Hirdetés

2020. január 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2015-09-02 20:21:52

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#1801) sarkanyolo2 válasza dokee78 (#1800) üzenetére

sarkanyolo2
(senior tag)

Hát az tényleg nem most lesz. Én arra várok, hogy kicsit lejjebb menjen, legalább 65-re és akkor már veszem is. Mondjuk fél éve várok egy telefonra, itt lenne az ideje... :DDD

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG U620 / Lenovo Z50-70

(#1802) dokee78 válasza sarkanyolo2 (#1801) üzenetére

dokee78
(félisten)

Így jártam tavaly előtt az LG Optimus Blackkel.
56-60 körül volt,október körül meg felvitték 65-70-re.

(#1803) Lacko84 válasza sarkanyolo2 (#1801) üzenetére

Lacko84
(aktív tag)

vedd fel előfizire és akkor kb annyira jön ki...:)

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#1804) sarkanyolo2 válasza dokee78 (#1802) üzenetére

sarkanyolo2
(senior tag)

Remélem lejjebb megy, nem akarok még többet várni, főleg, hogy már a tokot is megrendeltem... :D

(#1805) bubus66 válasza sarkanyolo2 (#1804) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Én meg rendeltem mert elegem volt a vitából a pécsi T-Pontal. Az L7 meg piacra dobtam.

"A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért.”https://androware.hu/ Huawei Nova 5T

(#1806) dokee78 válasza bubus66 (#1805) üzenetére

dokee78
(félisten)

Az L7-tel volt valami gondod?

(#1807) bubus66 válasza dokee78 (#1806) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

(#1806) dokee78

Nem volt semmi csak nem jutottam dűlőre a pécsi T-pontal. Ezért eladtam, és vettem egy L9-et. Amit először vettem, az másnap megadta magát, visszavittem, és az L7-t adták helyette, ami nem volt szabályszerű. Annyiba sikerült csak velük meg egyezni, hogy a kettő közötti különbséget jóváírják.

[ Szerkesztve ]

"A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért.”https://androware.hu/ Huawei Nova 5T

(#1808) dokee78 válasza bubus66 (#1807) üzenetére

dokee78
(félisten)

Nem volt lassú?
Jó fotókat csinált mobilok között?

[ Szerkesztve ]

(#1809) bubus66 válasza dokee78 (#1808) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Lassúnak nem volt lassú, főleg úgy, hogy jó pár alkalmazást letiltottam. Képeket elég elfogadhatót csinált.

Ezek beállítások nélkül készültek.

[link]

[link]

(#1810) dokee78 válasza bubus66 (#1809) üzenetére

dokee78
(félisten)

Akkor most L9-ed van?
Gondolom nem kevéssel jobb!

(#1811) bubus66 válasza dokee78 (#1810) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Még nincs, meg holnap vagy holnapután jön csak majd meg, ma rendeltem meg. Sokkal jobb az biztos. Látom, hogy te is errefelé kacsingatsz?

[ Szerkesztve ]

(#1812) cehaeries

cehaeries
(aktív tag)

Elérkezett a ZTE blade telefonom leváltása :D ma megrendeltem várható átvétel holnap :D
Á-MAN :D:D

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#1813) sarkanyolo2 válasza cehaeries (#1812) üzenetére

sarkanyolo2
(senior tag)

Gratula! :D

[ Szerkesztve ]

(#1814) prannk válasza sarkanyolo2 (#1813) üzenetére

prannk
(őstag)

Nekem is hagyatok!

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#1815) sarkanyolo2 válasza prannk (#1814) üzenetére

sarkanyolo2
(senior tag)

Tőlem nem kell félned, én egy kis árcsökkenésre várok már 2 kerek hónapja... :O

[ Szerkesztve ]

(#1816) cehaeries válasza prannk (#1814) üzenetére

cehaeries
(aktív tag)

még mindig lehet kapni :D:D most néztem .

