Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-06 10:34:02

LOGOUT.hu

Motorola DEFY - gyakran ismételt kérdések, hasznos információk

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39601) lmisi válasza TcMano (#39599) üzenetére


lmisi
senior tag

Rádiót nem lehet persze, hiszen az a antenna.
Hangoskönyvet akartam.
Gingeren nincs ilyen rendszerszintű opció.
Állítólag vannak appok, amik vagy működnek, de inkább nem. Mind fizetős.
Angol blogok hosszászóllásai alapján azt szűrtem le, egyenlőre felejtős.
Alternatíva: Veszel egy sztereó blútyúkos fejhalgatót, aminek olyan blutyúk profilja ami esetén az audiot ráengedi az android.
Vannak egész normális relatív filigrán típusok. 8000 pénztől indul kb. Én karira ilyet kértem magamnak.

[ Szerkesztve ]

(#39602) soundman1 válasza szabof1 (#39443) üzenetére


soundman1
senior tag

Köszönöm a válaszod, megpróbálom a legfrissebbet rátenni! :R
Jó látom, hogy SOC kamerásoknak nem működik a kamera ICS alatt, csak a Bayernál? Remélem lesz nekünk is előbb-utóbb ICS.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#39603) maross


maross
veterán

Ha most veszek egy defy+ t vodanal, fuggetlen lesz?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#39604) zsolt19900


zsolt19900
őstag

a gmail klienssel lenne egy piciny problémám:

a levelek között nem mutatja az új leveleket, amiket kapok, de ha kimegyek a fiókokhoz akkor ott ott van az új levelek száma, egy számmal jelölve, frissítem meg minden, de nem mutatja, nem tudom elolvasni az új levelet

mi ilyenkor a teendő?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#39605) szabof1 válasza maross (#39603) üzenetére


szabof1
őstag

99,9%-ig biztos, hogy független lesz. Itt nézz körül.

(#39606) TcMano válasza lmisi (#39601) üzenetére


TcMano
tag

Várj akkor valamit nem értek. HA kilehet hangosítani a rádiót akkor mi az antenna? Azért kérdeztem, mert nem akarom dugdosni a jack dugót, rádiózni egyenlőre elég lett volna a mono is.

94-óta Motorola, két kicsi kilengéssel.

(#39607) foglalt?


foglalt?
csendes tag

segítsetek, mert megőrülök! :O
az eddig teljesen jól működő defy-om egész este 38mA-es fogyasztáson pörgött, ami most 68-as értéken "állandósult"
eddig nyugalmi állapotban 7-8mA-t használt. a battery usage adatai alapján az Android System a bűnös, 43%-os akku használatot produkál, pedig nem csinálok semmit
(az adatforgalom le van tiltva, gps, wifi leállítva)... többször újraindítottam, volt wipe cache, wipe dalvic cache... és ugyanaz a helyzet :W
ha ez így megy, egy napot sem fog kibírni, használat nélkül!!!!!!!! :F
WIUI rom

(#39608) maross válasza szabof1 (#39605) üzenetére


maross
veterán

Koszi, megneztem.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#39609) Ájvé válasza tzl (#39593) üzenetére


Ájvé
veterán

Na ezt jó tudni, köszi az infot.

(#39610) baal-amiga válasza maross (#39603) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Nekem azt mondta az ismerős eladó kedden, miután beszélt a területi képviselővel, hogy sim lockos. Emiatt vettem inkább edigitalban defy-t a + helyett. Persze lehet, hogy csak nem tudta egyikük sem biztosan, de én nem mertem kockáztatni.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#39611) DEARevil


DEARevil
tag

Ingyen letölthető a Brother in Arms 2 Free + ha esetleg van aki szereti az fps-t és ki akarja próbálni a defyn. remélem valakinek segítettem ezzel

(#39612) PeterPH válasza foglalt? (#39607) üzenetére


PeterPH
senior tag

Nekem gyári 2.2-vel is ezt produkálta két nappal ezelőtt (5 percenként 1% merülés használat nélkül). Újraindítás, akku ki-be, stb. nem segített.
Factory reset lett a vége, azóta béke van, újra belaktam.

