Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) Collos23


Collos23
tag

Hát azért írtam h majdnem azonos a tudásuk mivel elég jól eltalált dolog ez az Atom processzor és a HyperThreadingnek köszönhetően gyakorlatilag kétmagosként képes viselkedni. A GPU ugyanaz. A kijelzőtekintetében az a 0.4 coll nem olyan jelentős (legalábbis számomra nem olyan jelentős). Igazság szerint a ZTE-nél írják a hangszóró recsegést, itt pedig számomra zavaró a kevés hely és emiatt fel kell törni a telefon rendszerét hogy használhatónak nevezzem. Szóval ezért is vagyok gondban, mert mindkét telefonnak vannak hibái, báár az LG hibája orvosolható, emiatt efelé húz a szívem (meg mondjuk a külső is sokkal meggyőzőbb számomra :P )

(#1102) seawolf570 válasza Collos23 (#1101) üzenetére


seawolf570
aktív tag

Én a Grand X és a S Advance közt hezitáltam, amikor megjelent a T-mobile webshopjában az L9. Nálam nem volt kérdés, hogy a három közül melyik legyen.
Semmi bajom a Kínai gyártóval, szerintem jó telefonokat készítenek és árban is verhetetlenek. Nálam a kijelző miatt eset a választás az LG-re. Az IPS szerintem messze a legjobb kijelző a piacon mobilos vonatkozásban. Lehet, hogy az Amolednek szebb színei vannak, de az IPS élethűbb színeket ad, és ha jól tudom a fogyasztása is kisebb.
Sajnos az App áthelyezés SD-re kicsit elszomorít, de bizakodom benne, hogy javítva lesz. Már egy hónapja van nálam a telefon, de eddig nagyon meg vagyok vele elégedve, gyors, nagy a kijelző, az aksija nagyon jól bírja és ami szintén fontos számomra, megjelenésre a három közül ez a legszebb.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

(#1103) Collos23 válasza seawolf570 (#1102) üzenetére


Collos23
tag

Ebben teljes mértékben igazad van szerintem, hogy az IPS jobb mint az AMOLED és emellett még kisebb is a fogyasztása :) Megjelenésre fényévekkel jobb az LG mint a ZTE szerintem. Mondjuk az LG supportja nem a legjobb, igaz a ZTE-nél sem viszik túlzásba a támogatottságot, de ha ugyanúgy jár mint a Blade, akkor jobb lesz a ZTE, mert szét fogják hackelni és bármi megoldható lesz vele ellentétben az LG-vel. :DDD

(#1104) seawolf570 válasza Collos23 (#1103) üzenetére


seawolf570
aktív tag

Ezért lényeges kérdés, mit szeretnél a telefonnal. Ha valaki szeret "barkácsolni" akkor annak szerintem a ZTE való, ha pedig csak használni kívánja általános dolgokra, akkor az LG a jó választás.

Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

(#1105) Collos23


Collos23
tag

Nem vagyok az a barkácsolós típus. Időm sincs foglalkozni ezekkel a dolgokkal. Én csak szeretem megfogni a telefont és használni. Fő prioritásom kimerül abban, hogy skype, fb, mail, néha 1-1 játék, 1-1 képet csinálni és feltölteni fb-re vagy mailbe elküldeni és még ami nagyon fontos, hogy a pdf és office fájlokat kezelje.

(#1106) Collos23


Collos23
tag

Valaki tudna csinálni Quadrant és Linpack méréseket, esetleg Antutu-t? Vagy tudna mondani már mért eredményeket? Ha lehetséges frissített programmal :DD Előre is köszönöm :))

(#1107) Manitou válasza Collos23 (#1106) üzenetére


Manitou
addikt

Antutu: 7400
Quadrant: 3100

(#1108) Collos23 válasza Manitou (#1107) üzenetére


Collos23
tag

Köszönöm :C

(#1109) Collos23


Collos23
tag

Valaki tölthetne fel képeket is a mérés eredményéről :U :B

(#1110) kispetii válasza Collos23 (#1109) üzenetére


kispetii
csendes tag

Este feltöltöm.

iPhone 5C

(#1111) Collos23 válasza kispetii (#1110) üzenetére


Collos23
tag

Köszönöm előre is ;)

(#1112) kispetii


kispetii
csendes tag

Az Egyik.Mindjart kuldom a masikat is.