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#1817) cehaeries válasza sarkanyolo2 (#1815) üzenetére

cehaeries
(aktív tag)

nem tudom hogy érdemes e várnod bár azt sem tudom hogy az LG Optimus 4X mennyivel régebbi készülék de a trémobilnál kifuto termékként van feltuntetve . de ne nekem legyen igazam::D:D

(#1818) prannk válasza sarkanyolo2 (#1815) üzenetére

prannk
(őstag)

Nem lesz sztem egy darabig árcsökkenés sztem..Amikor legelőször néztem 71100 Ft volt. Most meg 72 majdnem :D Meg ha csökken is sztem max 5000-ret :D Az meg 6 óra meló.

(#1819) prannk

prannk
(őstag)

http://aprod.hu/hirdetes/olcso-lg-p760-l9-uj-gyari-fuggetlen-android-mobiltelefon-IDPdQx.html#352a51ca19;r:;s:

Ki tudja hogyan basz át.. 67k független.Jó lenne tudni van e rá garancia.

(#1820) prannk

prannk
(őstag)

Kár,hogy nincs fehérben a t webshopban.. :(

(#1821) bubus66 válasza prannk (#1819) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

(#1819) prannk

Sehogy nem basz..át mert az biztos, hogy van garanciális, amit linkeltél, mert még a kijelzőn a gyári fólia van szerintem ennyiért nyugodtan meg veheted.

(#1815) sarkanyolo2

ezen osztozhatok

2 van neki

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1822) krisztian112

krisztian112
(senior tag)

Nekem olyan fordult már elő a telefonnal, hogy telefonálok és a közelség érzékelő nem kapcsol le rendesen és a fülemmel/arcommal össze vissza mindent elindít a telefon menübe lépked, quick memonál múltkor például egy da vinchi remekművet rajzoltam spontán az arcommal, de viszont roppantul zavaró, hogy néha kihangosítja, vagy megszakítja a hívást. Valaki már találkozott ilyesmivel? Köszi a választ! :R

Huawei P10 lite

(#1823) ThomCart

ThomCart
(csendes tag)

van jópár filmem, amelyeknek nincsen hangja se a gyári lejátszóval, se MX Playerrel, se VLC-vel
(PC-n rendben futnak és korábban valamelyik progi a három közül minden esetben működött)
valamilyen codec hiányzik?
vagy valamit nem állítottam be, esetleg elállítottam? a 10g bekavarhat? (eddig különben teljesen pozitív a tapasztalat, tényleg simábban fut a rendszer)
ja, és egy csomó filmnek van hangja, tehát szelektíve nem szólnak

(#1824) ThomCart válasza krisztian112 (#1822) üzenetére

ThomCart
(csendes tag)

én olyan formában igen, hogy néha sikerül akaratlanul letennem egy-egy hívást a fülemmel
ritkán, de előfordul
emlékszem más telefonnál van ilyen proximity sensor kalibrálás, az itt is segíthet?

(#1825) ThomCart

ThomCart
(csendes tag)

visszajöttek a hangok a filmjeimhez :)
nem tudom mitől, de most már minden szól
csak írnom kellett ide a fórumra, és jött a varázsütés, hahahaha

(#1826) dokee78 válasza prannk (#1819) üzenetére

dokee78
(félisten)

Ne használd chatre az oldalt.
Ha 5 percen belül új hozzászólást írnál,használd a szerkesztés gombot.
Benne van az alapelvekben amiket regisztrációkor elfogadtál.

(#1827) mnó77

mnó77
(tag)

Sziasztok.

Miként tudom elérni,hogy külső meghajtóként lássa az sd kártyát a számítógép?

(#1828) Dreimus válasza mnó77 (#1827) üzenetére

Dreimus
(senior tag)

Szia,

Jelenleg sehogy.

Dreimus.

(#1829) mnó77 válasza Dreimus (#1828) üzenetére

mnó77
(tag)

Akkor hogyan tudok másolni az sd-re?A pc suite progin keresztül?

