Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) revizio38 válasza bucsupeti (#1296) üzenetére


revizio38
csendes tag

termeszetesen nem az lg hibaja a flash tamogatas temaja..sztem minden gyartonal ugyanaz a helyzet..megpedig az hogy az android nem kap hivatalos flash tamogatast..szar ugy.

(#1302) 5-htp


5-htp
tag

Ne haragudjatok már,hogy megint kérdeznék tőletek.Nekem már 3 napja megvan a készülékem.Szeretnék egyet venni a feleségemnek is.Néztem ezeket az "olcsó"boltokat ahol találtam is fehérben.Nem tudjátok,hogy megbízhatóak ezek az üzletek.Ti mernétek innen rendelni?Köszi a hozzászólásokat.

(#1303) orrlyuk


orrlyuk
aktív tag

No, srácok, 10A-m volt, rootolva, voodoo rootkeeper fenn, nem fértem a bőrömbe: frissítettem 10E-re... SU fenn van, binaryket nem találja, rootkeeper is csak vigyorog, de nem csinál semmit...

Kár érte. Jó ötletet persze meghallgatok, downgrade-hez sok kedvem nincs... Különben is minek, onnan jövök.

üssetek

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#1304) bucsupeti


bucsupeti
senior tag

Nos kollégák, megcsináltam a kijelzőfogyasztás tesztet.
A tesztkörnyezet a következő volt:
- Hardver: LG Optimus L9 (P760)
- Kernel: 3.0.21
- Szoftververzió: P76010e-216-30
- Repülő mód bekapcsolva, hogy ne legyen egyéb fogyasztás.
- Kijelzőt 100% fényerőn
- Kijelző bekapcsolva 10 percig folyamatosan
- Mérés ideje 10 perc

A mérés megkezdése előtt az akkumulátor használat a következő:

10 perc elteltével ugyan az a képernyő:

A legtöbbet az az információ jelent, hogy az akkumulátor 82%-ról 79%-ra merült 10 perc alatt 100% fényerővel.
Nagyjából lineáris a merülés, így ez azt jelenti hogy 330 perc körül szívná le teljesen az aksit csak a képernyő, tehát 5,5 órát bírná ha folyamatosan be lenne kapcsolva és eközben semmi wifi, semmi 3G semmi telefonálás és semmi játék vagy olvasgatás, vagy videó.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#1305) M@nH.


M@nH.
aktív tag

Épp zajlik a frissítés. Nem tudja valaki, hogy mi változott a 10a verzióhoz képest a 10e-ben? Nincs valami note erről? Csak kíváncsi lennék rá :)

(#1306) bubus66 válasza orrlyuk (#1303) üzenetére


bubus66
nagyúr

Rá frissítettel de ha csinálsz egy factory resetett akkor semmi nem lesz ott. Csinálj egy factory reset addig ne lakd be ha nem akarod vissza tenni a V10A-t. 3845#-*760#

Fontos tudni, hogy főleg gyári szoftverre ajánlatos vele ráfrissíteni, ha custom rom van fenn. A kdz fájlos frissítés nem jár adatvesztéssel, minden program megmarad, egyedül a ROOT jogot és ha volt fenn CWM azt veszítjük el.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1307) M@nH. válasza 5-htp (#1302) üzenetére


M@nH.
aktív tag

Tudtommal az "olcsó" boltok külföldről hozzák be a telókat és nincs rájuk gyári garancia, csakis a bolt saját garija. Plusz nembiztos, hogy bontatlan dobozzal veszed át a telefont. De mivel még nem vettem ilyen helyről mobilt, ezért tapasztalatom nincs.

(#1308) bubus66 válasza M@nH. (#1307) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1307) M@nH.

:C :K Igen így van ahogy mondod.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1309) M@nH.


M@nH.
aktív tag

Azt hiszem bajban vagyok... Mikor már elkezdte a frissítést 6%-nál "a program hibát észlelt ezért leállt"...
Csak az a lehetőség maradt, hogy program bezárása, ezért hát be is zárult. A telefont nem lehetett bekapcsolni, ezért akksi ki, majd be és most csak annyit látok a képernyőn, hogy S/W Upgrade... Nah ilyenkor mi van szerintetek?

