Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#837) Lacko84 válasza bucsupeti (#826) üzenetére


Lacko84
aktív tag

Én is Samsung mániás vok/voltam minden téren. telókban is és műszaki cikkekben is bár utóbbival megszívtam párszor gondolok itt pltv-re és monitorra,ezért azokat már Lg-re váltottam. Samsung telókkal nem volt gond így attól nem félnék,de az Lg-től sem félek meg tetszik és persze az ára is sokkal barátságosabb kb 25ezer ft különbség ami nem mindegy... igazából megláttam a t-mobil oldalán mikor megjelent és egyből megtetszett,de sajna sehol nem találtam róla tesztet a mai napig, se videó tesztet se írásokat. igy ma ide ültem és elkezdtem újra keresgélni és ekkor találtam meg ezt a fórumot és egy videó tesztet is igy már mindjárt másabb végre több dolgot megtudtam a telóról. és köszönöm a válaszokat is...:) sztem megerősítettétek hogy az L9-et vegyem már nem vok bizonytalan bár eddig se voltam csak ez a várakozási idő gondolkoztatott el...:( várom hátha a fa alá kerülhet nekem is, bár kérdeztem ezt is hogy idén még meglesz de erre sem tudtak válaszolni...:(

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.