Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-06 10:34:02

LOGOUT.hu

Motorola DEFY - gyakran ismételt kérdések, hasznos információk

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41001) Flate


Flate
csendes tag

Sziasztok!

Reméltem h nem kell írnom, de perpillanat tanácstalan vagyok. Karácsony óta defy tulaj vagyok, nagyon tetszik, szeretem, viszont az aksival nem jutok dűlőre. A legtöbb dolgot olvastam és kipróbáltam,ami a fórumon van. A helyzet a következő.
software: gyári 2.2.2, magyarosítást rátettem
setvsel: 20/300, 30/600, 50/1000, lejjebb még nem próbálkoztam
és ami talán a legfontosabb h Telenoros vagyok, cseréltem már simkártyát is.
Az új simmel is éjszakára magára hagyva 8 óra alatt 12% eszik. minden ki van kapcsolva, wifi, gps, mobilnet.
Beletettem egy Tm-os kártyát éjszakára, beállítás ugyan az. 8 óra alatt 4 %ot eset.

Olvastam h más telenorosnak is jobban zabálja az aksit, de most akkor erre nincs megoldás??? :F

(#41002) domerator válasza Flate (#41001) üzenetére


domerator
veterán

Szerintem full gyari rommal nem lesz jobb. Max. annyit tehetsz, hogy a thresholdot leveszed 60% korulire, de nem biztos az eredmeny.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#41003) Flate


Flate
csendes tag

Egy próbát megér ma estére. Köszi
Egyébként mitől lehet ekkora különbség a két szolgáltató között?
Telenorosok! Mit használtok h az aksi jobban bírja?

(#41004) x.pet válasza Flate (#41003) üzenetére


x.pet
tag

Én is Telenor-os vagyok. 2.2-vel nekem is 1,5%/óra volt a legjobb fogyasztásom. CM7.1-el most 2%/óra körül van.
Szerintem ezzel nem lehet mit tenni a telefon DeepSleep-ben ennyit fogyaszt Telenor hálózatban. (1 éve is ennyit fogyasztott, akkor még nem nagyon cserélték kínai cucra az bázisállomásokat)
Pedig én is örülnék, ha lenne valami megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#41005) Flexy90 válasza Flate (#41001) üzenetére


Flexy90
senior tag

Én is telenoros (djuice-os) vagyok, és kb ennyit eszik az éjszaka alatt. Max a repülő módot tudom ajánlani..

Xiaomi Fan

(#41006) mm89 válasza Flate (#41003) üzenetére


mm89
őstag

szintén telenor, szintén sokat eszik :) de van egy jó megoldás: éjszakára töltőre kell tenni és kész. úgyis hamarabb cserélsz telefont minthogy az akksi meghaljon a sok töltéstől.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#41007) Flate


Flate
csendes tag

Köszönöm a válaszokat. Akkor most megnyugodtam, vagy inkább beletörődtem.
Azért így is szeretni fogom :)

(#41008) Obi Wan


Obi Wan
tag

helóztok
légyszi segitsetekmar 1 kicsit
a 2.3 mitől jobb defyre mint a jelenlegim a 2.2cee???
van amelyik tud magyar nyelvűt és alig tér el a gyári romtól? (tune wiki account,gyári zenelejátszó stb)

Chuck Norris hülyére vert egy okostelefont :)

(#41009) _seth_ válasza Obi Wan (#41008) üzenetére


_seth_
veterán

Igen, van belőle magyar. Gyorsabb, minden támogat ugyanúgy mint a gyári 2.2 azaz kamera, fm rádió stb minden működik, érdemes felrakni. Szebb is, modernebb is.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#41010) Obi Wan válasza _seth_ (#41009) üzenetére


Obi Wan
tag

melyik a legmegbizhatobb? mert itt mar annyi romrol olvastam hogy egyszeruen nemtudok kiigazodni
pays,cm7 stb stb...
ezek már teljesen alkalmasok a hetkoznapokra?teljes rendszerek?
nincsenek olyanok mint pl annakidelyen a kinai 2.2 ben hogy kimegy a vaku meg ilyenek?

Chuck Norris hülyére vert egy okostelefont :)

(#41011) _seth_ válasza Obi Wan (#41010) üzenetére


_seth_
veterán

Én ezt ajánlom, ez CynogenMod, nem a legújabb de a sajátomon és ismerősöm telóján is ez van fent és gond nélkül teszi a dolgát, nem megy ki sem a vaku sem más max ha amúgy is elromlana.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#41012) Integrale válasza mm89 (#41006) üzenetére


Integrale
veterán

Erre kitérve! nem vágja tönkre az aksit a sok töltögetés? kondícióra csak hatással van valamilyen úton módon!

