Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-06 10:34:02

LOGOUT.hu

Motorola DEFY - gyakran ismételt kérdések, hasznos információk

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) RootRulez


RootRulez
félisten

Nekem WiFi-re, FTP-re és fájlkezelésre is az ES File Explorer vált be. :K

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#13002) norbi93 válasza daniel123 (#12998) üzenetére


norbi93
senior tag

nah, nekem 2 hónapja a porban állt a fólia, megtartottam (nem tudom miért). fogtam magam, lemostam vízzel az egészet, mind2 oldalán, aztán úgy ahogy van, vizesen ráraktama telóra, és voálá, tökéletesen ragad:D de viszont az ábra nem jött le plasztik kártyával:S

(#13003) tzl válasza norbi93 (#12996) üzenetére


tzl
senior tag

rsd lite-tal ráflasheled, de nem valószínű, hogy nagyon érdekelné őket.

Nem viccelek, ekkora a keret. Nekem nem kell, annakidején 5 gigás keret volt, épp most akartam visszavetetni 3 gigásra, mert az is bőven elég, erre rá egy héttel felemeltette a cég 7 gigára, mert a nagyobb adatcsomaggal sokkal jobb áron kaptunk telefonokat, úgyhogy többünknek emeltek.

(#13004) Repp válasza tzl (#13003) üzenetére


Repp
tag

A 3 és a 7 Giga közti négyet nem tudnád átirányítani valahogy nekem? :DD

(#13005) tzl válasza Repp (#13004) üzenetére


tzl
senior tag

Átküldöm mailben :-D

(#13006) daniel123 válasza norbi93 (#13002) üzenetére


daniel123
csendes tag

Nekem is 1hónapot állt de diákigyazolvánnyal 30mp-alatt teljesen lejött róla...

(#13007) bwoay válasza edgelaszlo (#12982) üzenetére


bwoay
nagyúr

ha PDA-ról törlöd, azt már megértem, ezt célszerű is megcsinálni, ha vannak kétségeid a szerviz diszkrécióját illetően (és miért ne lennének... nekik köszönhető jópár netre felkerült sucky-sucky video :D)

viszont amit a többiek írnak, azt én is tapasztaltam, eddig 3x kaptam vissza a telefonom a szervizből (nem Defy, Milestone), és mind3 alkalommal le volt nullázva, a garjegyen meg szerepelt is a sw frissítést. de szerintem még a telefonról bejelentkezve is látod marketen a my apps alatt, hogy miket tettél fel eddig. sorban fel kell pakolni őket újra egy szuszra, mert második menetben már csak azt fogod látni, amit első körben felraktál (remélem, ez így érthető).

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#13008) daniel123


daniel123
csendes tag

Nagyszerű most jelentkezett a hangszóró hiba novemberi,sufni gsmes :W

(#13009) norbi93 válasza daniel123 (#13006) üzenetére


norbi93
senior tag

supershop kártya nem szedte le, de a diákkal nekemis lejött=D cserébe jo buborékos lett, de nem érdekel legalább véd=D

(#13010) norbi93 válasza daniel123 (#13008) üzenetére


norbi93
senior tag

üdv a némák táborában... :O

(#13011) canniball válasza tzl (#12992) üzenetére


canniball
nagyúr

Nálam most is 16.15MB. Nem lehet a tiéd azért számol máshogy, mert másik ROM?

"A 3g miatt ne utáljatok nagyon :) céges előfizu :)"
Intézz már nekem is egy ilyet! :D

vétó!
Igen, TC-rel; de kipróbáltam Firefox-szal is, azzal is ugyanez a helyzet.

RootRulez!
No de az ES az FTP kliens(ként is tud működni), amiről mi beszélünk az meg FTP szerver app. ;)

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#13012) RootRulez válasza canniball (#13011) üzenetére


RootRulez
félisten

Jaaah, az más :U

═════════════════════════════════════════

(#13013) guba2 válasza daniel123 (#13008) üzenetére


guba2
tag

Próbáld meg közvetlenül a szervizben leadni, a tapasztalatok szerint sokkal gyorsabban visszakapod.

