Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-06 10:34:02

LOGOUT.hu

Motorola DEFY - gyakran ismételt kérdések, hasznos információk

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44001) #71562240 válasza CrAzY88 (#43998) üzenetére


#71562240
törölt tag

Vagy külső appal (pl. SetVsel), vagy a bootmenüben. A bootmenüben érdemesebb.

(#44002) CrAzY88 válasza Sommi (#44000) üzenetére


CrAzY88
aktív tag

Én csak jobbra számítottam, de eladni ezért nem fogom. :D
Azért remélem lesz még sok Defy, nem apad itt el a kínálat. :)

Lexus IS 300h (XE30), iPhone 12 Mini, Apple watch S6 LTE, M1 Air, iPad 11 Pro 2020+Magic Keyboard, Apple TV 4K, Sony A8

(#44003) CrAzY88 válasza #71562240 (#44001) üzenetére


CrAzY88
aktív tag

Köszi, a bootmenüben nem is gondolkodtam. :(

Lexus IS 300h (XE30), iPhone 12 Mini, Apple watch S6 LTE, M1 Air, iPad 11 Pro 2020+Magic Keyboard, Apple TV 4K, Sony A8

(#44004) hokins válasza CrAzY88 (#44003) üzenetére


hokins
addikt

itt találsz procibeállitásokat ajánlom Lacopapiét

(#44005) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Üdv kollégák

Felraktam már rég a droidwallt,nagyon jó kis progi,de van 1 kis gondom.
A taraffic monitort használom és kiirja pl,hogy ma csak a system traffic 5mb volt eddig ez nagyon sok,mi eheti ennyire a netet,mit takar ez?

köszi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#44006) foglalt? válasza baal-amiga (#43967) üzenetére


foglalt?
csendes tag

köszi a tippeket, úgy látom lesz még vele melóm rendesen! :)

(#44007) sesshou


sesshou
senior tag

üdv urak
Defy tulaj vagyok de barátnőm telójávan van egy kis baj és ahogy látom az x10 mini pro fóruma úgy pörög mint egy döglött lajhár ezért bátorkodom itt feltenni a kérdést hátha van valakinek tapasztalata ilyennel.

Azt csinálja már egy ideje hogy random módon megszakítja a hívást. elősszor arra gondoltam hogy talán az aksi de tötve is csinálta aztán azt hogy a térerő de van hogy full térerőnél is ez történik. telefonon az eredeti sony-s rom van és amíg nem bizonyolsodom meg róla hogy ez a probléma nem hardveres addig nem si akarom ezt lecserélni a garancia miatt.
Ismert ez a probléma valaki tud róla mondani valamit?

(#44008) Cimi86 válasza sesshou (#44007) üzenetére


Cimi86
tag

Amennyire én tudom ez tipikusan x10 mini probléma. Ismerősömnek gariban megoldották.

(#44009) Koczka


Koczka
tag

Üdv.

Ha a töltőnyilast lecsukó fedélkét ki lehet e valahogy cseréni? Sok ki-be csukogatástól elhasználódott.

(#44010) s_pepe25


s_pepe25
csendes tag

Sziasztok!
Valaki tudna nekem adni linket az ms2ginger v3 hoz ? XDA fórumon leszedtem a nandroid backupot de avval nem jutottam túl a motorola logon :S valamint az xda n lévő 4shared letőltéses linkekkel nem boldogulok :S :W

(#44011) GALARDO


GALARDO
addikt

Üdv! Ma kicsit megizzasztottam a döfit, egy kis vizes tesztel, és sikeresen beázott. Érdekes, pedig már medencébe is jött velem múlt nyáron, lehet ennyit bírt. A kamera teljesen párás belülről, a csatlakozók nem voltak szabadon. Érdemes javíttatni, vagy kuka? Ja, és az itt is említett piros led, folyamatosan világít.

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#44012) szuszinho


szuszinho
őstag

üdv!

milyen beállítást kell alkalmazni, hogy az osztrákoknál, osztrák kártyával ne roamingot jelezzen?

(#44013) chesterboy


chesterboy
aktív tag

Ki magyarit itt progikat? Linket tudtok dobni?

