Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) Erdei88


Erdei88
veterán

Ezt próbálta már valaki? Működik 760-on?

(#1602) bubus66 válasza cil101 (#1600) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1600) cil101

Szerinted a V10E lehet vele erre mondtam az a dowrange meg ami ott van az gallyra fogja vágni a telot

Köztudott, hogy ez a Root működik V10a, V10b és V10c. Ez V10c ROOT és nem fog működni V10d felett (a jelenlegi formában)

(#1601) Erdei88

Szerintem ha van rootod akkor működni fog

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1603) polo5


polo5
tag

Na még mindig semmi válasz az LG-től arra a levélre amit írtál hogy SD kártyára át tudjátok tenni a dolgokat?
Mert agyalok egy ilyen telón, de ez nem egy jó dolog hogy nincs meg ez a lehetőség!
Azért ez nagyon gáz dolog szerintem hogy direkt így van megírva a szoftver hogy ne lehessen áthelyezni sd-re a dolgokat!!

(#1604) akcsy válasza Erdei88 (#1601) üzenetére


akcsy
tag

Nem lehet rossz, de szerintem annyira nem változtatták meg, csak itt-ott, meg hogy ugyanúgy nézzen ki/ugyanott legyen a Home gomb... Majd ha elkap a hülyeség lehet, hogy dobok rá ilyet... Viszont azt nem értem, hogy miért kell ilyen sok instrukció, azaz pl. ráakarnék tenni egy S3 témát, kapogy egy apk fájt és tessék... Viszont már hozzászólásba belerakták az eredeti témát is, gondolom, ugyanúgy kell visszatenni a "régit"...
bubus66 nem kell hozzá root mert v10e van a fórum címébe írva, amiről még ugye nem nagyon hallottunk root jogot :)

(#1605) akcsy válasza polo5 (#1603) üzenetére


akcsy
tag

Háát már leirkáltuk véleményünket, kapott válaszainkat a fórumban, de röviden:
LG UK-hoz fordultam: Visszairányított a magyarországi LG-hez, de ott sem tud még semmit az új szoftról...
Magyarországi tapasztalat: Páran írtak az ünnepekben az LG-nek, sajnos ők nem kaptak választ, de olvasták páran, hogy fb oldalukon is kérdezték, ahol a válasz: Ők nem tudnak sajnos semmit...

(#1606) bubus66 válasza akcsy (#1604) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1604) akcsy

Ez mióta P760? [THEME][JELLYBE4N'ish][TMOBiLE][L9][769BK][10E

bubus66 nem kell hozzá root mert v10e van a fórum címébe írva, amiről még ugye nem nagyon hallottunk root jogot

Bizony, hogy kell hozzá Root jog. Nem akarok veled vitatkozni de framework-res.apk meg többit is a fileExplorere kell telepíteni, azt meg nehéz lesz ROOT-nélkül ugye? Mivel a system be másolsz igen nehéz lesz ROOT jog nélkül, sőt nem is lehet.
A képen hogy a jogokat add az másolási és az olvasási jogokat állítod be ahhoz root jog kell.

Meg a külön a FileExplorernek is meg kell adni a ROOT joogot.

1. telepítse ES File Explorer és APEX / nova launcher - 2. meghatározott apex / nova launcher alapértelmezett launcher - 3. használatával ES File Explorer másolat LGHome3_Theme_Biz.apk a system / app / set permisions az RW-RR példa kattintással - 4. használatával. ES File Explorer másolat SystemUI.apk a system / app / set permisions az RW-RR példa kattintással - 5. újraindításkor telefont! - 6. A telefonon menj a beállítások / home képernyő / theme, és válaszd BIZ élvezd!

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1607) akcsy válasza bubus66 (#1606) üzenetére


akcsy
tag

Értelek, bocsi :B :U Csak így nem értem miért írták v10e-re :W

(#1608) bubus66 válasza akcsy (#1607) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mert valószínű hogy a P769 is van V10E

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1609) bucsupeti


bucsupeti
senior tag

Könyörgöm! DOWNGRADE és nem downrage és méginkább nem downrange...

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#1610) bubus66 válasza bucsupeti (#1609) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szerintem meg mindegy, hogy hogyan van írva, mert sokan azt sem tudják mi az, a downgrade eszik-e vagy isszák. Aki meg tudja, az érti így meg úgy is. Meg ha fordítva írom akkor is.

akcsy

Javítsd át légyszíves, az 1 Hsz-ben a képet erre "A Downgrade Menete" ha kész küld át majd, PÜ-ben Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1611) bucsupeti válasza bubus66 (#1610) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Azért köszi hogy javíttatod!

