Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-06 10:34:02

LOGOUT.hu

Motorola DEFY - gyakran ismételt kérdések, hasznos információk

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38301) domerator válasza KaiotEch (#38300) üzenetére


domerator
veterán

Jajjjj... bizony hogy NE ÍGY!!!

(ez egy barbár)

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#38302) Flexy90 válasza KaiotEch (#38300) üzenetére


Flexy90
senior tag

Az szép, jó h nem flexszel csiszolta meg :D

Xiaomi Fan

(#38303) bokkszi válasza bokkszi (#36027) üzenetére


bokkszi
csendes tag

Sziasztok! A probléma továbbra sem oldódott meg, csináltam factory resetet és SD formázást is, de még mindig sz@rakszik... Senkinek sem volt eddig hasonló problémája??? Vigyem szervízbe, vagy mi legyen? Valami tipp?

(#38304) Lacopapi válasza bokkszi (#38303) üzenetére


Lacopapi
addikt

Végső megoldásként egy CEE rom újratelepítést mondanék.

(#38305) bokkszi válasza Lacopapi (#38304) üzenetére


bokkszi
csendes tag

Erre én is gondoltam, de mivel gyári update-et csináltam a Motorola oldalán, így gőzöm sincs, hogyan kellene ezt megcsinálni... :(

(#38306) Lacopapi válasza bokkszi (#38305) üzenetére


Lacopapi
addikt

EZT figyelmesen átolvasva biztosan nem jelent majd gondot.

(#38307) bokkszi válasza Lacopapi (#38306) üzenetére


bokkszi
csendes tag

Köszönöm!

(#38308) kakukkmarci válasza tamasch (#38279) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Bár én AnySoftKeyboard-ot használok, de gondolom, hogy ezt is úgy kellene engedélyezned:
főmenű->settings->language&keyboard, itt megtalálod a listában, és kijelölöd...

noob... rooter... geek

(#38309) #71562240 válasza kakukkmarci (#38308) üzenetére


#71562240
törölt tag

SMS szoftvert a billentyűzeteknél?!

(#38310) tamasch


tamasch
csendes tag

A héten vettem egy Defy-t, és még ismerkedek a telefonnal. Letöltöttem a Handcent-et, de nem látom, hogy hol tudom futtatni az alkalmazást. A Settings/Applications/Manage applications-nél látom, hogy letöltötte, de a parancsikont sehol nem látom, és az sms írásnál sem jelent meg az új felület. Tudnátok segíteni? Nagyon köszönöm.

(#38311) Apir


Apir
tag

Azt nem tudjátok, honnan lehet jó gumis tokot venni? Ilyesmi nem lenne rossz feketében.
Magyar találatnál van ilyen de nem teljesen ugyanúgy néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#38312) Kroni1 válasza Apir (#38311) üzenetére


Kroni1
veterán

a második sajna könnyen nyúlik, nem az igazi. Nekem Casemate van, az nagyon jó de drága: Ebayen vettem 6k körül. Egy ilyen sima szilikon maradt még nálam amit előtte hasznaltam, ha gondolod egy tábla milkáért odaadom neked! :D de szerintem ha van rá pénz vegyél majd előbb utóbb egy drágábbat..

(#38313) Apir válasza Kroni1 (#38312) üzenetére


Apir
tag

hát ebayon van pár dolog.. jó üzlet meg biztonságos onnan venni, ill. semmi probléma nincs vele?

(#38314) Kroni1 válasza Apir (#38313) üzenetére


Kroni1
veterán

sztem nincs vele gond, ha megbízható eladót találsz. Az értékelésekből ez kiderül.

(#38315) Vhunter válasza Apir (#38311) üzenetére


Vhunter
tag

A második fajtát használtam. Sztem elég szar.
Majd vettem Trabbytól egy Trabby félét, és az kiválóan teljesít. Csak ajánlani tudom.

(#38316) _seth_ válasza Apir (#38311) üzenetére


_seth_
veterán

Az az első az két félből áll és úgy pattan össze, nem ajánlom mivel ha leejted ez semmit sem fog védeni ráadásul a képernyő széleinél túl közel van így ha sms-t írsz az alsó sor billentyűt a képernyőn nehéz lesz benyomni. Egyébként meg ez full műanyag egy kis gumi borítással. A második pedig nem nyúlik egyáltalán, az TPU tok nem sima szilikon.