(#13014) canniball válasza canniball (#13011) üzenetére


canniball
nagyúr

Leszedtem hogy újrarakjam, erre most meg nem megy a pijac. :W

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#13015) Nippon válasza BobChemistry (#12943) üzenetére


Nippon
őstag

Bementem személyesen és a T-nél jelenleg kapható összes Defy simlockos. Ezt mondták imei alapján, aztán megnézték a készleten lévőket Bp és környékén, persze bekapcsolni csak akkor engedik, ha már kifizettem...
A nyomtatott januári árlistában még függetlenként volt feltüntetve, a mostaniban már nem. :N

(#13016) Laacko


Laacko
tag

Valakinek valami ötlete arra, hogy az én Defymben, bár szerintem sokunkéban miért "röcögösebb" egy képnek a zoomolása, mint a barátnőm Blade-jében? :W

(#13017) zst válasza CoolBoy323 (#12970) üzenetére


zst
tag

Nekem ~40 ezerért kínálták vodánál. Szóval mindenképpen jól járnék. Ha lenne. :(

(#13018) norbi93 válasza Laacko (#13016) üzenetére


norbi93
senior tag

hát hardverben nem nagy a különbség a két telo között végülis, csak a procija gyorsabb=) bár ezekkel az omap procikkal sosem voltam kibékülvexd

(#13019) rum-cajsz válasza Lovi24 (#12995) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Kilépéskor néha én is ott találom magam, de ez nem a dialer, hanem a contacts. :)
Szintén go laincher

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#13020) Laacko válasza norbi93 (#13018) üzenetére


Laacko
tag

De épp ez a lényeg, a miénk elvileg gyorsabb, de az övé ( Blade) szebben zoomol, akadás nélkül...

(#13021) feketepeti válasza Nippon (#13015) üzenetére


feketepeti
aktív tag

Az emyémre is azt mondták, hogy lockos és mégse :-)

(#13022) norbi93 válasza Laacko (#13020) üzenetére


norbi93
senior tag

hát nemtudom, bladet nem nagyon fogdoztam még, csak 1x, de nem néztem a nagyitást hogy milyen=) azt tudom h amiota pays rom van fenn, azota kibátlanul, akadásmentesen nagyit=)

(#13023) Laacko válasza norbi93 (#13022) üzenetére


Laacko
tag

Nekem is a Pays ROM van fent, de nem ájultam el a nagyítástól :/

(#13024) Mr.Rain válasza zst (#13017) üzenetére


Mr.Rain
senior tag

Én 55-ért venném,1750es havidíjjal és 12 ft-os percdíjjal bármikor bárhova bármit....:D

"Nincs megállás"

(#13025) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Ha egy alkalmazást 800x480-ra írnak meg, akkor szét lesz húzva, vagy 2 sáv marad?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#13026) daniel123 válasza guba2 (#13013) üzenetére


daniel123
csendes tag

Köszi a tippet,még lehet várok 1-2napot vele mert,eggyelőre halkabb lett és csak néha megy el teljesen a hang,ha így beviszem visszaadják hogy "semmi baja,,.

(#13027) CoolBoy323 válasza zst (#13017) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

nekem sajna marad a 80k-s ár :S

nem tudom, h érdemes-e várni, hátha lejjebb megy az ára áprilistól a Trénél...
szerintetek?

mikor szokott árlista változni?

(#13028) Gotroa


Gotroa
csendes tag

Tegnap mondta egy vodás ügyfélszolgálatos srác hogy még meg sem rendelték a készülékeket. Mire a vodától defyt kapunk, arra talán kikullog a hivatalos froyo is s társaink már ki is tapasztalják...

(#13029) morcosboci


morcosboci
csendes tag

Sziasztok, továbbra sem működik a telefon a kártyámmal, visszaküldtem az eladónak aki kipróbálta más kártyákkal és még fotókat is küldött róla, hogy működik. Visszakerült a teló hozzám és nem műkszik. Kártyacsere lesz belőle.
A WIFI problémám nekem is fenn áll, próbáltam, működött de egy ideje nem csatlakozik a hálózatra.
Szerettem volna letölteni a Froyo-t a gépemre hátha megoldja a wifi illetve hálózat problémámat de nem találok sehol egy aktuális, magyarnyelvű és nem kockanyelven íródott leírást. NNekifogtam több forrásból összerakni a dolgot de most ott tartok, hogy vagy feladom vagy kipróbálom a laptopom és a telefonom törésállóságát és egymásután átküldöm mindkettőt a gipszkartonfalon. Ez nagyon sokba fájna és semmit nem oldana meg ezért fordultam hozzátok. SEGÍTSÉG!!!