(#44014) Adamul


Adamul
tag

Hali! Adok egy gyors helyzetjelentést, hogy én hogy jártam és a végén szeretném a segítségeteket kérni!
Tehát a helyzet úgy indult, hogy kontakthibás lett a headsetem, mert a csatlakozónál megtörhetett a vezeték, szóval még amíg garis, addig szerettem volna cseréltetni. Na igen ám, csak épp a Cordon-t nem lehetett semmilyen elérhetőségükön megtalálni, szóval hívtam hát a vodát, akik szerint azért mert megszüntek. De az volt a szerencse, hogy bevihettem hozzájuk is, hogy majd rajtuk keresztül gariztatom. Na most ez azzal járt együtt, hogy a headset mellé le kellett adni a telómat is (aminek semmi baja nem volt!), gondolom az imei szám miatt, mer a nő állítása szerint csak így tudja átvenni. Hát végül belementem, (kaptam egy cseretelót is, sztem szar, de haverok szerint egész jó volt, mer csoda hogy egyáltalán androidost adtak:D) Bár úgy éreztem h a nőci le akart volna beszélni erről az ügyintézésről, mert ilyet szól h "ezt általába nem szokták garanciába cserélni" Na de nem ez a lényeg, hanem h 2 hét után végre megérkezett, aztán hál'istennek cserélték a headsetem is, de még pluszba szoftvert is frissítettek rajta elvileg (ezáltal eltünt az összes programom! :O ) és ami meglep, még az oldallapot is cserélték! Végülis nem bánom, mert egyszer véletlen leejtettem szóval volt egy kis karc az oldalán, de nem értem ezt mind miért... az új hátlap nem olyan fényes, hanem kicsit mattabb anyag. Ezt csak érdekességként gondoltam h megosztom veletek. A kérdésem az összes progim újratelepítésével kapcsolatos, ugyanis a régit már tök jól belaktam itt meg 0-áról kell mindent újra kezdeni :(
Szóval annak idején valami more locale nevű progival sikerült a google dolgokat magyarítanom, valakinek van ebből egy működő változata? Mert amit a marketen találtam, abban nincs magyar nyelv! szóval régen nem az a verzió volt nekem... :S

(#44015) RootRulez válasza chesterboy (#44013) üzenetére


RootRulez
félisten

Magyarított Android alkalmazások

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#44016) YAS-dude válasza Adamul (#44014) üzenetére


YAS-dude
őstag

Morelocale2 a program neve és te írod be neki a custom language vagy hova, hogy hu HU.

(#44017) RootRulez válasza Adamul (#44014) üzenetére


RootRulez
félisten

Itt lesz infó a MoreLocale2 használatáról. :K

═════════════════════════════════════════

(#44018) Adamul


Adamul
tag

Köszönöm, a hozzáadás menetére nem emlékeztem, de így már jó lett! :)

(#44019) #71562240 válasza Adamul (#44018) üzenetére


#71562240
törölt tag

Egyébként tartozékcseréhez természetesen nem kell leadni a telefont, erre indokolatlanul kötelezett a nő, elég lett volna, ha az adatokat hitelesíti. Tehát ez inkorrekt ügyintézés volt, de mivel grátisz cserélt a szerviz hátlapot, végül is jól jártál.

(#44020) baal-amiga


baal-amiga
senior tag

Föltettem a Vibert, 2 ikont csinált (wiui). Miért? Mindkettőre az alkalmazás indul :/

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#44021) kelly7 válasza Adamul (#44014) üzenetére


kelly7
aktív tag

Én is így jártam múltkor igaz notebook-al. Meg halt a töltőm, erre a gépet is le kellett adnom. De hogy minek?! Amúgy meg jól jártál,mert legalább át nézték a telót is.

(#44022) hokins válasza kelly7 (#44021) üzenetére


hokins
addikt

Lehet azért veszik be ilyenkor a készüléket is hogy megnézzék neme sérült az is, pl nagyobb feszt kapott

(#44023) zarew válasza Koczka (#44009) üzenetére


zarew
senior tag

természetesen,ha valahol beszerzed 10perc az egész.

(#44024) VMatteo válasza #71562240 (#44019) üzenetére


VMatteo
őstag

Én nem örülnék neki, ha random szétszednék a telómat a szervizben. Tömítések már nem lesznek olyanok, mint amilyenek voltak

Tisztelet a Gépésznek!