(#1831) Dreimus válasza mnó77 (#1829) üzenetére

Dreimus
(senior tag)

Szia,

A telefont összekötöd a géppel és MTP-t kiválasztva a gép feldobja, hogy csatlakoztattál egy új média eszközt.
Ezen találsz egy belső és külső tárhelyet. A külső tárhely résznek az external_sd mappája a memóriakártya.

Dreimus.

(#1832) mnó77 válasza Dreimus (#1831) üzenetére

mnó77
(tag)

Az a baj,hogy nekem nem írja ki,hogy "csatlakoztattál egy új média eszközt"ha kiválasztom az MTP-t!A sajátgépen belül van ugyan egy LG-P760 telefonikon azon belül pedig BELSŐ TÁRHELY és SD KÁRTYA,de a Total Commander ezt nem látja ezért nem tudok másolni a kártyára.

(#1834) prannk

prannk
(őstag)

Felhívtam és nincs rá garancia.. Úgyhogy inkább fizetek még + 4 ezret. És meg is vettem a webshopban! :D

Sajnos csak szerdán kapom meg :(

[ Szerkesztve ]

(#1835) core2

core2
(veterán)

Takhanto!

Tisztelett kérlek a fórum Alapelvének betartására:

"amit tiltunk fórumunkban:

a saját apróhirdetéseken kívül bárhol hirdetni (saját apróhirdetés, vagy bolt linkelése), vagy bármilyen terméket, szolgáltatást eladásra kínálni'"

Ezúton kérem, hogy tartózkodj a fentitől a jövöben, ennek értelmében a link sem kerülhet vissza!

Köszönöm megértésed, s további kellemes fórumozást!

Üdv. core2

Ascende superius

(#1836) Gzolo válasza mnó77 (#1832) üzenetére

Gzolo
(senior tag)

Total Commander nem látja, viszont Sajátgépen keresztül vígan lehet rá másolgatni :))

(#1837) prannk

prannk
(őstag)

2013.02.04. legkésőbb 20 óraig
Amennyiben munkatársunk 2013.01.29. 16:30-ig fel tudja venni Önnel a kapcsolatot, és a szerződéskötéshez szükséges feltételek teljesülnek.

EZ MIEZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????? Szerdára nem jön meg? :((( :W

(#1838) mnó77 válasza Gzolo (#1836) üzenetére

mnó77
(tag)

Azt hittem,hogy én csináltam valamit rosszul,hogy a TC nem látja.Még szokni kell ezt a telót,eddig mindig olyan telóim voltak ahol az SD kártya külső meghajtóként szerepelt.De nem lesz ez rossz telefon úgy látom. :K

(#1839) Lacko84 válasza mnó77 (#1832) üzenetére

Lacko84
(aktív tag)

A géppel való össze kötéssel nekem is probléma van napok óta...:( össze kötöttem látta is a gép de aztán vmi hiba van midnig és se sajátgépen nem mutat semmit se totalba sehol...:( semmit nem tudok rá tenni se lehúzni a telóról...:(
A fotóktól nem vok elájulva bár ezt olvastam is mielőtt megrendeltem hogy nem csinál olyan hú de jó képeket ezt tapasztalom is de annyira nem gáz mert nem azért vettem arra ott a Sony digitális fényképezőm!
NEm értem hova várja 1-2 ember hogy lentebb menjen az ára,Sztem ennyi pénzért ilyen jó kis telót venni.....:) Sztem nagyon megéri az árát!!!

(#1840) sarkanyolo2 válasza Lacko84 (#1839) üzenetére

sarkanyolo2
(senior tag)

Egy-két jelenleg is tanuló diáknak sajnos megvannak a kereteik, ami esetemben 65k, tehát egyeseknek várniuk kell. :(((

(#1841) Lacko84 válasza sarkanyolo2 (#1840) üzenetére

Lacko84
(aktív tag)

Így már érthetőbb ha diák vagy! :) Fehérben én is eltudtam volna képzelni! Ebben nincs olyan funkció hogy ha hívnak és kijelzővel lefelé fordítom a telót akkor elnémul és nem csöng tovább a teló??