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#1612) bubus66 válasza bucsupeti (#1611) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én köszönöm, hogy szóltál.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1613) Lacko84


Lacko84
aktív tag

reggel 7:45-kor végre megérkezett a másfél hónapja várt L9-em! :) Azóta nyomkodom. Nagyon jó kis teló. Az lenne a kérdésem akkor ahogy a fórum elején olvasható, elég 4-5 órát tölteni kikapcsolt állapotban?? Még annyi hogy most 14%-nál van megvárjam még teljesen lemerül és kikapcsol vagy már tegyem is fel töltőre és hagy töltse?!! olvastam hogy ne várjuk meg de ezt nem tudom hogy az első töltésre szól vagy majd a későbbiekben?? köszönöm a segítséget...:) Szép napot L9 tulajok! :)

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#1614) bubus66 válasza Lacko84 (#1613) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem ha nem kapcsold ki és úgy tedd fel nem szabad le meríteni. Nyomkodni ráérsz töltés után is. A későbbiekre is szól, hogy nem szabd teljesen le meríteni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1615) kisocsi


kisocsi
tag

Az XDA olvastam,V10a root,OTA frissítés,és a root megmaradt. Akinek 10a szoft van fenn kipróbálná?
Habár az lehet a gond a dologgal,hogy 10a verzióról nem frissített OTA keresztül,csak sz.gép segítségével.
[link] 56 hsz.

(#1616) bubus66 válasza kisocsi (#1615) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1615) kisocsi

Azért maradt meg mert az P769 és azt lehet V10C-ig Rootolni. és nem P760. a Kdz-vel frissítesz akkor sem marad meg meg az OTA-nál se szerintem,mert ott meg igen ajánlott a factory reset. Ha minden képen Rootolni akarod akkor ne enged a V10E-re frissíteni. Én nem kísérleteznek a helyedbe. Ezt meg ha valaki kipróbálta volna úgy is meg osztja

KDZ updater.
Fontos tudni, hogy főleg gyári szoftverre ajánlatos vele ráfrissíteni, ha custom rom van fenn. A kdz fájlos frissítés nem jár adatvesztéssel, minden program megmarad, egyedül a ROOT jogot és ha volt fenn CWM azt veszítjük el.

Ez mindegyikre vonatkozik.

Köztudott, hogy ez a Root működik V10a, V10b és V10c. Ez V10c ROOT és nem fog működni V10d felett (a jelenlegi formában)

Nézd meg itt a P760 ír a Roothoz?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1617) kisocsi válasza bubus66 (#1616) üzenetére


kisocsi
tag

Ezeket nézd meg légyszi:
[link]
[link] 376 hsz.

Csak a googlival tudom lefordítani,de nekem az jön le,hogy megmarad a root.

(#1618) bubus66 válasza kisocsi (#1617) üzenetére


bubus66
nagyúr

Csináld meg a V10E-re és szerviz lesz a vége. Ez alapján Próbáltam én és valószínű hogy közre játszott a vissza állításnál. Próbáld meg vele a v10E csaj jó tanács ha másodikra nem sikerül akkor ne csináld tovább igaz a te felelősséged. Nem kell el hinni azt sem, hogy a V10E nem lehet Rootolni. Én nem szólok bele,. azt csinálsz amit akarsz.

Miért olyan nehéz meg érteni hogy HW se ugyan olyan a P765 a P768 a P769 a P769 kisebb a kijelzője is.

akcsy Köszönöm a képet ki cseréletem, remélem a moderátorok is kicserélték. bucsupeti javítva van köszi.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1619) bubus66 válasza kisocsi (#1617) üzenetére


bubus66
nagyúr

Arról az oldalról amit linkeltél nem találtam a V10E.

[link]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1620) kisocsi válasza bubus66 (#1619) üzenetére


kisocsi
tag

Akkor valamit nagyon elnéztem! Sorry!
A Voodoo Root Keeper progiról tudsz valamit(azt említik a fórumban)? Mikor köszönthetünk újra az L9 táborban mint tulaj?

(#1621) bubus66 válasza kisocsi (#1620) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem tudom,még egyenlőre a pécsi T-Pont keveri a sz@rt. Most per pillanat a Fogyasztóvédelemnél van a dolog. Meg a panasz a Webshop felé. is ment. Arról nem tudok semmit sem. A panaszom kivizsgálása a pécsi T-Pont vezetőjénél állítólag 02.06-ig kell neki választ adni. Pedig a Webshop sürgeti őket rendesen. Minden kép lesz L9 akár mi lesz a vége az ügynek. Most 20-án lesz 30 napja hogy húzódik az ügy.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1622) orrlyuk válasza kisocsi (#1620) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Én kipróbáltam, sajnos a vooodoo root keeper nem oldja meg a problémát. Marad egy védett másolat a SU-ból, de a root bukik.

