Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) bubus66 válasza prannk (#1899) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1899) prannk

Ha tényleg nem nagyon bírod ki akkor nyugodtam nyomkod egy kicsit, csak ne tedd a gépre, csak amikor feltöltötted. bucsupeti írta, hogy nem muszáj úgy csinálni, ahogy az 1 hsz-ben leírtam(uk) ez csak egy tesztelt leírás,én azóta így csinálom, és egész jó akksi időt érek el. én csak irányadónak szántam, mindenki úgy csinálja ahogy akarja. Holnap úgy is felhívnak. Meg mondják, hogy mikor viszik ki úgy is. Türelemmel legyél csak. Én is türelemmel voltam,és meglett az eredménye. Én úgy fogom csinálni, ahogy eddig is szoktam.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1902) Nowi válasza prannk (#1896) üzenetére


Nowi
tag

.vagy egy dolog lehetett meg.. azert nem hivtak mert nem volt egyseg mar a kartyajukon :)) :))

(#1903) Lacko84 válasza prannk (#1890) üzenetére


Lacko84
aktív tag

Csak türelemmel!!! Én december 5-én rendeltem meg itt az üzletben és még azóta sem kaptak semmit.... egyszer lecsúsztam a webshoppos készletről de másodjára január 14-én ahogy megláttam hiába volt este fél 10 én hívtam őket és már rendeltem is meg és nem egészen 2 nap alatt már itt volt a kezemben.....:) az üzletben azóta sem érkezett meg nyilván várhattam volna...:) én másfél hónapot vártam szted??? az üzletben már mutogattam más telókat hogy vegyek más tipust....

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#1904) bubus66 válasza Lacko84 (#1903) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az üzletbe nem is fog meg érkezni mert egyenlőre csak a webshoban kapható a T-Mobile-nél.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1905) prannk


prannk
őstag

Most hívtak! :D Hétfőn hozzák a készüléket. :DD

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#1906) bubus66 válasza prannk (#1905) üzenetére


bubus66
nagyúr

Jó neked nekem meg holnap hozzák.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1907) prannk válasza bubus66 (#1906) üzenetére


prannk
őstag

Oké! Majd írd meg hogyan csináltad a töltést :D

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#1908) bubus66 válasza prannk (#1907) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azt nem kell meg írnom én úgy csinálom, a töltést ahogy az 1 hsz-ben van. Szerintem, az ki lesz onnan véve és annyi lesz csak betéve hogy nincs 16 óra töltés és akkor nem lesz az, hogy ki mennyi ideig tölti

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1909) bubus66 válasza prannk (#1907) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1907) prannk

Ezt lesd meg. látod a szép szóval mindent el lehet intézni, nem szabad háborogni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1910) prannk válasza bubus66 (#1909) üzenetére


prannk
őstag

Nekem az van,hogy szállításra vár.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#1911) bubus66 válasza prannk (#1910) üzenetére


bubus66
nagyúr

Vasárnapig az is lesz akkor.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1912) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Sziasztok!

Ma néztem, a Vodánál is megjelent a teló smart store-ban, nem kevesebb mint 105k ropogós magyar fizetőeszközért cserébe. Ebből bőven az látszik, hogy nem fog csökkeni a T-nél mostanában, ugye? :F

Üdv, sarkanyolo

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#1913) bubus66 válasza sarkanyolo2 (#1912) üzenetére


bubus66
nagyúr

Majd húsvétra a T-Mobile leviszi az árát.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1914) Deathdox


Deathdox
csendes tag

Sziasztok. Már az első hsz óta itt vagyok, csak lusta voltam beregelni xD Én még január 3.-án rendeltem meg a telót és már másnap délelőtt a kezemben volt. :-) Azt megjegyezném, hogy dominósan vettem, de van előfizetésem a tseknél. Yah és pár száz fős faluba lakok. :-)

[ Szerkesztve ]

LG Optimus L9 --->[LG Optimus 4X HD] 4.1.2 v20a, a póker Royal Flush-e. :)

(#1915) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Hát srácok, MEGRENDELTEM! Bár pofátlanul kértem a szülőktől egy 10-est. :U

:DD :DD :DD :DD

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#1916) Dadpool


Dadpool
aktív tag

1 nap 17 ora es van meg 37% a telobol 3g non stop szinkron manualis. Atlag hasznalat :-) penge nagyon es ugy sinaltam ahogy le van irva

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#1917) H.Bencike válasza Dadpool (#1916) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Az jó :) Ilyen viber meg ilyenek nincsenek rajta? Nekem alig bír 14 órát, ha játszok, folyamatos 3G és internetezés is megy!

