Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) kisocsi válasza akcsy (#1149) üzenetére


kisocsi
tag

Mikor csatlakoztatod az pda,válaszd a telót LG szoftver módban. Akkor mennie kell.

Mire gondolsz?

[ Szerkesztve ]

(#1152) akcsy válasza kisocsi (#1151) üzenetére


akcsy
tag

mindig le akarja tölteni a teló a progit, mert máshonnan töltöttem, mondom engedem akkor... meglátjuk...
KDZ update-res megoldás... bubus66 leírása alapján

(#1153) akcsy


akcsy
tag

nah megoldottam a problémát, már jól is működik, majd holnap reggel le is tolom mert kitudja mennyi idő... szóval a pc suite módban maradhat egybe, minden nem is kell semmi hard reset, meg hasonló??:O

(#1154) kisocsi válasza akcsy (#1152) üzenetére


kisocsi
tag

Bubus66 leírása alapján csináltama KDZ frissítést,de nekem csak XP működött WIN7 64bit nem. Én csináltam Hard Reset,bajom nem lehet belőle. Korábban írtam,HR nélkül frissítés után akadások voltak.

(#1155) t.imi válasza kispetii (#1135) üzenetére


t.imi
addikt

Hihetetlenség...
Megpróbáltam az 1hsz-ben leírt frissitést, de mire odaértem, a KDZ_FW_UPD szürke maradt, a kezdeteknél még be lehetett tallózni a firmwarét.
Ezzel a módszerrel meg lehetne próbálni a lengyel 10f-t is, csak nem tudom, hogy van e benne más nyelvi file is vagy csak a lengyel?

(#1156) t.imi válasza kisocsi (#1154) üzenetére


t.imi
addikt

A HR-t bekapcs- hang le- jobb gombbal sikerült? Mert nekem nem akaródzik, bárhogy is nyomom.

(#1157) Lacko84


Lacko84
aktív tag

az Nfc mi is pontosan???

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#1158) kisocsi válasza t.imi (#1156) üzenetére


kisocsi
tag

HR: beállítások,biztonsági mentés és visszaállítás,gyári adatok visszaállítása. Ugyan azt éred el,mint a gomb kombinációval.
1× sikerült a gombokkal is,de már nem emlékszem hogy pontosan hogyan volt.

[ Szerkesztve ]

(#1159) krisztian112 válasza Lacko84 (#1157) üzenetére


krisztian112
senior tag

google is your barát! Amúgy near field communication, olyan mint a bluetooth, csak okosabb:D

Huawei P10 lite

(#1160) kisocsi válasza Lacko84 (#1157) üzenetére


kisocsi
tag

Az NFC fájlok másolására,és alkalmazások indítására való.

(#1161) t.imi válasza kisocsi (#1158) üzenetére


t.imi
addikt

Ha ugyan az, akkor túl vagyok rajta, köszönöm :K

(#1162) H.Bencike


H.Bencike
aktív tag

# kisocsi
A frissítés előtt kell a HR vagy utána?

LG G3

(#1163) kisocsi válasza H.Bencike (#1162) üzenetére


kisocsi
tag

Én előtte,és utána is csináltam. Mikor frissítettem még nem laktam be,veszíteni valóm nem volt. De szerintem előtte inkább fontosabb.

(#1164) H.Bencike válasza kisocsi (#1163) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Okké, köszi!

LG G3

(#1165) kispetii válasza H.Bencike (#1164) üzenetére


kispetii
csendes tag

Ha valaki felrakja,a V10F-et akkor majd írja már le hogy jobb vagy nem vagy rosszabb...mert en is feltennem ha a magyarra nem jon ki rovid idon belul.

iPhone 5C

(#1166) kisocsi válasza kispetii (#1165) üzenetére


kisocsi
tag

Ha jobban megnézed,az szolgáltatói rom. Spanyolba,és Lengyeleknél az Orange szolgáltató adta ki. Lehet benne sok szemét,mert nagyobb a rom kiterjedése. Szerintem az V10e,csak a szolgáltató tett bele saját alkalmazásokat.

(#1167) kispetii válasza kisocsi (#1166) üzenetére


kispetii
csendes tag

Annyira nem vagyok benne jártas...ha te mondod..

iPhone 5C

(#1168) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Hogy vagytok megelégedve ezzel a telefonnal?