(#44025) #71562240 válasza VMatteo (#44024) üzenetére


#71562240
törölt tag

Én is csak ezért nem szedtem még szét magamnak, pedig mindent meg szoktam nézni belülről. :D

(#44026) chesterboy válasza RootRulez (#44015) üzenetére


chesterboy
aktív tag

koszi szepen :R

(#44027) kelly7 válasza hokins (#44022) üzenetére


kelly7
aktív tag

Én is erre tippeltem. :)

(#44028) csabi94 válasza #71562240 (#44025) üzenetére


csabi94
őstag

Ezzel én is így vagyok. :DDD

(#44029) zsolt19900


zsolt19900
őstag

elromlott a hangszorója a defymnek :)

mit kell tegyek? mindent mentsek le róla, tegyem vissza az alap oprendszert, és úgy adjam be gariba? vagy elég csak a lementés, letörlés, maradhat a cm rajta?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#44030) YAS-dude válasza Adamul (#44014) üzenetére


YAS-dude
őstag

Nem lehet, hogy az történt mint más gyártóknál (pl apple), hogy kaptál a tied helyett cserébe egy "refurbrished" készüléket, szóval egy másikat, javítottat, darab-darab alapon?

(#44031) csabi94 válasza zsolt19900 (#44029) üzenetére


csabi94
őstag

Hát biztos ami biztos, én visszatenném a gyárit. :K

(#44032) CrAzY88 válasza GALARDO (#44011) üzenetére


CrAzY88
aktív tag

Mennyire izzasztottad meg? Mennyit volt víz alatt? Statikus volt a nyomás?
Ha víz alá kerül, mindig megnyomkodom a zárókupakokat hogy tutira helyükön legyenek.. Eddig nem történt baj. Mondjuk lehet hogy csak szerencse.

Lexus IS 300h (XE30), iPhone 12 Mini, Apple watch S6 LTE, M1 Air, iPad 11 Pro 2020+Magic Keyboard, Apple TV 4K, Sony A8

(#44033) GALARDO válasza CrAzY88 (#44032) üzenetére


GALARDO
addikt

Egy tálba raktam bele, kb 10 percet volt a víz alatt, de nem egyfolytában. A telefon működik, a kamera optikája, belülről be van párásodva. Egy kis ideig, a képernyő bal felső sarkában is látszott, hogy beázott, de mostanra eltűnt.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#44034) Sommi


Sommi
aktív tag

Szabof1 kollegánk csinált egy újabb jó kis leírást defy+ romokhoz defy-re. Én fel is tettem egy igaz blur-öset a segítségével, nekem bejönnek nagyon a blur-ös widgetek meg stb. A sebességével sincs bajom, sőt ez csodák csodájára felmegy a suliban a telefonoknak fenntartott wifi hálózatra, eddig csak a VPN-esre tudtam ami körülményesebb.
Szóval köszönet Szabof1-nek, az új leírásért. A linkelés jogát meghagyom neki :)

Hello MOTO ! JRDNEM_U3_3.4.2_164-003_BLUR

(#44035) Adamul válasza VMatteo (#44024) üzenetére


Adamul
tag

Hát elhihetitek, hogy én se kértem... Igazából azon lepődtem meg, hogy ennek az újabb anyagnak más tapintása van... Mattabb, de annyit tennék hozzá, (hogy mint írtam is) ez az oldallap amiről szó van, a hátlapot át se vette. De amúgy 2voda boltban is rákérdeztem, szóval ez vmi belső szabály lehet náluk... De tény h úgyis ráfért már a döfimre egy újratelepítés :D Az új headsetnek meg örülök! :)

(#44036) Adamul válasza YAS-dude (#44030) üzenetére


Adamul
tag

Fu ne idegelj, erre eddig nem is gondoltam, de mint említettem a telónak semmi baja nem volt akkor sem! Meg nem néztem mondjuk, de az IMEI számomnak akkor is stimmelnie kell sztem...

(#44037) kelly7 válasza zsolt19900 (#44029) üzenetére


kelly7
aktív tag

Tedd vissza a gyárit, mert megnézik.

(#44038) zsolt19900 válasza kelly7 (#44037) üzenetére


zsolt19900
őstag

és csabi94

adnátok nekem egy linket, hogy mi szerint is kell pontosan, ha nem nagy kérés

és egy teljes mentést programokkal mindennel mivel tudnék csinálni?

[ Szerkesztve ]

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#44039) revcsongor


revcsongor
csendes tag

Jó napot!
Eltávolítottam a defyomról a go Launchert és azóta nincs home screen, se alkalmazások listája, tulajdonképpen semmi. Hogyan tudnám visszatenni?
Előre is köszönöm.

...

(#44040) Sommi válasza revcsongor (#44039) üzenetére


Sommi
aktív tag

Melyik a leggyorsabb launcher ? Ha van egyáltalán ilyen ... én az adw launcher ex-et használom, elég jó és még a sima defy-s gyári romban lévő főmenü indító kör gomb is van hozzá egy témában, ami nekem nagyon bejön, csak érdekel, hogy van-e gyorsabb.

