Hirdetés

2020. január 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2015-09-02 20:21:52

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#1551) krisztian112 válasza H.Bencike (#1549) üzenetére

krisztian112
(senior tag)

A telefonok nem aszerint kapják meg a frissítéseket, hogy milyen hardver van bennük, ez csak tévhit, hogy a gyártók azt mondják ,nem elég jó a hardveres specifikáció az új rendszer futtatásához, hoszen egy 30k-s alcatel 991-en is ott virít az ICS, és nem egy erőgép, csupán marketingről van szó, hogy ha nem frissítjük, akkor a vásárló megveszi az újjabbat (jobbesetben). Egyébként így már az Advance-nak is olyan lesz a rendszere, mint az S3 mininek. Ami sztem tényleg adni fogja, főleg hogy már 60knál szolgáltatónál dominóba belehet szerezni:D S3 mini meg 100körül kártyásan.

Huawei P10 lite

(#1552) orrlyuk válasza H.Bencike (#1549) üzenetére

orrlyuk
(aktív tag)

Nem szoktam morogni járni ide, de most valsz. bal lábbal keltem fel.

1. miért tudná ugyanaz? Teljesen más hardver, más a méret is, a kijelzőfelbontás és technológia is, az Advance samoledje ráadásul az SII-höz képest egy régebbi generációs, a technológia hátrányait teljes pompájukban prezentáló darab,

2. Mindkét telefonon a gyártó által átalakított rendszer fut, ez a hétköznapokban komoly eltéréseket hoz, egyáltalán nem érzed használat közben, hogy hasolítanának,

3. Más a support és a garancia is, a Samsungoknak hagyományosan nagyobb a közösségi támogatásuk, az L9-re még rendes root sincsen...

3. ami tényleg hasonlít, az a fogyasztói ár, meg a kb. teljesítmény - de napi használatban egyik teló sem alternatívája a másiknak. Csak papíron hasonlítanak.

[ Szerkesztve ]

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#1553) H.Bencike válasza krisztian112 (#1551) üzenetére

H.Bencike
(aktív tag)

Igen, ezt értem!
Mondjuk engem annyira nem érdekel hogy milyen rendszer van a telefonomon, mert az ICS-is jó nekem. De akkor is egy picit "kitolásnak" tartom velünk szemben hogy a mi telefonunk jobb és szerintem még neki se álltak a JB-nek!

OFF:
A Facebookon érdemes bejelölni az "LG Magyarország"-ot! Ha ott írtok nekik akkor biztosan válaszolnak, direkt megnéztem hogy sokan kérdezték már az L9-re a frissítést mindig azt válaszolják hogy jelenleg nincs információjuk a frissítésről!
Már lehet regisztrálni az LG Magyar oldalán az L9-et :C

LG G3

(#1554) H.Bencike válasza orrlyuk (#1552) üzenetére

H.Bencike
(aktív tag)

Jó, akkor nem ugyan az :))

LG G3

(#1555) akcsy válasza H.Bencike (#1553) üzenetére

akcsy
(tag)

óóó köszi... ez segített... Szal nincs értelme írogatni...
Viszont nem kitolás, csak még szeretnének érte pénzt kapni, úgyis ki fog jönni már szinte minden modelre a JB ugyanis az SG Y DuoS-t is azzal akarják, és annak aztán meglehet nézni a tudását :W Jah és a pénzt akarnak érte kapni részt arra gondoltam, hogy 2 héttel ezelőtt még nem is volt rá kilátás, hogy megkapja, és mivel működött?? 2.3-as rendszerrel... És csak erre kapta a JB-t azért gáz... Plusz ha a T-nél veszed akkor meg azon megy az idegeskedés, hogy hol van a JB-m mert elolvastam a kommenteket, és tudomásom szerint csak a gyári függetlenekre jött ki...