Néztem már régebben is ,de olvastam volt olyan aki cserére vitte és a cserét amit kapott volna újat be sem tudták kapcsolni.

5MP kamera nem valami sok meg a 4Gb belső tárhely keveslem.

A kijelzője milyen?

(#1169) seawolf570 válasza Gedeon31 (#1168) üzenetére


seawolf570
aktív tag

Miért nem kéne elégedettnek lenni?

5M-es kamera bőven elég, ha nem fogom a fényképezőgépemet és azzal csinálok képet. 1G belső tárhely is elég, manapság fillérekért kaphatóak a 16G-ás SD-k (én 6,5 k-ért vettem CL 10-es Samsungot).
Az IPS kijelző szerintem a piacon lévő egyik legjobb mobil kijelző, Ahogyan azt már írtam is. az Amoled-nek szebb színei vannak, de azok mesterkéltek, nem valósághűek. Az IPS kevesebbet fogyaszt és jobb a fényereje és a betekintési szöge is 180 fok.
A hardver nagyon gyors, bőven elég a két mag és az 1G RAM is, nekem még nem sikerült megakasztani semmivel.
Gyári hibás telefon mindig is lesz és olyan is ami elromlik. A Samsung-ok és a HTC-k is ugyanúgy tönkremennek, ez szerencse kérdése. A főnökömnek hívás fogadásakor rohadt meg a HTC-je (a kijelző megfagyott és úgy is maradt), a szervizben azt mondták kuka, nem sikerült életet lehelni belé.
Az anyagminőség kiváló, nem recseg, nem ropog, az illesztések tökéletesek. A jelenlegi ára is nagyon jó, főleg a T-nél előfizetésre vállalt hűség hosszabbítása esetén.
Ezek után miért ne legyek elégedett? Biztos vannak jobb telefonok sőt, de azok drágábbak is. Az igényeimet teljes mértékben kielégíti. Eddig soha nem volt LG telefonom, de most kellemesen csalódtam a márkában.
Egy nyűgöm van vele, az app-ok áthelyezése SD-re, de reménykedem benne, hogy ez javítva lesz.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

(#1170) jooker82


jooker82
nagyúr

Itt tényleg nektek kell összefogni az SD kártyára való áthelyezés ügyében,mivel most néztem,hogy a Blacknek csak 2GB tárhelye van és az azért kapta meg,más telefon nem kapta meg és szerintem direkt....mert mindbe,min. 4 GB tárhely van..Igy összefogás,v petició nélkül nem lesz átmásolási lehetőség...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1171) Gedeon31 válasza seawolf570 (#1169) üzenetére


Gedeon31
addikt

Oksa elhiszem neked :)

Nekem volt már Lg rendben volt vele minden amire nekem kellett.

Nem értem ekkora belső tárhely mellett miért akarsz app-okat átrakni SD kártyára itt játékokra gondolsz?

(#1172) jooker82 válasza Gedeon31 (#1171) üzenetére


jooker82
nagyúr

igen főleg arra,mert az alap programokra simán elég..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1173) Gedeon31 válasza jooker82 (#1172) üzenetére


Gedeon31
addikt

Igen lenne benne 8Gb ROM lényegesen jobb lenne a helyzet.

(#1174) bubus66 válasza Gedeon31 (#1168) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen én voltam, aki vissza vitte, az lehetett egy hibás sorozat, talán pár darab volt belőle. A véleményem akkor is az hogy nem rossz telefon az L9.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1175) Gedeon31 válasza bubus66 (#1174) üzenetére


Gedeon31
addikt

Mégse maradtál nála , az új telefon működik jól? :)

(#1176) bubus66 válasza Gedeon31 (#1175) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azért mert nem volt csere készülék, vagy is volt csak az sem volt jó. csak az a ünnepek között vagy Január elején tudták volna ki cserélni. Nekem meg szükségem van a telefonra így kénytelen voltam egy másikat hozni helyette. Sajnálom is hát az L7 az L9 a nyomába sem léphet, eddig jól működik, aztán meg látjuk majd, hogyan lesz.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1177) akcsy válasza Gedeon31 (#1175) üzenetére


akcsy
tag

Én nekem tetszik a kamera megoldás is, számomra bőven jó képeket csinál, valamint tetszik hogy 5M alatt is tudok zoomolni, nem mint az átlagos 8M-nél, hogy vegyek vissza megapixelt, mert nem lehet rajta zoomolni...

