano
nagyúr

Na ez az, ezért adtam el én is a Galaxy S-t. Állandóan féltettem, hogy leejtem. Alapból kell venni rá egy rápattintható tokot, ami a fogását normalizálja.

arn
Lehet, hogy a JPY-ban már normális a GPS, de én nem akarom mókolni. Bár informatikus vagyok és lenne is rá hajlandóságom de időm nincs rá.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5040) csofti válasza kano (#5034) üzenetére


csofti
tag

A GPS sztem nagyon jó benne, van ledes vaku,
nem gyűjti annyira az ujjlenyomatokat a burkolata, ütésálló, a kádban netezek vele (nem a víz alatt :))), nem recseg mint a galaxy (csak a jobb alsó sarkában mint mindnekinek :))
és nem mellesleg sokkal szebb is mint az a tepsi.
A kijelző meg szerintem nagyon szép.
ja és levertem vagy kétszer véletlenül az asztalról...semmi baja.

cs

(#5041) Auratech válasza kano (#5034) üzenetére


Auratech
őstag

Az ip67 olyan előny, ami miatt én lemondtam a hd videó felvételről, meg a hdmi csatiról.
Nagyon nyugodtan telefonáltam tegnap a csöpörgő esőben, hogy pont telibe kaptam a vizet.
Ami gyakoribb. Ha az ember esőben flangál, a részben átázott ruhája olyan párát nyom a belső zsebben bújó telefonra, hogy ha elázna sem lenne vizesebb. Nem egy garancia bánta ezt már.

Auratech Field Recording

(#5042) kano válasza Halo (#5038) üzenetére


kano
nagyúr

Háááát azért a Galaxy S rendelkezik a legerősebb HW-rer a telefonok közül most.
Használtál már Galaxy S-t? Benchmarkban nem tudom, hogy mennyire eszi meg,
soha nem hiszek a tesztelő programoknak. A használatban derül ki, hogy milyen
gyors.
Auratech
Ebben tökéletesen igazad van. :R
Meg kellene tartanom mindkét telefont. :DD

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5043) Tomi_Sci válasza Halo (#5038) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Az SGS GPU-ja erősebb. És mivel a Defy procija 3610 + SGX 530, és nem 3630 (legalábbis a motorola legutóbbi bejelentése szerint), ezért egy utasításkészlet hiánya miatt nem lehet 720p videofelvétel. Más kérdés, hogy mi visz rá egy gyártót, hogy bonyolultabban (és drágábban) érje el ugyan azt a teljesítményt :D

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#5044) gagavectra21


gagavectra21
tag

valjuk be a galaxy-nak tényleg nem laggol a menüje,ahogy ki veszed a dobozból villàmgyors..én meg kezdhettem azzal amikor a defyt bekapcsoltam,hogy raktam fel a launcher pro-t mert eléggé akadozott a menü :S

Motorola MB525 (Defy) egyéb:SE X10

(#5045) dmkschumi válasza Tomi_Sci (#5043) üzenetére


dmkschumi
csendes tag

Ez is csak feltételezés, mert állítólag 2.2-es system infójában 3630-at ír ki szal lehet, hogy az van benne csak tiltásokkal, ezért viszi szinte csont nélkül az 1.2 GHz-et :)
Nekem pl nem is kéne 720 mert minek? Azzal nagyon hamar betelik az sd kártya és egy telefon úgysem arra való, hanem ha esetleg kell akkor legyen vmi, arra meg a 640x480 is bőven elég...+pl youtubera is szinte lehetetlen egy 2 percnél hosszabb 720-ast feltölteni... És az SGS pl este nem is használható...

Szerk: persze azt is vissza lehet venni 640x480-ra szal nem olyan nagy gond ha 720 is van :)

[ Szerkesztve ]

(#5046) Auratech


Auratech
őstag

A procikról egy számomra elégséges leírás.

[link]

Átolvasva kiderült, hogy a kamera felbontásban nem a csúcsa a vga. Dvd-t ír itt. az meg 720x576.

Auratech Field Recording

(#5047) kano válasza dmkschumi (#5045) üzenetére


kano
nagyúr

Mondjuk azért a 720p nem ártana. 2.2-vel sem tudhat majd 720p-t? Az SGS használható este, csak nyilván sötétben azt veszi fel amit "lát". Még sötétben is a fényes részeket nagyon frankón veszi fel. Mondjuk többen azt mondták, hogy remegős a felvétele, de én ezt nem vettem észre.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5048) arn válasza Halo (#5038) üzenetére


arn
félisten

az ujabb hivatalos romokkal 40%al gyorsabb quadrantban is (mint ami a def resultban van), de ha a mokolt romokat nezzuk, ott boven mentek 2000 feletti ertekeket is. 3dben vhol majdnem 2x annyit megy - a galaxynak az io resze gyenge (marmint ebben a benchben), a filerendszer miatt. ezen modositanak a lagfixxel, akkor ugrik a quadrant. 3dben a tegra2 sem lesz sokkal gyorsabb nala.

nezd az fpseket :) [link]

de amire en hasznalom a telot, oda ez felesleges, nekem eleg lenne a defy tudasa is.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#5049) rum-cajsz válasza Ájvé (#5028) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Ezt a naptárat próbáltad már? [link]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#5050) arn válasza kano (#5039) üzenetére


arn
félisten

a jpy hivatalos europai kies rom :) nem rakok fel fozott romokat.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.