Egyébként nem tudom hogy vagytok vele, nekem ezzel a rootolás, link2sd úgy belassult az egész rendszerem, hogy nem igaz :W Szal akkor így Gyári beállítások vissza, és V10e :U :U

Bubus66: Ha gondolod lehetne készíteni ilyen link2sd-s cuccot az 1.Hsz-be partíciós kiosztással, meg a többi, hogy az SD-re helyezés...
Valamint nekem az SuperSu törlése után is ment az sd-re helyezés :Y :F

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 "Inkább azt bánd meg, hogy megpróbáltad és nem jött össze, mint hogy meg sem próbáltad...,,

(#1556) bubus66 válasza akcsy (#1555) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Ha a SuperSU törlöd attól még van root jogod. Akkor felesleges csinálni ha belassul a Link2sd-től, a V10E alatt meg maradt a Root a gyári beállítások vissza állítása után? Különben én is észre vettem, hogy az L7-nél is belassul ha fent van a Root.

"A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért.”https://androware.hu/ Huawei Nova 5T

(#1557) krisztian112

krisztian112
(senior tag)

Regisztráltam a telefonomat. Amúgy ennek mi az értelme? Van valami + garanciaidő mint a samsungnál + 2 hónap?

Huawei P10 lite

(#1558) akcsy válasza bubus66 (#1556) üzenetére

akcsy
(tag)

Jah értelek... De ha nyomok visszaállítást KDZ után nem kéne, hogy bekönyököljön a rendszerem, ugye?:D Azt hittem jó móka, de ha ilyen lassú, nekem nem kell... De még nem is csak a Indításnál -.-
És mi a módja a root teljes eltávolításának?:o

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 "Inkább azt bánd meg, hogy megpróbáltad és nem jött össze, mint hogy meg sem próbáltad...,,

(#1559) bubus66 válasza akcsy (#1558) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

A 3845#*760# Factory reset a KDZ telepítés után

"A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért.”https://androware.hu/ Huawei Nova 5T

(#1560) bubus66 válasza krisztian112 (#1557) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

(#1557) krisztian112

Amúgy semmi értelme nincs.

(#1561) akcsy válasza bubus66 (#1559) üzenetére

akcsy
(tag)

Visszanyomtam, hogy gyári értékek vissza... Lement a V10e most jól működik, megint gyors(bekapcsolás), stb...

(#1562) sarkanyolo2 válasza krisztian112 (#1557) üzenetére

sarkanyolo2
(senior tag)

Kicsit sablon duma, de:

"Miért érdemes regisztrálni az LG termékeket? Az LG termékek regisztrálásával exkluzív ajánlatokat és promóciókat, hasznos tippeket és trükköket, extra biztonságot lopás és elvesztés ellen, termékletöltési és firmware-frissítési emlékeztetőket, hatékonyabb garanciális szervizszolgáltatást és még számos egyéb kedvezményt kaphat. Elég egyszer bejelentkeznie, és mi elmentjük adatait. Ezután bármikor visszatérhet, és szerkesztheti vagy bővíthet listáját. Ha további segítségre lenne szüksége, látogassa meg az LG Támogatás weboldalát."

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG U620 / Lenovo Z50-70

(#1563) bubus66 válasza akcsy (#1561) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

mondtam hogy úgy jó de inkább a factory resetet csináld.

(#1564) Pantal

Pantal
(senior tag)

Gyári os-ek között lehet látni V10G-t is. Szerintetek jobb lehet, mint a jelenlegi V10E ami a telefonomon van? A végén lévő betűből én legalábbis arra gondolok, hogy jobb lehet.

(#1565) akcsy válasza bubus66 (#1563) üzenetére

akcsy
(tag)

Okés... :))
Pantal
Háát nem tudom, mert valahol biztos megemlítették volna már... 2. mivel máshol még nem jelent meg, csak Ausztriában, ott is oda van írva, hogy ORANGE azaz szolgáltatói féle frissítés valamint, ott V10A sincs, szóval így nem nagyon érdemes frissíteni...

(#1566) Pantal válasza akcsy (#1565) üzenetére

Pantal
(senior tag)

Akkor várunk még. Legjobb lenne egy CM10, esetleg egy CM10.1-et látni a telefonon, de azt hiszem ez még egy ideig álom, mostanában jött még csak ki rá a CWM.