Nah srácok nyomtam frissitést :R :R , én most kivételesen nem csináltam HR-t mert eléggé belaktam már a telefon :B :B de PC Suite frissítés után nem éreztem semmi változást(akár a régi telepített alkalmazásoknál sem, de majd írok, ha van valami) :)) Egyébként a frissítés több mint 2 órába fájt, a net 600-700kb/s mellett tölt általában, szóval nem egy lassú net... De sebaj végre kész :) :K

(#1178) kispetii válasza akcsy (#1177) üzenetére


kispetii
csendes tag

Mire frissítettél?
V10E-re?

iPhone 5C

(#1179) Collos23


Collos23
tag

Az office fájlokat gond nélkül kezeli? PDF fájlokat is kezeli? könnyen lehet görgetni az oldalak között vagy akadozik? Interneten a nagyítás kicsinyítés folyamatos?

(#1180) seawolf570 válasza Gedeon31 (#1171) üzenetére


seawolf570
aktív tag

A 4G tárhely nagyon jól hangzik, csak az a probléma vele, hogy ebből a rendszer több mint 1,5 G-át elfoglal és kb. 2,4G marad belőle. Még ez is jó lenne, de a gyárilag telepített programok további helyet foglalnak, így a maradék tárhelyből még 1,5G sem maradt.
Normál programokhoz ez elég is lenne, mivel a zenéket, videókat, képeket a felhasználók általában az SD kártyára pakolják.
Viszont a probléma akkor jelentkezik, ha valaki szeretne normális navigációt használni, mert a gyári minden csak nem normális navigáció. Előszór a Navigon-nal próbálkoztam, ami a magyar térképpel szinte elfoglalta az egész memória tárhelyet. A másik probléma a nagy méretű játékok esetén van.

Collos23

Office fájlokat még nem próbáltam, de a pdf formátumot gond nélkül viszi, miután telepítettem rá az AdobeRaider progit.
Netezéshez Operát használok és az oldal görgetése olyan folyamatos, hogy ennél már nem is lehetne folyamatosabb. Nincs semmilyen akadás görgetés és nagyítás közben, pedig nálam teljes méretű, desktopra van állítva a megjelenés. Itt nyilvánul meg legjobban a hardver erőssége (két mag és 1G RAM).

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

(#1181) Gedeon31 válasza seawolf570 (#1180) üzenetére


Gedeon31
addikt

Igen ilyen telefont nem mindenki rootolna már.

(#1182) Gzolo válasza seawolf570 (#1180) üzenetére


Gzolo
senior tag

Már Android 2.1 esetén is a térképfájlok mehettek Sd-re, itt is írták már fentebb, hogy ki lehet tenni...

Collos23

Teljes verziós Polaris Office van rajta gyárilag, új fájlt is lehet létrehozni.

[ Szerkesztve ]

(#1183) Collos23 válasza seawolf570 (#1180) üzenetére


Collos23
tag

Köszönöm a válaszodat :R A görgetés a pdf fájlokra vonatkozott még :U hogy ott esetleg gondolkodik-e a lapozás közben vagy a nagyításnál, mert sokszor dolgozok ilyen 100 MB-os pdf fájlokkal. És emiatt fontos lenne számomra h ott mennyire folyamatos :) Ha esetleg időd és energiád engedi, akkor megnéznéd nekem? :F :R

Előre is köszönöm :R

(#1184) seawolf570 válasza Collos23 (#1183) üzenetére


seawolf570
aktív tag

Kipróbálok egy nagyméretű PDF-et ma vagy holnap, és megírom hogyan kezeli, bár szerintem nem lehet neki probléma miután betöltötte az egészet.

Gzolo

Navigon esetén én nem tudtam mit kezdeni a térképekkel, mivel azt oda telepítette ahol a progi található, tehát a C:-re.
Ezt a problémát sikerült orvosolnom egy iGO-val, mivel annál csak az app megy a C.-re, térképeket és minden mást SD-re kell felmásolni. Viszont továbbá megmaradt probléma a nagyméretű játékok esetleg más programok kérdése. Ahogy írtam is bizakodó vagyok és bízom benne javítva lesz ez a probléma. Ha nem akkor marad a root bármennyire nem vagyok híve az ilyen megoldásoknak.

