Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-06 10:34:02

LOGOUT.hu

Motorola DEFY - gyakran ismételt kérdések, hasznos információk

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2) hodostamas


hodostamas
addikt

még jó hogy YT-re előbb kikerül a videó :)
Pöpec is gép, erre még vigyázni se kell nagyon, és teljesen használható.

(#3) Rusi válasza cso75 (#1) üzenetére


Rusi
senior tag

Melyik képekre gondolsz?

Mobilaréna (2010-2017)

(#4) fateless


fateless
veterán

Ezt a végeredményt vártam titkon ettől a készüléktől. Ha még a 100k alatti kezdőár is igaz lesz...

Köszi a tesztet.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#5) zsirfecske


zsirfecske
addikt

köszi a tesztet, nagyon kíváncsi vagyok a részletes benyomásaidra, bele is vetem magam.

(#6) Medley


Medley
tag

Azt hiszem megtaláltam a következő telefonom :))
Lehet tudni, hogy mennyibe fog fájni?

(#7) Rickazoid


Rickazoid
addikt

2.1 és Flash támogatás? Ahhoz nem a Froyo a minimum? Jó tudni... Persze ha csak a gyári böngészővel megy, akkor sokan már nem is ér.
Nem semmi mi mindent hoztak össze a 2.1-be Motoroláék, miközben más telefonjuk 2.2-es szoftveréből meg kivesznek funkciókat.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#8) Taybore


Taybore
aktív tag

"Alulra került az Android szokványos négy gombja" ez a 2. lap alján lévő első utalás arra, hogy ezen Android fut. Nem ezzel kellett volna kezdeni? Hogy ez nem buta, hanem Androidos okos teló? (Mondjuk ez is még csak utalás, bár a képekből a hozzáértők rögtön láthatják.)

(#9) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Rusi: csap alól kivéve mennyire volt pontos az érintőkijelző?

Nekem desire pár csepp esőtől elkezd pontatlankodni (matt fólia van rajta)..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#10) Rusi válasza Taybore (#8) üzenetére


Rusi
senior tag

Nem értelek, mert ha végigmész a teszten, akkor pont a külsőről szóló oldal után következik a "Hardver, operációs rendszer" oldal, ahol mindenki pontos megtudja, mi is lakozik belül. :F

Mobilaréna (2010-2017)

(#11) korogyi


korogyi
csendes tag

Számomra ez a tökéletes telefon :C
Viszont pont azért, mert nincs konkurenciája, felviszik majd az árat rendesen...

(#12) Taybore válasza Rusi (#10) üzenetére


Taybore
aktív tag

Azt írtam, hogy ez az "első utalás" rá. Miközben azzal kezditek, hogy ez nem buta, mint a a többi strapa, én már rögtön az elején leszögezném, hogy azért mert ez Android. Pont ez lenne a cikk kiemelt lényege, nem? De lehet, hogy csak én vagyok ilyen nézőpontú?

(#13) Taybore válasza Rusi (#10) üzenetére


Taybore
aktív tag

Aláírásodra: És Androidos iPhone? :DDD :DD

(#14) Rickazoid válasza Taybore (#12) üzenetére


Rickazoid
addikt

Szerintem aki látott már Androidot, az a főoldalon lévő képen egyből látja, hogy ezen Android fut.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#15) kaller1


kaller1
veterán

Jó teszt lett, köszi! :)

A készülék szintúgy, a motorola nagyon kezd magára találni. Én megadtam volna a Különösen Ajánlott plecsnit.

.::> <::.

(#16) zaskar


zaskar
senior tag

Felhívtam a Motokert, inkább december elejére várják, árat még nem tudnak...
Ha elfogadható ára lesz, ez lehet az első érintős telóm. Ütésálló burkolat, 3,7"-os kijelző, 1500-as akku? És mindez 118 gramm? Az N86-osom meg 150 gramm? Nagyon megnyerte a tetszésemet a teszt alapján.

(#17) Gengi válasza Rusi (#10) üzenetére


Gengi
senior tag

A benne lévő Quickoffice ugye nem csak doc,xls, ppt... nézegetésre szolgál ,hanem tudunk vele létrehozni és szerkeszteni is igaz? Ismerem a szoftvert csak meglepődtem ,hogy csak nézegetést írsz.

Illetve olyan mintha a motorlákra az volna jellemző ,hogy mobilnet nélkül nem működnek. Itt is szükséges folyamatos adatkapcsolat?