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#1623) bubus66 válasza orrlyuk (#1622) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az a baj, hogy valamiért nem engedi a xbin be betteni a su fájlt

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1624) Lacko84


Lacko84
aktív tag

Nfc kis matricát hol találom a dobozban vagy nincs is benne??

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#1625) H.Bencike válasza Lacko84 (#1624) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Nekem nem volt hozzá!

LG G3

(#1626) airmax_2.0 válasza Lacko84 (#1624) üzenetére


airmax_2.0
tag

Gondolom az árcsökkentés okán kimaradtak az nfc matricák...

(#1627) Lacko84 válasza airmax_2.0 (#1626) üzenetére


Lacko84
aktív tag

Értem. De amugy szükség lenne rá? Láttam egyik videóba hogy kijelöl egy szót és lefordítja azt hol találom a telóba?

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#1628) bucsupeti válasza Lacko84 (#1627) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Én úgy értelmeztem, hogy az NFC az a hátlapba be van építve.
A fordító amiről beszélsz az a Quick Translator alkalmazás. Ezt telepíteni tudod ha elindítod az Alkalamzás kezelő gyári "alkalmazást". Itt a Telepíthető alkalmazások szekcióban megtalálod a Quick Translator-t. A mellette lévő Telepít gombra tappolva települ és utána használhatod.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#1629) airmax_2.0 válasza Lacko84 (#1627) üzenetére


airmax_2.0
tag

Nem csak szót, egész mondatot is tud fordítani... Quick translator-t keresd az app-ok közt.
Kamerán kell belőni a fordítani kívánt mondatot (ilyenkor a fekvő helyzet előnyösebb) ő pedig szépen aránylag jó fordítást ad.

Én nem tudok még olyan helyzetet mondani amikor szükségem lett volna rá. Viszont el tudok képzelni olyan helyzetet, hogy "felprogramoz az ember egy cimkét, amit a kocsiba ragaszt, és mondjuk ha beszállsz és hozzáérinted a telót akkor elindítja a navigációt... Illetve a szigetfesztiválról hallottam, hogy ott lehetett fizetni nfc-s telefonokkal...
Szóval nekem egyenlőre kevéssé kihasznált lehetőség...

[ Szerkesztve ]

(#1630) Gzolo válasza airmax_2.0 (#1629) üzenetére


Gzolo
senior tag

Ezzel kapcsolatban én nézegettem az Lg Tag programot.

Én ott látnám hasznát az egésznek, hogy mondjuk ott a kis matrica a műszerfalon a kocsiban, fut a Tag és automatikusan kapcsolja be a bluetooth, a navigátciót, hogy autóban használható legyen. Vagy pl a hálószobában ágy mellett tolja át magát rezgőre, ha hozzáérintette a matricához.

(#1631) H.Bencike válasza Gzolo (#1630) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Engem érdekel ez a dolog! Ilyen matricát honnan lehetne beszerezni? Ezt találtam, igaz ez XPERIA-hoz való de hát ha csak ez van: LINK

Valaki nem tudja honnan lehetne beszerezni olcsóbban? Vagy engem még úgy is érdekelne hogy megveszem mind a négyet, és valaki megvesz tőlem 2 darabot. Hmmm?

LG G3

(#1632) midnightstar


midnightstar
tag

Sziasztok!

Telefonvásárlás előtt állok, L9 és Motorola Atrix 2 között vacillálok. A belső memóriával kapcsolatban lenne egy kérdésem. Ha telepítek egy nagyobb játékot vagy GPS-t, akkor a több száz megás letöltött fájlokat nem lehet az SD-kártyán tárolni, onnan használni?

VAC up blyat

(#1633) bubus66 válasza midnightstar (#1632) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem de ha értesz hozzá akkor igen. :W

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1634) Gzolo válasza H.Bencike (#1631) üzenetére


Gzolo
senior tag

Itt van 10-es csomag 3990-ért, különböző típusokból ;)

http://nfcinfo.hu/nfc-matrica/

(#1635) Takhanto válasza H.Bencike (#1631) üzenetére


Takhanto
őstag

Lg NFC Tag

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#1636) H.Bencike


H.Bencike
aktív tag

Köszi Gzolo, Takhanto! Sokat segítettetek!

LG G3

(#1637) Lacko84 válasza airmax_2.0 (#1629) üzenetére


Lacko84
aktív tag

telepítettem,de azt írja hogy nincs szótár... azt honnan szedjek hozzá??