Melyik szoftver van fent neked? 10a ? 10e? 10g?

Nekem amúgy lehet hogy szervizes lesz a telefonom, mert van hogy nem tölt fel teljesen 100%-ra egész éjszaka alatt! És akkor nagyon gyorsan is merül, olyan az akksi állapota ilyenkor mint a zuhanó repülő!
Gyári beállítások visszaállítása sem segíttet, már próbáltam... Totál tanácstalan vagyok :(

LG G3

(#1918) prannk


prannk
őstag

Télleg.. És ha megkapom a telefont hétfőn akkor updateljem? Van már új verzió? Mármint ez a v10abdghl??

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#1919) Dadpool válasza H.Bencike (#1917) üzenetére


Dadpool
aktív tag

viber nincs en az imo progit használom:D le is vesz vagy 50 megát a memoriábol
10 g szoft van nekem. amugy fényero 50% 3g ha melozom belőve ha itthon vagyok wifi. Faceebook szigorúan böngészőben futtatva :D játszani nem játszom de az tuti lezabálná az aksit .1 óra zene befele 1 óra zene haza és közbe ha van valaki csacsogok imon. A zte blademhez képest eddig hibátlan azt ugyebár naponta töltöttem :D

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#1920) bubus66 válasza prannk (#1918) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen a gyári frissítő is felfogja ajánlani. Tessék itt nyomon tudod követni az új verziót

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1921) Lacko84 válasza Dadpool (#1916) üzenetére


Lacko84
aktív tag

A mai akksi merülést én sem értettem. délelőtt 10 előtt vettem le a töltőről és elmentem dolgozni. kaja szünetben pár percet neteztem 3g-n és kb 4 percet telefonáltam. most haza értem fél 10-kor és 18%-on volt...:( :/ na ez mitől lehetett??

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#1922) angyalmano


angyalmano
csendes tag

sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy fényképet készíteni csak tapicskolva lehet, vagy valamelyik gomb funkcionál fényképező gombként?? Mert az SGS+ on csak tapicskolni lehet es eleg kenyelmetlen. A másik, higy milyen gyorsan süti el a képet? Mert a shine idejében ez lassu volt(azóta nem volt lg-m) :/ Köszi a válaszokat.
amugy a képek tipikus LG :)

(#1923) Deathdox válasza angyalmano (#1922) üzenetére


Deathdox
csendes tag

A hangerőszabályzókkal is lehet fényképezni és nagyon gyors amin meg is lepődtem. :-) Szinte azonnal, ha nem kell a vakuzással vacakolnia. :-)

[ Szerkesztve ]

LG Optimus L9 --->[LG Optimus 4X HD] 4.1.2 v20a, a póker Royal Flush-e. :)

(#1924) airmax_2.0 válasza Deathdox (#1923) üzenetére


airmax_2.0
tag

Ezenkívül a "whiskey" "lg" "cheese" szavakkal is lehet fényképezni, ha beállítod a menüben, hogy hang alapú lövéseket szeretnél...

(#1925) bubus66


bubus66
nagyúr

Megérkezett a telefonom.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1926) angyalmano


angyalmano
csendes tag

koszi. ez erdekelt, mert sehol nincs szo rola :((

(#1927) sarkanyolo2 válasza bubus66 (#1925) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

:DD Várjuk a tapasztalatokat! Nekem hétfőn jön! :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#1928) prannk válasza sarkanyolo2 (#1927) üzenetére


prannk
őstag

Nekem is :D

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#1929) bubus66 válasza sarkanyolo2 (#1927) üzenetére


bubus66
nagyúr

Most végeztem a frissítéssel, kb 78 perc volt a gyári updaterrel. a V10A-val jön ki.Tiltom le az alkalmazásokat amiket nem használok.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1930) bubus66 válasza bubus66 (#1929) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az új ROM verzió V10H 2013.01.21

