Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) bubus66 válasza kispetii (#1050) üzenetére


bubus66
nagyúr

Arra várhatsz egy darabig szerintem.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1052) H.Bencike


H.Bencike
aktív tag

Én is benne vagyok hogy írjunk az LG-nek! Adom a nevem hozzá.

LG G3

(#1053) kisocsi


kisocsi
tag

+1 aláírás!!

(#1054) cil101


cil101
tag

Mehetne a levél ha valaki tud jól inglisül ,mert a magyar LG nek szerintem hiába írnánk :O

(#1055) Dreimus


Dreimus
senior tag

+1 aláírás !

Remélem sikerül megoldani, sajnos számomra is a downgrade hozott root megoldást. De addig nem frissítek míg Lg hivatalosan meg nem oldja eme problémát.

(#1056) kispetii


kispetii
csendes tag

Magyarul többen tudunk mint angolul.. :C :C :C

iPhone 5C

(#1057) t.imi


t.imi
addikt

+1 szintén.
Egy levél elég nevekkel, mail címekkel, telszámokkal, esetleg lakcímekkel, amiket megadunk a termék regisztráció után?
.uk oldalon sikerült beregelnem, de az lg.hu-n még mindig nem szerepel ez a retek a regisztrácoó során :W
Ezek annyira idióták, hogy el nem tudom mondani.
Nem elég beírni az IMEI-t, meg kellene keresni a terméket.....ha lenne.
Az angol regel meg nem lehet belépni a magyar oldalra.
Most nézem, az angolra sem. :DDD Mit mondjak még??? :C

(#1058) t.imi


t.imi
addikt

Nagy nehezen sikerült elküldeni 1-2 kérdést nekik, kívácsi leszek a válaszukra:

Tisztel LG!

Következő nem kis problémánk lenne. Néhány ezred magammal megvettük LG-P760 remek terméküket. Az programok sd kártyára másolása a 10e firmwerén sincs megoldva, többeknél bt csatlakozás nem megoldható, 1-2.5Gb szabad tárhelynél 1-500Mb-os programot nem tudunk telepíteni, mondván, hogy "nincs elég hely" a készüléken, csak hogy a leg banálisabb hibákat említsem.
Küldenénk csoportos levelet is, ha be tudnánk regisztrálni a termékünket. De nem vagyunk rá képesek, köszönhető a remek oldal supportnak (is).
Várható legalább a termék regisztráció megoldása a közeljövőben? A P-990 vesszőfutása után ezt a kérdést nem merem feltenni a készülékkel kapcsolatban.

(#1059) H.Bencike válasza t.imi (#1058) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Majd légy szíves másold be hogy mit írtak vissza, engem nagyon érdekel! Köszi :R

LG G3

(#1060) Gzolo válasza bucsupeti (#1004) üzenetére


Gzolo
senior tag

Épp ma került ki egy kolléga általi teszt egy klóntelóról, amiben van infó az időzített ki- és bekapcsolást végző programról, őt lehetne megkérdezni, mi a program neve :)

Erre található az info

(#1061) t.imi válasza H.Bencike (#1059) üzenetére


t.imi
addikt

Szerintem január valamikor jön majd válasz.
Ha többen elküldenétek valami hasonlót, legalább a beregisztrálás megoldódna pár héten belül. Látva az lg orbitális sebességét.

(#1062) H.Bencike válasza t.imi (#1061) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Most nézem az lg.hu-n fent van az L9 :)
lg.hu
Ezek szerint mégis tudnak valamit :))

LG G3

(#1063) t.imi válasza H.Bencike (#1062) üzenetére


t.imi
addikt

Már fent van igen, megjelenés után sacc 1 hónappal :K . Próbáld meg beregelni. Nincs a listában, így nem tudod. Max külföldi oldalakon.
A pc suite tegnap frissült, remélem egy új szoft előlegeként :)

(#1064) bucsupeti válasza Gzolo (#1060) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Igen ez így oké. De ez nem egy program, ami bármely androidos telóra telepítve adja ezt a feature-t! Biztos vagyok benne hogy egy beépített egyedi (hardverrel támogatott) megoldás a problémára. Az Android nem képes működni áramforrás nélkül, tehát fel sem tud ébredni kikapcsolt állapotból. Ehhez külső rendszerfüggetlen támogatás kell.
Egyébként köszi az infót!