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#1638) sarkanyolo2 válasza H.Bencike (#1631) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Esetleg ez? Mondjuk előre beállított, nem tudom, lehet-e változtatni.

Ez pedig egy gyári 4400 Ft-ért, de összkomfortos! :D

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#1639) farang


farang
csendes tag

Valaki tud megoldást arra, hogy bizonyos programokat nem telepít, vagy nem frissít, és azt írja, hogy nincs elég hely, holott több mint 1GB üres.

(#1640) airmax_2.0 válasza Lacko84 (#1637) üzenetére


airmax_2.0
tag

Ha nincs akkor azt is telepíteni kell... egy szótár ingyenes ha jól emlékszem... Nem igazán értem miért keresi a szótárt, mert én a japán angolt töltöttem le, és attól még a qtranslate simán fordít magyarra angolt németet..
Sokat nem tudok róla mondani, mert egyszer kipróbáltam, és ennyi... nem nagyon használtam eddíg..
Viszont azt gondolom külföldi utakon ... vásárláskor jól jöhet ezt azt lefordítani..

(#1641) H.Bencike válasza sarkanyolo2 (#1638) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Ebay felejtős, nem tudok onnan rendelni. Inkább magyar oldalak. Engem érdekelne ez a dolog, de 10 darab nem kell nekem, a 4 darab meg ugyan annyiba kerül mint a 10, szóval nem tudom mi lesz.
De azért köszi hogy szóltál!

LG G3

(#1642) mnó77


mnó77
tag

Sziasztok.

Teljesen új vagyok ezen a fórumon csak most regisztráltam magam.Szeretnék vásárolni én is egy L9-et,de a fórumba beleolvasgatva kétségeim vannak!Szeretnék rá IGO Primot telepíteni,és az érdekelne,hogy amennyiben a térképállományt microsd kártyára teszem akkor azt a program látni fogja vagy azokat is a telefon belső memóriájába kell tenni mert az úgy karcsú lesz!

(#1643) xewyor válasza mnó77 (#1642) üzenetére


xewyor
csendes tag

Tökéletesen működni fog, ne aggódj!
Nálam is sd-n vannak a térképek.

[ Szerkesztve ]

(#1644) mnó77 válasza xewyor (#1643) üzenetére


mnó77
tag

Milyen a GPS vétel,könnyen pozicionál,nem dobálja a jelet?Olvastam itt a fórumon,hogy Glonass vevő is van benne,bár ezt egyetlen specifikációban vagy tesztben sem írták még.Azért fontos a navigációs tulajdonsága mert elég sokat úton vagyok és ezzel a telóval a PNA-mat is ki szeretném váltani.Tehát akkor a térkép mehet a microsd-re!Ez a lényeg! :DD A játékok nem igazán érdekelnek.Akkor most már meg kell várnom,hogy újra legyen a T-nél.Annyit vaciláltam rajta LG,SGS Advence vagy Grand X IN legyen,hogy kétszer már lecsúsztam róla. :W

(#1645) kentucky válasza mnó77 (#1644) üzenetére


kentucky
őstag

Nem tudom, hogy van benne, de egy kis kitérő:
"...a GPS 31 műholdas rendszere mellett a GLONASS is 24 saját eszközzel rendelkezik, az okostelefonok pedig párhuzamosan képesek ezeket kezelni, vagyis így már 55 műhold dolgozik majd a kezünkre, ami a japán vállalat elmondása, és mérései szerint 50 százalékkal pontosabb pozícionálást jelent a gyakorlatban."
szóval ha van benne, valószínűleg gyorsabban talál jelet

(#1646) xewyor válasza mnó77 (#1644) üzenetére


xewyor
csendes tag

Csak ismételni tudom önmagam! :D

(#1647) 5-htp


5-htp
tag

Lehet úgy használni a GPS-t,hogy nem kell hozzá adatforgalom? Én totál hülye vagyok ehez a telefonhoz.Kaptam ajándékba de nem boldogulok vele.

(#1648) xewyor válasza 5-htp (#1647) üzenetére


xewyor
csendes tag

Lehet.

Ez attól függ milyen app-ot használsz.
Van amelyiknek kell a net, van amelyiknek nem.

(#1649) sarkanyolo2 válasza xewyor (#1648) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Nézz bele ebbe, bár szerintem ezekhez is kell net, de most nem olvasom át...

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#1650) akcsy


akcsy
tag

Hát skacok, nekem ez a Primo nem annyira jött be... Egyébként tudtok valami magyart? vagy a sima 3-as jobb?:o

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.