(#1310) bucsupeti válasza M@nH. (#1309) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Van valamilyen visszaállítás vagy helyreállítás az egyik menüben ami pontosan az ilyen esetekre vonatkozik. Próbáld meg azt

[ Szerkesztve ]

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#1311) krisztian112 válasza M@nH. (#1309) üzenetére


krisztian112
senior tag

Ugyanígy jártam 3 nappal ezelőtt, szervízben van a telefon, 2 hétig odalessz az ünnepek miatt:S

Huawei P10 lite

(#1312) M@nH. válasza bucsupeti (#1310) üzenetére


M@nH.
aktív tag

Még 1 kicsit várok hátha kiírja a teló, hogy valami nem oké, de ha nem akkor csak kikapcsolom és megpróbálom amit mondtál. Gondolom a 64 bites rendszer nem gond?

krisztian112: Nem akadékoskodtak? Nehogy a végén az legyen, hogy nem megfelelő módon akartuk frissíteni bla bla bla... mert biztos elkap az ideg, hogy a hivatalos frissítés cseszi tönkre a telót és még a felhasználót hibáztatják.

(#1313) bubus66 válasza M@nH. (#1309) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1309) M@nH.

LG optimus L9 Hard reset ezt próbáld meg

Nem lesz semmi, ha vissza viszed, nekem 23 óra után küldte zúzdába a telefon a gyári frissítő. A PC Suite frissítés el kell felejteni. Azóte ezt kaptam vissza a ügyfél szolgálattól.

A javítást fel sem ajánlották csak az L7-t mivel 72 órán belül volt, viszont az illetékessel beszélve nem cserélhették volna ki más típusra. Most megy a huzavona. Valamint nem javítás idejéig kaptam az L7-et, hanem egy az eygben kicserélte, hol ott a vételi konstrukció sem ugyan az. Január 7.-kére igértek választ a T-től.
Nem lehet, hogy az L7-es készüléket csak addig adták oda, amíg megjavíttatják a másikat? Hiszen csak úgy nem cserélhették ki egy másik típusra.

Az 1 Hsz-ben bent van a KDZ updater, használd azt inkább még mindig lehet hogy van vele esélyed

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1314) krisztian112 válasza M@nH. (#1312) üzenetére


krisztian112
senior tag

Nem akadékoskodott. Mondtam, hogy PC Suite-val lett frissítve, mivel az ajánlotta fel a frissítést. Ortt az üzletben ő is megtudta volna csinálni 10-15 perc alatt a szofvter helyreállítását, csak hogy ők még nem kaptak az LG-től szoftver, ezért kellett felküldeni a központba. Viszont most a két ünnep között áll a szervízelés, emiatt majd csak január 8.-10. körülire ígérte, hogy kész lesz :O Csere telefonnak egy Galaxy Spica-t adtak :U

bubus66 Énis próbáltam a hard resetet, de sehogy sem akart eltűnni a szoftverelő üzemmód a képernyőről.

[ Szerkesztve ]

Huawei P10 lite

(#1315) bubus66 válasza krisztian112 (#1314) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen attól függ hogy mi kapott akkor neked is a OMAP433 kapott de annyit meg ér, hogy meg próbálja, ha nem később jövök rá akkor ezt vissza tudtam volna tenni. Sajnos így jártam, de remélem vissza kapom.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1316) LG friend válasza bucsupeti (#1304) üzenetére


LG friend
csendes tag

" Nagyjából lineáris a merülés, így ez azt jelenti hogy 330 perc körül szívná le teljesen az aksit csak a képernyő, tehát 5,5 órát bírná ha folyamatosan be lenne kapcsolva és eközben semmi wifi, semmi 3G semmi telefonálás és semmi játék vagy olvasgatás, vagy videó."