Szintén Telenor és szintén sok a fogyasztás!
Hálózaton éjszaka 8 óra alatt 9-11 %
Repülő üzemmódban 8 óra alatt ~1-3% !!

"Bad reklám is reklám too"

(#41013) Nataniel válasza szabof1 (#40991) üzenetére


Nataniel
senior tag

Sőt,igazából nagyon sok "inkompatibilis" appocska megy a defy-n is....csak okosban kell megkeresni.... ;P

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#41014) Kukunya


Kukunya
csendes tag

Üdvözletem!

Karácsony óta nagyon elégedett Defy-tulajdonos vagyok, csupán egy hiányossága van eddig számomra:
Tud valaki olyan hangrögzítő progit, ami nagy hangerőn is tiszta hangot produkál? Zenekari próbát illetve akkusztikus dobszerkót szeretnék felvenni vele. Sok appot kipróbáltam már, szórakoztam az "Auto-Gain-Control" beállításaikkal, az első, és hátsó mikrofonnal is, de mindenhogy rendkívüli torzítást produkált, ha túl mély/magas/hangos volt. Próbáltam továbbá a gyári fülest rádugni mint mikrofon, ugyanúgy torzított. Talán ha egy minőségibb mikrofont dugnék rá működne? Esetleg egy világmegváltó appnak nagyon tudnék örülni. Volt valakinek hasonló tapasztalata?
Köszi! Kukunya.

(#41015) #71562240 válasza Kukunya (#41014) üzenetére


#71562240
törölt tag

Természetesen ez elsősorban mikrofon téma. Használj olyan MP4 lejátszót, amelyikre csatlakoztatható külső mikrofon.

(#41016) #71562240 válasza Integrale (#41012) üzenetére


#71562240
törölt tag

Elöbb mennek tönkre az életkoruk miatt. Ezek a Litium-ion akkuk 3-5 év alatt akkor is megöregednek-„elhasználódnak”, ha csak heverésznek a polcon. Ennyi idő alatt nem nagyon tudod annyiszor tölteni őket, hogy attól romoljanak meg. Nem árt nekik a sokszori kis töltögetés sem, sőt, szeretik, ha ötven százalék alá nem engedjük öket lemerülni.

(#41017) mm89 válasza Integrale (#41012) üzenetére


mm89
őstag

Nem értek annyira hozzá, de józan paraszti ésszel én úgy gondolom, hogy ha valaki kétnaponta tölti a telóját, én meg naponta (adott időn belül az pont 2x annyi), akkor nekem hamarabb tönkre fog menni. Már nem is tudom, de valahol olvastam, hogy hány töltést bír egy átlag Litiumos akksi, de ha mondjuk ezret, akkor az 2,5 év (napi töltéssel). Hol lesz ez a teló 2,5 év múlva? Ha pedig hamarabb tönkremenne, nem olyan drága hogy ne tudjak újat venni. Én nem aggódok a napi töltés miatt.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#41018) #71562240 válasza mm89 (#41017) üzenetére


#71562240
törölt tag

Két-háromezer TELJES töltési ciklusra van kalibrálva, ráadásul, ha mondjuk 60%-ról feltöltöd 90%-ra, az csak 30%-nyi „keretet” használ el a teljes töltési ciklushoz képest. Az hat-nyolc évi használat lenne, de jó eséllyel ennél előbb megromlik pusztán az életkora miatt, akkor is, ha a polcon heverészik.

(#41019) ngyjns


ngyjns
tag

Most jutottam odáig, hogy feltettem a 2.2.2-es SEA-t. Az RSDlite sajnos a z újraindítás után Please manually power up this phone mellett végzett. Kikapcsolva az RSDlite-ot a telefon betölt a zöld android robot a beállításokkal, majd feláll a rendszer. Pontosan ez: systen version moto_version.34.3601.7.mb525.retail.en.sea15
firmware 2.2.2. Azonban csak Emergency call van. Ha telefonálnék akkor ezt írja ki: not registered on network. Most mit csináljak, működik szerintetek a 2.2SEA-m vagy még op rendszer telepítést is elrontottam? Hogy tudok telefonálni? Mit kell állítani? Előre is köszönöm. J

(#41020) Flate


Flate
csendes tag

Ha már egyszer ugyis töltenem kell naponta, akkor viszont legyen gyorsabb :)
A Miui rendszere tetszik. Melyiket javasoljátok? Rá lehet tenni a magyarosított 2.2.2-re vagy vissza kell menni angolra?