Sent for LG mobilephone

iPhone 5C

(#1113) kispetii


kispetii
csendes tag

A másik,a harmadikat meg nemsokára..volt amuyg harmadik??

iPhone 5C

(#1114) kispetii


kispetii
csendes tag

A harmadik.Ezt sose láttam még,nem tudom jól töltöttem e fel....vagy jót QuickMemo-ztam le. :R :W

iPhone 5C

(#1115) Collos23 válasza kispetii (#1114) üzenetére


Collos23
tag

Köszönöm a segítséget :R

(#1116) kispetii válasza Collos23 (#1115) üzenetére


kispetii
csendes tag

Igazán nincs mit,remélem azt veszed ami számodra a legjobb!;)

iPhone 5C

(#1117) Collos23 válasza kispetii (#1116) üzenetére


Collos23
tag

Hát az a célom :) még 1-2 nap olvasgatás és akkor már eldöntöm, hogy melyik is legyen :DDD Csak ne nézne így ki az LG, mint ahogy kinéz :DD emiatt nagyon errefelé húz a szívem ;]

(#1118) kispetii válasza Collos23 (#1117) üzenetére


kispetii
csendes tag

:D

iPhone 5C

(#1119) balintXD


balintXD
tag

Lenne egy kérdésem, mennyi ram van ebben a telefonban?
Mielőtt megvettem volna, úgy tudtam, hogy 1 giga, de mikor megnézem mennyi szabad meg foglalt ram van, összesen mindig 767 mega jön ki....miért? :F

Galaxy S3 > S6 > S7 edge > S8 > S10e

(#1120) Gzolo válasza balintXD (#1119) üzenetére


Gzolo
senior tag

Többit a rendszer fogja. 512 ramos Nexus S-en ~350-et lehetett szabadon jasznalni.

(#1121) balintXD


balintXD
tag

Értem, köszönöm :D

Galaxy S3 > S6 > S7 edge > S8 > S10e

(#1122) akcsy válasza balintXD (#1119) üzenetére


akcsy
tag

És ne lepődj meg, hogyha csak annak a felét tudod szinte használni, ugyanis nem gátol semmiben, ma végleg teszteltem: egyik EA games töltődött le, másik 2-ből ki se léptem a 4.-el pedig játszottam, és semmi akadást nem észleltem... Közbe egyiktől jelzést is kaptam, meg hasonló... Nekem tetszik... 10 órától szinte folytonos nyüstölésben volt, 4-kor úgy voltam, hogy elég volt már a sok játékból, 34% volt, töltőre tettem :B :B :)
Egyszerűen nem tudok vele betelni, jó most nem tudom hogy van a többinél, de az Ace-n nem volt... De tetszik hogy be tudom állítani, hogy napszakonként mettől-meddig legyen csendes módban, ezt anno Nokia XpressMusicnál véltem felfedezni, azt is szinte telefon csere körül... :/ és azóta vártam erre :Y :R :D

(#1123) akcsy


akcsy
tag

Jaj srácok tisztára el voltam havazva(a telóval isss) Nah szóóval mindenképp szerintem is az USA felé kellene vinni a dolgot, mert nem merek alkalmazást sem vásárolni, mert sejtem hogy még kellene több hely...
Szóóval most az lenne a kérdés, hogy ki vágja az Angolt, mert szerintem majd kezdünk egy szép magyar szöveget megfogalmazni amit át kellene fordítani Angolra
:) Vélemény?:)

(#1124) kispetii válasza akcsy (#1123) üzenetére


kispetii
csendes tag

Ott viszont a P769-es modell van,tehát nem ugyan az ami itt.... :(( :(((

iPhone 5C

(#1125) t.imi


t.imi
addikt

Hopp! Nekem azt írja a pc suite, hogy új szoftver érhető el

HR-t hogy kell nyomni, mert a bekapcs-hange le- home gombra nem csinál semmit. :W

(#1126) kispetii válasza t.imi (#1125) üzenetére


kispetii
csendes tag

Most van új szoft vagy nincs?

iPhone 5C

(#1127) kispetii


kispetii
csendes tag

Nincs új szoftver..legalábbis nálam nincs.

iPhone 5C

(#1128) t.imi válasza kispetii (#1127) üzenetére


t.imi
addikt

De de:) Tegnap frissült a pc suite. Telefont feltöltöm és írom mit hozott a Jézuska Most 10e van fent

[ Szerkesztve ]

(#1129) akcsy válasza t.imi (#1128) üzenetére


akcsy
tag

Nah hali! Kérdeznék tőled :) Szóval elég ha letöltöm az LG PC Suite legfrissebb verzióját, kikapcsolt telót rákötöm, bekapcs-hang-le-, felismeri, kérdez és már mehet is szoft frissítés?? Vagy hogy van ez? Mert nem KDZ-vel való frissítéssel szeretném, ha van jobb módja is :R :R :))

(#1130) kispetii válasza t.imi (#1128) üzenetére


kispetii
csendes tag

De hát nekem is a legfrissebb szoft. van rajta,de nem jelzi hogy a telóra megjelent.
Leírod,pontosan hogyan kell most frissíteni?

iPhone 5C

(#1131) kisocsi válasza akcsy (#1129) üzenetére


kisocsi
tag

Az LG PC Suite letöltöd,telepíted. Elindítod ,rádug l9,és megvárod hogy a teló LG szoftver módban csatlakozzon(nem kell kivenni az aksit,és nem kell kikapcsolni sem a pda). Utána rámész szoft frissítés,és addig ne nyúlj hozzá,míg ki nem írja hogy vége.
Bár én az LGMobile Support Tool progival csináltam,szerintem sokkal 1szerübb.