(#39613) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Van/volt olyan emberke akinek ez nem működik/működött? 3. W7-es gépen próbálom és mindenhol csak lefut, vagy kiírja, hogy device not found.

[ Szerkesztve ]

(#39614) baal-amiga válasza KaiotEch (#39613) üzenetére


baal-amiga
senior tag

A Catlog szrintem sokkal egyszerűbb. Majdnem elkezdtem ezzel szórakozni, de pont előtte olvastam az egyszerűbb alternatívát.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#39615) baal-amiga válasza baal-amiga (#39575) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Én kérek elnézést. Sikeresen rájöttem a crsr nagyítós-pozícionálós szisztéma lényegére. Lassan tetszik is.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#39616) levibeka


levibeka
csendes tag

sziasztok!

mitől van az hogy egyes alkakmazásokat nem tudok telepiteni illetve frisiteni, mert azt irja ki hogy... nem sikerült telepiteni az usb tárolon vagy a memóriakártyán, gyári szoft legujabb frissités + root

(#39617) P-SZ-S válasza levibeka (#39616) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Mondjuk azért mert nem vásárolod meg a szoftvert, hanem csúnya módon ellopod?

(#39618) Lacopapi válasza TcMano (#39606) üzenetére


Lacopapi
addikt

Az antenna a fülhallgató zsinórja,vagy használhatsz egy jack hosszabbítót is akár, lényeg, hogy vmi madzag be legyen dugva...a kihangosítást -vagy a fülhallgató használatot tudod váltani.Belső antenna a rádióvételhez nincs.
Én néha egy 30 cm-es jack-jack zsinórt használok....tökéletesen megfelel az is.

[ Szerkesztve ]

(#39619) toth_janika


toth_janika
őstag

Sziasztok!
Help me!!!
Sajnos nem tudom mi történt a Defy-vel, de nem találja a mobilhálózatot. Csak GPRS van, az is csak addig, amíg hívást nem indítok, vagy fogadok. Utána leáll a GPRS kapcsolat, és nem hallom a hívó felet.
CM7.1 stable van rajta, újraindítás, dalvik, cache törlés nem segít, akksi ki/be nem segít.
Mi lehet a baja? :F

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#39620) kakukkmarci


kakukkmarci
senior tag

Ma töltés nélkül, Google navi, mp3 kábelen gyári lejátszóról kihangosítva, bluetooth kihangosítóval szépen ment a telefon, viszont 57 C°-ra melegedett az akksi. Persze nem bírta ki a napot, délben a töltőt be kellett dugni.Elég rémísztő volt a hőfok... Szerintetek okés ?
Stock rom 2.2, root, 1000/52 vsel értékkel megy.

noob... rooter... geek

(#39621) ko9


ko9
addikt

Üdv!
Valaki megnézni Dev Tools-ban, hogy a Configuration alatt a ScreenLayouthoz és az uiMode-hoz mi van írva?
Köszönöm előre is! :R

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#39622) hodostamas válasza ko9 (#39621) üzenetére


hodostamas
addikt

ScreenLayouthoz=0x22
uiMode=0x11

(#39623) ko9 válasza hodostamas (#39622) üzenetére


ko9
addikt

Köszönjük :R

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#39624) domerator válasza kakukkmarci (#39620) üzenetére


domerator
veterán

Reggeltől délig bírta így, ahogy leírtad? :Y
...mert akkor a hőfokot kivéve okés :C

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#39625) chab7 válasza domerator (#39624) üzenetére


chab7
addikt

Igen, de a hőfok az brutál.

Mikor egy hónapja kb én is utaztam Pestre sokat, akkor nekem is volt hogy nem volt töltőn és a bluetooth fülesbe duruzsolt a navi, meg telefonozgattam is, igaz nekem zene nem ment közben. Bírni bírta órákon át és merülni sem merült le. De a hőfok sem ment 40-42 fölé, nem hogy 50 közelébe.