[ Szerkesztve ]

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#18) rebeL1899


rebeL1899
csendes tag

Már az első hír felröppenésekor azt mondtam, hogy ez lesz a Spicam méltó utódja, persze még nem most. Nagyon kíváncsian várom az árát, azt tudom, hogy külföldön alacsony áron indult.

(#19) tomsics


tomsics
senior tag

A t-nél már kivan írva hogy hamarosan kapható lessz.Hát kiváncsi vagyok hogy mikortól lessz kapható.Ha nem lessz aranyárban akkor lehet hogy ő lessz a köv. telom.

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#20) joey04


joey04
titán

Nagyon jó készülék, tényleg csak hab a tortán a strapa jelző, ez anélkül is egy nagyon korrekt cucc lenne. :R

(#21) rebeL1899 válasza rebeL1899 (#18) üzenetére


rebeL1899
csendes tag

Németországban kártyafüggetlenül 95-100 ezer körül mozog, aki esetleg ért az árváltozásokhoz, nem tudja megtippelni mennyi lesz kb. hazánkban?

(#22) Greg-77


Greg-77
aktív tag

Nagyon jó lett a teszt gatula! Le a kalappal a Motorola előtt nagyon tetszik minden a kinézet tudás stb, kíváncsi leszek a T-mobile milyen árat talál ki, ha jól belövik tarolni fog! Persze ha nem akkor is van rá esély hisz nincsen konkurencia!

(#23) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Erre a tesztre vártam már hetek óta. :).. és bebizonyosodott a gyanúm, ez bizony nagyon ütni fog.
Köszike az irományt, amint a T-nél megjelenik (emészthető árban) én tuti hogy vevő leszek.

(#24) pite4


pite4
tag

Jó lett a teszt! Várjuk a piaci megjelenést!

Egyszer azt hittem, tévedtem. De tévedtem.....

(#25) korogyi válasza rebeL1899 (#21) üzenetére


korogyi
csendes tag

Sztem nálunk szolgáltatóknál lesz annyi, vagy még több...

(#26) Rusi


Rusi
senior tag

Egyelőre a decemberi megjelenés biztos, a T-Mobile-nál is csak ekkor jelenik majd meg. Az árra vonatkozólag azt mondták a motorolások, hogy a forint-euró árfolyamtól is függ a dolog, de reményeik szerint legfeljebb 119 990 forint lesz a végleges kártyafüggetlen (Motoker) ár. GSM boltokban természetesen ennél olcsóbban kerülhet be, akár 100-105 ezres kezdőárral, ami nem rossz ajánlat.

Mobilaréna (2010-2017)

(#27) Probber


Probber
őstag

Nagyon vártam már ennek a telefonnak a tesztjét és nem is csalódtam. A Motorola igencsak élesre köszörülte ezt a készüléket. Ahhoz képest, hogy strapatelefon, nagyon jól néz ki. A hazai árát igaz még nem tudni, de tőlem anélkül is megkapta volna a K.A. plecsnit, hiszen a készülék nagyon jó, ezzel pedig a majdani ára nem függhet össze.

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#28) zsirfecske


zsirfecske
addikt

huhh, elolvastam, remek cikk egy remek telefonról. szept. 13-i bejelentés óta várom őrülten, de nem is mertem remélni, hogy ennyire eltalált kütyü lesz.

a powervr gpu, a telefonálás jó hangminősége, és a froyo híre hatalmas megkönnyebbülés, plusz a szoftveres tartalom is megvett kilóra. szerintem 2010-ben egy okostelefonba pont ilyen okos dolgok kellenek: phone portal wifivel + dlna, a dupla kopp és lefordítós halkítás, connected music player dalszövegkijelzéssel + korrekt rádió, amazon kindle kliens stb. az erős aksi már csak hab a tortán!

már csak a kínzó várakozás marad (hazai t-mobil vagy független megjelenés, kinek), innentől az ár másodlagos (persze egy bizonyos határig), összespórolom bármi is legyen :)

nagyon kellett már egy hasonló teló a piacra.
KÖSZI MOTOROLA!

[ Szerkesztve ]

(#29) kaller1 válasza rebeL1899 (#21) üzenetére


kaller1
veterán

GSM boltokban 110k lesz a nyitóára.

.::> <::.

(#30) Tex


Tex
senior tag

Nagyon szimpi! A teszt olvasása után még inkább!
Remélem jövő nyárra (mikorra a telo cserét tervezem), lemegy az ára 80-90-re is. :DD

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#31) gombsadi


gombsadi
aktív tag

köszönjük a tesztet rusi!

ez lesz a következő telefonom. amint lehet, megválok a legend-től.