Hello MOTO ! JRDNEM_U3_3.4.2_164-003_BLUR

(#44041) R19 válasza Sommi (#44040) üzenetére


R19
senior tag

Jó gyors a Launcher Pro Plus is, a 360 Launcher is, ez utóbbi sajnos nem támogatja a görgethető widgeteket. A Zeam Launcher-rel szintén ez a gondom.
Az FTL Launcher sem lomha.

[ Szerkesztve ]

(#44042) Bernyó84 válasza Sommi (#44040) üzenetére


Bernyó84
aktív tag

Én a GO Luncher EX-et használtam már vagy 3-4 hónapja.... de mióta frissítettem gyári 2.1-ről gyári 2.2.2-re fagyogat... Szóval most leszedtem. Persze nem biztos, hogy a luncherrel van gond... az majd most fog kiderülni, mert délután szedtem le a GO Luncher EX-et.

Gigabyte P35C-DS3R (F12), INTEL C2Q Q8300, Sapphire HD 7790 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance (CMZ8GX3M2A1600C9R), Chieftech 550W, 500GB Samsung SataII 16MB, 2TB Seagate SATA2 7200RPM 32MB

(#44043) szabof1 válasza Sommi (#44034) üzenetére


szabof1
őstag

Ez a leírás lenne az: NANDROID backupos romok (MS2GingerV3) telepítése
A színek miatt elnézést kérek, 1 órája még rendben voltak, de hodostamas kolléga megváltoztatta az oldal designját - este javítom őket.

Van még pár új leírásom, nézzetek be ide: android-forum.hu - illetve a LOGOUT blogomba be szoktam linkelni őket.

(#44044) Sommi válasza szabof1 (#44043) üzenetére


Sommi
aktív tag

Nálam sajnos a Nothing but speed-ben és a themed v2.2 romban is rossz a kamera. Az utóbbinál írja is a készítő hogy bugos kicsit, (nálam nem lehet rendesen bezárni, aztán meg nem tudja beinicializálni), de ugyan ez volt a helyzet a NBS-nél is. Nekem rendes blur-ös rom kéne, de olyan ami tényleg stable, már eléggé unom h mindegyikben szar valami. Ez a tehemed cucc tetszene tökre, mert full blur, erre szar a kamera.
Ez az MS2Ginger V3 vagy V4 ez full blur-ös ? Vagy tud valaki egy igazán stabil lehetőség szerint magyar Blur-ös romot ?

Hello MOTO ! JRDNEM_U3_3.4.2_164-003_BLUR

(#44045) hokins válasza Sommi (#44044) üzenetére


hokins
addikt

Az MS2Ginger V3-ra rá lehet zipből telepíteni a full blurt. A lap legalján van.

(#44046) Sommi válasza hokins (#44045) üzenetére


Sommi
aktív tag

Köszi megnézem !

Hello MOTO ! JRDNEM_U3_3.4.2_164-003_BLUR

(#44047) Sommi válasza hokins (#44045) üzenetére


Sommi
aktív tag

Hogy instalálom hozzá a blur csomagot ? Install from zip ?

Hello MOTO ! JRDNEM_U3_3.4.2_164-003_BLUR

(#44048) Sommi válasza Sommi (#44047) üzenetére


Sommi
aktív tag

Sikerült, de hiába tettem fel a 3D fix cuccot, nálam mind a 3 rom ugyan olyan kamera hibákat hoz elő. Mi a lehet a baj ? A cm7 nem csinált ilyesmit, se a gyári előtte :S.

Hello MOTO ! JRDNEM_U3_3.4.2_164-003_BLUR

(#44049) R19 válasza Sommi (#44048) üzenetére


R19
senior tag

Nekem is ilyen kamera hibákat produkált az MS2Ginger V3.
Lassan, körülményesen lehetett használni.
Recoveryből feltoltam a RAZR Camera appot, valamelyest jobb lett a helyzet.
Remélem a V4-ben javítják ezt a problémát is a zöld lencsés Defy-ra.

Ez a gond MS2Gingeren kívül semmilyen romban nem jelentkezett nálam sem.
A nagyon jó akksi idő viszont kárpótol ezért a kellemetlenségért.

[ Szerkesztve ]

(#44050) Sommi válasza R19 (#44049) üzenetére


Sommi
aktív tag

Na kipróbálom akkor azt. Arra gondolsz ami eleve egy zip az MS2 kernelhez ?

Hello MOTO ! JRDNEM_U3_3.4.2_164-003_BLUR

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.