Sőt, a képet jobban megnézve, az valóban sima szilikon tok nem a merev, na az valóban nyúlik.

A casemate nem rossz de a többszörös árát nem éri meg pláne a jelenlegi dollár árfolyam mellett :(

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#38317) Apir válasza Vhunter (#38315) üzenetére


Apir
tag

És az milyen féle fajta?
ilyen?

mindenki más: köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#38318) Vhunter válasza Apir (#38317) üzenetére


Vhunter
tag

Konkrétan én egy ilyen pakkot vettem tőle. Nem vaterán keresztül, hanem itt felkerestem priviben. Szerintem nyugodtan írj neki, rendes és segítőkész volt. Postán küldte el a cuccot, azzal sem volt semmi gond.
A két tokot meg ha érdekel (ezt, meg amit te linkeltél) meg tudom mutatni, ha esetleg érdekel a BME környékén (petőfi híd budai hídfő)

(#38319) Apir válasza Vhunter (#38318) üzenetére


Apir
tag

köszi. Én azért gumisat vennék, mert fizikai behatásnál számít hogy mi fékezi az erőt. De az akkor kettő tok egyben? Én Szegeden vagyok, ide nem küldenek olyat? :DD

[ Szerkesztve ]

(#38320) Roland06


Roland06
aktív tag

Sziasztok!

Nagyon rég voltam itt és most raktam fel a "walter 79 féle Defy+" romot!
Az lenne a kérdésem, hogy létezik -e ennél újabb és hogy van e magyar verzió (vagy magyarítás stb...)
Előre is köszönöm!

(#38321) h1n1_900


h1n1_900
senior tag

Na nekem 2nap elég is volt a Defy-ből... Nem az én stílusom. Jó lesz nekem az SGS. Megy is az apróba.

Logitech X-530 eladó jó állapotban olcsón! http://href.hu/x/gkgr

(#38322) Trabby válasza Vhunter (#38318) üzenetére


Trabby
aktív tag

Köszi szépen az "ajánlást"! :) :R

(#38323) Tel Chi


Tel Chi
tag

Szerbusztok mindenki!

Lenne egy kis problémám:(

A Defymen bekapcsolva a bluetooth, felfedezőmód aktív és nem ismeri fel /nem látja/ a bluetooth-os headsettet.:(

Egyszer megtalálta, azóta nem.
Mit tegyek??

Tud valaki PPT olvasót??

Ha van Segítség, akkor köszönöm!

Aheadset: Jabra clipper BT Stereo HDST

Nokia 5800; Motorola Defy; Motorola Razr XT910; Huawei Ascend Mate 6 ; SE Z1 Compact; SE Z3 Compact; Samsung A7; Iphone 5s 32gb

(#38324) #71562240 válasza Tel Chi (#38323) üzenetére


#71562240
törölt tag

PPT olvasónak ott van a gépen a Quick Office. Érdemes beszerezni a Pro változatot, mert az tud szerkeszteni-létrehozni is, és az olvasási képessége is sokoldalúbb. Egyébként a Market ezeken kívül is tele van ilyesmivel.

(#38325) Tel Chi válasza #71562240 (#38324) üzenetére


Tel Chi
tag

Valóban találtam megoldást a PPT olvasására, köszönöm a segítséget.
A Quick Office olvassa, de nem lehet a kérdésekre a választ bejelölni, csak mint egy dokumentumot megjeleníti.

Bocsi de siettem és nem voltam az előző kérdésben egyértelmű, nem olvasó kell simán, hanem ami a ppt progit kezeli, de ez megoldottnak látszik.

Nagyobb gond a headset. Elsem tom képzelni mi lehet a gond, elméletileg minden be van állítva, nemtom még mit lehetne rajta állítani:(

Nokia 5800; Motorola Defy; Motorola Razr XT910; Huawei Ascend Mate 6 ; SE Z1 Compact; SE Z3 Compact; Samsung A7; Iphone 5s 32gb

(#38326) eventus


eventus
veterán

Sziasztok,

S9-et használ valaki? Ha igen, hogyan sikerült megoldani a mérhetetlen basszus hibát?
Korábban BB alatt tökéletes volt és más telefonnal is jó. Defy + sok lejátszó EQ-jével játszottam már, de nem tökéletes :(

Köszönöm

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#38327) balewi válasza Apir (#38317) üzenetére


balewi
aktív tag

Én azóta (2011. április) is tökéletesen elégedett vagyok vele, párszor kirántottam már a zsebemből, esett nagyot és semmi baja se a telefonnak, se a toknak. :N
Egyszóval: tökéletes.