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#1065) bucsupeti


bucsupeti
senior tag

Talán emlékeztek, hogy néhány napja panaszkodtam az akkumulátor nagyon gyors lemerülésére. 12-14 óra alatt nullára merült az akkumulátorom úgy hogy 5-6 töltési cikluson már túl volt.
Feltelepítettem a 10E firmware-t. Azóta a készülék ezen a téren megtáltosodott. Nem állítom hogy ez egyenesen a frissítés eredménye, de valamit helyretett az biztos. Előtt a készülék melegedett, ha be volt kapcsolva a kijelző, vagy ha telefonáltam. Ezt a hátlap felső harmadán éreztem nagyon. Szinte forró volt. Azt gondoltam hogy ez természetes, mert más telón is volt ilyen tapasztalatom.
A frissítés után a melegedés megszűnt, a készülék pedig sokkal többet bír. Egyetlen töltéssel jelenleg a dupláját bírja mint előtte. Kb 28-30 óra alatt merül le teljesen.
Ez így már teljesen elfogadható!

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#1066) kispetii


kispetii
csendes tag

A melegedés nekem is megszűnt.
Az aksi nekem 1 napot kibír,de nyomom ám.
A levelet lehet kissé rossz néven fogják venni,mert a hangnem sokat megütött,persze a lényeg benne van..A válasz persze,.,.mikor lesz?...

iPhone 5C

(#1067) H.Bencike válasza kispetii (#1066) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Te is éreztél változást az akku időben?

LG G3

(#1068) t.imi


t.imi
addikt

Engem is megütött 1-2- dolog:)
Kicsit unalmasnak tartom, veszel valamit nem fillérekért és nem úgy működik, ahogy elvárható lenne.
Hasonlóan jártam anno a 2x-l is. 1 hónapomba és 6x-i szervízbe járásomba került, mire kicserélték.
Az sem 20ft volt, mikor kijött.
Bízom benne, hogy nem az irodista fogja a szivére venni a tartalmát. :B

(#1069) bubus66


bubus66
nagyúr

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket, kívánok minden Fórum társnak.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1070) kispetii


kispetii
csendes tag

Értem,remélem ez nem ilyen lesz.

Remélem karácsonyra sokan L9-el lepték meg magukat.:)))

[ Szerkesztve ]

iPhone 5C

(#1071) kispetii válasza H.Bencike (#1067) üzenetére


kispetii
csendes tag

Hát figyelj, én nyomom reggel 7-től este ....huhhaaa 19-ig, lemerül.
Van amikor nem,az kivételes nap,ha éppen nem játszok annyit,akkor kibír kb.2 napot..
Mindegy max. fényerőn,NFC-be,Wi-Fi akkor ha van,ha nincs akkor Adat kapcsi., tehát ezért is.
Már a 2 kis gomb (vissza,és menü) már megvilágítás nélkül vannak...:)

A melegedés,visszatérő inkább minthogy eltűnt...;)
Már nem folyamatosan meleg. :R

iPhone 5C

(#1072) H.Bencike válasza kispetii (#1071) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Akkor karácsony alkalmából meglepem a telefonom egy frissítéssel. Csak kerítenem kell GYORS internet kapcsolatot, mert az nekem nincs :(

LG G3

(#1073) H.Bencike


H.Bencike
aktív tag

Békés, boldog karácsonyt kívánok mindenkinek! H.Bencike

LG G3

(#1074) kisocsi


kisocsi
tag

Békés Boldog Karácsonyt Kívánok Minden Fórumozónak!!! :) :C :R

[ Szerkesztve ]

(#1075) bubus66 válasza t.imi (#1068) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1068) t.imi

Hát akkor engem hogyan meg ütött mikor egy félnap és egy gyári frissítés után ment a zúzdába.

Amúgy mi problémád vele mi az az 1-2 dolog?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1076) kispetii válasza bubus66 (#1075) üzenetére


kispetii
csendes tag

Te nem rootolni akartad a 10E-t?

iPhone 5C

(#1077) bubus66 válasza kispetii (#1076) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem rootolni akartam, ha nem a V10A tettem vissza. hogy ki rootolom, Az sikerült is, rootolnom, Könnyen előfordulhat hogy net kapcsolat hiba volt, mert a V10E is le futott csak a rendszer belassult és a hard resett sem lehett meg csinálni.