(#1842) bubus66 válasza Lacko84 (#1839) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

(#1839) Lacko84

A TotalCommader csak akkor fogja látni,a telefonadat, ha ezt wfxExt_Windows.Media.Audio_0.78.b a puglin bele teszed.

Innen letudod tölteni és apeelme leírás alapján megtudod csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#1843) cehaeries

cehaeries
(aktív tag)

Jelentem megjott a telefon:P kikapcsolt állapotba a töltőn várakozunk:D kemény órák ezek én azt mondom :D

(#1844) dokee78 válasza cehaeries (#1843) üzenetére

dokee78
(félisten)

Miért van kikapcsolva?
Valahol van egy bekapcsoló gomb is rajta. ;]

(#1845) cehaeries válasza dokee78 (#1844) üzenetére

cehaeries
(aktív tag)

idéznék az első hozzá szólásból :D
"szóval az első töltés az 4-5 óra amit kikapcsolt állapotba kell elvégezni azaz ennyi idő alatt töltődik fel. Ez csak az elsőre vonatkozik, természetesen ez az idő csökken, az elkövetkező töltéseknél..." :D

[ Szerkesztve ]

(#1846) dokee78 válasza cehaeries (#1845) üzenetére

dokee78
(félisten)

Ez olyan dolog,hogy a mai napig mondják pár mobil boltban,hogy 10-12 órát tölteni kell.
De lehet le vagyok maradva.

Viszont gratulálok,használd egészséggel.
Én tuti nem bírnám ki.

(#1847) sarkanyolo2 válasza cehaeries (#1845) üzenetére

sarkanyolo2
(senior tag)

Tudtommal ez ma már nem így megy. A lítium ion akksikkal ezt már nem kell megjátszani. Annyi az egész, hogy pár töltés után fog beállni rendesen, de javítsatok ki ha tévedek.

(#1848) cehaeries válasza dokee78 (#1846) üzenetére

cehaeries
(aktív tag)

én is nehezen :D de koszonom amugy addig van mit tenni:D pl áthelyezni a memoriakártyárol a felesleges dolgokat formázni majd visszamásolni ami kell programokat vadászni hogy hamar bekoltozhessek a hiperszuper készulékbe :D

(#1849) bubus66 válasza dokee78 (#1846) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

(#1846) dokee78

Ez olyan dolog,hogy a mai napig mondják pár mobil boltban,hogy 10-12 órát tölteni kell.

-Hiába mondják az eladók, hogy első töltés 16 óráig menjen, ennek nincs értelme, mert mikor feltöltődik úgyis leáll a töltés,amit csak akkor tölt újra, mikor megint merült valamit, szóval az első töltés az 4-5 óra amit kikapcsolt állapotba kell elvégezni azaz ennyi idő alatt töltődik fel. Ez csak az elsőre vonatkozik, természetesen ez az idő csökken, az elkövetkező töltéseknél...

A 4-5 óra az így van és valóban kikapcsolt állapotban kell vagy legalább is ajánlatos úgy csinálni

Én minden egyes telefonomat így töltöttem, és volt, hogy 2,5-3 napot elment egy töltéssel. Persze a merülés, az használat függő is.

(#1847) sarkanyolo2

Igen így meg az első töltés kikapcsolt állapotban érdemes meg csinálni. Ez pont a Li akkumulátorokra vonatkozik nem a Ni-lesere.

[ Szerkesztve ]

(#1850) cehaeries válasza sarkanyolo2 (#1847) üzenetére

cehaeries
(aktív tag)

én sem értek a lovakhoz :D:D:D ezért van szamaram :D.. de a viccet félretéve igazából eltoltottem a forum olvasásával jó pár órát kinek ez kinek az alapon megpróbálóm ezt a változatot . az eddigi telokon mindig bekapcsolva toltottem fel viszonyitasi alapom nincs bár ezt szerintem nem is lehet viszonyitani :D mindenki másképpen használja a telot ergo másképpen merul.. nekem folyamatos net lesz rajta szoval csodat nem várok.
a blade1 is naponta volt a tolton pedig joval gyengébb mint ez

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.