(#32) TazTheMan


TazTheMan
csendes tag

Várom én is ezt a telefont, remélem tényleg megfizethető lesz az ára. Annak különösen örülök, hogy a grafikus gyorsítót nem hagyták ki -úgy tudom az még az elején nem volt biztos.

Jó kis készüléknek tűnik és akár víz alatti felvételeket is készíthetünk! :))

Egyedi gépházfestés, érdeklődj itt!

(#33) hardline


hardline
senior tag

Nem rossz kacat. :DDD

(#34) Tex válasza gombsadi (#31) üzenetére


Tex
senior tag

Mi a gond a Legenddel?

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#35) Inarus válasza Taybore (#8) üzenetére


Inarus
addikt

Tesztet megnyitva a cím felett ez áll: "Tesztek » Okostelefon rovat"... :U

Ez valami veszett jóra sikerült. Csak terjedne már itthon is jobban a Moto...!

[ Szerkesztve ]

(#36) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Tetszik és teszt is jó lett :)

(#37) Dare2Live válasza kaller1 (#29) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

110K az egy nagyon jó ár....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#38) maláj


maláj
őstag

a tesztek alapján remek kis telefon lett :K
már csak az a kérdés, hogy : samu vagy moto :F

(#39) lmisi


lmisi
senior tag

Csalódtam, csakhogy kellemesen :)
Múltkori Defy bejegyzésnél morogtam egy kicsit, de úgy látom mintha meghalgattatott volna :)
Talán csak a hdmi hiányzik róla? Mondjuk az meg nem nélkülözhetetlen.
Sikergyanús nagyon a dolog.

(#40) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Ez a készülék nagyon bejön, minden van benne, amit egy ilyen cucctól elvárok.

<< Heimdal >>

(#41) mclaren777


mclaren777
senior tag

Jó kis mindenesnek tűnik az már biztos, viszont lehet figyelmetlen voltam, de giroszkóp van-e benne? :U

[ Szerkesztve ]

(#42) Rusi válasza mclaren777 (#41) üzenetére


Rusi
senior tag

Természetesen van, ráadásul okos a szoftver, mert nem csak balra tudja fordítani a képernyőt, hanem jobbra is, így a bal- és jobbkezesek is kényelmesen használhatják fekvő módban (elég sok telefon csak balra fordít, ami csak jobbkezesnek kényelmes).

Mobilaréna (2010-2017)

(#43) Lompos48


Lompos48
nagyúr

Nem vagyok Android-párti, de itt a Motorola komoly cuccot tett le az asztalra. Tényleg mindent tud, amit a felhasználók 90-95%-a kíván(hat). Ha az ártippek bejönnek lesz rá vevő dugával.
Gratula a cikkért!

(#44) |AP|


|AP|
veterán

Így full feketében nagyon bejön. Remélem ilyen változatban is lehet kapni majd a T-nél. Youtube-on a T-mobile-os unboxing videókban mindenhol fehér az alja.

(#45) mclaren777 válasza Rusi (#42) üzenetére


mclaren777
senior tag

Tényleg nehéz belekötni, max. csak az árába lehet majd... :DDD

(#46) hemaka


hemaka
nagyúr

ez tényleg jól sikerült, grat Moto :)

(#47) eclipse006


eclipse006
őstag

Végre egy korrekt telefon, nincs olyan rész amit kritika érhetne szerintem. A kamera több mint jó, és még jobb is lehet új szoftverrel. Az pedig külön tetszik benne, hogy strapabíró, a látszat ellenére. Kiváncsi vagyok az árára, remélem nem lesz túl magas. :)

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#48) Rusi válasza |AP| (#44) üzenetére


Rusi
senior tag

Szerintem 99,99%, hogy ez a fekete fog jönni. Megmondom őszintén, én is meglepődtem, amikor képek után kutatva megláttam, hogy létezik fehér hátsó részű változat is. Először azt hittem, az pont a prototípus miatt van így, de nem, egyszerűen kétféle színben létezik, full feketében és fekete-fehérben.

Mobilaréna (2010-2017)

(#49) sysrq


sysrq
őstag

Egy saccolt ár hiányzik azért, 80 alatt nem is gondolkodnék, de ha 100-120 lesz akkor hiába jó.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#50) ABE


ABE
őstag

Van egy gyanúm, hogy ezzel a készülékkel fogok visszatérni az Androidhoz pár hónap múlva. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.