(#41021) domerator válasza Flate (#41020) üzenetére


domerator
veterán

Menj vissza angolra a kezdetektol, biztos ami ziher... es hasznalj 5.5 rsd lite-ot.
Wajkiui legutolso romot probald ki.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#41022) #71562240 válasza ngyjns (#41019) üzenetére


#71562240
törölt tag

Nem rontottad el. Szükséged lesz egy Baseband Switcher nevű appra, amellyel a régiót át kell állítani a Central Europian-Hongkong-Taiwan-Nordic típusúra, egyébként pedig a Wireless and networks>Mobile networks menüpontban is el kell végezni a szolgáltatódhoz tartozó helyes beállításokat.

[ Szerkesztve ]

(#41023) domerator válasza #71562240 (#41022) üzenetére


domerator
veterán

SEA és CEE tapasztalat, hogy alapból tudják a standard dolgokat (telefon, sms, net), a mobile networks beállítások pedig szintén alapból automatán vannak, szóval szerintem ott valami rossz volt a flash folyamán, ezért javasoltam a tisztább, szárazabb, biztonságosabb újrakezdést. :DDD
Ettől a javaslat még azért jogos!

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#41024) ngyjns válasza domerator (#41023) üzenetére


ngyjns
tag

domerator köszi. Az 5.5 feltelepítette az oldaladon szereplő SEA-t. Az Rsdlite a végén megint kiírta, hogy manually, de 3 másodperc múlva mégis bebootolt és akkor finish-t írt ki. Azonban emergency only maradt. Tehát remélem van egy jó SEA-m de nincs T-mobile szolgáltatás.

kammerer köszi neked is, de még nem rootoltam, úgy olvastam basebandhoz az is kell, de Lacopapa is azt mondta, hogy ha minden jó a SEA-vel akkor nem kell baseband állítás. Amúgy a networknél, ha kerestetem semmilyen hálózatot nem talál. És alatta autómatán volt természetesen. Segítsetek, kérlek!

[ Szerkesztve ]

(#41025) x.pet válasza ngyjns (#41024) üzenetére


x.pet
tag

A BaseBand állítást mindenképpen végezd el, ártani biztos nem fog.
Innen le tudod tölteni. (A zip-ből ki tudod venni az apk-t és azt telepíteni, előtte állítsd be, hogy idegen forrásból is engedjen alkalmazást telepíteni)
Előtte root-old.
BasebandSwitcher XDA fórum

[ Szerkesztve ]

(#41026) szabof1 válasza Nataniel (#41013) üzenetére


szabof1
őstag

Jó-jó. Én a legalitás keretein belül maradtam :D

(#41027) mm89 válasza #71562240 (#41018) üzenetére


mm89
őstag

Hát úgy legyen, akkor még tovább bírja mint gondoltam!
Köszönöm!

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#41028) shuttle


shuttle
tag

Wiui 1.10.21.-ben lehet az akksit kalibrálni hogy automatikusan kapcsolja ki-be a készűléket ?

– A temetőre az van kiírva: FELTÁMADUNK! – Akkó má' jobb a kocsma, me' oda meg az, hogy SOSE HALUNK MEG. Hofi

(#41029) Lacopapi válasza ngyjns (#41024) üzenetére


Lacopapi
addikt

Tény és való,hogy volt olyan telepítésem,amikor egyszerűen megfeledkeztem a Switcherről és vagy két napig a singapore-i beállításokkal ment a T-mobilom,gond nélkül. Mondjuk ez Bpest...lehet,hogy rosszabb vételkörzetekben ez gond lehet.

(#41030) gyuszmó válasza x.pet (#41004) üzenetére


gyuszmó
őstag

Nekem a mai fogyasztásom kb 5% / h 7.30 tájban volt 77% most 16 % és alig használtam szerintem v.mi gáz lehet ( t.mobile) Miui,pedig amikor feltelepítettem elég jó aksi időm volt.

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#41031) w333 válasza gyuszmó (#41030) üzenetére


w333
félisten

Nekem a wiui 1.10.21 Stabil, 40 óra és most van az aksi 56% :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#41032) mumtaz


mumtaz
senior tag

Üdv.