Hát igen, ez várható volt. Ezért is kell autós töltőre dugnom navigáció használata közben. :U

(#1317) kisocsi


kisocsi
tag

SZERINTEM A PC SUITE FRISSÍTÉST HANYAGOLNI KELLENE!! 1re több galibát okoz.
Vagy az LGMobile Support Tool progival,vagy pedig KDZ frissítést kell csinálni. Eddig 1ikkel sem volt probléma.
Itt már korábban is írtam:[link]

(#1318) kisocsi válasza LG friend (#1316) üzenetére


kisocsi
tag

Autós töltőre nem csak a kijelző miatt kell dugni,hanem a GPS miatt is. Szerintem az is tudja zabálni a aksit.

(#1319) M@nH.


M@nH.
aktív tag

Sikerült életet lehelni bele :)) Most megint 10a-val megy. Új próba, de most már nem PCSuite phone killerrel...

(#1320) kisocsi válasza M@nH. (#1319) üzenetére


kisocsi
tag

Megosztanád velünk milyen úton módon sikerül életet lehelni a kütyübe?!

(#1321) M@nH. válasza kisocsi (#1320) üzenetére


M@nH.
aktív tag

Nem kapcsoltam ki, hanem megpróbáltam úgy csatlakoztatni a géphez, hogy még mindig az S/W Upgradét írta és a gép jelezte is hogy csatlakoztattam a telót ezért a PCSiute-el az Ezköz/Firmware-helyreállítás szükséghelyzetben-re mentem és bejött az LGMobile Support Tool, ahol a Támogatott szolgáltatásokban próbáltam a helyreállítási móddal alkotni valami jót, de nemigen akarta az igazat. Viszont maga a program meg azt írta, hogy a legfrissebb szoftver van fent, ezért újra frissíteni sem engedett. Ezért fogtam és ki, majd bekapcsoltam a telót úgy hogy még PC-re volt dugva és futott a Support Tool és már az LG logó fogadott, majd szépen be is töltött a rendszer. Tehát igazából nem tudom, hogy mivel is sikerült életre kelteni, mert csak a leírtakat csináltam vele :(((

(#1322) bubus66 válasza M@nH. (#1319) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az 1 hsz-ben le írt a KDZ updaterrel próbáld meg csinálni, hogyan sikerült? innentől finoman.

Vagy a Logout blogomba lévővel csak annyi hogy nem CDMA hanem 3GQCT és DIAG vagy EMERGENCY módba.
Ott letudod tölteni a hivatalos gyári V10E frimwraret is.

(#1320) kisocsi

Látom nem olvasnak még ma be kerül az 1 Hsz-ben a PCSuite által ajánlt frissítés senki ne csinálja

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1323) espista válasza LG friend (#1290) üzenetére


espista
senior tag

Melyik Alcatel modellre gondoltál? Hol olvastad?

Romani ite domum!

(#1324) bucsupeti válasza bubus66 (#1322) üzenetére


bucsupeti
senior tag

azért azt nem irnám be hogy senki se csinálja a pc suite frissítést...
inkább írd azt hogy többeknek volt problémája vele.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#1325) bubus66 válasza bucsupeti (#1324) üzenetére


bubus66
nagyúr

Inkább ne csinálja senki sem mivel itt akinek baj volt a telefonal (lásd bubus66) és a többiek.

Az a Biztos azért mert a PC Suite felajánlja frissítés az csak egy dolog nem kell el fogadni, hanem a KDZ updaterrel kell meg csinálni.

Akinek volt próbalámája az úgy sem fogja vele csinálni másoknak meg előzzük meg a bajt. Én ezen a véleményen vagyok. Oké akkor legközelebb kijavítjuk most már betéték az 1 Hszbe

Én az L7 próbáltam az is majdnem sikerült a PC Suitevel téglázni. a KDZ updater meg minden hiba nélkül meg csínálta

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1326) bucsupeti válasza bubus66 (#1325) üzenetére


bucsupeti
senior tag

éppen ezért kell felhivni a figyelmet a problémára, de azért felesleges aggodalmat sem kell kelteni. Nekem és még jónéhányunknak semmi gondja nincs a pc suite-al.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#1327) bubus66 válasza bucsupeti (#1326) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azért kérélek akkor, hogy légyszíves ha lehet egy pár sort írjál a PC Suités frissítésről, és küld át nekem PÜ-ben (ha nem gond). akkor az is bekerül,meg köszönném. Most már betették a moderátorok nem akarok ma már variálni.