Elméletileg ha meg próbálod rootolni a V10E-t attól baja nem lehet. biztos, hogy a frissítés közben volt valami. Max nem rootolja ki.

Azt hogy közre játszott a root előfordulhat. Mint a szervizes is mondta,az is lehet, hogy frissítés közben meg szakad a kapcsolat. mert a PCSuite frissítőjével akartam vissza tenni. Csak akartam.. :W

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1078) kispetii válasza bubus66 (#1077) üzenetére


kispetii
csendes tag

De mondtad,hogy rootolni is akarod??

iPhone 5C

(#1079) krisztian112


krisztian112
senior tag

Meghozta a Jézuska az L9-et:P *.*

Első benyomás nagyon jó. Minden úgy van ahogy a vidiben van és ahogy elképzeltem.
Kérdéseim lennének, hogy az LG bill.-en hogy lehet smile-kat, vagyis ilyen hangulatjeleket tenni?
Mit kell csinálni, hogy ne ugorjon fel ez a " beviteli eszköz" az értesítési sávon.
Most töltőn van, este nyúzom tovább :D:D

Huawei P10 lite

(#1080) xewyor


xewyor
csendes tag

Nálunk is megjött a Jézuska. :C

Feltelepítettem a három betűs navit, természetesen a megfelelő felbontással, mégis kilóg az alja egy picit.

Nálatok?
Megoldás?

Tudtok ajánlani egy jó autós tartót hozzá. Amik nekem eddig voltak, mind hamar tönkre ment.

[ Szerkesztve ]

(#1081) t.imi válasza bubus66 (#1075) üzenetére


t.imi
addikt

Az sem kispálya :W , de ha kapsz egy 0km darabot, már jobb utána.
Engem a néha érzéketlenné váló kijelző ami idegesit. Akkor úgy viselkedik v. rosszabbul, mint a zte grand x.
A sd-re másolás fenn áll mindenkinek ill. az 1,2 Gb,... szabad hely ellenére nem tudsz feltelepiteni egy appot, mert kevés a hely mutatvány.
Most elkezdte, hogy 2., 3. nyomásra veszi a lapot a home gomb......vagy csak az ujjaim túl nagyok hozzá.

(#1082) t.imi válasza xewyor (#1080) üzenetére


t.imi
addikt

Sygic. Gond nélkül navigál nálam. Tartót passzolom, majd ha az LG kiad valamit hozzá. Ha jó kell, dension tartó. FM transmitter, bt, kihangositás, stb.. Nem olcsó :(
Valahol csak 20.000

[ Szerkesztve ]

(#1083) xewyor válasza t.imi (#1082) üzenetére


xewyor
csendes tag

Nem a navigálással van gondom, bár még azt sem próbáltam.
Az alsó gombok fele kilóg a képernyőről, és van amelyiket nem tudom elolvasni.

(#1084) kisocsi válasza xewyor (#1083) üzenetére


kisocsi
tag

Mikor telepítés után kilépsz a naviból,az fut még a háttérben. A Home gomb hosszan nyomva húzd el balra az alkalmazást,vagy csinálj 1 újraindítást

(#1085) kisocsi válasza krisztian112 (#1079) üzenetére


kisocsi
tag

Üzenet írásnál hozzáérsz a jobb érintőhöz,és kiválasztod a Hangulatjel beillesztése.
Melyik " beviteli eszköz" gondolsz?

(#1086) xewyor válasza kisocsi (#1084) üzenetére


xewyor
csendes tag

:R

(#1087) kisocsi válasza xewyor (#1080) üzenetére


kisocsi
tag

Csak univerzális tartót tudsz hozzá venni. Én a HR "Herbert Richter" márkát ajánlom,nagyon megbízható és strapabíró. A Google barátunk mindenben segít.
Pl. itt is tudsz csemegézni:[link]

[ Szerkesztve ]

(#1088) akcsy válasza xewyor (#1086) üzenetére


akcsy
tag

Telorol irok... :) Az lenne a kerdesem, h a 3betűs fent van a storeban v. Root?? :o :)
A másik kérdésem, hogy az alap zenelejátszóban van olyan csúszkás megoldás?pl. Külön állítom be a a basszust-közepet-magast... :)

(#1089) krisztian112 válasza kisocsi (#1085) üzenetére


krisztian112
senior tag

Beviteli mód kiválasztása. De szerencsére nem nagyon zavar, csak addig van a sávban amig fennt van a billentyűzet. Eddig annyi még a problémám, hogy a facebook alkalmazás vmi hibával bezárul, hasonlóan mint a sony ericsson arc s-n, nem tudom mi lehet a baja, de szerencsére gyorsan visszatölt.

