Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5186) Cooley18


Cooley18
aktív tag

Én azt tudom elképzelni, hogy különböző régiókba szánt modellekben lehet némi hardveres eltérés. Minimális, de pont elég ahhoz, hogy gondot okozzon. Egész véletlenül a problémás telefonok nem ázsiai régiósak? Az enyém magyar piacra szánt, és eddig az általatok emlegetett hibákból a "ha hívnak, feléled a kijelző, de nem reagál" probléma jött elő, de az is mondjuk havonta egyszer, és miután a lezárógomb kétszeri megnyomása megoldja, nem kifejezetten zavart.

Egyébként jó esélyét látom, hogy a Windows Mobile, mint olyan teljesen el fog tűnni, de tartok ettől az emulálós mutyulástól, mert ott aztán megduplázódik a problémaforrások száma. Meglátjuk. Azért bizakodom, mert nem szívesen dobnék ki annyi pénzt egy iphone-ra, miután némi költői túlzással körülbelül egy ~50-60 ezer forintos kínai droidos készülék képességeivel rendelkezik. A prémium minőség és a presztízs meg nem ér számomra +200 ezret. A droid meg nem nyújt olyan minőséget, hogy cserébe elnézzem neki azt az "odahányok mindent a kezdőképernyőre, aztán talán ha nem voltam hülye, még idén meg is találom az alkalmazást, amit el akarok indítani" kezelőfelületet. És miután a tonnányi appra meg nincs szükségem, marad a vindóz... Mindezek ellenére ha egy éven belül nem villant valami nagyot az MS, kénytelen leszek én is váltani...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.