(#13030) talamasca válasza Nippon (#13015) üzenetére


talamasca
senior tag

Az én február elején T-nél vett Defym független! :)
És még mindig eladó 79e Ft-ért! ;)

[ Szerkesztve ]

“Black as midnight on a moonless night.”

(#13031) guba2 válasza morcosboci (#13029) üzenetére


guba2
tag

(#13032) Repp válasza morcosboci (#13029) üzenetére


Repp
tag

Annyit tennék hozzá guba 2 posztjához, hogy most már létezik 4.1-es verzió is Pays rom-ból, ennek pedig a 3.4.2_155-002 rom az alapja, de mindent megtalálsz itt

Gondolom az angol megy :)

[ Szerkesztve ]

(#13033) Gaberiellb


Gaberiellb
senior tag

Sziasztok! Csak nemhagyott nyugodni az észrevételem multitouchos játékokat illetöen, és utánnajártam, valóban lêtezö probléma, hogy elfelejti a defy az egy ill két érintéseket, valamilyen oknál fogva! Jopáran panaszkodnak erre! Remélem 2.2 megoldja vagy az xda. Forrás: [link]

[ Szerkesztve ]

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#13034) Slew válasza Repp (#13032) üzenetére


Slew
csendes tag

És van valami érdemi változás a pays 4.1 és 4.0 között? Amit láttam, hogy 5 program változott. Mivel nem használom egyiket sem és törlésre kerülne, ezért az nem igazán érdekel. Nem tudom, hogy érdemes-e lecserélni.

Egyébként van egy ilyen is, ha érdekel valakit:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=997959

[ Szerkesztve ]

(#13035) Repp válasza Slew (#13034) üzenetére


Repp
tag

Igen, az említett 5 program lett frissítve, illetve a töltésjelzőt cserélte másikra, tehát 4.0-ról nem nagyon érdemes váltani, de ha valaki épp most akar froyot felpakolni, miért ne a legfrissebbet tegye fel?

Páran egyébként meg is jegyezték XDA-n, hogy miért kellett 4.1-nek elnevezni egy egyszerű update-et. Ráadásul ugyanúgy 100+ megát kell letölteni...

[ Szerkesztve ]

(#13036) Slew válasza Repp (#13035) üzenetére


Slew
csendes tag

Persze, ez egyértelmű, hogy a legfrissebbet tegye fel. Én most csak arra voltam kiváncsi, hogy 4.0-ról érdemes-e 4.1-re váltani. De akkor jól gondoltam, hogy nem. :)

(#13037) MPeter87 válasza Mr.Rain (#13024) üzenetére


MPeter87
őstag

Ilyen áron nekem is kell!!! :DD
Csak lenne már végre....

(#13038) Z0C! válasza Mr.Rain (#13024) üzenetére


Z0C!
őstag

ingyen kaptam :) percdíjjat meg nem mondok. :P

@ : kijött a Launcher Pro-nak egy HTC Sense változata.
nekem tetszetős bár nem lehet kirakni a FaceBook / Twitter widgetet.
csak ha megveszed.

bár ezen felül van még másik féle Sense Launcher, ami egy ADW átirat.

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#13039) sheep válasza Laacko (#13020) üzenetére


sheep
addikt

töltsd le marketről a "quickpic" progit, azzal nygyon folyékonyan és gyorsan zoomol
sajna a gyári gallery eléggé el van ....

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#13040) bod101


bod101
aktív tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy tudja a DEFY a pdf-nél a két ujjas nagyítás-kicsinyítést, úgy mint az iphone?
Illetve alapból melyik pdf olvasó van fent a telefonon?
Köszönön és bocs, ha nagyon alap dolgot kérdeztem.

1-es golf, 2-es golf, ... (Bëlga)

(#13041) Halo válasza Repp (#13035) üzenetére


Halo
senior tag

Az édesanyja fulit ennek a vacaknak. 4.1 Edig a gallery-fotó búg meg mindig :-( Más rom lesz ebből... a manóba...