[ Szerkesztve ]

(#1567) bubus66 válasza Pantal (#1566) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Mit akarsz custom romot, mikor az L9 fog kapni gyári JB-t viszont a zárt bootloadernél nem olyan könnyű a CWM használata sem.

(#1568) Pantal válasza bubus66 (#1567) üzenetére

Pantal
(senior tag)

Nincs bajom a gyári 4.0.4-el se, de volt már a kezemben SGS2 CM10-el és nagyon szerettem, szívesen látnám viszont a CM10-et a mi telefonunkon.

[ Szerkesztve ]

(#1569) bubus66 válasza Pantal (#1568) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Lesz erre gyári 4.1 legalább. Előbb a bootloader nyitást kellene meg oldani.

(#1565) akcsy

kicseréltem az 1 Hsz-ben donwrage leírását,meg egy képet is beletettem. Ahogy te csináltad meg tegnap.

[ Szerkesztve ]

(#1570) akcsy válasza bubus66 (#1569) üzenetére

akcsy
(tag)

Rendben... Szerintem sokkal könnyebb... Valamint lehetne olyan hogy törlése: Hard Reset, ha akar az illető frissíteni, akkor frissítés, utána Factory Reset: az adott kódot odaírni... Remélem érted, vélemény?? Meg annyi hogy a rootolás menete előtt odaírni, hogy képes lelassítani a telefont, szal ezzel legyen tisztában az illető :)

(#1571) akcsy

akcsy
(tag)

Utánanéztem, nemtudom hogy vagytok vele, de az Advance-n lévő JB nemszép... Vagyis most: 2.3 szinte színes, jön a 4.0-ál kék-fekete kompozíció, ami eléggé bejött, majd újból színes?? :/ Remélem megint saját felület és maradunk valami hasonlónál... Báár egyéni vélemény... :)

(#1572) bubus66 válasza akcsy (#1570) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Oda van írva a Kód a Hard reset az nem kell csak a factory reset kell.

Ez bele van írva

A szoftver frissítés a KDZ updaterel végezhető
A KDZ fájlokat régiók szerint innen tudod letölteni.
A KDZ updaterrel történő frissítés menetéről itt találsz leírást.
FONTOS! Aki az LG Updatert használja, frissítés előtt csináljon egy Factory Resetet a következő módon:
a tárcsázóba üsd be a következőt: 3845#*760#, majd azon belül válaszd ki a Factory Reset opciót, s csak ezután frissítsen! Alternatív megoldás a Gyári beállítások visszaállítása, majd ezután a frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#1573) H.Bencike válasza akcsy (#1571) üzenetére

H.Bencike
(aktív tag)

Én amikor először nyomogattam a telefont (L9) akkor az tűnt fel hogy a rendszer kinézete itt-ott teljesen hasonlít a CyanogenMOD-ra! A kikapcsoláskor felugró ablak is teljesen ugyan olyan, Az értesítés sávon a százalékos kijelzés. És még biztosan van pár.
Nekem ez "tűnt" fel!

LG G3

(#1574) sarkanyolo2 válasza bubus66 (#1569) üzenetére

sarkanyolo2
(senior tag)

A hardver és megjelenés alapján ez szinte biztos, de van róla tuti infó is?

(#1575) bubus66 válasza sarkanyolo2 (#1574) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Tessék itt van

(#1576) sarkanyolo2 válasza bubus66 (#1575) üzenetére

sarkanyolo2
(senior tag)

Köszi, ez jól hangzik!

(#1577) bubus66 válasza sarkanyolo2 (#1576) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Igen szerintem is.

(#1578) krisztian112

krisztian112
(senior tag)

KAPHATÓ A TMOBILE WEBSHOPBAN

Huawei P10 lite

(#1579) prannk

prannk
(őstag)

Üdv!

Szeretném megvenni a telefont.. MEgéri megvenni?

Elérhető lesz rá a Jelly Bean??