Ennek ellenére a telefon nagyon tetszik és nem bántam meg, hogy ezt választottam, a többi dolog bőven kárpótol ezért a kellemetlenségért.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

(#1185) Collos23 válasza seawolf570 (#1184) üzenetére


Collos23
tag

Köszönöm ;) Várom majd a válaszod :C

(#1186) integrated


integrated
tag

Üdv srácok, aki frissített már V10E-re írhatna pár felhasználói véleményt, hogy miben jobb mint a V10A. Üzemidő? Sebesség? Stb.. Ja, és hogy kell frissíteni? PC Suittal?

iNew V3 1.0.8 ROOTED; Nokia Lumia 1520, Xperia Z2 WHITE

(#1187) bucsupeti válasza integrated (#1186) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Nekem a 10E frissítés az üzemidőt jelentősen megnövelte. 10A-val nekem 12-14 órát bírt, most 30 körül bírja egy töltéssel.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#1188) krisztian112 válasza integrated (#1186) üzenetére


krisztian112
senior tag

Nekem 10A-val bugos a fészbuk app. legalábbis mindig kifagy fekete képernyővel, meg ahogy bucsupeti említette hogy az üzemidő drasztikusan fogy, úgyhogy holnap befrissítem 10E-re :D Remélem műkszik a bluetooth is 10E-vel:d

[ Szerkesztve ]

Huawei P10 lite

(#1189) seawolf570 válasza Collos23 (#1185) üzenetére


seawolf570
aktív tag

Na kipróbáltam két PDF fájllal.
Az egyik egy 94 M-ás 124 oldalas színes magazin, a másik egy 2 M-ás 282 oldalas könyv PDF formátumban.

Mindkettőt Adobe Readerr-rel nyitottam meg. A betöltés nagyon gyors 1-2 másodpercnyi idő alatt megvan. A görgetés folyamatos a könyv esetén 1 másodperc alatt betöltötte az oldalakat (a telefon képernyője vízszintes állapotban teljes szélességében látszik az oldal), szinte folyamatos. A magazin esetén mivel tele vannak az oldalak képekkel ez kb. 2-3 másodpercet vesz igénybe, amíg be nem tölti nem elég éles a kép, kicsit homályos. Gyors görgetés esetén először fehér kép majd a leírt idők alatt olvashatóak az oldalak. Nagyításnál ugyanez a helyzet, az A4-es méretű magazin már 100%-nál is olvasható, ha valakinek jó szeme van, 120 %-nál mindenki számára olvasható (ez az előnye a nagy kijelzőnek).

Ugyanezeket a a PDF fájlokat nyitottam meg az egyik asztali PC-men is Adobe Reader X-el, és a magazinnál görgetés közben pár tizedmásodpercnyi elmosódás volt az új oldal betöltése közben. Szerintem ezek után az L9-nek nincs szégyenleni valója, mivel az asztali gépemen az Adobe Reader X miatt GPU gyorsítás van PDF esetén, amit egy Radeon 5770 végez.

Rengeteg asztali gép és notebook fordul meg a kezeim között és amikben nem dedikált ATi vagy NVidia kari van, ennél sokkal rosszabbul teljesítenek Adobe Reader alatt.

Nem tudom, hogy mobilos viszonylatban egy-két csúcs négymagos készüléken kívül van-e olyan amin egy ilyen PDF fájl röccenés nélkül elfut

Ha ez neked zavaró, nem ez a te készüléked, viszont a pénztárcádat ki kell hogy nyissad egy kicsit jobban. Remélem sikerült segítenem.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

(#1190) bubus66 válasza krisztian112 (#1188) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1188) krisztian112

Az már 90000 leírtuk, hogy a Facebook app bugos lesz és zabálja a ramot. Tiltsd le, és a böngészőn keresztül használd a facebookot

Nálam a Blacnél az L7-nél is az volt a ami előszór ment a húslevesbe másodszor a GooglemMaps

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1191) zola-


zola-
őstag

Ennel a telonal is van sok pixelhibas darab mint a 4x-nel?