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#13042) rum-cajsz


rum-cajsz
őstag

Egy elég érdekes írás az Akkumulátor használatról.
[link]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#13043) Zolás válasza Slew (#13034) üzenetére


Zolás
addikt

Gondolom neked a 4.0 van fent? Ha igen, megírnád hogy minden müködik-e vagy vannak-e hiányosságok? (wifi nem megy, kamera lefagy, egyéb hiba a romban)

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#13044) tzl válasza bod101 (#13040) üzenetére


tzl
senior tag

Alapból quickoffice, Adobe Reader tudja a pinch zoomot. Szerintem a quickoffice is, de azt meg kell néznem.

Szerk. Megnéztem, quickoffice nem kezeli a pdf-et.

[ Szerkesztve ]

(#13045) RadyR válasza bod101 (#13040) üzenetére


RadyR
tag

Szia,

"két ujjas nagyítás-kicsinyítés"

Tudja.

"alapból melyik pdf olvasó van fent"

Alapból egy QuickOffice van fent a hivatalos rom-oknál, de azt most meg nem mondom, hogy tud -e pdf-et olvasni. Market-en van Adobe Reader, ha az megoldás.

Szerk.: bocs, most látom, hogy pdf-nél kérdezted a kicsinyítés/nagyítást. A reader tudja.

[ Szerkesztve ]

Nem minden csacsi csöcse csecse csak a csecsecsöcsü csacsi csöcse csecse, mert ha minden csacsi csöcse csecse lenne, minden csacsi csecsecsöcsü csacsi lenne.

(#13046) Slew válasza Zolás (#13043) üzenetére


Slew
csendes tag

Még csak pár napja van fent a pays rom. Előtte S.Froyo Fin III. Edition volt. Abban voltak csak olyan gondok, h a kamera lefagyott, amikor mentette volna a képet. Azóta folyamatosan tesztelem a dolgokat. De nem vettem észre hibát. Nekem jól működik a galéria is, a fényképező is, a wifi is, gmail is. Telefonkönyv is rendben van. A hívások is rendben vannak. Sosincs semmi fagyás, vagy hasonló. A csengőhangok sem állítódnak el. És a gyorsaság is rendben van. Ugyanannyit mértem, mint a másik romnál. Úgyhogy nekem hibátlanul működik egyenlőre. Aztán majd kiderül a jövőben, hogy lesz-e valami tré. :)

(#13047) Zolás válasza Slew (#13046) üzenetére


Zolás
addikt

Köszi. Közben olvasgattam a fórumát a romnak, és a 4.1-et nem tudják páran felrakni, elakad a rom menet közben.
A másik, amit nem írt le a jóember, hogy az addon packot, vagy miafenét azt csak felmásolom és elindítom, vagy trükközni kell vele? Kezd kopni az angolom, már nem megy úgy mint régen :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#13048) lmisi válasza Slew (#13046) üzenetére


lmisi
senior tag

Nekem a Pays 4.0 néha, hetente 1x újraindul. Jellemzően valamilyen játék indításakor.
Az adott játok elötte utána szépen fut.
A launcher pro meg néha kézzel kell újraindítani, mert képernyőmappát nem volt hajlandó nyitni, de az hamar újraindul.

(#13049) lmisi válasza Laacko (#13016) üzenetére


lmisi
senior tag

Talán a felbontás miatt a Blade 3megapixel Defy 5megapixeles kép. Plus nagyobb felbontású kijelző.

(#13050) Laacko


Laacko
tag

Felraktam a Pays Romot az XDA-ról...
Tetszik, meg gyors a telefon, de egy dolog nem tetszik.
Előtte egy Frozen Eclair volt a Defyn és amikor az Advanced Task managerrel néztem infokat a telefonról átlagba 150-200 Mb szabad volt, most meg 75 szokott lenni és ha be is zárom a dolgokat max 150ig megy fel :/
Valamint amióta feltettem ezt Advanced Task Manager se az igazi, pedig előtte csináltam egy backup-ot a My backup Pro-val és visszatelepítettem a programokat, de ez nem olyan lett mint volt. Pl. Régi rendszeren mindent, de tényleg mindent be tudtam zárni, ennél meg csak az alkalmazásokat :/

Valakinek ötlete hogy mit tehetnék? :K

(#13049) lmisi : Egy letöltött kép esetén is ez a helyet... :/ annyival meg nem nagyobb a kijelző. De megpróbálom a fentebb említett programot.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.