Várom természetesen a segítséget, akár tőled is, vagy bár melyik usertól. Bármiről ami szerinted(tettek) be kerüljön még.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1328) M@nH.


M@nH.
aktív tag

Azt hiszem rájöttem, hogy mi is történhetett, miért lett jó a telefon a hibás frissítés után. Ugye elkezdtem frissíteni a PCSuite-val és mikor elért odáig, hogy frissíti a telefont, akkor 6%-nál kikapcsolt, ezért a program várt, várt (kb 4-5 perc) és a hibaüzenet után ki is fagyott. Lehúztam a gépről, majd akksi ki és be, majd bekapcsoltam. Ekkor az S/W upgrade képernyő fogadott és nem tudtam mi van ilyenkor és itt jön a lényeg, ha jól gondolom akkor ez a szoftver feltöltési módja lenne a telefonnak, tehát mivel én ismét kikapcsoltam, majd visszakapcsoltam visszaváltott normál módba és betöltött. Mindezt abból gondolom, hogy az LGMobile Support Tool-al is 6%-nál kikapcsolta a telefont és hibaüzenetet írt ki DE nem fagyott ki, hanem kiírta, hogy húzza le a telefont majd az akksit vegye ki, majd helyezze vissza és csatlakoztassa a telefont, majd kapcsolja be és kattintson az újra gombra. Ezeket meg is csináltam és bekapcsolás után S/W Upgrade képernyő fogadott, majd a frissítő programnál rákattintottam, hogy "újra" és így már sikeresen fel is frissítette a telefont. Tehát nekem ebből az jött le, hogy a frissítő program 6%-nál próbálja a telefont "átrakni" upgrade módba (ezért is kapcsolja ki) de az valamiért nem kapcsol vissza, csak akkor ha power gombbal segítünk neki.

(#1329) bubus66 válasza M@nH. (#1328) üzenetére


bubus66
nagyúr

Tehát nekem ebből az jött le, hogy a frissítő program 6%-nál próbálja a telefont "átrakni" upgrade módba (ezért is kapcsolja ki) de az valamiért nem kapcsol vissza, csak akkor ha power gombbal segítünk neki.

Mondjuk ez sem igaz így mert a gyári frissitnek S/W módba kell raknia magától. a Másik a kdz updaterrel csinálod akkor Hangerő + gomb nyomva tartása közben csatlakoztatod az USB kábelt S/W módba kell, hogy álljon a telefon.

Legalább is nekem úgy csinálta még meg volt, igaz sikeresen csinálta belőle egy téglát.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1330) krisztian112 válasza bubus66 (#1329) üzenetére


krisztian112
senior tag

És akkor neked hogy is volt? Neked nem ajánlotta fel a szervizes, mint nekem hogy felküldi megcsinálni a szoftvert? vagy miért döntöttél az L7 mellett?

Huawei P10 lite

(#1331) H.Bencike válasza M@nH. (#1328) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

6%-nál upgrade módba? Az nagyon kevés, szerintem. De mondjuk magyarázat lehet arra hogy valakinek miért telt 2-órába a frissítés. Talán annyi időbe telt, amire elérte a 6%-ot? Nagyon kacifántos ez az egész, teljesen összezavar nem tudom melyik progival álljak neki frissíteni :(

LG G3

(#1332) M@nH. válasza bubus66 (#1329) üzenetére


M@nH.
aktív tag

Igen S/W módba kéne raknia, de pont ott áll meg a folyamat, de az okát egyenlőre nem tudom, mert újraindítás helyett csak kikapcsol a telefon és ennyi, de ha bekapcsolom a telót akkor már S/W módba indul és folytatható a frissítés.