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1931) bubus66 válasza prannk (#1928) üzenetére


bubus66
nagyúr

A V10A-val jött a telefon és a V10H-ra frissítette.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1932) prannk válasza bubus66 (#1929) üzenetére


prannk
őstag

78 perc? :D nézem hogy 600mb.. ÉS meddig töltötted?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#1933) bubus66 válasza prannk (#1932) üzenetére


bubus66
nagyúr

valami az LG szerverével lehet mert olyan 45-48 percig töltötte le. kivártam ráértem, a többi a vizsgálat, meg a telepítés

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1934) prannk válasza bubus66 (#1933) üzenetére


prannk
őstag

LG Mobil Támogatási eszközzel tedted fel? Szóval nem neten keresztül frissítettél nem? ÉS az akksit végül meddig töltötted? :F

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#1935) Dadpool


Dadpool
aktív tag

V10.h kdz file nincs valahol ? :D mert a pc suitos cucc nekem nem akar csatlakozni azt írja kapcsoljam pc suit modba:D ha meg abba kapcsolom akkor meg csak az autorun jon be:D
a kdz moka meg elsore ment:P:D Amugy most vettem eszre hogy a v10g Europait tettem fel nem is a Magyart :D érdekes amugy nincs vele semmi gond:D

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#1936) prannk válasza Dadpool (#1935) üzenetére


prannk
őstag

[link]

Szoftverfrissítés és illesztőprogramok. Letöltöd felteszed. Letöltöd a telefon driverjét felcsatlakoztatod PC Suite modban és azt fogja írni Csatlakoztatva.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#1937) Dadpool válasza prannk (#1932) üzenetére


Dadpool
aktív tag

ez oké :D most meg azt mondja nincs elég szabad tárhely :D:D:D cirka 1 egész valahány giga van
:D

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#1938) prannk válasza Dadpool (#1937) üzenetére


prannk
őstag

Factory reset :D

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#1939) Dadpool


Dadpool
aktív tag

jaaa hogy a windows rinyált hogy nincs elég hely:D most már minden oké vagyis toltikézi szépen lefele koszi mindenkinek mindent :D

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#1940) bubus66 válasza Dadpool (#1939) üzenetére


bubus66
nagyúr

A gyári updaterrel csináld ne a PC Suitevel. B2CAppSetup ezzel frissítettem.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1941) Dadpool válasza bubus66 (#1940) üzenetére


Dadpool
aktív tag

igen igen képbe vagyok koszonom:D
még 20 perc:D

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#1942) prannk


prannk
őstag

Valaki tud hozzá bőrtokot? Kihúzhatós? Olcsó? Olyan amit le lehet zárni.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#1943) H.Bencike válasza bubus66 (#1940) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Honnan töltöttél le 10H-s szoftvert? Én csak V10G-t találtam itt: LINK

LG G3

(#1944) bubus66 válasza H.Bencike (#1943) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1943) H.Bencike

Ő volt az aki B2CAppSetup más néven a gyári updater tette fel rá. Azt tudom,hogy a frimware oldalon nincs fent.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1945) Dreimus


Dreimus
senior tag

Szia bubus66,

Valami tapasztalat a 10G-hez képest?
Esetleg (tudom, hogy esélytelen) sd-re lehet már telepíteni? ;]

Dreimus.

[ Szerkesztve ]

(#1946) H.Bencike válasza bubus66 (#1944) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Értem, majd kipróbálom a frissítést ha sikerül normális internet közelébe kerülnöm! Jobban örülnék egy KDZ-s frissítésnek, remélem addigra oda is felkerül!

LG G3

(#1947) optimuslg


optimuslg
tag

Lumiáról váltok erre, jövőhéten jön :DD

https://www.tiktok.com/@szupicuccok.hu?_t=8ghoMDyulxw&_r=1

(#1948) bubus66 válasza Dreimus (#1945) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1945) Dreimus

Nem lehet még mindig átmásolni az SD kártyára a G-hez meg nem tudom hasonlítani mert én nem használtam a G-t.

(#1946) H.Bencike

Biztos, hogy felfog kerülni csak idő kérdése, hogy mikor.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1949) totti00


totti00
csendes tag

én is ezen a telefonon gondolkodok és arra lennék kíváncsi hogy milyen memóriakártyát ajánlotok hozzá??

(#1950) prannk válasza totti00 (#1949) üzenetére


prannk
őstag

MicroSD 16-32 Gb

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.