Nekem új még a Defy. Csak egy hete van meg. Előtte főleg symbianos telóim voltak és mondhatjuk, hogy új még nekem egy kicsit ez az androidos dolog. Bár van egy androidos táblagépem (Flytouch klón), így onnan már van némi androidos tapasztalat, de mivel az klón, így nem igazán lelhető fel hozzá sokféle soft, így turkálni kellett, vagy összeollózni. Ott tehát leginkább a szerencsén múlott a működés.

A Defy-nál viszont más a helyzet. A bőség zavara. Mióta megvan, azóta kb. 7X flasheltem újra más-más variációkkal. Jelenleg domiuiDSJ 2.1.8 light van rajta. Tetszik is, meg minden, bár elsőre már majdnem szívinfarktust kaptam a kínai szövegek, vagy egyéb kínára utaló jelek láttán (a flytouch klón utáni szívások után naná).

Próbálgatok, tesztelgetek.
Viszont lenne is egy gondom, amit nem tudom, hogy minek lehetne betudni. Az ok, hogy adatokat, fájlokat küldök át a telcsire USB kábelen, de macera van vele és más telefonjaimból kiindulva nem nagyon szeretném "kikoptatni" az USB csatit a telón. Szerencse, hogy van FTP szerver mód a telón, így wifin keresztül tök jó. Viszont az automatikus IP eléggé cumi, mert ugye mindig más IP-t ad meg, ezért be akartam állítani statikus IP az adott hozzáférési ponthoz. Be is írtam neki, de nem törődik vele és mindig automatikus IP-t ad meg. A routerem jó, hiszen a PC-im is mind statikus IP-vel csatlakoznak, de a teló nem akar.

Van valakinek valami ötlete?

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#41033) etooo válasza mumtaz (#41032) üzenetére


etooo
senior tag

Én magamnak fordítva oldottam meg ezt a dolgot (persze ez routerfüggő is lehet): routeren a dhcp beállításoknál állíts be fix ip-t a telefon mac címéhez.

[ Szerkesztve ]

(#41034) domerator válasza mumtaz (#41032) üzenetére


domerator
veterán

Ha a miui sajat file managerere gondolsz, akkor az nalam pl. mindig ugyanazt az ip-t adja.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#41035) bogyozoli


bogyozoli
csendes tag

Sziasztok! Azzal kapcsolatban szeretnék tanácsot kérni, hogy a Defym wifije csak g-s(54Mbps)sebességgel megy, ezért gyakorlatilag(15Mbps) a max, pedig a netem 50Mbps-t tud. Próbáltam a router-t mixed(11bgn) módból 11N-re állítani, de nem segített. CM7 7.1.0-RC1-jordan van rajta és 14 csatornásra van állítva a domain. Előre köszönöm a választ. Üdv

(#41036) _seth_ válasza bogyozoli (#41035) üzenetére


_seth_
veterán

Mire nem elég a 15mbps? :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#41037) bogyozoli válasza _seth_ (#41036) üzenetére


bogyozoli
csendes tag

Bizonyos letöltéseknél sokat jelentene, hogy 3x gyorsabb.

(#41038) mumtaz válasza etooo (#41033) üzenetére


mumtaz
senior tag

Sajnos ez egy Belkin router, ami már vagy 2 éve nem képes felcsatlakozni a netre, viszont AP módban még működik, ezért most az egyik gép csatlakozik a netre, és az lövi tovább a router felé. Tehát a DHCP nem a router, hanem a gép és alap WIN7 netmegosztás fut, vagyis az IP címeket is a PC adja.

[ Szerkesztve ]

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#41039) mumtaz válasza domerator (#41034) üzenetére


mumtaz
senior tag

Arra gondoltam. De az hogy adhatja ugyanazt az IP-t? A teló felcsatlakozik és kap egy IP-t.
Vagy, ha hálózati hozzáférés nélkül indítom az FTP-jét, akkor automatice felcsatlakozik és ugyanazt az IP-t adja?