X13 << Mate20Pro << Honor8 << MI2S << MotoDefy

(#38328) Apir válasza balewi (#38327) üzenetére


Apir
tag

És ti ilyen átlátszó szilikon tokot vettetek? Vagy keményet?

(#38329) mukika009 válasza Apir (#38328) üzenetére


mukika009
tag

Nekem van ilyen ilyen nem kemény de nem is puha kellemes tapintású cucc és jól is néz ki ^^

Szereti a ti(k) a meggyeeeeettttt....

(#38330) Vhunter válasza Apir (#38319) üzenetére


Vhunter
tag

Ami nekem van, az mind2 egy tok. Azt a másik gumisat nem tudom. Amit te másodiknak linkeltél, én olyat használtam, az gumis. De baromi vastag, és szerintem kényelmetlen. zsebből úgy kellett kicincálni, ha ültem akkor kb képtelenség volt.
Csillapítás szempontjából a telefon maga szerintem bírja a strapát, max a burkolat nem annyira (én mielőtt vettem tokot kétszer hatalmasat repítettem rajta, ez a két sarkán meg is látszik, eléggé le van törve, viszont semmi baja tőle)
Szegeden sajnos nem tudom megmutatni :) De postával biztosan küldenek. Annyi még tanácsnak, hogy ha mégis a gumis mellett döntesz, akkor szerintem nézd meg mielőtt megveszed...

[ Szerkesztve ]

(#38331) repvez


repvez
addikt

Olyankor mi lehet a hiba ha az én 4gb os sd kártyámat nem látja a defy, de ha átteszem másik telefonba (samsung mini) akkor az felismeri és le is tudja játszani rola a dolgokat? ha másik(2gb) sd-t teszek az én készülékembe akkor azt felismeri , de vissza téve az én kártyám ismét ugyan ugy nem látja.
minden gyári a telefonon 2.2.2 es softver.

(#38332) roypapa


roypapa
tag

Megérkezett az 1.11.11. a miui.hu-ra . Ha valakit érdekel.

[link]

S III

(#38333) Verhóó válasza roypapa (#38332) üzenetére


Verhóó
tag

néztem a fórumában, de nem látom mik az újítások.Le tudnád írni?

(#38334) Lacopapi válasza repvez (#38331) üzenetére


Lacopapi
addikt

Milyen class a kártya?

(#38335) MxM19 válasza Lacopapi (#38334) üzenetére


MxM19
aktív tag

Hi.Van egy Defym.
Valaki tudna segíteni 1 kérdésben?
Hülye kérdés de hogy kell kivenni a memkarit?Mert én nem jövök rá.Elrontani meg nem akarom a telefont.

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#38336) Biqci válasza Tel Chi (#38323) üzenetére


Biqci
aktív tag

Nem párosítottad időközben össze mással a headszettet? Mert ha igen, akkor az a gond. De ettől függetlenül egy reset nem árt a Jabra-n, hátha az segít.

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#38337) sgyimi válasza MxM19 (#38335) üzenetére


sgyimi
csendes tag

Ott van az a piros fül.
A kamera felől alányúlsz egy csipesszel, tűvel, fel emeled és ki tudod húzni a kártyát

(#38338) MxM19 válasza sgyimi (#38337) üzenetére


MxM19
aktív tag

XD kösz.:D

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#38339) szucsinka válasza MxM19 (#38335) üzenetére


szucsinka
őstag

;] elsönek én is rágodtam rajta10percet ;]

(#38340) MxM19 válasza szucsinka (#38339) üzenetére


MxM19
aktív tag

Érdekes telefon ez.
Sok telefon volt már a kezemen de ez a legfurcsább.(Jó értelemben.)
Így elsőre minden a legjobb rajta.Csak kicsit hozzá kell szokni.