Huawei P10 lite

(#1090) Collos23


Collos23
tag

Hellosztok!
Akkor végülis megoldható h SD kártyára pakoljam az appokat? Mert én ezt vettem ki a kommentekből h csak V10a rendszernél és csak rootolt állapotban. Jól értelmeztem?
Előre is köszönöm a választ

Minden fórumozónak Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok :)

(#1091) seawolf570 válasza Collos23 (#1090) üzenetére


seawolf570
aktív tag

Igen jól értelmezted, pont úgy van ahogyan leírtad (sajnos).

Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

(#1092) slyowich


slyowich
csendes tag

LG L9 vs Samsung Galaxy S Advance
http://www.youtube.com/watch?v=BNNSDcpdjB0
érdekes... :)

[ Szerkesztve ]

(#1093) krisztian112


krisztian112
senior tag

Üdv! A Gyári böngésző tud bekezdésre tördelni, ha ige, hol tudom beálíltani? köszi választ! :R
Egyébként meglepődve konstatáltam, hogy a hangszóró nem valami bika. csak 3/4 hangerőtől ér valamit.

Huawei P10 lite

(#1094) kisocsi válasza krisztian112 (#1093) üzenetére


kisocsi
tag

Akkor ez a progi kell neked:VolumePlus 1.9.0.1 Final apk. Vigyázz az értékekkel,nehogy reccs legyen a hangszorónak!

(#1095) bubus66 válasza Collos23 (#1090) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1090) Collos23

Igen mivel csak a root joggal rendelkező Link2SD tudná át tenni. Simán root nélkül is fel teheted csak nem biztos,hogy használni is tudja az alkalmazás.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1096) Collos23 válasza bubus66 (#1095) üzenetére


Collos23
tag

Köszönöm a válaszokat. Igazság szerint még nincs ilyen telefonom csak tervezem a vételét. De előtte körbe járom a dolgokat mert én 2-3 évre tervezem minimum a telefont. És még vacillálok ez és a ZTE Grand X IN között. Csak elég nehéz dönteni mivel körülbelül tudások azonos, emiatt a külső és a support fog dönteni. Kérhetnék Pro/Kontra dolgokat a 2 telefon között? :R

(#1097) akcsy


akcsy
tag

ooo tegnap hülyeséget írtam -.- Nah szóval az alap zenelejátszóba nincs eqvalizer??? Ha nincs tudtokj valami jót ajánlani, persze olyan érdekelne ami nem dobja tele az alap képernyőt reklámokkal...
Valamint mi ez a szoftverfrissítő alkalmazás a telón?? Most ezzel kell majd, vagy a pc suite-val rádobni a V10E-t? Jah és ha nyomok rá külsős apk-kat az megmarad a szoft frissítés után, nem?:o :)

[ Szerkesztve ]

(#1098) akcsy válasza Collos23 (#1096) üzenetére


akcsy
tag

Én nem gondolkodtam sokat, megláttam, hogy milyen árban van, már csak vártam hogy legyen a T-nél online... Háát a tudásuk "majdnem" azonos :DDD Tőlem a ZTE távol áll, ha ő is dupla procival lenne mint a sima Grand IX biztos elgondolkodtam volna... Én nekem tetszik ez a nagy képernyő, alkalmazásoknál sem pixeles, nekem pont tökéletes :K

[ Szerkesztve ]

(#1099) kisocsi válasza akcsy (#1097) üzenetére


kisocsi
tag

Inkább a Pc suite frissíts,azzal biztos menni fog. Nekem a szoftverfrissítő alkalmazás a telón nem talált frissítést,pedig a V10a volt rajta. A telepített appok megmaradnak,de ajánlott frissítés előtt HR nyomni,és frissítés után belakni. Én először csak simán frissítettem,és voltak akadások.
Bár én a B2CAppSetup progival frissítettem.

[ Szerkesztve ]

(#1100) kisocsi válasza akcsy (#1097) üzenetére


kisocsi
tag

Bocsi, LGMobile Support Tool progival.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.