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#1580) krisztian112 válasza prannk (#1579) üzenetére

krisztian112
(senior tag)

Kitárgyaltuk, hogy elvileg ez év első felébe várható a frissítés, de betonbiztos ígéret még nincs rá. Reménykedünk benne, hiszen egy relatíve friss készülékről van szó, de ICS-vel is nagyon jól használható. Üdv! :)

Huawei P10 lite

(#1581) sarkanyolo2 válasza prannk (#1579) üzenetére

sarkanyolo2
(senior tag)

De szeretem azokat akik 1 hsz-t sem képesek visszaolvasni... :U

(#1582) prannk

prannk
(őstag)

Értem.. Visszaolvastam.. Jön rá a JB majd... DE MEGÉRI A PÉNZÉT? :) :D

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#1583) bubus66 válasza prannk (#1582) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

(#1582) prannk

Igen egy pár HSZ előbb linkeltem be hogy lesz rá JB. Szerintem meg éri, ez mind attól ki mire akarja használni.

itt van ni]

(#1580) krisztian112

Megígérte az LG a Blackre is az ICS a Q3-ba aztán a Q4 vége felé meg érkezett. Reméljük itt nem így lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1584) bubus66 válasza sarkanyolo2 (#1581) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

(#1581) sarkanyolo2

Ne mérgelődj, a Blacknél a topic címében is benne van, hogy Olvasd el az 1Hsz-t ott is volt olyan aki el sem olvasta. Ide is bele akartuk tettetni mivel címlapos írás így nem lehet módosítani a topic címét. Sőt az 1 Hsz-ket a Blackét a L9 és az L7 a Logout blogomba is el lehet olvasni.

(#1585) krisztian112 válasza bubus66 (#1583) üzenetére

krisztian112
(senior tag)

Én az általad linkelt cikkben csak az L7-et találom.

Huawei P10 lite

(#1586) bubus66 válasza krisztian112 (#1585) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

LG legújabb Android okostelefon, amelynek gyártása 2012-ben és a leszállított Android 4.0 Ice Cream Sandwich a fedélzeten lesz frissítés az Android 4,1 Jelly Bean. Azonban okos telefonok az LG indított 2012-ben még tovább kell fejleszteni, hogy Ice Cream Sandwich, és ha azok korszerűsítésekor akkor biztosan kap Android 4,1 Jelly frissítés de ez időbe telik.

ebbe tartózik bele az L9 is 2012. leszállított Android 4.0 Ice Cream Sandwich Miért az L9 nem akkor volt?

[ Szerkesztve ]

(#1587) ThomCart válasza akcsy (#1558) üzenetére

ThomCart
(csendes tag)

Ezt a rootot követő belassulást én is tapasztaltam, nem is kicsit szaggattak a játékok.
Visszatettem a 10e-t, s azóta csak szontyolodva olvasgatom a fórumot... :)

Majd csak lesz egyszer normálisan működő root / vagy valamilyen, az external SD-t elvárhatóan kezelő megoldás erre a verzióra is.

Korábban már írtam, hogy egy "véletlen" folytán a Nova 3-ról derült ki, hogy külső SD-ről is futtatja a masina.
Elindítod az apk-át, úgy, hogy már rajta van az ext. SD-n is a játék teljes letöltött foldere, s bár ekkor újra letölti a cuccost, de az ext. SD-re!!, úgy, hogy egy data és egy obb folder is lesz, ami együtt már több lesz mint az eredeti játék mérete. Mindenesetre nekem tökéletesen működött, a telepített apk-án kívül semmi nem volt a belső SD-n a letöltős fájlokból, nem is fért volna rá. (Már letöröltem, így nem tudok pontosabb részletek adni, de valahogy összehoztam.)

Ahogy többen megerősítették, más játéknál nem tudja ezt a telefon (tudomásom szerint persze, mivel kb. 30-at kipróbáltam), tehát sajnos nem igaz, amit egy kolléga itt állított.