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#39626) hodostamas válasza chab7 (#39625) üzenetére


hodostamas
addikt

Ma eléggé napos idő volt, ha érte a telefont a nap, teljesen okés az a hőfok :U

[ Szerkesztve ]

(#39627) toth_janika


toth_janika
őstag

"Sziasztok!
Help me!!!
Sajnos nem tudom mi történt a Defy-vel, de nem találja a mobilhálózatot. Csak GPRS van, az is csak addig, amíg hívást nem indítok, vagy fogadok. Utána leáll a GPRS kapcsolat, és nem hallom a hívó felet.
CM7.1 stable van rajta, újraindítás, dalvik, cache törlés nem segít, akksi ki/be nem segít.
Mi lehet a baja?"

Na közben ez megoldódott! Újrahúztam a CM7-et, és már lehet hívni, és engem is elérnek. Viszont nincs adatkapcsolatom! :( A térerőkijelzés szürke, és nem zöld, amilyennek lennie kellene!
Mi lehet a baj? :F

Szerk:
Gyerekek! Én t*kön rúgom magam! Most meg működik... Bár továbbra sem zöld az indikátor! :((

[ Szerkesztve ]

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#39628) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Na most van nagyon elegem ebből a sz@r telefonból. Kibírja ha a falhoz b@szom izomból?

(#39629) toth_janika válasza KaiotEch (#39628) üzenetére


toth_janika
őstag

Na mi történt már?
Inkább add el!!!! :DDD

Másik:
Hogy tudom Marketen összerendelni a telefonomat az accommal?

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#39630) etooo válasza toth_janika (#39629) üzenetére


etooo
senior tag

Ha a telefonon belépsz a marketbe az accoddal,, automatán hozzárendeli.

(#39631) KaiotEch válasza toth_janika (#39629) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nekiestem a CM7 telepítésnek de már elvette a kedvem... Végigment az sbf telepítés, persze újraindult a teló, de nem írta ki, hogy PASS. Most rootolnám a telót a szokásos SOC-ommal, hát már a 3.-at töltöm le és még mindig nem jó.

(#39632) hodostamas válasza KaiotEch (#39628) üzenetére


hodostamas
addikt

Ha ennyire megutáltad, kapsz egy üveg piát érte :DDD

(#39629) toth_janika
Elsődleges fióknak kell megadni azt a fiókot, melyen az alkalmazások vannak, és tudod őket használni.

(#39633) toth_janika válasza hodostamas (#39632) üzenetére


toth_janika
őstag

and @etooo:
Köszönöm a gyors helpet, de nem segített! Google acc a telon összerendelve, PC-n is beléptem, de azt írja, hogy nincs andorid device hozzárendelve! :(

Szerk:
A marketen a saját App-ok között csak a fizetős szoftok vannak!

[ Szerkesztve ]

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#39634) etooo válasza KaiotEch (#39631) üzenetére


etooo
senior tag

biztos voltam benne, hogy ez "sz@r telefon" kirohanás valójában user error lesz.. :)

(#39635) Beri válasza KaiotEch (#39628) üzenetére


Beri
addikt

Ha akarod, díjmentesen átveszem, hogy ne kelljen fárasztanod magad a falhozvágásával.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#39636) KaiotEch válasza Beri (#39635) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Jó én voltam a balga... de a f@szért nincs odaírva, hogy az Unknown Sources-t is be kell kapcsolni hozzá!!! :W

Elnézést mindenkitől a kirohanásomért, de kb látástól mikulásig dolgozok(vagyis tovább).

[ Szerkesztve ]

(#39637) chab7 válasza KaiotEch (#39636) üzenetére


chab7
addikt

Oda van írva. Ugye szabof1 írását csinálod ahol képekkel van minden?
De aki türelmetlen ehhez a telóhoz (meg bármely másikhoz amihez kell egy kis gyakorlás) az tényleg adja el és vegyen almát.
Vagy adakozza el a köz javára, az még jobb ;)
Én is átveszek minden Defy-t a tulajoktól akik kínjukban falhoz vágnák :DDD

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#39638) KaiotEch válasza chab7 (#39637) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Az alapján csináltam, igen képen ottvan, de szövegbe egy szó sincs róla csak utána 2 ponttal.

Ha új rom van fent akkor érdemes a akku statokat is törölni nemigaz?