(#1333) M@nH. válasza H.Bencike (#1331) üzenetére


M@nH.
aktív tag

A folyamat úgy néz ki, hogy csatlakoztatod a telefont, majd az LGMobile Support Tool-t elindítod, megvárod míg felismeri a telefont, utána rákattintasz a frissítésre. Ezután felugrik egy másik ablak, amiben végig megy a frissítés: Először ellenőrzi a PC környezetét, a telefon akkuját, szoftverét, majd letölti a frissítést (a letöltés nekem sokkal gyorsabb volt mint a PCSuite-val) és ezután jön a frissítés telefonra írása, ami 6%-os státusznál váltana upgrade módba. Viszont vicces, hogy 80-90% körül már kapcsol be a telefon a felfrissített szoftverral, majd mire be is tölt, a program már kiírja, hogy a frissítés kész.

(#1334) krisztian112 válasza M@nH. (#1333) üzenetére


krisztian112
senior tag

Nekem az LG mobil support kért IMEI meg Serial numbert is. Miután megadtam akkor írta ki megint hogy zárjam be meg súlyos hiba, mondom f@sza.

Huawei P10 lite

(#1335) Gzolo válasza bubus66 (#1329) üzenetére


Gzolo
senior tag

Érdekes ez az egész szoftverfrissítési mizéria, nekem fél óra alatt úgy ment végig simán, hogy egyszer előtte megszakítottam a programban mert el kellett mennem otthonról plusz még biztonsági mentést is csináltam Pc Suite-tal...ráadásul az egész dolog Consumer Preview-es W8-on (32 bit)ment..

Nemlehet hogy a többségnél 64bites Win van és azért a gond?

(#1336) balintXD


balintXD
tag

Én is akartam frissíteni a szoftvert, nekem is megállt az LG support tool és kiírta h súlyos hiba, húzza ki az usb a telefonból. Ezt megtettem, de innentől a kijelző ennyit írt: "Please wait while upgrading" és semmire nem reagált. Visszavittem, és közölte a szervizes kb. 45 perc szöszmötölés után hogy nem tud vele mit kezdeni, de szerencsém van mert 3 napon belül volt a hiba ezért ad egy újat. Az újnak pedig pixelhibás a kijelzője, amit szintén kicserélnek (megint 3 napon belül xD) de várnom kell mert nincs nekik raktáron. :S
Eddig nincs szerencsém ezzel a telefonnal. :W

Galaxy S3 > S6 > S7 edge > S8 > S10e

(#1337) jooker82


jooker82
nagyúr

Nem értem mért nem a B2 progival csináljátok a frissitést :F 2 kattinrás és megvan...hivatalosan letölthető az LG oldaláról...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1338) bubus66 válasza krisztian112 (#1330) üzenetére


bubus66
nagyúr

Így van nem ajánlotta fel szervizelési lehetőséget, és a 72 órán belül nem cserélhette volna másra csak ugyan arra a típusra. Vagy a másik vissza kellet volna küldeni, és a webshop 48 órán belül cseréli. Most nem tudom mi lesz majd január 7.-én eldől.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1339) Dreimus


Dreimus
senior tag

Sziasztok,

Én is szeretném megosztani a frissítésemet amit még első nap meg is csináltam miután elérte a 100%-t a telefon. Letöltöttem az LG Mobile Support Tool-t, majd csatlakoztattam a telefont LG Szoftver módban majd ezt követően rákattintottam a frissítésre. Ezt követően csak next, next, finish stádium volt részemről, a letöltés 5MB/s történt tehát az egész tartott 5 percig. Nálam magától sikerült s/w módba raknia és nem volt semmi gondom.

Dreimus.

(#1340) M@nH. válasza krisztian112 (#1334) üzenetére


M@nH.
aktív tag

Az nekem is érdekes volt, mert megadtam és valami MSN numbert vagy mit akart, hogy adjam meg. Le OK-ztam aztán hagytam inkább.

Gzolo: A 64 bitre én is gyanakodom. Van fent NOD32 is, amit a második frissítésnél már kikapcsoltam, nehogy az legyen a ludas, de nem tudom számított e.
Kíváncsi lennék mi okozza néhányunknál ezt a problémát..

(#1341) H.Bencike válasza M@nH. (#1340) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Mindenki megírhatná hogy milyen Operációs rendszer, hány bit-es alatt frissítette a telefonját!