Szerk: Nem adja. Kiírja, hogy nincs wifi kapcsolat és felcsatlakozik. Persze mindig más IP-vel

[ Szerkesztve ]

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#41040) domerator válasza mumtaz (#41039) üzenetére


domerator
veterán

Huhh... ez nekem kicsit bonyi....
Nalam kovetkezokepp mukodott: netbook 3g netkartyaval volt a net forrasa, a netbookon futott a Connectify es igy adta tovabb a netet a telonak. Amikor a telefonon bekapcsoltam a filemanagert es elinditottam a wifi faljmegosztast, akkor nekem a telefon majdnem mindig ugyanazt az ip-t irta ki.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#41041) mumtaz válasza domerator (#41040) üzenetére


mumtaz
senior tag

Mondjuk az is idegtépő, hogy hiába állítok be egy fix IP-t az adott hozzáférési ponthoz, nem érdekli.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#41042) Cogwheel71


Cogwheel71
tag

Sziasztok!

Energia igényben mi a különbség a 2G és a wifi hozzáférés között? Ha jól tudom a 3G a legjobban akkuzabáló, de ezt nem használom (épp emiatt),itthon viszont melyiket érdemes állandó szinkronizáláshoz alkalmaznom?

(#41043) etooo válasza Cogwheel71 (#41042) üzenetére


etooo
senior tag

Jól tudod, a 3G jóval többet fogyaszt.
Hacsak nem teszed otthon repülő üzemmódba a telefont, akkor szvsz mindenképp a 2G-t, hiszen úgyis fent van a hálózaton a telefon, csak időnként tölt is le egy kicsit. Emellé a wifi plusz fogyasztás lenne.

(#41044) YAS-dude válasza Cogwheel71 (#41042) üzenetére


YAS-dude
őstag

A wifi kevesebbel is beéri, mint akár a 2G (gprs/edge) kapcsolatot aktívan tartani a szinkronhoz.

(#41045) YAS-dude válasza bogyozoli (#41035) üzenetére


YAS-dude
őstag

A defy elég bénán kezeli az n -es szabványt (ami nem is igazán kiforrott szabvány), szóval a g mód mindenképp stabilabb. CM-ben meg mintha le is lenne korlátozva a csatornák száma az alsó 11-re(?).

(#41046) SzaboZE válasza YAS-dude (#41045) üzenetére


SzaboZE
addikt

Wajk MIUI-ben van egy opció a wireless beállításoknál, ahol be lehet kapcsolni a 11 feletti csatornák kezelését is. Alapban ki volt kapcsolva, nem lehet hogy a CM-ben is így van?

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#41047) gyuszmó válasza w333 (#41031) üzenetére


gyuszmó
őstag

Ez az egy dolog amit utálok a defyben ugyanaz az aksi hardver,oké más soft,és felhszn.szokások , és van akinek 3 napot megy én meg akármit csinálok estére fel kell raknom,még ha nem nyúzom akkor is.
Fél éve használom,de ezt még nem bírtam megszokni. :(

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#41048) baal-amiga


baal-amiga
senior tag

Ha valaki GoSMSPro-t használ: be lehet-e állítani valahol, hogy küldéskor átalakítsa az ékezetes karaktereket, hogy teljes 160 karaktert tudjak küldeni, amit pl. a HandCent megcsinál automatikusan? Nem találtam erre opciót, de lehet, csak figyelmetlen voltam.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#41049) domerator válasza gyuszmó (#41047) üzenetére


domerator
veterán

Gyuszmo:
Annyit hozza kell tenni, hogy nemcsak a rom es a felhasznaloi szokasok (ki mennyire "nyuzza" a vasat) szamit, hanem emellett meg az is, hogy miket telepit ra az ember.
Gondolkodas nelkul osszevissza telepitett programokkal (amik onmaguktol is aktivak alvo teloban is) sikeresen le lehet meriteni az akkut a legjobb rom alatt is. Bocsi, de epp nalad volt 1-2 napja, hogy valami szerencsetlen apn kapcsolgato progi miatt total elment a mobilneted es elkezdtel arra panaszkodni, hogy a "domiui alatt elment a mobilnet".
Ne haragudj a feltetelezesert, de jo esellyel meg vagyok rola gyozodve, hogy tetemes mennyisegu progit raktal fel a telora es azok rosszalkodnak a hatterben es meritik az akkut, meg ha alig nyuzod is.... azt meg csak csendben kerdem, hogy ha sikerul ugy hasznalni a telot, hogy alig nyuzod, akkor mi a fenenek a sok progi.
Ez az egesz szosszenet egyebkent nemcsak neked szol... joparan vannak meg hasonlo cipoben, mint te.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#41050) #71562240 válasza domerator (#41049) üzenetére


#71562240
törölt tag

+1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.