(#1192) Manitou válasza krisztian112 (#1188) üzenetére


Manitou
addikt

nekem nem fagyki :U :F 10A van fent

(#1193) akcsy válasza kispetii (#1178) üzenetére


akcsy
tag

Jaja 10e-re :)
Nem rossz tán tényleg jobban bírja, nem eszi annyira az aksit... Háát külső(JetAudio) lejátszóval(mac hangerőn :DDD ) 2 óráig, közben 1 óra játék majd a másik órában állítgattam a lejátszón, nézegettem a fényképezőgépét, állítgattam a beállításokban, szal alig hagytam nyugodni... háát felfelé kerekítve 30% evett meg...
Ezen kívül volt vagy félóra wifi bekapcsolt állapotban(csak be volt kapcsolva) 1-2%-ot evett... GPS használat sem ette annyira, szal tetszik... Jah és nagy Gamereknek a GTA Vice City is tökéletesen fut rajta, persze több mint 1,3 gigát vesz le a telóból ezért nem is nagyon ragozom, hogy nem vettem meg, mert most még nem nagyon költök rá pénzt amíg nem megoldható az SD-re helyezés, de jó kis játék :))
Jah és azért a melegedést nekem a 2óra bőven sikerült előhoznom, de meg sem lepődöm, fagyás viszont nem volt, sem a játék alatti akadás...

Háát a pixelhibával itt a fórumon nem találkoztam :)

(#1194) akcsy válasza krisztian112 (#1188) üzenetére


akcsy
tag

Háát látom nem bírsz elmozdulni a fb appról, persze nemgond, mert annyiból jó, hogy jelez ha van valami értesítés, báár én nagyon néha nézek fel akkor is gépről én inkább Viberre kattantam rá :DD

(#1195) akcsy


akcsy
tag

annyi, hogy néha néha csak 2x-or észleli a home gomb megnyomását(amikor le van zárva, persze lehet, hogy gyengébben nyomom)
Ti hogy viszonyultok az arcfelismerő feloldó képernyőhöz?? :) Tetszik is, meg nem is, mert jópofa de kb ugyanolyan fényhatást igényel, mint amikor készül a kép is... :(((

(#1196) balintXD válasza zola- (#1191) üzenetére


balintXD
tag

Azt nem tudom hogy sok pixelhibás darab van-e, de hogy az enyém az, az egészen biztos.
Vissza is vittem még 3 napon belül, mondták h cserélik, de mivel az ünnepek előtt már nem volt készleten, azóta is a pixelhibás darabot használom. :(((

Galaxy S3 > S6 > S7 edge > S8 > S10e

(#1197) krisztian112


krisztian112
senior tag

Frissítenék 10E-re, mivel ajánljátok? Töltsem le hozzá a PC Suite-ot netről? Köszi a választ!

Huawei P10 lite

(#1198) H.Bencike válasza krisztian112 (#1197) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Igen, töltsd le a PC Suitot! Plusz nem árt a gyors és főleg stabil internet hozzá. 500MB-os fájlt fog letölteni, én ezért nem is frissítettem még.

LG G3

(#1199) krisztian112 válasza H.Bencike (#1198) üzenetére


krisztian112
senior tag

Csak az a baj, hogy akárhogy csatllakoztatom, mindig kinlódik kapcsoljam át pc suite módba, egy az nincs is oylan, a másik, meg hogy ha átkapcsolom egy másik módra, már rögtön "nincs csatlakoztatott telefon". A PC Suite IV-et töltöttem le. Mit javasoltok? Köszönöm a választ! :R

Huawei P10 lite

(#1200) H.Bencike válasza krisztian112 (#1199) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Beállítások--->Kapcsolatok--->Kapcsolatkérés be van pipálva? Az "USB kapcsolat típusa"-nál is beállíthatod az "LG Szoftver"-t!
Nekem LG PC Suite v5.2.17.20121218-van fent!
Ha nem javul meg, érdemes egy Hard Resetet nyomni a telefonnak (Beállítások--->Biztonsági mentés és visszaállítás--->Gyári adatok visszaállítása), ez általában megoldást jelent a legtöbb problémára! Csak sajnos adatvesztéssel jár :((

LG G3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.