LG G3

(#1342) bucsupeti válasza H.Bencike (#1341) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Pont erre gondoltam én is.
Nálam Windows7 32 bit és probléma nélkül lement a V10E frissítés a PC SUITE-al, bár nagyon lassan töltötte le az 500 megát (kb 1 óra).
Ami még fontos hogy rendszergazda módban indítottam a PC SUITE-t. (ezt is írjátok meg hogy megvolt-e a rendszergazda mód, ugyanis én erre gyanakszom)

[ Szerkesztve ]

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#1343) akcsy


akcsy
tag

bubus66
Igen, jópárunknak tényleg sikerült lefrissíteni semmi gonddal, ráadásul az én gépem még a letöltés elején is kikapcsolódott, mert át váltott energiatakarékos módba...
H.Bencike én szinte végig figyeltem a telót és nem ragadt le sehol sem, viszont minden % lassan ment mind töltésnél és telepítésnél...
Xp 32bit... és itt is lassan...

Másvalami... Anno olvastam, hogy páran rápakoltatok flash playert, nah és ezt letudná valaki írni nekem, hogyan is kell?

[ Szerkesztve ]

(#1344) bubus66 válasza akcsy (#1343) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1343) akcsy

Szerintem meg el kell felejteni a PC Suitet és a B2CApp-al kell frissíteni. Egyszerűbb és biztonságosabb is.

Itt a AdobeFlashPlayer.apk

Maxton Webbrowser.apk

Feltelepited mert apk utána ratapizól az AdobaFlash ikonra ki választod melyik böngészőhöz akarod társítani,és meg várod még 2 DB kék írás meg jelenik. Nem garantálom,hogy a gyárin vagy a GoogleChromon menni fog de a Maxtonon megy. Nekem a L7 a gyárival nem megy de a Maxtonnal igen az L9 nem tudtam kipróbálni.

Most kérdeztem, meg a PC Suitenek semmi szerepe nincs hogy XP 32 vagy 64 bit vagy Win7- 32-64 bit

A B2CApp-vel fel tudtam frissíteni. Direkt kipróbáltam, és a visszatettem a V10H-és a utána frissítettem a V10i-re az L7-tet. Win7 a 32bit. használok. Sőt a lányom laptopján még simában lefutott a win7 64 bit-es mint az enyémen. A másik ami még be keverhet az esetleg valami másik driver.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1345) H.Bencike válasza akcsy (#1343) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Bubus66 gyorsabb volt :D

[ Szerkesztve ]

LG G3

(#1346) bubus66 válasza H.Bencike (#1345) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1345) H.Bencike

Akkor foglald össze egy pár mondatban a XP és a WIN7 való PC Suite frissítéses akkor beteszük az 1 Hsz-ben Küld majd át PÜ-ben Légyszíves. Köszi

Mit ahogy a (#1337) jooker82 fórum társ írta ebben a HSZben B2CApp és biztos, hogy nem lesz gond. vagy a Kdz updater.

Ez előbbi hsz-mhez
Ja és az lánynál nem is rendszer gazdai jogokkal indítottam el.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1347) akcsy válasza bubus66 (#1344) üzenetére


akcsy
tag

Köszi :R Tesztelem is, majd mondom... egyébként a Chrome miért akar nagy betűt mindig szóköz leütése után adni? Azaz felvillan 10ed mp-re amit ha gyorsan írok, sikerül is elkapnom... :W

(#1348) bubus66 válasza akcsy (#1347) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1347) akcsy

Azt nem tudom,mert én küldtem a levesbe az L7-en meg a társát is a Google+-t

Ha felteszed maxton akkor az Alkalmazások menüben letudod tiltani azt a böngészőt amelyiket nem akarod használni.

Alkalmazások Menü

Összes alkalmazás kiválasztod azt az app-ot amit le szeretnél tiltani hosszan rá nyomsz bejön egy ablak,és jobbre fent van az hogy Letilt! Nem Leállít.

Így

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1349) M@nH. válasza H.Bencike (#1341) üzenetére


M@nH.
aktív tag

Win7 Ultimate 64bit és Rendszergazdaként futtatva próbáltam és a frissítés 6%-nál kifagy.

(#1350) cil101 válasza bubus66 (#1344) üzenetére


cil101
tag

Opera-val is megy a Flash :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.