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#38341) Lacopapi válasza MxM19 (#38340) üzenetére


Lacopapi
addikt

Megszokható,megszerethető...Desire-t adtam érte és nem bántam meg a mai napig sem.

(#38342) Giorgio7105


Giorgio7105
csendes tag

Sziasztok !
Gyári 2.2.2 Froyo van a defymen, 3 hete van meg a telefon. Pár napja kínlódok a Bluetooth - al, nem tudok a laptop - ra és ról semmit küldeni és fogadni, de nem működik másik telefonnal sem. Elindul a dolog, de harmadánál szétkapcsol.. :-(( Mit lehet tenni, hogy működjön ? És ha igen, ne csak ne csak 120 másodpercig tegye......

"Sokak életéhez van közünk. Némelyekéhez kevesebb, némelyekéhez nagyon is sok. De nem fogják tudni a nevünket. Azt sem, hogy mit tettünk értük. A mi munkák rejtett és névtelen." Dr. Felkai Tamás - mentőorvos

(#38343) Lacopapi válasza Giorgio7105 (#38342) üzenetére


Lacopapi
addikt

Első lépésként csinálj egy újraindítást-ha még nem volt.
Ha már volt,akkor menj be a bootmenübe (power+ hang le egyszerre = háromszög,akkor hang fel le egyszerre) és ott a wipe cache-ra katt rá (vigyázz,NEM data,csak cache!)...és reboot system.

De remélhetőleg csak az újraindítás is elég...

[ Szerkesztve ]

(#38344) Giorgio7105 válasza Lacopapi (#38343) üzenetére


Giorgio7105
csendes tag

Rendben. Utána ? Bocs, lemaradtam a többiről....... megcsinálom és meglátjuk.......remélem rendben lesz.

[ Szerkesztve ]

"Sokak életéhez van közünk. Némelyekéhez kevesebb, némelyekéhez nagyon is sok. De nem fogják tudni a nevünket. Azt sem, hogy mit tettünk értük. A mi munkák rejtett és névtelen." Dr. Felkai Tamás - mentőorvos

(#38345) MxM19 válasza Lacopapi (#38341) üzenetére


MxM19
aktív tag

ZTE-Blade után meg pláne.Így 38k ért 3hónaposan.Igaz gari papírt még nem kaptam meg.kb 2nap múlva az is nálam lesz remélem.Meg hát előfizetéses de remélem nem tiltják le.

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#38346) Lacopapi válasza MxM19 (#38345) üzenetére


Lacopapi
addikt

Ha átvetted az előfizut is akkor miért tennék?
Vagy anélkül van a buli?

(#38347) Giorgio7105 válasza Lacopapi (#38343) üzenetére


Giorgio7105
csendes tag

Még annyit, hogy az Advanced Task Manager, vagy az Android Booster programok valamelyike , illetve beállítása nem köphetett bele a levesbe ?!

"Sokak életéhez van közünk. Némelyekéhez kevesebb, némelyekéhez nagyon is sok. De nem fogják tudni a nevünket. Azt sem, hogy mit tettünk értük. A mi munkák rejtett és névtelen." Dr. Felkai Tamás - mentőorvos

(#38348) Lacopapi válasza Giorgio7105 (#38347) üzenetére


Lacopapi
addikt

Task manager igen,ha olyan a beállítás,de ezt csak te látod...én nem használok ilyesmit,az andro magától elrendezi a ram problémákat,nekem még sosem volt gondom ilyesmi miatt...
boosterről is az a vélemény,hogy csak mókusvakítás,eszi az akksit és nem sokat tesz,de ez természetesen a te dolgod....
Ha gyorsítani akarod,inkább rootold és állítsd át a cpu-t...persze némi utánaolvasás nem árt :)

[ Szerkesztve ]

(#38349) MxM19 válasza Lacopapi (#38346) üzenetére


MxM19
aktív tag

Előfizut nem vettem át.De azt mondták hogy biztos nem tiltják le.
De azt hiszem IMEI szám cserével nem tudják letiltani ha jól tudom.

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#38350) Lacopapi válasza MxM19 (#38349) üzenetére


Lacopapi
addikt

Az tény,de akkor a gari ugrott..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.