(#39640) chab7: :R

[ Szerkesztve ]

(#39639) toth_janika válasza hodostamas (#39632) üzenetére


toth_janika
őstag

Nos ismét megpróbáltam a restartot is a telon és a gépen is.
A névjegyzék, és a naptár szinkronban van, viszont a market azt írja, hogy nincs az acc-hoz rendelve telefon!
Valaki valami 5let?

chab7:
Nekem is van fent most egy cm7, de mi az, hogy "akku statot törölni"?:DDD
Láma vagyok!

[ Szerkesztve ]

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#39640) chab7 válasza KaiotEch (#39638) üzenetére


chab7
addikt

Igen mert új romnál ugrik az előző kalibráció.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#39641) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

CM7-ben be lehet azt állítani, hogy minden mást forgathat csak a desktopot ne?

(#39642) chab7 válasza KaiotEch (#39641) üzenetére


chab7
addikt

Igen, a launcher beállításaiban kell sensorról portrait-re váltani.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#39643) kakukkmarci válasza hodostamas (#39626) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Nem jellemző. Bár kint volt, és puha, süppedős felületen volt (kesztyű-tartónak), a nap csak bújkált...
(#39624) domerator:
Ja :O

noob... rooter... geek

(#39644) TcMano válasza Lacopapi (#39618) üzenetére


TcMano
tag

Ok vágom. Kipróbáltam MP3 al de azt sem vitte. Lehet,hogy a füles nem kezeli a dolgokat?

94-óta Motorola, két kicsi kilengéssel.

(#39645) domerator válasza kakukkmarci (#39643) üzenetére


domerator
veterán

Ezt értsem úgy hogy tényleg fél napig bírta navival, zenével blutusszal...??? :Y

Egyébként meg csalóka ez a hőfok dolog (mondjuk azt élből gondoltam, hogy a mai ítéletidőben nagy mutatvány lett volna bárhol is felforralni egy telót) :D :DD ... viszont ha azt vesszük, hogy normál használatban 28-30 fokos az akku - és ekkor még tök hidegnek érzed a hátlapot - akkor az 50 foknál gondolom langyos, vagy kézmeleg lehetett...

Na meg gmaps-szal még sose navigáltam, franc tudja, hogy mennyire dolgoztatja meg a telefont. :F

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#39646) kakukkmarci válasza domerator (#39645) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Ahha, pontosan. 6.45 körül szoktam lehúzni töltőről, és kb. 7.40kor indult a strapa, és 12.30kor volt 15%on az akku.Szélvédő mögött, a műszerfalon volt, nem tudom, lehet, hogy a nap is játszott, bár nem fűtök nagyon az autóban... Az 57C° nem langyos volt ám, hanem forró !
(Kézmeleg, az max 42 C° lehet, feltéve, ha erősen lázas vagy :) )

noob... rooter... geek

(#39647) domerator válasza kakukkmarci (#39646) üzenetére


domerator
veterán

Akkor nem tudom... az 5 órás navi zenével, BT-vel akkor is jónak tűnik nekem... ha azóta, vagy egyéb normál használatban nem melegszik, vagy merül a telefon, akkor lehet, hogy a maps dolgoztatta meg.
Én ha kell, akkor más, offline navit használok, azzal nem melegszik a telefon.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#39648) szabof1 válasza toth_janika (#39639) üzenetére


szabof1
őstag

Ha máshogyan nem megy, akkor nevezd át másra a /data/system/accounts.db állományt és indítsd újra, majd állítsd be újra tiszta alapon a Google accountodat.

(#39649) etooo


etooo
senior tag

Miui mesterek: miui lockscreent használva (szóval nem widgetlockerrel, vagy hasonlóval) megoldható, hogy megjelenjenek a naptár eseményei a lockscreenen?

(#39650) tzl válasza kakukkmarci (#39620) üzenetére


tzl
senior tag

Normális hát. Maps folyamatosan dolgoztatja a cput, gput, 3g-t, mellé megy folyamatosan a bluetooth adás, mp3 tekeri a cpu-t, plusz áram kell a hang előállítására is. Ha hozzáveszed, hogy folyamatosan tornyot kellett váltania a telefonnak, mert mozogtál, akkor ott tartunk, hogy az akksinak horpad az oldala, úgy szívod belőle a delejt. Olyankor meg melegszik, nagyon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.