(#1588) akcsy válasza bubus66 (#1586) üzenetére

akcsy
(tag)

Rendben, sorry, de ez így jó lesz, már egész szépen kialakítjuk az 1. Hsz-t... :))
Várj ez nem 2010-es fejlesztés??!! :DDD :DDD

(#1589) akcsy válasza ThomCart (#1587) üzenetére

akcsy
(tag)

Jaja, de az még tán okés, de hogy megnyitom a menüt és akkor is gondolkozzon, ott betelt a pohár... Nah ez jól hangzik háát megpróbálom akkor az apk-t az sd-re tenni, majd onnan feltelepíteni azt és letöltetem, a hozzávaló +MB-ot... Viszont így lenne kérdésem, hogy úgy csináltad, hogy létrehoztál a kártyán egyből egy Android/Obb ill. Android/data mappát, majd belehelyezted a kiegészítést?:O Mert így még elfogadható :U :D

Viszont ez egyébként nehéz megoldás, hogy olyan alkalmazást hozzanak létre amihez nem kell root (vagy hasonló beépített dolog van benne) és simán át tudom helyezni a fájlokat az SD-re?? Mert szerintem, az ilyen vennék mint a cukrot :DDD Azért kérdezem, mert programozásban nem vagyok toppon :U :U

[ Szerkesztve ]

(#1590) ThomCart

ThomCart
(csendes tag)

a Total Commander egy dologra különben tényleg jó: ha valamilyen célból archiválni akarod bármilyen programodat, akár a hivatalosan letöltött apk-t, (volt már nemegyszer, hogy némely játék idővel eltűnt a Play-ről), és már máshonnan nem tudod letölteni, akkor ezzel ki tudod "szedni" a gépből az apk-t, egy egyszerű ext. SD-re másolással

(#1591) akcsy

akcsy
(tag)

Jah és okés a total commander, de én ha rákötöm, nem látja semelyik meghajtón a kártyát vagy a telefont...

(#1592) bubus66 válasza akcsy (#1589) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

A Blackben nem kellett Root ahhoz hogy át tud helyezni az alkalmazásokat.

(#1593) ThomCart válasza akcsy (#1591) üzenetére

ThomCart
(csendes tag)

a Total Commanderről, mint letöltött applikációról beszélek, Play-ről le tudod húzni

sajnos nem emlékszem már a Nova 3-ra, pedig még le is írtam egy bejegyzésben, hogy hány mega volt a data és hány az obb folder alatt, (ha rákeresek a nevemre csak egy bejegyzésemet dobja ki, 1500 beírást nincs türelmem végignyálazni)

szerintem úgy volt, ahogy írod, teljes játék a "helyére", mintha a belső SD-n lennének a könyvtárak, tehát android/data és obb folderek létrehozása az ext. SD-n, majd a letöltés és indult a játék

(#1594) bubus66 válasza akcsy (#1591) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

(#1591) akcsy

Tessék uram letöltöd azt a kis alkalmazást és meg csinálod ahogy le van írva és mindjárt láti a TC

(#1595) akcsy válasza bubus66 (#1594) üzenetére

akcsy
(tag)

Jaah, telefonra... Köszi bubus66, ThomCart...
bubus66 azzal tisztában vagyok :)

(#1596) Lacko84

Lacko84
(aktív tag)

Ááá végre....:) 20 perce rendeltem meg a webshopban,mivel most láttam meg mert délután dolgoztam. én már nem várok az üzletre itt helyben mert ott rendeltem meg már dec.5.-én de azóta semmi..... így meg szerdán hozza a futár...:P :P

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#1597) orrlyuk

orrlyuk
(aktív tag)

komoly előrelépés történt:

megnyílt az L9 xda-s fóruma!

alakul a közösség, CM9 porthoz tesztelőket keresnek!

[ Szerkesztve ]

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#1598) bubus66 válasza orrlyuk (#1597) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Igen ez már haladás, de még mindig nem lehet meg találni, hogy a V10E Rootolható-e vagy sem. Nekem az a véleményem nem szabad bele ugrani, ilyen próbákba mert igen könnyen tégla lehet a telefon.

(#1599) Pantal válasza orrlyuk (#1597) üzenetére

Pantal
(senior tag)

Ez bizony nagyon jó hír, köszönöm!

(#1600) cil101

cil101
(tag)

A leírás alapján, ha jól értelmezem nem lehet téglát csinálni a készülékből, illetve feléleszthető belőle.
link
az oldal közepétől kezdődik a leírása

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.