(#1132) akcsy válasza akcsy (#1129) üzenetére


akcsy
tag

valamint érdemes hard reset-et nyomnom? ezt hogyan kell?:o :F

(#1133) kispetii válasza kisocsi (#1131) üzenetére


kispetii
csendes tag

De ezt a tanácsot a mostani frissítéshez írtad???

iPhone 5C

(#1134) t.imi


t.imi
addikt

Erre varjatok gombot. Elindult a frissités, majd kiirta, hogy ez a legfrisebb szoft :DDD

(#1135) kispetii válasza t.imi (#1134) üzenetére


kispetii
csendes tag

Akkor még sincsen The New Update...pedig már azt hittem... :((( :(((

Mondjuk lehet hogy lesz,csak még nem tették közzé hivatalosan,vagy nem hagyták jóvá..A Suite meg már sietett.:DD

[ Szerkesztve ]

iPhone 5C

(#1136) akcsy válasza kispetii (#1135) üzenetére


akcsy
tag

KDZ mutatott pár helyen V10C frissítést szóóval van remény... :D

(#1137) kisocsi


kisocsi
tag

Komolyan mondom,kezdem magam hanyatt vágni,mindenféle Antutu,Quadrant,Linpack progiktól. Eszembe nem jutott volna bármi ilyen mindig mást mutat progival foglalkozni. El kell olvasni a fórumot,kérdezni kell hogy milyen a kütyü,és sokkal többet meg tudsz róla mint azok a hülye számok. Én még soha nem vettem úgy pda,hogy ezek a számok foglalkoztattak volna. Olvasni,kérdezni,és mindent megtudsz!!
Bocsi a kirohanásomért,de aki ilyen számok alapján választ pda,az sokszor meg is érdemli.

(#1138) kispetii válasza akcsy (#1136) üzenetére


kispetii
csendes tag

Nagyoooooon remélem.:D

iPhone 5C

(#1139) kisocsi válasza kispetii (#1133) üzenetére


kisocsi
tag

V10a-ról,V10e-re. Én gyári frissítést csináltam.

(#1140) akcsy válasza kisocsi (#1137) üzenetére


akcsy
tag

nagyon is jogos... Nekem nem jelentenek semmit ezek a számok, azért meg nem olvasok utána, hogy mi mit mér... Úgy vagyok vele, hogy jelen körülmények között ne legyen lassú és legyen szép is... Nah igaz hogy az első hozzászólástól itt vagyok :DDD :DDD
jah és köszi a segítséget a frissítéssel kapcsolatban :R

[ Szerkesztve ]

(#1141) kispetii válasza kisocsi (#1139) üzenetére


kispetii
csendes tag

Azt már én is megcsináltam..mondjuk miért menne a 10E-ről 10C-re?
LogikátlAN.,.

iPhone 5C

(#1142) akcsy válasza kispetii (#1141) üzenetére


akcsy
tag

Szerintem is, de fájlméretben is többet mutatott...

(#1143) kispetii válasza akcsy (#1142) üzenetére


kispetii
csendes tag

Hol láttad?Mikor?

iPhone 5C

(#1144) kisocsi válasza kispetii (#1141) üzenetére


kisocsi
tag

Neked KDZ frissítés kell akkor. Vissza fele a gyári frissítés nem működik.

(#1145) kispetii válasza kisocsi (#1144) üzenetére


kispetii
csendes tag

Előttem szóló,mondta hogy 10C lehet majd..mondtam hogy az így logikátlan lenne...

iPhone 5C

(#1146) akcsy válasza kispetii (#1145) üzenetére


akcsy
tag

http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=18#hungary ott van az olaszoknál ill. a lengyeleknél is, mint új...

(#1147) kisocsi


kisocsi
tag

Magyarországra a V10a,és a V10e szoft jött ki. Köztes nincs,1ből V10e szoftra frissít a PC suite.
[link] Itt lehet megnézni,hogy melyik országra,milyen szot jött ki.

[ Szerkesztve ]

(#1148) kispetii válasza akcsy (#1146) üzenetére


kispetii
csendes tag

Van ahol V10D is van..illetve V10F...ide meg semmi.. :O

iPhone 5C

(#1149) akcsy


akcsy
tag

srácok tudna valaki segíteni, hogy honnan tudom letölteni az Lg Pc Suite-ot? Most letöltöttem elv a 4-est de nem képes a 2 kommunikálni :O :O
kisocsi
te az 1. hsz-ban leírtak alapján csináltad?:o úgy sikerült is elsőre?:o :F

[ Szerkesztve ]

(#1150) kisocsi válasza kispetii (#1148) üzenetére


kisocsi
tag

Szerintem mi jobb helyzetben vagyunk,velünk nem kísérleteztek,mi az aktuális legjobb szoftot kaptuk.
Olaszba jött ki legkorábban az L9,azért van ott a letöbb javítás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.